Komentāri / Reemigrācijas plāns ir izgāzies; Latvija zaudē iedzīvotājus
 

109 komentāri

VValdis
Genocīds pret savu tautu turpinās ,tiek darīts viss lai attīrītu teritoriju no pamatiedzīvotājiem un cūkām ,kam ir pārdota latvija?
5.februāris 2018, 5:53 Atbildēt
VVēlētājs
Tik daudz ierēdņu strādājuši, saņēmuši algu un čiks. Arī naudas dažādiem pasākumiem tērēts miljoniem. Sanāk ka neviens ne par ko neatbild. NAP arī izgāzies, eveseliba,e skola , nav pa daudz?
5.februāris 2018, 6:23 Atbildēt
SSeši mazi bundzinieki
... iet pa ceļu dziedādami...
5.februāris 2018, 6:25 Atbildēt
TTradirallā
Rallallā.
5.februāris 2018, 6:25 Atbildēt
SSeši skuķi
Pretī nāk.
5.februāris 2018, 6:26 Atbildēt
SSešas skudras
līdzi skrien.
5.februāris 2018, 6:27 Atbildēt
CCorbie
Es dziivoju UK un Es no LV nevelos nekaadu nedz atbalstu, nedz paliidziibu - NEKO! Jo pirmaam kaartaam esmu pashpietiekams, Es ar atliektiem galiem nopelnu tic cik man vajag un vairaak... jebkaada iesaistiishanaas valdiibas plaanos var noziimeet tikai vienu, ka beigu beigaas valdiiba saaks liist aizbrauceeju makos, bet piedoshanu.... tikai taapeec ka man pasee iedrukaats - latvietis, Es netaisos daliities ar nopelniito, jo to nopelniju Es pats un tas nav Latvijas nopelns. Es labpraat investeetu savu nopelniito Latvijaa, ja tur buutu kur investeet... man ideju ir loti daudz, piemeram biznesa idejas kas buutu izdeviigas Latvijai, razhoshana ar 100% Latvijaa iegustamaam izejvielaam un eksports, bet Es Latvijaa negrasos pilniigi neko pasaakt viena iemesla deel... Latvijaa pilsonim nav nekaadas briiviibas, un lai arii ir taads jeedziens privaatiipashums, diemzheel LV nekas cilvekam nepieder, sheit Es runaaju par NIN, NIN ir jaabuut opcijai nevis pienaakumam pret valsti, tas apmeeram kaa arzemees, loti daudzaas valstiis cilveeki saak mosties un nemaksaat shaadus nodoklus, jo tas principaa ir pretlikumiigi. Ja Latvietis pats savaa zemee nav saimnieks, tad piedoshanu, nu nebuus nekaadas reemigraacijas vai sadarbiibas - PUNKTS.
5.februāris 2018, 6:31 Atbildēt
RRaimonds
Ļoti daudzam Tevis teiktajam var piekrist .. bet runajot par ražošanu tu esi filozofs.. cik daudz tāda tipa jampampiņu te regulāri biznesos ieliek daudzas štukas un ... 99% no viņiem ir bankrots. Par to eksportu .... :))))).... no Latvijas uz ES ir aizliegts eksports ... un arī uz Krieviju. Tā ka savu saražoto tu varēsi iespraust pats zini kur... :D
5.februāris 2018, 13:32 Atbildēt
SSeši sienāži
... parādās pie apvāršņa...
5.februāris 2018, 6:37 Atbildēt
SSešas mazas mārītes
klusi, klusi dungo...
5.februāris 2018, 6:38 Atbildēt
SSešas sliekas
danci sāk.
5.februāris 2018, 6:38 Atbildēt
ZZirneklis
apkārt lūkojas.
5.februāris 2018, 6:40 Atbildēt
KKņada
Sešos pūžņos. Sešos stiebros.
5.februāris 2018, 6:41 Atbildēt
SSeši raibi tauriņi
klusi kaut ko čukst.
5.februāris 2018, 6:43 Atbildēt
llatvane
esam Vacija 6 gadus,un nekur es atpakal netaisos...stradat maxima par 300 e?
5.februāris 2018, 6:44 Atbildēt
ssirmis
...naudina iztereta, plans izgazies, vai par to kadam bus jaatbild? Drosi vien, ka ne, nu gadas tacu ta.
5.februāris 2018, 6:46 Atbildēt
$$
tā klusītiņām piešķirs prēmiju )))
5.februāris 2018, 10:10 Atbildēt
nnorvegis
Izklausas labi. Bet. Vajadzetu vispirms 100 galvu grupejumu atlaist, jeb ielikt cietuma. Japienem likums - par korupciju, naudas atmazgasanu, dienesta stavokla izmantosanu - naves sods. Kaut ga, tas neko nedos. Tie kretini savu zaru nezages.
