Komentāri / Izvērtē elektrotīkla pieslēguma jaudu un samazini kopējās izmaksas par elektrību!
 

41 komentāri

llapa
spekulantu un neliesu banda tikusi pie sprices.
8.februāris, 12:29 Atbildēt
GG
Tie ir meli, jo daudziem cilvēkiem šie pieslēgumi ir no iepriekšējās sistēmas, tas ko saka Sadales tīkli izrādās ir blefs, jo ja tiek pie naudas tad tik rullē.
8.februāris, 12:59 Atbildēt
AAntiņš
Kā tad darīsi, ja vajadzēs jaudu atkal lielāku? Skriesi pie šiem pamuļķiem, lai palielina pieslēguma jaudu? Par šito "skraidīšanu" ir jāmaksā, tas nav par velti! Un katra šo pamuļķu darbība, gar tavu sadales "kasti" ir kaut kā salaušana. Man no trim fāzēm ir palikušas divas, bet šiem esot viss kārtībā! Piecas reizes sadali "uzlaboja", kamēr salauza!
8.februāris, 13:38 Atbildēt
ooik-ā maksātājs
Saņemieties,lai ieriebtu tiem OIK asinssūcējiem.
8.februāris, 19:28 Atbildēt
kklients
KLIENTI! Ar maziem patēriņiem un nelieliem attālumiem var kooperēties ar kaimiņiem un atsēgt pakalpojumus vispār. Dārza būdiņas, garāžas, skaitītāju kastes uz zemesgabaliem u.t.t.
9.februāris, 11:18 Atbildēt
JJozefs
1992. gada par kw maksāju 2 santimi, un Latvenergo strādāja ar milzīgu peļņu, šodien ieskaitot visus OIK , nodokļus, Sadales tīklu ''pakalpojumus'' un elektrības cenu maksāju 18 cent /kw. Notiek latvijas cilvēku apzagšana caur nepamatoti augstiem elektrības tarifiem. Ja vēl pieskaita nepamatoti dārgos iepirkumus un kukuļus. Man paziņam viņa balķu būdiņā uzstādija supermodernu skaitītāju, kur rādītājus var nolasīt attālināti, viņa būdiņa nemaksā tik daudz cik skaitītājs.
9.februāris, 11:50 Atbildēt
eefb
Mīž acīs un saka, ka līst lietus... Tāds mans vērtējums par šo afēru!
13.februāris, 20:40 Atbildēt
aaivarsz
Jautājums: kas tas ir - PUBLICITĀTES MATERIĀLS ??? mani interesē,kurš ir AUTORS,kurš rakstījis šīs muļķības,dumjības,NELIETIS,kurš atbalsta zagšanu,krāpniecību. Kāpēc viņš slēpjas ??? Nu tāpēc ,ka ir NOZIEDZNIEKS tā ir mana atbilde untā es vērtēju autoru. Komentēt idiotismu netaisos.
14.februāris, 7:28 Atbildēt
iivars
Zagļu banda.
18.februāris, 22:14 Atbildēt
IIM
Jaudas komponente - tas ir forši.
Drīz visiem būs ikmēneša jaudas komponentes no visiem. Nemaksā dakterim jaudas komponenti - nav tev tur ko iet, jo dakteris tev nepieciešamo jaudu nav sev ierēķinājis. Gribi pie daktera. Noslēdz līgumu (par līguma slēgšanas maksu) un maksā ikmēneša dotā daktera jaudas komponenti. Tāpat gribi iet uz konkrētu veikalu - noslēdz līgumu un maksā veikala jaudas komponenti.
A kā savādāk?
19.februāris, 9:58 Atbildēt
EElektriķis
Tukša dirš na, samazināt jau var,bet ko darīt, kad būs vajadzība palielināt?
19.februāris, 12:35 Atbildēt
BBuņģieris
Kārtībai ir jābūt. Cita ceļa nav.
