Komentāri / ST priekšsēdētāja: Demokrātijai un pilsoniskajai apziņai nav jāveidojas caur sodiem
 

6 komentāri

kkontrolējiet situāciju !!!
Pareizi novērsiet neoficiālo divvalodību skolās, piespiediet reiz visiem kam jāmaksā, maksāt nodokļus ievērot Latvijas likumus.
Realitātē Latvijā dzīvo cilvēki, kuri te vienkārši dzīvo, bet drošību veselības aizsardzību utt. pamatā nodrošina apzinīgie pilsoņi.
29.maijs 2017, 8:26 Atbildēt
bbirģermeistars Eks
To rīdznek ir kā maz bērn - kamēr viņ nebūs nostrāpēt ar tō žagar, pilsoniskum apziņ ēkš viņēm nerastēs.
29.maijs 2017, 9:12 Atbildēt
TTiesnesis
Presē ievietojot intervijas ar šādām ziemelēm un laviņām, būtu vairāk jāinformē arī par intervējamo subjektu liekulību un negodīgumu.
29.maijs 2017, 9:47 Atbildēt
UUrciks
Elementārs jautājums - vai Latvijas republikā Civillikums darbojas?
29.maijs 2017, 10:44 Atbildēt
....
Jā, darbojas. Civillikumā ir vairāki panti, kas atkārtojas. Atliek tikai lapaspusi pāršķirt uz priekšu ... uzreiz rodas atšķirība starp iepriekšminētajiem punktiem. Civillikums ir tiesisko eseju kopums, kas norāda darbībā rīcības brīvību jebkuram tieslietas pārvaldošam cilvēkam. Starp citu, daudzus CVL pantus var izmantot noziedzīgās/savtīgās interesēs ... likumu nezināšana neatbrīvo no pienākumiem/saistību izpildes ...
29.maijs 2017, 12:02 Atbildēt
VValdis
Ludzu paskskaidrojiet ,ja demokratijai nav javeidojas caur sodiem ,tas ir vardarbibas ,kapec asv un nato veido demokratiju iebrukot suverenas valstis ,slepkavojot ,iznicinot ,laupot ? Iraka ,libija ,afganistana ,sirija utt.
30.maijs 2017, 7:29 Atbildēt