5.februāris 2018, 6:51 Atbildēt
vvai tēlo nezinīšus
grūti saprast, vai tā ir kārtējā viltība, lai dibinātu kārtējo grupu, komisiju, kura izslauks kārtējo reizi naudu no nodokļu maksātāju kabatām, lai paši saņemtu nemazas algas, bet pārējie simti tūkstošu dzīvotu ar minimālo algu uz rokas, bet pensionāri un invalīdi - pilnīgā badā....kāpēc saeimā ATSAKĀS saprast ELEMENTĀRAS LIETAS - jāķeras klāt saknei nevis jālāpa sekas, kuras nekad nebeigsies tikmēr, kamēr būs pie varas tie, kuri nedomā par Latviju un tās sabiedrību. KUR PALIKA ROSINĀJUMS NO NODOKĻA ATBRĪVOT VIENĪGO MĀJOKLI? KĀPĒC PENSIJAS IR BADA MAIZE, BET PAR INVALĪDIEM VALSTS NEDOMĀ VISPĀR? KĀPĒC MEDICĪNĀ JOPROJĀM BARDAKS? KĀPĒC STRĀDĀJOŠIE CILVĒKI AR AUGSTĀKO IZGLĪTĪBU LATVIJĀ IR NABAGI? Atbildiet uz šiem jautājumiem, strādājiet pie cilvēku dzīves līmeņa uzlabošanas (ne tikai sava un pietuvināto), TAD CILVĒKI ATGRIEZĪSIES, kad redzēs, ka ŠEIT TIEK DOMĀTS PAR CILVĒKU - GAN PAR BĒRNU, GAN INVALĪDU, GAN PENSIONĀRU, GAN STRĀDĀJOŠO....Šobrīd te labi dzīvo tikai DAĻA. MILZĪGS skaits - CENŠAS IZDZĪVOT....šajā nenormālo cenu, izmaksu un neadekvāti zemo ienākumu valstī. Izgāzīsies visi plāni, kamēr pie varas esošie nemainīs savu domāšanu un attieksmi pret CILVĒKU Latvijā!
5.februāris 2018, 6:51 Atbildēt
kkam izgāšanās, kam ienākums
Kādam noteiktam grupējumam plāns bija iespēja piebāzt savas kabatas. Grupējums sevi dēvē par Vienotību. Tā pati Vienotība, kas arī organizēja masveida reemigrāciju.
5.februāris 2018, 6:53 Atbildēt
ooo
Ja valdītāji pamanīs, ka tauta ir cilvēki, nevis statistika, kaut kas varētu sākt mainīties.
5.februāris 2018, 6:58 Atbildēt
RRudace
Ne esi naivs, vini to zina
5.februāris 2018, 12:00 Atbildēt
jjautājumi
Latvijā cilvēks, kurš nodokļus maksājis 27 gadus, saņem pensijā 80 eiro.
Invalīdi saņem pabalstus no 59 - 100 plus mazliet? Vai tā ir taisnība? Invalīda pabalsts ir ap 80 eiro?????? Bērna pabalsts - 11 ? Pedagogi 680 uz papīra, uz rokas ap 450????Vai saeimā strādājošie ir pie LABAS VESELĪBAS, ja domā, ka pie šādiem apstākļiem valsti nepametīs atlikušie, bet aizbraukušie atpakaļ brauks?
