Komentāri / Aizsardzības ministrija nosaka, kā iedzīvotājiem jārīkojas kara gadījumā
 

53 komentāri

NNesmīdiniet
“Tāpat pilsoņiem ir tiesības vērst pretošanās pasākumus, tostarp bruņotās pretošanās, ievērojot starptautisko tiesību normas, ...”
“Pilsoņi, īstenojot pretošanās pasākumus kara vai militārā apdraudējuma pārvarēšanas laikā, ievēro starptautiskās tiesības.”


Ministrijas Antiņi!
Tad publicējiet tās “starptautiskās tiesību normas” un “starptautiskās tiesības”.
Jeb ministrijā kāds tiešām uzskata, ka tauta šādas “normas” zin?
Birokrāti...
17.decembris 2017, 14:31 Atbildēt
nnesmīdini
varetu padomat ka ministrijā kāds šis normas zin. un tieši tāpec nepublicē, jo vistivcamak ka sarakstitu muļķibas, un pēc tam pa visiem medijiem viņus izvazātu kā idiotus
17.decembris 2017, 14:55 Atbildēt
KKobra
Nu tās starptutiskās tiesibas jāievero tāpat ka asv un nato tās ieveroja irākā ,libijā ,sirijā afganistāna ,utt,utt !
17.decembris 2017, 16:58 Atbildēt
AAdel
Izskatas ka te karam gatavojaas....nu sakiet kad tas bus lai es varu aizlaisties.netaisos te ne karot ne pretoties jio neredzu par ko..
17.decembris 2017, 14:37 Atbildēt
AAdel
Vai kads sajaa.valstii par mani domaa un karoo..gluzi preteji. Ka tikai apzagt..viss tiek dariits lai mazais cilvecins te izputetu vai pats pakaryts..neuzskstu ka man butu jaaizstav si mafiozaa niziedziiga valstele un tas noziedznieki
17.decembris 2017, 14:41 Atbildēt
::)
jāietinas palagā un lēnām lai neizraisitu paniku jādodas uz kapsētu
17.decembris 2017, 14:53 Atbildēt
AAntiņš
Mēs nēesam apmācīti pretoties. Mums nav izdalīti ieroči, sprāgstvielas. Mēs nemākam izgatavot šahida jostu, nemākam sataisīt pašnāvnieka auto, nemākam šaut, spridzināt. Mēs esam nolemti padoties, lai nāk kas nākdams. Un ja nāks solot atjaunot rūpnīcas, visiem cilvēka cienīgu darba samaksu. Vai tā būs okupācija?
17.decembris 2017, 15:01 Atbildēt
ccock
Tā būs ekonomiskā kokdupsācija.
17.decembris 2017, 18:35 Atbildēt
!!
Jā! Daudzi strādāt fabrikās vairs nevar, tas nav sēdēt kantorī.
17.decembris 2017, 21:03 Atbildēt
PParitāte
P.S. Likums izstrādāts priekš aizbēgušās valdības pārstāvjiem (diktatoriem).
17.decembris 2017, 15:16 Atbildēt
??
Vai ir tiesības nepretoties?
17.decembris 2017, 15:18 Atbildēt
hhaha
Tev nav tādu tiesību un par to nekas nav minēts Ja tu tomēr paliec pēdējais izdzīvotais un nevari šo preambulu izpildīt , tev tomēr būtu jānokraujas ar granātām un kaut kas ienaidniekam jālaiž gaisā, taču ja akna ir par mazu, tad tev jāiet pieteikties lai tevi iznīcina.
17.decembris 2017, 18:14 Atbildēt
ssmīkņaju
tevi jau tieši tagad arī iznīcina, draudziņ, turklāt bez visas pieteikšanās:))
17.decembris 2017, 18:19 Atbildēt
PPierobezniece
Vienigais agresors un nelikumiga vara ir nato karaspeks un amerikosu vestnieciba,
17.decembris 2017, 15:20 Atbildēt
fforši gan,
vispirm milicija - policija tautu atbruņo, tad aicina pretoties agresoram.
Ierocis ir brīva cilvēka darbarīks, bet varai brīvi cilvēki vajadzīgi lielgabalu gaļai un darbam.
Strādājiet, lai ierocis nav pieejams Latvijas ienaidniekiem un bandītiem, bet lai katrā Latvijas sētā būtu vīri ar ieročiem, kas var aizstāvēt ģimeni un Latviju. Kā tas ir piem. Šveicē, bet pie mums- ka tik mazāk darba, bijušie miliči atbruņo tautu.
Tā kā nav ko muldēt, likudevēji! Ar dakšām vairs nekaro.
