Komentāri / Sorosieši uzvar konkursos, noklusējot sorosisko pagātni
 

68 komentāri

MMantrausis
Nekad nav bijis skaidrs, kālab ļaudis, kas savulaik izmantojuši iespēju tikt pie stipendijas un mācīties, no NRA saņem zīmogu. 90. gadu sākumā SFL daudzus aicināja pieteikties, bija konkurss un - viens - tās ir idejas, otrs - tā ir nauda un iespējas!
Kas attiecas uz rakstu – par būtisku paviršību liecina divu Vitu sajaukšana rakstā – Vita Anda Tērauda un Vita Matīsa abas ir darbojušās SFL, bet, ja lasa rakstu rūpīgi, tajā runāts par vienu Vitu, bet minētas abas! :)
10.augusts 2017, 6:47 Atbildēt
TTieši tā
Ļoti labi pateicāt. Un pat liels Paldies Sorosam un viņa fondiem, kas deva iespēju mācīties un iegūt augstāko izglītību talantīgiem Austrumeiropas jauniešiem prestižās austskolās, jo paši viņi nebūtu varējuši samaksāt par izglītību. Mācīties nevarēja tikt katrs, jo bija jāiztur lieli konkursi un viss notika godīgi. Kāda gan varēja būt Sorosa ietekme mācību laikā kopīgi ar visiem citiem studentiem. Tieši NRA politika un attieksme nav skaidra, vai arī paši padevušies kaut kādu nelabu politisku spēku spiedienam.
10.augusts 2017, 7:33 Atbildēt
vvienīgais
Vienīgais nelegālais spēks ir Lembergs. Jau tā vien pietiek, ka viņu, Lembergu, atradis jauneklis, kurš zem mātes gultas matrača atradis atstāto mantojumā miljons, ko jauneklis uzdāvinājis Lembergam, kurš tādā veidā ticis pie 1.miljona, bet pats jauneklis drīz vien nomiris, kā stāstīja Lembergs. Ai, ai, ai!. Laikam no želabām. Cik ir "nomiruši" no Sorosa naudas, cik no "lapsenes" kodiena?
13.augusts 2017, 23:03 Atbildēt
AApmāns
Nauda nekad netiek dota par velti. Pienāks laiks, un būs jāatbalsta , jāparaksta ... Par velti ir tikai siers peļu slazdā .
10.augusts 2017, 10:12 Atbildēt
ĶĶirbis
Kur tik pretigas slampas rodas ?
10.augusts 2017, 6:57 Atbildēt
JJoske
Ja Soross ir iecerējis, ka jau ne visai tālā nākotnē Latvijā nebūs vairs neviena cilvēka, bet tikai sorosieši, tad tā arī būs.
10.augusts 2017, 6:59 Atbildēt
FFeiss
Nožēlojams NRA rakstelis! To, ka Lembergs, Brigmanis , dūklavs un daudzi citi bijušie komunisti acīmredzami vēl pašlaik veic savu posta darbu mūsu Latvijā praktiski šīs avīželes saturā neredzam! Tiešām nožēlojami! Attopieties beidzot, kam kalpojat!
10.augusts 2017, 7:20 Atbildēt
AAntifeiss
Taisni otrādi! Paldies NRA par savlaicīgo un aktuālo rakstu, lai zinām, ar ko mums darīšana un ko varam no tās Sorosa Initas sagaidīt. Skaidrs, ka neko labu-kosmopolitismu, velkamismu, latviskuma iznīcināšanu.
10.augusts 2017, 22:22 Atbildēt
SSkolnieciņš
Kā viņa dzīvoja? Initai Paulovičai ir trūcīgā statuss! Hā-hā! Jo kā var dzīvot, strādājot brīvprātīgo darbu un nesaņemot algu. Kā? Initas Paulovičas ğimene ir ilgadējie trūcīgie, kas pārtiek no pabalstiem! Hā-hā! Nabadze!
10.augusts 2017, 7:21 Atbildēt
SSkolnieciņš
Initas kundze, kad melo, tad domā ko melo! Initas Paulovičas meliem ir īsākas kājas nekā viņas kājstarpei! Bez algas neizdzīvot!
10.augusts 2017, 7:22 Atbildēt
ffui
kauna nav nemaz
10.augusts 2017, 7:34 Atbildēt
ccrusader
Nāks vēlēšanas, atcerieties šos sātana pakalpiņus, nevienu balsi par viņiem! Šo sērgu jāapkaro tāpat kā latvāņus.
