Komentāri / Par "Vienotības" priekšsēdētāju ievēlēts Ašeradens
 

18 komentāri

ooui
apsveicu un Latvijai tuvojas negaiss
19.augusts 2017, 14:44 Atbildēt
RRaimonds
Ja atkal Āboltina būtu ievēlēta par vadītāju, tad tas Latvijai būtu lielāks trieciens kā tagadiņās tuvojošais negaiss ... : )))
19.augusts 2017, 15:22 Atbildēt
nnesapratne
Kāda Latvijai daļa, kuru no šiem ākstiem bankrotējusī marģināļu grupele ievēļ par savu barvedi?!
19.augusts 2017, 16:49 Atbildēt
PPilsone
Ne orkāns, ne taifūns vairs tautu nespēj pārsteigt. Pats elementārais ir jāsaprot- partija sevi ir diskreditējusi un no politiskās skatuves ir jā noiet.
19.augusts 2017, 15:53 Atbildēt
LLogičeskijs
Klāsies labi ministrijai, labi būs aī partijai "Vienotība".
19.augusts 2017, 16:01 Atbildēt
ccirka trupa Vienotība
O, Vienotība traucas pretī pārmaiņām! Ar vecajiem politdinozauriem un oligarhiem pie stūres.:))) Ass-šerādenam ir neatkārtojama pieredze, nolaižot līdz bankrotam Dienu, jānovēl to pašu atkārtot ar Vienotību!
19.augusts 2017, 16:47 Atbildēt
nnor
Nu tagad viņš koksu nešņauc.Varbūt sanāks atjēgties un nolikt pilnvaras pirms bankrota.
19.augusts 2017, 18:00 Atbildēt
EESMAIJA
Man pietika izlasīt līdz....,,sakopties un mesties cīņā..." Es cerēju, ka nu viens vienreiz sapratīs, ka jāmetas darbā, lai labotu to ļaunumu, ko Vienotība ar sākumu Repšiādē valstij un cilvēkiem ir nodarījusi. Nekā! Skan sauciens uz mešanos cīņā... Nožēlojami, lai neteiktu vairāk. Tātad, lai aprietu, apmelotu, ķengātu, lemtu ar ko dejot tango, ar ko ne...paslaucītu katru, kas apdraud barošanos pie siles, vai nu safabricējot jaunas krimināllietas kopā ar strīķveidīgajiem, vai pataisot par Putina savervētiem spiegiem.....Vairāk kā pretīgi, un ja vēl Kariņš uzrodas blakus, kas kļuva slavens ar stulbuma demonstrēšanu grinbergiādē... Grupējumā, kas saucas Vienotība , acīm redzot visi ir vienādi, tikai cits vairāk, cits mazāk izcēlies Pēdējais, kas uzpelnījies ir Ķirsis, kas lika patiešām aizdomāties, vai šis pienapuika ir normāls ar saviem priekšvēlēšanu solījumiem...Bet, re! uzkalpojās! Nu drasēs vienā solī ar Kariņu, Rinkēviču un Ašerādenu...
19.augusts 2017, 18:24 Atbildēt
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ļoti labi šo mudaku zinu,gribētu ar aci pret aci satikties ar viņu.
19.augusts 2017, 18:31 Atbildēt
vvendetta
Vienotības titāniks grimst,gudrākie pasažieri stīvē mugurās glābšanas vestes un kāpj glābšanas laivās,bet mantas un varas kārais "jaunais" kapteinis Ašerādens no priekiem par ievēlēšanu dzer šampānieti un nemaz neapjēdz kāds liktenis viņu gaida,jo situācija stipri atgādina Rozīša romāna Ceplis situāciju,kad faktiski bankrotējušo cepli pārņem jaunais leitnantiņš Sausā kungs.
19.augusts 2017, 21:16 Atbildēt
aayzrādījums
vienotība tagad grozīšoties tā ,lai vēlētāji redz tolabo pusi ,bet jāatceras ,lai neaizmirstas ,ka var grozīties kā gribi ,bet dirsa kā mugurpusē tā mugurpusē.
19.augusts 2017, 22:09 Atbildēt
NNeslāvs
Veiksmi darbā vienīgajai par valsts izaugsmi domājošajai partijai. Redzot citos spēkos esošos pajoļus, nodevējus, kolonistus un pāķus, mana balss tikai Vienotībai. Protams ceru, ka parādīsies patiesi nacinālistiski progresīva partija tuvākajā nākotnē.
20.augusts 2017, 0:04 Atbildēt
ssemītam
Parādīsies. Un izšaus Vienotības liberopederoboļševikus līdz pēdējam boļševikgejam.
20.augusts 2017, 0:06 Atbildēt
SSoņa
Melnā putinveidīgā maģija un oligarhija atkožas par katru cenu. Esiet modri, jo Latvijā tāpat kā manā Ukrainā, hibrīgarš vai informācijas karš nav beidzies un nebeigsies. Latvijā meklē ienaidnieku tāpat kā Krievijā, lai turētos pie varas visas Maks'tnespējas administrācijas, Saskaņas koprupcija un ZZS komunistu politika, kurus nekritizē un neaiztiek.

Vēlētāj, padomā reiz ar galvu, kādēļ tā? Tātad hibrīdkars, masveida naid;īgā Krievijas ietekme un kautniecība, kas pastāv jau 70 gadus.Krievija, kurā ienaidnieks ir Rietumi, kaut no Maksavas uz Rīgu nevar ieraudzōit nevienu Žiguļi, bet brauc mersedesos, Volkswagenos un citos "riebīgo"rietumu mašīnās, tūkstošiem kungu atvases dodas mācīties uz ārzemēm utt. Un tomēr stāsta tautai savai tautai - NAS NE UVAŽAJUT. 70 gadus Latvijā dzīvo un saka - govorote po russki vaitu latvietis, net, ja latiš.
20.augusts 2017, 0:24 Atbildēt
888778
kĀDS SAKARS.
20.augusts 2017, 4:53 Atbildēt
IInta
Ja iecelts tik iisi pirms saules aptumuma, zic prezidents vien uz iisu laiku...
Labais moments te - ceru, ka vietu Ekonomministrijaa tachu atbriivos shamais arii -
lai beizot kaads var atnaakt, kam mazliet sajeegas no ttautsaimnieciibasarii ir un ne tiai politiskaa aizmugure.
20.augusts 2017, 1:31 Atbildēt
CCorbie
"Politiķis uzsvēra, ka "Vienotībai" ir nepieciešams atkopties, mobilizēties un mesties cīņā."
to vini vislaik dara, ciinas viens ar otru, bet varbuut vienotiibai vajadzeeja izveeleeties citu taktiku? beigt ciiniities un dariit savu darbu? pildiit solijumus veeleetaajiem utt utt? Kkaads cirks ne politika!
20.augusts 2017, 3:02 Atbildēt
7777
Ar ko ko tad cīnīsies.
20.augusts 2017, 5:00 Atbildēt