Komentāri / VK secina: Valsts institūcijām aktīvāk jālikvidē autoceļu "melnie punkti"
 

8 komentāri

llapa
aktivai merkeles politikai stradajot driz tiks likvideta visa eiropa , melnie curbani likvedes visu - ari briseles pili.
8.janvāris 2018, 12:23 Atbildēt
pp
Tāpēc ūkstā esam ,ka vara aktīvi aicina,sola,bet palicējiem liek apvienoties,īrejot autobusus ,doties ekskursijās pa broļuku veikaliem zemu noliektu galvu.Arī padomju laikos pirkām desas leišos,bet dziedājām-eju pār robežām lepni paceltu galvu.
8.janvāris 2018, 16:03 Atbildēt
iivars.
Jālikvidē VK.
10.janvāris 2018, 22:31 Atbildēt
VVernons
Kolektīvs noziegums jau nav noziegums, bet noziedzīga politika ceļu satiksmē.
CSN nav sadaļas "Brīdinājuma signāli un to lietošana"! Nu un kāds tad ir ātruma samazināšanas process? Ja STOP signāls nav brīdinājuma signāls 30 gadus! Vienā virzienā braucošo sadursme nav distances izvēles vaina, bet agresīva rīcība no priekšā braucošā bremzējot! LAPK 149. panta 4. punkts to ir definējis negribot! Kas liedz ceļu policijai pildīt "Likuma par policiju" 4. pantu? Kurš policijā pavaicās CSDD par neprasmi uzrakstīt CSN? "Ceļu satiksmes Likuma" 19. panta 1., 3. un 4. punkti ir "atslēga", Jums kungi, rīkoties! Ikvienam policijas protokolam jāsākas ar CSL 19. panta 1., 3. un 4. punktiem, kas noteic kārtību un secību kā darbosies CSN un kā katrs no mums uz ceļiem rīkosies. VK ir uzminusi uz "varžacīm"!
10.janvāris 2018, 23:22 Atbildēt
AAldis
Lietuvā, kā tikai kaut kur kāds negadījums noticis, tā melnais punkts, un 50km/st. Un tie seko viens aiz otra. Pabraukt nav iespējams. Polijā, līdzīgi. Tādi jau ir, tie vienkāršākie un lētākie risinājumi. Tajā pašā laikā, atkal, autovadītājus nevajadzīgi sastresojoši, jo negatīvas emocijas izraisoši, pārvadājumus bremzējoši un tos savukārt, sadārdzinoši. Kā negribētos, lai Latvija ietu to pašu ceļu. Gribētos, lai Latvijā beidzot tiktu būvēti, satiksmes drošībai atbilstoši ceļi! Un vispirms tie jāuzprojektē pareizi kabinetos, datoros, un tajos arī jānotestē, pirms iztērē simtiem miljonu par divvirzienu šausmām!
11.janvāris 2018, 22:25 Atbildēt
iivars.
Ir jātiek vaļā no stulbiem padomdevējiem.Ļaujiet cilvēkiem dzīvot.
12.janvāris 2018, 22:27 Atbildēt
EEtiķis
Toties Rogas dome to vien dara, kā aktīvi rada jaunus "melnos punktus". Teicams piemērs - Lielvārdes ielā izveidotās stāvvietas aizsedz skatu uz brauktuvi, tā radot visas iespējas satiksmes negadījumiem. STOP zīmju uzstādīšana jau redzamību nekādi neuzlabo, arī bez tām neviens braucējs, ja vien nav pašnāvnieks, neapstājies nemaz nemēģina izbraukt. Tikai lai kaut ko redzētu, ir jāizbrauc krietni vien tālu kustības joslā.
13.janvāris 2018, 17:26 Atbildēt
IIndegrients
"Melnie punkti" ir radari. To vietā jābūt "gulošajiem policistiem".
22.janvāris 2018, 10:43 Atbildēt