10.augusts 2017, 8:29 Atbildēt
AAgronoms
Kā zināms, latvāņus visefektīvāk iznīcināt ir tos regulāri appļaujot. Vismaz četrreize sezonā. Un pēc gadiem pieciem - nebūs!
10.augusts 2017, 8:37 Atbildēt
vvw
Ja tā varētu ar oligarhiem.    !!!
10.augusts 2017, 11:17 Atbildēt
IIk
Labi vai slikti ir sorosīdi, taču Pauloviča kandidējot slēpa arī to, ka ir Providus pafomes pr-ja. Kādēļ tas jānoklusē?
10.augusts 2017, 9:28 Atbildēt
kkl
Apskatījos Providus mājas lapā - nav tur Paulovičas. Varbūt izņēmuši jau?
10.augusts 2017, 11:51 Atbildēt
iinformācija
Jaunā sekretāra vietniece ir kordiriģente, sociālā darbiniece un starptautiskās politikas attīstības speciāliste. Interesanti, ka starptautiskās politikas attīstības speciālistes kvalifikacija ir iegūta viena gada laikā ASV!
10.augusts 2017, 10:09 Atbildēt
pplus
CV ir norāde, ka ir mācījusies starptautisko politiku, bet nav norāde par iegūtu kvlifikāciju šajā jomā.
10.augusts 2017, 10:34 Atbildēt
vvēl informācija
Šitās studijas viņai bija par Sorosa naudu
10.augusts 2017, 11:48 Atbildēt
sstudents
Interesanti, vai Latvijā var studēt maģistratūru bez bakalaura kvalifikācijas politikā?
10.augusts 2017, 12:46 Atbildēt
bbratka
kad šitā avīžele mitēsies ar tiem sorosīdiem. saprotu, ka biedrs lembergs labprātāk redzētu te putinoīdus nevis sorosīdus. ļaudis, izlasiet Delfos Oto Ozola rakstu , kā demokrātiskā ceļā putins tiks pie Latvijas .
Ja gadījumā lembergu tomēr iesēdinās (kas maz ticams) , kur liksies visi šitie Atkarīgās skribentiņi. žēl, ka te strādā arī cienījamā Elita V. , ļoti žēl!
10.augusts 2017, 10:14 Atbildēt
GGregs
Vē3lu šai cienījamai avīzei ilgu mūžu!
Pietiek redzēt "bēgļu" laivas, kuras finasē Soross, lai saprastu, ko grib Soross.
Viņs grib islamizētu Eiropu, kur vietējiem vairs nebūtu teikšanas. Tāpēc arī tiek uzspiests liberālisms un politkorektums. Politkorektums , vienkārši runājot, ir melošana, kad melnu sauc par baltu un otrādi.
10.augusts 2017, 22:31 Atbildēt
kklar
Putins netiks pie latvijas ne demokrātiska ceļa ne cita ceļa jo te visu tas Džordžs Soros jau nopircis. Vai tas nav redzams aklajam kas te ir saimnieks. Kas tas Ozola kungs ir kāds pravietis vai kas tur pareģis kāds. Soros tā ir reāla lēna nāve un nauda pāri līķiem. Tā ir Sīrija, afganistāna, irana un tt. Nosauc man kādu valsti kur tie fondi būtu ieguldīti kādas valsts atīstībai nu tāpat vien ko. Ja neesi viens no fondistiem tad ieskaties pagātne vel Afganistāna. Ar tādu pašu lozungu izmeklējot agresoru tanki ir jau pie mums. Scenārijs tur ir labi redzams.
11.augusts 2017, 0:50 Atbildēt
JJebkurā gadījumā-
- labāk, lai Latvijā ir jeņķu, nevis (draudzīgās un neagresīvās) austrumu kaimiņvalsts karaspēks!
11.augusts 2017, 12:31 Atbildēt
vvw
Slikts tulkojums.
11.augusts 2017, 8:50 Atbildēt
vvladis
Cik tad tagad cilvēku norāda ,ka bijuši kompartijas biedri. Vai tad var
Sorosu salīdzināt ar ,teiksim,Brežņevu. Soross niecība vien ir. Vai ne ,Aivar?
10.augusts 2017, 11:09 Atbildēt
vvw
Soross pats ir baigi slikts,bet metodes,veidi,kā tikt pie piķa tie gan ir vērā
ņemami.
