Komentāri / Atklāta saruna ar mākslinieci Ilzi Bindemani, kura jau 10 gadus cīnās ar vēzi
 

24 komentāri

ees
Paldies par rakstu.Lasīju un pārdzīvoju visu vēlreiz, jo arī es esmu gājusi cauri šīm sāpēm un...aizdomājos par sevi - gāju, skrēju...tad dzīve apstādināja...un tikai slimība lika pārvērtēt,novērtēt dzīvi !!!Ilze - turieties!
12.janvāris, 7:45 Atbildēt
NNadīna
Paldies par publikāciju - gan Ilzei, gan portālam!
No sirds vēlu izveseļošanos (pati ar šo diagnozi sastapos pirms 17 gadiem), taču, lai kāda būtu Dieva griba, Ilze jau tagad ir izvēlējusies DZĪVĪBU, jo "ikviens, kas dzīvo un tic Man, nemirs nemūžam!" (Jņ 11: 26).
12.janvāris, 10:10 Atbildēt
AAstrīda
Ilzīt, tu esi malacis! Turies , Tu esi cīnītājs!
12.janvāris, 10:48 Atbildēt
>>>
Paldies par rakstu. Sūtu vislabākās domas .. mīlestība pret sevi un dzīvi spēj visu..
12.janvāris, 11:54 Atbildēt
TTereza
Lai Dievs Jums palīdz!
12.janvāris, 14:23 Atbildēt
IIlona Linde
Paldies par iedvesmojošo rakstu.Dieva svētību Jums.Jūs garā esat ļoooti stiprs cilvēks.Turaties.
12.janvāris, 15:42 Atbildēt
DDace Lūkina
Labdien! Lai Jums izdodas un visu cieņu Jūsu drosmei uz atklātìbu. Es Jums varu ieteikt wew.medpab.com lapaa( tā ir ASVārst lapa) sameklēt kādam jābùt taukskābju o3: o6 balansam, lai organusms sāktu efektìvāk cìnìties ar šo slimìbu. Jāieraksata diagnoze un o3. Pēc tā, ko zinu šim balansam jābùt 1:2 obligāti. Un, tad, ja interesë kā šo balansu dabùt ir Skandināvu uzņēmums Zinzino un viņiem ir balanceoi( dabìgs produkts) un zino biotic. Pie viņiem var iegādāties testu, sr kura palìdzìbu nosaka balansu, imunitāti , šùnas caurlaidìbu. Ar testa palìdzìbu var sekot rezultātiem. Lai jums veicas! Ja Jums liekas vajadzìgi, es uzdāvināšu Jums testu, lai Jùs varētu redzēt vai Jùsu izvēlētais uzturs ur optimāls. Ar cieņu,
12.janvāris, 15:56 Atbildēt
MMelisa
Nu kāds Zinzino! Nopietni?! Ka tik kko pārdot! Kauns!
12.janvāris, 16:58 Atbildēt
AAvots
....lasu rakstu un izjūtu jūsu dzīvotgribu,vēlmi saprast katru momentu,kāpēc tas ir tieši ar jums?????.....,cik jūs esat stipra it visā,.....es no 1995.gada nevaru skaļi izrunāt to diagnozi,iekšā sēž bailes,bet ārēji esmu stipra, cenšos būt tāda,....un ar pārtraukumiem atkal atgriežos slimības sākumā....., paldies jums par iedvesmu turēties un dzīvot pilnvērtīgi,..... es ļoti to vēlos lai jums izdodās
12.janvāris, 15:57 Atbildēt
DDaiga
Sūtu vislabākās domas! Lai jums viss izdodas! Ticiet,Dievs ir ar jums!
12.janvāris, 19:01 Atbildēt
MMāra
Cïnies. Tu esi apdrīnojama.
Un,lai Dievs tev palīdz.
13.janvāris, 7:17 Atbildēt
LLīva
Ilze,paldies Jums par feino grāmatas - Pasakas par kurmīšiem zīmējumiem,ilustrācijas ir sirds siltuma pilnas,novēlu Jums izturību un drosmi...ticību un mieru,kurš sniedz spēkus!
12.janvāris, 21:29 Atbildēt
EElita
Paldies,paldies,par personisko izturību,iekšējo spēku,par atklātību,par jūru,par C vitamīnu,par piemēru citiem līdzīgiem ikdieniškiem łaudīm,paldies!
12.janvāris, 22:58 Atbildēt
MMarita
Sūtu daudz mīlestības ❤️
12.janvāris, 23:07 Atbildēt
iiluta
paldies tev par so rakstu.turies tu esi stipra jau kops es tevi atceros no skolas laikiem.tu ar visu spesi tik gala.
13.janvāris, 10:18 Atbildēt
ssmicis
Apbrīnoju Jūsu spēku, Ilze. Vēlu Dieva žēlastību un Viņa pieskārienu. Ar labām domām un paldies par so rakstu, tas lika aizdomāties un pārvērtēt savu dzīvi.
13.janvāris, 17:30 Atbildēt
SSabīne Atvase (Jefimova)
Ilzīt, no sirds novēlu Tev veselības uzlabošanos un tad arī izveseļošanos. Neko par Tevi nezināju līdz izlasīju šo rakstu. Lieliski, ka brālis Tev tik liels atbalsts! Ar sveicienu Sabīne no Skultes
13.janvāris, 19:40 Atbildēt
IIeva
Milo Ilz'it! Paldies par J'usu stipro gribasspeku, paldies par iedvesmu, paldies par atklasmem, paldies par uzdrikstesanos, paldies par uzticesanos!!!
13.janvāris, 23:53 Atbildēt
LLāsma
Ļoti spēcīgs raksts. Paldies par uzdrīkstēšanos, par atklātību.
14.janvāris, 11:36 Atbildēt
MMaija
Ticība.Cerība. Mīlestība. :)
14.janvāris, 12:16 Atbildēt
VValters
ES VIENMĒR ESMU DOMĀJIS, KAS NOTIEK TAD, JA TU ESI BADĀ ILGSTOŠI- DZĪVO TIKAI UZ ŪDENS, TU IZKALSTI LĪDZ PĒDĒJAM UN BADA ŠŪNAS APĒD VISU KO VAR APĒST, GADIJUMĀ ARĪ NE PAŠU VĒZI?
14.janvāris, 21:02 Atbildēt
LLinda
Paldies, Ilze, par vēstījumu! Jūs esat drosmīga, iekšēji un ārēji skaista sieviete! Lai Dievs Jūs sargā un par visu gādā!
17.janvāris, 13:14 Atbildēt
ggunars
Spēku.
16.aprīlis, 16:20 Atbildēt