Komentāri / NRA analizē, par cik reāli palielinājušās mediķu algas “uz papīra”
 

23 komentāri

MMasa
Sveiki ,Priecajamies ka med ,darb,atseviskas slimnicas ir paceltas labas algas ,,neko nesaka ka parasti pa masu paligiem?,Bet visas slimnicas nav tadi paaugstinajumi ka rakstitas slimn,..jo pamatalga ir loti maza ,varbut ari par tan slimn, kuras algas ir mazas vajadzetu padomat !
14.februāris, 11:22 Atbildēt
BBēdīgi
Tieši tā,man tādas algas nav,53o eiro uz rokas,mūsu slimnīcā tā jau bija viszemākā alga
14.februāris, 11:46 Atbildēt
mmāsa -palīgs
man arī nekas nav pielikts . Vai privātā sektorā nekas nepienākas?
14.februāris, 14:20 Atbildēt
TTā gan!
Kad pacienti beidzot varēs sajust reāli kādu labumu no finanšu pieauguma medicīnā, kaut rindu samazinājumu pie speciālista??
Vai tāds mirklis vispār pienāks? Arī māsām nekas liels "nespīd". Liela summa ieguldīta un atkal aizies VADĪTĀJIEM, nevis tiešā darba veicējiem, vai ne?
14.februāris, 11:37 Atbildēt
iieva
Labdien,varu tikai pateikt ka Jekabpils Regionālas Slimnīcas personāls sanēma piemaksu no30-50 eiro apmēra,t.k piemēram visiem māsu palīgiem brutto alga sastada 438 eiro+0,75procenti par nakts stundam un nekādas piemaksas par stundas parstrādi.Var but Latvija ir clvēki kuri var kaut ko izdārīt ar tādas negodīgas algas palielināšanas?
14.februāris, 12:14 Atbildēt
aaha
Vai Jelgavas slimnīcā nebija ļoti daudz pārkāpumu?
14.februāris, 12:48 Atbildēt
kkā ar galvu
kads sakars Jelgavai?
14.februāris, 14:17 Atbildēt
????
Vai kādreiz varētu būt iejuutiigaaki pret saimniekiem. Nupat slimnīcā nomira O.Pulka maasa. 50 gadi un 17 gadiiga meitene baarenos. Bet slimnīcai pofig un mediķiem pofig. Ne kapeiku neesat pelnījuši.
14.februāris, 14:44 Atbildēt
mmāsu palīgs.
Lūdzu piedosanu kolēģu vietā un izsaku līdzjūtību. Skumji,bet ārstu ir tik maz,jo daudz izbrauc un nav kam strādāt. Tas ,protams ,nav attaisnojums,bet tādu akūtu vēderu jau ārsta palīgam vajadzēja ievērot.
14.februāris, 17:00 Atbildēt
nnekauniba
Irjaparskata algas ,jo pamatalgas daudzam slimn,ir loti zemas tapec vel tagad algas ir loti zemas piem ;masam zemaka pamatal,vajadzetu but 650 eiro ,neviss zemaka un tad ja pieliktu tad varetu to sajust ,,,tapat masu paligiem vissmaz mazaka 500eiro ka pamatalga un tad sa gada pielikums ,tad varetu ko sajust ka ir naudas pielikums ,,,kuru tagad nejutam nemaz !
14.februāris, 16:21 Atbildēt
MMasa !
Cik jusu slimn ,sanem apkopeja? CIk sanem sanitars ?Gribetu salidzinat?
14.februāris, 16:40 Atbildēt
ssakopeja
mums sanitāts,māsu palīgs un apkopēja saņem vienādu,t.i. minimālo algu. Un kā jums?
14.februāris, 16:55 Atbildēt
IIEVAI ,,,
Atbalstu Ievas rakstito ,jo algas ir netaisniba ,,piekritu rakstam ,kuru raksta Nekauniba ,,,algas nav pareizi izveidotas ,jo mazaka pamatalga ,,jo ar to pielikumu ko pielika ari bus loti maza ,,citie pielika 200 vairak citiem 7 eiro ,,kur taisniba !?
14.februāris, 16:52 Atbildēt
mmediķis
RAKUSĀ tā apčakarēja, ka tālāk nav kur. MEHĀNIĶI, GRĀMATVEŽI- LAI PLAUKST!
14.februāris, 17:40 Atbildēt
mm,
Un vai tas nav apsurds ka masu paligam pamatalga minimala plus7 eiro!
14.februāris, 20:22 Atbildēt
xx,,
,Piekritu rakstam TA GAN,, mazajiem jau nevajag ,kas tiesi darbu dara !
14.februāris, 20:28 Atbildēt
ff,,,
VIss ir loti slikti,domajam ,ka bus kautcik labak ,bet kas tev deva ,panema tiem kam jau ta bija lielas algas !Ir Jarikojas !
15.februāris, 21:18 Atbildēt
zz.
arsts bez masas ,,un maa bez masu paliga ir nulle!Padomajiet ! arsts arsts .kas tad daris darbus?vai tad arsts varbut masa var vienu dazuru bez masu paliga iztikt ?Lai masa pamegina !ha ha
18.februāris, 18:28 Atbildēt
PPiekrītu!
Tas ir komandas darbs un pielikumu pelnījuši visi,gan ārsti ar savam zināšanām,gan māsas un viņu palīgi ar savām rokām. Skolojušies un eksāmenus likuši visi. Eksaminētājs atzinis par derīgu darbam ar klientiem Citādi es domāju par sanitāriem un apkopejām.
22.februāris, 10:48 Atbildēt
AArodslimniece
Par cik paaugstinājušās pensijas negatīvo indeksu pārrēķina rezultātā...Man personīgi ir samazinājušies ieņēmumi,jo pensiju apliek ar nodokli,atlīdzība par arodslimību nogriezta un pielikta pie pensijas un vēl ieturēts iedzīvotāju ienākuma nodoklis.... Ar vienu roku iedeva,bet ar otru atņēma vairāk kā iedeva?!?
19.februāris, 12:21 Atbildēt
VV
Visi raksta ,saprotu ir netaisniba ,,,bet ir jkautkas jadara ,jaraksta javac paraksti!
19.februāris, 14:44 Atbildēt
mmed darb,
KO jus te rakstat ,atbrauciet uz slimnicam pajautajiet ,cik mums ir pielikta alga ,,pati mazaka ko var pielikt !
19.februāris, 14:48 Atbildēt
CCilveks!
VAi visas slimnicas bus 13 alga ? vai bus izredzetas slimnicas???KA bus ar mazajam slimnicam ,vai tas tapat ka algas nebus ,!?
28.februāris, 16:39 Atbildēt