10.augusts 2017, 11:14 Atbildēt
NNra draugs
Ko nu ķēmojas, NRA ka šņakst intervē Sorosa fonda turpinājuma Dots priekšnieku Ījabu. Kur te principialitāte. Te daudz nopietnāk- Ījabs Sorosa ideaoloģiju izplata pašas NRA lappusēs!!!
10.augusts 2017, 11:33 Atbildēt
hhuhu
tavā pasaulē medijs tik drīkst intervēt vai paust vienu pusi :))) kā žurnāls IR.
10.augusts 2017, 15:04 Atbildēt
EESMAIJA
Paliek baisi to visu lasot un vēl vairāk par šiem komentāriem ... un tie esot Latvijas patrioti, kas cīnās par tiesiskumu un godīgu politiku!!!!????
10.augusts 2017, 12:28 Atbildēt
JJā, baidies!
Drīz tavs saimnieks sēdēs un tu paliksi bez viņa "stipendijām"
10.augusts 2017, 18:18 Atbildēt
nno dziļiem lauku rajoniem
Allaž nāk prātā - kas tas Soross īsti ir par putnu? Kāpēc viņu tā lamā? Ko viņš īsti grib no Latvijas?
Finansējis cilvēku izglītošanos, bet ko tad viņš prasa pretī? Tā saprotami to neesmu nekur lasījis.
Drusku saprotamāks šķiet Sorosa nebeidzamais konflikts ar Lembergu. Soross maksā stipendijas, Lembergs arī. Lemberga mērķi ir skaidri un pamatā piepildījušies. Bet Sorosa mērķi man nav skaidri - ko viņam īsti vajag? Kas ir viņa mērķis attiecībā uz Latviju. Vai viņš arī grib Latviju pievienot kādai citai valstij kā Lembergs Krievijai? Kurai?
Tas, ka Lembergs greizsirdīgs uz Sorosu, jā, tas ir skaidrs.
Bet ko grib Soross no saviem stipendiātiem? Vai un kā tie stipendiāti viņam pateicas vai kalpo?
Būtu pateicīgs, ja kāds to paskaidrotu tā, lai arī cilvēks no dziļiem lauku rajoniem varētu saprast.
10.augusts 2017, 13:29 Atbildēt
vvw
Soross grib Puzes ezera otrā krastā savu pili uzbūvēt.Pēc tam uz piepūšamiem matračiem ezera vidū uztaisīt nelielu kariņu ar vietējo
iezemieti.
11.augusts 2017, 12:18 Atbildēt
HHm > no dziļiem
Neņem galvā! :-)
Latvāņi vienmēr dusmīgi uz to, kurš viņiem dod naudu. Ņem naudu un dusmojas. Par vis kaut ko. Par to, ka būs jāatdod, par to, ka devējs izvirza prasības - par visu ko!
11.augusts 2017, 12:50 Atbildēt
ssmash
Pievienojos. Tikai dumji laukji domā, ka nauda kapitālismā tiek dota par velti. Šie cilvēki, kam dod naudu tiek rūpīgi atlasīti. Jūs esat kādreiz ar to pašu iespējamās misijas vadītāju runājuši. Viņa Jūs rūpīgi 2 stundas klausīsies, lai dzirdētu tikai noteiktas ideoloģijas - liberālās, kandidātu. Un pēc tam tikai virzīs uz skolotāja amatu šo cilvēku. Es pat varu nosaukt kā Soross visu naudu ieliktu šajos kandidātos ir atpelnījis. Piemēram, Lolitas Čigānes partija ieviesa sankcijas pret Latvijas komercbankām piespiežot viņām patriekt daļu klientu. Tā vairāki simti miljonu naudas no Latvijas nonāca Lielbritānijas bankās. Kas tas ir iztērēt pāris tūkstošus kandidāta jumpstartēšanai politikā, ja pēc tam iespējams pļaut miljonus.
10.augusts 2017, 15:06 Atbildēt
TTR
Nū, par velti, kā zināms, ir tikai siers peļu slazdā. Naudiņa jānopelna. Un sapnis par komunismu, kur visiem viss būs par velti jau izsapņots. Nekas nesanāca, visi rāvās uz to sātana kapitālismu. Tā kā jāstrādā vien būs, ej, kur iedams. Vai nu pie Sorosa, vai pie Pūķina, vai pie Lemberga. Iekaliet to savās galviņās. Jāstrādā.