5.februāris 2018, 6:59 Atbildēt
MMr.Susurs
Nu reemigracijas plans vienkarshi nevareja neizgazties viena vienkarsha iemesla del. Arzemes nekadas latvieshu diasporas neeksiste !!! Ja eksiste paris Latvieshu centri ASV, Canada, Vacija un Lielbritanija. Bet tikai shajos centros apgrozas labi ja 5 % no visas emigracijas. 26 gados emigracija ir sanacis sastapt ari latvieshus, bet loterija ir daudz lielakas iespejas vinnet. Neka sastapt latvieti Canada, ASV vai Brazilija. Tad vini speciali ir jamekle. Nu es zinu Brazilija kadas 20 latvieshu gimenes, bet tikai visi kontakti notiek caur Interneta grupu Facebooka. Nueva Odesa dazhreiz savacas lidz pat 50 latvieshiem. Bet Brazilija oficiali dzivo 25.000 latvieshu . Attalumi vienkarshi ir nenormalakie un tadel nekadas ipashi lielas aktivitates nenotiek. Nueva Odessa atrodas mana shtata, bet lai lidz vinai aizbrauktu man vajadzigas 4 stundas viena virziena. Un tas vel ir sikums. Pirms tam dzivoju Canada, lidz Toronto Latvieshu biedribai bija 17 stundas cela. Bet Canada latvieshu var sastapt. It seviski mazajas ziemelu pilsetas. Loti daudzi brauc pelna. Ari mana pilsetina bija 2 latvieshu gimenes, bet tiklidz naudu sapelnija, ta parvacas uz ASV. Es parvacos uz Braziliju. Lielakai dalai emigrantu nav vispar nekadas saiknes ar Latviju vai latvieshiem. Labakaja gadijuma, kada interneta grupa grozas un lasa zinas no Latvijas. Bet ir pietiekami daudz cilveku, kas pilniba sarauj visas saites ar Latviju. Vini pat nemaz dzirdejushi nav par tadu Latvijas reemigracijas planu :)
5.februāris 2018, 7:02 Atbildēt
MMr.Susurs
Lai cik jocigi tas nebutu, bet vislabak par reemigracijas planiem zin Brazilija, Australija un Jaunzelande. Bet tikai shim zinashanam ir nedaudz savtiguma piegarsha. Tieshi sho 3 valstu pilsoni ar latvisko izscelsmi, bez problemam iegust Latvijas pilsonibu, nezaudejot savu pilsonibu. Un brauc nelielos daudzumos uz Latviju. Pienem pilsonibu, bet pec tam pilnigi legali aizbrauc stradat uz to pashu Vaciju :)))) Uzreiz ir darba atlaujas stradat visa ES :)))) Kopuma, Latvija emigracijai ir neinteresanta. Uz Latviju brauc ar konkretu merki. Piemeram lai izmantotu savas zinashanas emigracija un veidotu jaunus ekonomiskos kontaktus
5.februāris 2018, 7:14 Atbildēt
KKvadrāts
Saplūšanas process ar ES kodolu veiksmīgi turpinās, nav iemesla panikai. Mēs gribējām atgriezties Eiropās - mēs atgriežamies! Pašlaik arī ASV pieaug pieprasījums pēc darbaspēka, jo Tramps iecerējis re-industralizāciju, uzsāks vērienīgu infrastruktūras atjaunošanu - labos tiltus, ceļus utt.utml. Pakojiet čemodānus, beidziet vaimāt, pilsonīši! Ar dziesmu, soļos marš! Uz Rietumiem mēs dosimies / Arvien / arvien, arvien, arvien....
5.februāris 2018, 7:06 Atbildēt
KKhm
NY, NYC, Canada, California, utt. ir ļoti daudz latviešu. Daudzi arī sanāk kopā, bet tomēr ASV dzīvojošu latvieši ne pārāk alkst tuset ar tautiešiem. Par braukšanu uz Latviju. Ja, reizi 3-5 gados varbūt arī aizceļo uz 10 dienām. Īpaši, ja tuvi radi Latvijā. Kāpēc, lai viņi pārceltos uz Latviju. Kaut vienu iemeslu varētu minēt?
5.februāris 2018, 7:31 Atbildēt
MMr.Susurs
Nu visvairak latvieshu dzivo Indianas un Michiganas shtata. Puse no visiem ASV latvieshiem. Kalamazu vispar 10 % iedzivotaji ir latvieshi. Un ir viniem ne tikai saveja latvieshu baznica, bet pat latvieshu skola. 40 kilometros no Kalamazu ir latvieshu kopienas ipashums Garezers, kura praktiski ari notiek visi lielakie latvieshu notikumi ASV/ Ta jau nu nav, ka latvieshi galigi arvalstis nekontaktejas. Bet pareizi tu piemineji, ka ta nav masveidiga paradiba. Ja ari kontaktejas , tad parsvara ar radiniekiem vai loti tuviem draugiem
5.februāris 2018, 7:49 Atbildēt
VValdis
Ta jau letiniem karteja iedzimta raksturipasiba no laika gala, dzivojaam mees lauku viensetas ne vis ciematos vai sadzas, tas atskirtibas kompleksa saknes jameklee daudz , daudz talakaa pagatnee, bailes , ka nenoskauz, nenostucii u.t.t.
Ari Vacijaa mees ne seviski milam kopoties, ja nu vienigi sad tad ar kadu tuvako draugu bet ne masveidigi
5.februāris 2018, 10:39 Atbildēt
RRudace
Par tam viensetam un to ietekmi uz sadarbibu tev, Valdi, pilniga taisniba.
5.februāris 2018, 12:05 Atbildēt
TTenis
Lai dienaszagļuem būtu ko no jums nozagt
5.februāris 2018, 11:59 Atbildēt
iivars
Iedzīvotājus lai zaudē,galvenais nezaudēt latviešus.
5.februāris 2018, 8:04 Atbildēt