17.decembris 2017, 15:37 Atbildēt
rrealitāte
"pretoties agresoram ar visiem pieejamiem līdzekļiem" - mums ir tāda sagatavotība? vai esam emocionāli trenēti doties pretim izkropļojumiem, vardarbībai vai nāvei? Esam psiholoģiski gatavi otru nogalināt? Mēs esam parasti cilvēki, kam gluži cilvēciski kara gadījumā būtu bail par sevi un tuvākajiem. Tādā situācijā visticamāk ieslēgsies pašsaglabāšanās instingti: pasargāt ģimeni, nesavainoties, izdzīvot. Mēs neesam karavīri, kas ilgstoši un speciāli gatavoti šādām situācijām. Mums nav šādas sagatavotības, lai pildītu šo likumu.
17.decembris 2017, 15:44 Atbildēt
ooo
Tas ir tāds kā Aizsardzības ministrijas apsveikums Adventā un Ziemassvētkos?
17.decembris 2017, 15:48 Atbildēt
iizsmiekls
OIK parazītnodokļa saņēmēji noteikti šos likumus nepildīs. Visa kleptokrātijas spice pirmie aizbēgs uz Eiropas labākajām pludmalēm un baudīs luksus dzīvesveidu ar sazagtajām bagātībām ofšoros. Pēc tam, pēc daudziem gadiem, ja te viss atkal atgriezīsies vecajās sliedēs viņu bērni te brauks pirkstus vicināt un mācīt visiem kā pareizi dzīvot. Viņus vēlēs par deputātiem, ministriem, prezidentiem. Viņi baudīs ar citu cilvēku asinīm izcīnīto brīvību, mēģinot saukt sevi par "eliti".
17.decembris 2017, 15:57 Atbildēt
VVarbūt tikai Vjetnamā nē
nekā, šodien neviens nekur nevar paslēpties. Turklāt izsmiekls ir tas ka šiem lopiņiem aizmukušajiem pēc ierašanās (vienalga kur, drīzāk par jo tālākā un eksotiskākā zemītē jo vieglāk tas notiks) tūliņ konfisces visu sazagto(iemeslu zibenīgi radīs) un mēs kā parasti paliksim tukša...
17.decembris 2017, 18:15 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Galvenais kara laikā neitralizēt Latvijas piekto kolonnu!!!
17.decembris 2017, 15:59 Atbildēt
OOtto
Galvenais ,sakoties karam ,katra pilsoņa pienakums ir nevis cinities ar brunotu pretinieku ,bet darit visu lai neļautu no valsts izmukt dienaszagļiem un nodevejiem ar dubultpilsonibu ,tas ir censties bloķet visus ceļus uz ostam ,lidostu ,vispar visus ceļus neļaut izvest salaupito ... Ar okupantiem ur jacinās brunotiem cilvekiem !
17.decembris 2017, 16:54 Atbildēt
jjuristiem nekas nav sakāms?
vismaz tā kā te uzrakstits es redzu vienas vienigas pretrunas un manu cilvektiesibu pārkāpuma mēģinājumu
vienā rindkopā paziņo ka man it pienākums, tad ka man ir tiesibas.... tad kas man ir? pienakums vai tiesibas? kā man var uzlikt par pienākumu pretoties? mana kā privatpersonas un ģimenes galvas vienigais pienākums ir izdzivot un pasargat savu ģimeni. man nevar uzlikt par pienākumu apdraudet vi'nu un savu brivibu/veselibu/dzivibu ar kautkādu mistisku pretošanos tāpat kā nevar uzlikt par pienākumu obligāti tagad visus atbalstit. tā ir mana brīva izvele. it sevišķi ja atceros kā pret mani vēršas valsts valdibas un saeimas izskatā. jā latviju kā valsti aizstavet esmu gatavs, bet ne pie varas esošos, tos es butu gatavs palidzet nošaut
17.decembris 2017, 16:00 Atbildēt
BBaluns
no sakuma mērdēja badā un tagad apkaus !:(
17.decembris 2017, 18:21 Atbildēt
RRaimonds
Agresors te Latvijā ir NATO. Viņiem te ir okupantu statuss. Pat Pdomju okupācijā te nebija tādi likumi, kādus te tagad mums uzspiež ASV un NATO izdzimteņi
17.decembris 2017, 16:24 Atbildēt
ttik tiešām
Kau tu vienreiz nosprāgtu okupantu samazga.
17.decembris 2017, 17:40 Atbildēt
LLielais Mierinātājs
kuš kuš, gan jau kungs pats zinās kas un kā...
17.decembris 2017, 18:16 Atbildēt
PPRETOTĀJS
Aizmirsa piebilst - pretoties virtuvē un zem segas. Murgs pilnīgs, frāzes un nekas vairāk. Kā konkrēti pretoties, ar kādiem līdzekļiem.. ko tur runāt, muļķības. Vēl aizmirsa piebilst, ka "vadoņi"vadīs pretošanos no jau sagatavotām bāzēm ārzemēs.