10.augusts 2017, 19:41 Atbildēt
::)
A kāpēc nav norādīts ka Atkarīgā ir Lemberģiska?
10.augusts 2017, 15:29 Atbildēt
KKarl Schranz
Kurš tad to nezin? Vai tu ir dumš, ka uzdod tādus jautājumus?
NRA ir Lemberga laikraksts, Diena ir Šlesera un Šķēles laikraksts, IR ir sorosītu žurnāls, Besti Segodnja ir Kremļa rupors Latvijā u.t.t.
Arī kapitālismā nav tādas lietas kā neatkarīga prese, jo kas maksā, tas pasūta mūziku. Verstehen?
10.augusts 2017, 22:25 Atbildēt
SSchmolls
Arbeit macht frei..nu nez vai citaadi..
12.augusts 2017, 3:57 Atbildēt
LLille
Ko Soross Latvijā ir paņēmis sev, atšķirībā no mafijas varoņa Lembja? Nepatīk jau NRA šādi jautājumi. Dzimtcilvēku saieta nams tas NRA.
10.augusts 2017, 17:01 Atbildēt
GGregs
Jautājums ir jauzdod otrādi. Lemberagam par labu liecina Ventspils ar visu augstskolu, ražošanu, kultūras un sporta iestādēm. Viņš finansēja arī jahtas "Milda"unikālo braucienu. Bet ko Soross? Pludina Eiropā islama migrantu masas ar nolūku iznīcināt nacionālās valstis, atbalsta kosmopolitismu, praidus , polikorektumu un citas liberālās cūcības.
Labi, ka ir NRA, kas nepūš liberālu un sorosistu stabulē. Liberālisms Latvijia ilgtermiņā nozīmē iznīcību!
10.augusts 2017, 22:18 Atbildēt
eejs
Nepiekritīšu. Ventspils savu labklājību ir uzbūvējusi uz citu mazāk politiski agresīvu pašvaldību rēķina atņemot viņām naudu. Jahtas Milda brauciens šodien tiek uzskatīts par kukuli M.Gailim pēc mandāta nolikšanas par izdevīgu privatizācijas lēmumu uc lēmumu pieņemšanu. Soross ir ASV valdības ietekmes aģents, kas par savas ietekmes veidošanu saņem ASV valdības pasūtījumus un pēc tam, kad vajag ASV valdībai izdarīt pakalpojumu piezvana banānu republikas delnai vai citiem aktīviem, kas viņiem te ir, lai uztaisa politisko troksni. Līdzīgi kā Venecuēlā tagad. Nez kāpēc nemieri sabiedrotajās valstīs nekad netiek atspoguļoti ziņās??
10.augusts 2017, 22:39 Atbildēt
vvladis
Labi,ka ir pilis ezeru krastos.
11.augusts 2017, 8:46 Atbildēt
LLauķis
Mēs zinām Sorosa ļaudis.Laiki mainīsies un mēs viņus nomarķēsim kā viduslaikos- visiem par biedinājumu. Nodevēji un globālistu kolaboranti saņems savu algu, ilgi nav palicis.
10.augusts 2017, 18:00 Atbildēt
ŠŠvīts
Marķēsim komuņagas, ilgi nav palicis, NATO puikas jau šeit. Nodevēji un lielkrievu kolaboranti saņems savu algu.
12.augusts 2017, 11:20 Atbildēt
LLatviešu valodā neatrodamā Lemberga biogrāfija
А́йварс Ро́бертович Ле́мбергс
Родился 26 сентября 1953 года в Екабпилсе.

1977 — окончил экономический факультет Латвийского университета;
1968-1969 — рабочий Екабпилской МСО;
1974-1975 — лаборант, рабочий в ЛУ;
1977-1978 — инженер-экономист Вентспилского припортового завода;
1978-1987 — инструктор, заведующий отделом, секретарь Вентспилского городского и районного комитета Коммунистической партии Латвии;
1987-1988 — инструктор отдела сельского хозяйства и пищевой промышленности центрального комитета Коммунистической партии Латвии;

Vēl viena mācību iestāde- Ļeņingradas augstākā partijas skola
un dalība sabiedriskā organizācijā Ventspils ateistu padomes priekšsēdētājs.
10.augusts 2017, 18:24 Atbildēt