Komentāri / DP: Krievija daļēji finansē Uzvaras dienas svinības Latvijā
 

14 komentāri

sso
un otru daļu kas,RĪGAS DOME?? KĀDĀ SAKARĀ TIEK ŠĶĒRDĒTA LATVIJAS,RĪGAS NAUDA ŠITĀDAM BALGĀNAM?!!!!
9.maijs 2017, 9:09 Atbildēt
LLatvietis
Sen vajadzēja uzspridzināt to pārdaugavas sūdu.
9.maijs 2017, 9:14 Atbildēt
AAsh
Pēc Tomskas sailgojies?
9.maijs 2017, 9:20 Atbildēt
FFēlis
Kāpēc latviešu cilvēkam būtu jāilgojas pēc tavas dzimtās pilsētas? Šādi finansētām ,,organizācijām" pēc krievijas parauga būtu jāpiemēro ārvalstu aģenta statuss.
9.maijs 2017, 10:21 Atbildēt
AAsh
To tu saviem saimniekiem asv vēstniecībā paprasi, kāpēc tāda netaisnība uz pasaules.
9.maijs 2017, 10:39 Atbildēt
FFēlis
Mani saimnieki ir Gogoļa ielā- 3 un par kādu netaisnību tu runā?
9.maijs 2017, 11:09 Atbildēt
AAsh
Šodienai es tepat nra.lv izlasīju labu atziņu - Labāk ar klibu dejot, nekā ar muļķi (debīlu) runāt.
9.maijs 2017, 11:11 Atbildēt
ccool
Labi izdejoties un jaukas sarunas!
9.maijs 2017, 14:00 Atbildēt
::)
nu ticet musu DP paziņojumiem var tikai pedejais idiots. tas kantoris teiks visu ko viņiem pasūta ir vai nav pieradijumu. galvenais lai saimnieki butu apmierināti.
no otras puses pat ja tiešām maksā, tad kas par to? krievija vispār jau sasita fašistisko vāciju lupatās, atiecigi tiešām ir ko svinēt. un krievvalodigo kam tie ir svētki te ir pietiekoši, lai palidzetu viņiem ar svētkiem. tikonetā redzeju bildes ka krievi pat ņujorkā atzimē šos svētkus, tur gan neviens par to nehisterizē
9.maijs 2017, 9:23 Atbildēt
ssavādnieks
Dīvaini,ka īstie ''kreklu plēsēji'' vēl nav ieskandinājuši sevi portālā,bet runa nav par to....Nākas konstatēt vienu neapgāžamu patiesību,ka neskatoties uz RUS impērijas sabrukumu ,tā nezaudē saikni ar saviem tautiešiem visā pasaulē arī 70. gadus pēc 2PK.Un te gribot/negribot jāvelk paralēles ar mūsu 4.maija LRN pasākumu.Joprojām (27.g) nav legalizēti Barikāžu dalībnieki,kuri izdarīja melno darbu,lai šī valsts iegūtu pašreizējo statusu.Paradoksāli.ka pirmais ko jaunā Saeima toreiz nolēma bija,deputātiem ,kuri piedalījās plenārsēdē (arī Interfrontes) piešķirt 200 latus pie pensijas,sasniedzot pensijas vecumu.Un šī attieksme tiek atalgota ar adekvātu rīcību no Barikāžu dalībniekiem,lai prezidentam būtu fons,kur izteikt runas,to aizpilda ar jaunsargiem un skolēniem.Lai kāda arī būtu publika,kas apmeklē 9.maija pasākumu,viņiem tie ir svētki un kopības sajūtas nezaudēšana,un man tas netraucē
9.maijs 2017, 11:33 Atbildēt
mmēs paši jau arī.............
arī dzīvokļu rēķinus u.t.t.
9.maijs 2017, 15:18 Atbildēt
kkauns nra
Nu tur varbūt nav to pārkāpumu, bet NRA gan ir.
Atceros, ka leģionāru piemiņas dienā nra admini neklapēja ar ausīm aicinājumiem novākt naidpilnos komentārus, šodien katrs, kas asāks komentārs pazūd vispār. Tas laikam tā vēsturiski iegājies tā sacīt tradīciju turpinājums un arī saimnieks tāds "rozīgs" tā kā jā tā zēni vajag strādāt, bet tikai katru dienu!
9.maijs 2017, 15:24 Atbildēt
aa
ja viņiem to piepitekli pārceltu uz Zilupi?
9.maijs 2017, 23:16 Atbildēt
llapa
kad saimas taukmuli samazinas savu atalgojumu un uznemsies kautkadu atbildibu par saviem - nepareiziem lemumiem. kad tiks sodits balsu pircejs zakis , kad padzis aboltinu , kad likvides noziedzigo vienotibas gruppejumu ...., utt . kur mums uzbruk krievi un kapec tautai visu laiku jasavelk bikses , taja pasa laika saimas taukmuli nekaunigi pacel sev atalgojumu , uzskatu - tikai tauta tiesiga noteikt cik drikst sanemt sie liekezi.
10.maijs 2017, 12:05 Atbildēt