17.decembris 2017, 16:47 Atbildēt
BBijušais zemessargs
Visbīstamākie ir te palikušie okupanti un viņu pēcteči, kas iet 9. maijā Rīgā pie okupantu staba.
17.decembris 2017, 17:39 Atbildēt
RRaimonds
Kuri tur iet vai neiet, bet no Latvijas politiskās dzīves jau 26 gadu garumā ir izolēti 30% Latvijas iedzīvotāju ...
Un tas nu toč atsauksies ... un pat ļoti pamatīgi pret tagadējàs kliķes aicinājumiem kara gadījumā. Bez tam šiem 30% pievienosies būtiski daudz latviešu... un ... :))) ... te pat nevajadzēs nekādu iebrukumu ... pilnīgi pietiks ar destabilizētu situāciju un cerību ... ka tagadējā noziedzīgā un prostituētā kliķe būs gāzta ... un ... tauta būs ielās un cels barikādes ... un tagad pie varas esošie bēgs neatskatīdamies ... :))) ... ar visiem saviem koferiem un ASV tankiem ... :)
17.decembris 2017, 18:04 Atbildēt
RRaimonds
Kad te tagad ASV okupantu un viņu tanku klātbūtnē mums notiek vēlēšanas ... tad tas ir likumīgi ... (lai gan nav bijis tautas referenduma par NATO okupantu klātbūtni te)... bet cita karaspēka klātbūtnè tas būs nelikumīgi ... :) ... DDD
Nekā nebija NATO prostitūtas ... tauta ies vēlēt ... tiklīdz tāda iespēja būs ... un nobalsos PAR tiem, kuri būs pret ASV.
17.decembris 2017, 17:51 Atbildēt
aatvilka te hitlerjūgenda sašautus , piekrāsotus šermanus no Ardennu ielejām..
Turklāt jāpiezīmē , ka tie pentagopņiku tanki ir videji 2 reizes vecāki kā vēlēšanu cenzu sasniegušās personas...
17.decembris 2017, 18:13 Atbildēt
RRaimonds
Bet galvenais kas te par šiem izteikti pretlatviskajiem likumiem balsos? ... :) ... tā būs mūsu kliķe saeimā, kuras reitings jau vismaz gada garumā ir 13%-14% .... :)))
Pilnigi skaidrs, ka šim likumam te nebūs ne tiesiska pamata, ne spēka.
17.decembris 2017, 17:55 Atbildēt
UUldis
PSRS visi armijā dienejušie dienestu iesāka ar zvērestu aizstāvēt dzimteni - cik no viņiem to darīja brūkot tai valstij? Te ministrija uzraksta kaut kādu priekšrakstu par kuru varbūt kāds kaut ko būs dzirdējis, bet vairums jau nu nē, un naivi cer, ka visi kā viens iesaistīsies partizāņu kustībā par ko viņiem nav ne priekšstata, ne sajēgas.
17.decembris 2017, 18:04 Atbildēt
nneaizmirsti pievienot vadus no kontaktligzdas durvju rokuturim un piemest sāli, Anton
nedirš, nedir, kā tad mums nav zināšanu un pieredzes? Es piemēram esmu noskatījies filmu "Cielaviņas armija"! ....rotšildmēsliem ar deli pa pauri !
17.decembris 2017, 18:11 Atbildēt
KKvadrāts
2014.g.13.septembrī NRA publicēja rakstu: "Romas pāvests Francisks: Trešais pasaules karš jau ir sācies." Jau rit ceturtais kara gads, bet AM tikai gatavo pantus par pretošanos? Prātiņ, nāc pie NATO generāļiem! " Gan mirstības, gan migrācijas dēļ ikdienu Latvijas iedzīvotāju skaits samazinās par 55 cilvēkiem. Mēnesī tas ir par 1650, bet gadā par 23 tūkstošiem cilvēkiem. Tas nozīmē, ka katru mēnesi mēs paliekam nabagāki par vienu mazpilsētu vai pagastu," radio „Baltkom” ēterā paudis Latvijas Universitātes profesors, demogrāfs Pēteris Zvidriņš. (kasjauns.lv)
17.decembris 2017, 18:06 Atbildēt
kkonsuls Emīlijs Pauls
Un tad ? Lūk, paskaties uz Romas valsti, kas vēl salīdzinoši nesen pie Kannam zaudēja 80 000 dienas laikā pret Hanibāla (Lektera?) dienaszagļiem...un nekas !
17.decembris 2017, 18:09 Atbildēt
PPlauķis
Jā, katru gadu Latvija zaudē 1 pilnu divīziju, kuru varētu apbruņot un nosūtīt uz Dienvidsudānas purvājiem , cīnīties pret ...vai par...atkarībā kā nu kuro reizi iznak ...
17.decembris 2017, 18:25 Atbildēt