2.marts, 8:37 Atbildēt
OOme
Ieteic izvērtēt,bet vairs neviens nerunā par samazināšanu OIK,visi raksti internetā ir pazuduši par OIK..?!? Tagad tik bankas un sports. OIK ne Kučinski interesē ne Ašeradenu,kāds pieprasa demisionēt,pat lauksaimnieki apklusuši....Ak,tauta,cik ilgi vēl cietīsiet un spēsiet nest šo smako slogu...
20.februāris, 11:53 Atbildēt
llapa
vel kampara laika tika dalitas zalas energijas biletes - ko tautai butu jaapmaksa dubulta . tagad viss notiek dzive , varam but pateicigi dambrovska valdibai , tiesi vini so visu izveidoja - slepus no tautas . bet mazo hesu ipasnieki katru menesi suta otkatus saimas partijam.
20.februāris, 12:14 Atbildēt
llapa
ungarija valdiba uzsaka sadu pasu aferu , tauta atri vinus atkoda - izgaja ielas un likumu izdeveji aizbega asti kajstarpi iespiedusi . slikti ir tas , kad latvija tauta ir saskelta - nav vairs vienota .
20.februāris, 12:19 Atbildēt
nnu ja
Tagad tie kuri virtuvē lieto elektriskās cepeškrāsnis un elektriskās plīts virsmas ir muļķi ?
21.februāris, 8:33 Atbildēt
eefb
Šālē dillēs...
22.februāris, 16:45 Atbildēt
JJuris Pigits
Visi projekti , kur sakars ir ar valsts līdzekļu tērēšanu, pēc mūsu valsts likumiem , jābūt organizētam publiskam konkursam. Šeit nekāda konkursa nav bijis, līdz ar to saslēgtie līgumi par OIK ir nelikumīgi. Par nelikumīgi parakstītiem līgumiem vainīgās personas saucamas pie kriminālatbildības. Tā kas tas uzskatāms par genocīdu pret valsts iedzīvotājiem, tad nekāds noilguma termiņš nepastāv.
26.februāris, 9:44 Atbildēt
aandis
Legālā laupīšana !!! 220 W un 16 A, kā pamatpieslēgums jau līdzinās viduslaikiem. Tikai žēl ka ne boileri, ne el.plīti, ne kompjūteru un televīzoru nevar darbināt ar svecītēm.Par el. teijkanu jau nerunāsim vispār.
26.februāris, 10:01 Atbildēt
FFinks
Noziedzīgo OIK nelikvidēs, vēlēšanās nepiedalīšos!
27.februāris, 10:40 Atbildēt
GG
Atbalstu par visiem 100%.
28.februāris, 9:02 Atbildēt
mmarta
Ea arī atbalstu
15.marts, 16:39 Atbildēt
JJuris Pigits
Muļķīgāku domu nespēji izauklēt. Ja nepiedalies vēlēšanās, tad mazāks vēlētāju skaits, 5% barjerai jāsavāc mazāk par partiju novēlējušo. Vārdu sakot, Jo mazāk piedalās vēlēšanās, jo vieglāk partijām iekļūt saiemā. Pietiek, kad par deputātu novēlējusi sievasmāte. Vēlēt jāiet visiem OBLIGĀTI. Tikai vēlēšanu urnās nedrīkst neko mest, it sevišķi tukšus konvertus, radīsies kas piepilda konvertus. Un visi vēlēšanu materiāli jāsaglabā. Tad pat iespējams apstrīdēt falšus vēlēšanu rezultātus. Un partijām nepieciešamie 5% paliek nesasniedzams sapnis. Tikai ar spēku miermīlīgā ceļā var ko mainīt. Tavu vaimanāšanu augšas nedzirdēs nekad.
28.februāris, 9:51 Atbildēt
sss
žiguru un pārejos no tīkliem laiks izvēlēties cietumu
27.februāris, 21:34 Atbildēt