Komentāri / Lembergs: Okupācija bez tankiem
 

74 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

EEspats
Lembergs ir viens gudrs cilvēks. Vērts lai viņā ieklausītos.
6.marts 2010, 8:10 Atbildēt
JJānis
Būtu labi, ja Lembergs nāktu lielajā politikā, bet to jau esošā vara droši vien nepieļaus.
6.marts 2010, 8:40 Atbildēt
ttauta
lōti pareizi teikts, Latvija ir donors vecajai Eiropai
6.marts 2010, 9:12 Atbildēt
llilli
kāda tur gudrība,to katrs saprot,ka mirsim no vēlmes pārēsties.lembergs jūtas patreiz drošs ar saviem "mantojumiem" uc lietām ,tad nu kā gailis klopē spārnus dziesmai,bet no 90 gadiem pats klusi mahinējās kā visi!!!uh, mana zeme bārenīte,šie miljonāri glābj sevi ne TEVI !vai tiešām saule nespīdēs bez kaujas ar nekauņām????
6.marts 2010, 9:24 Atbildēt
ees
nu loooti gudrs.nezin kapec sez uz apsudzeta sola
6.marts 2010, 9:25 Atbildēt
TTālavs
Smaga diagnoze - ar Napoleona sindromu sirgstošais tēlo visgudro un visas Latvijas glābēju. Traģikomiski.
6.marts 2010, 9:26 Atbildēt
vventspilniece
Bet Jums nesāp sirds par Latviju? Vai tiešām domājat, ka mūsu ekonomika attīstās tā tikai gadījuma pēc ? mani piemēram arī uztrauc, ka tauta aibrauc? vai būs kāds, kas iebrauks? un kas iebrauks Latvijā, lai strādātu un pelnītu mums pensijas? Vai nav šausmas, ka latvieši pelna naudu vecās Eiropas pensionāriem, nevis saviem vecākiem?
6.marts 2010, 12:15 Atbildēt
LLa
AHĀ! Lemberdziņš patiesi nobijies no "vienotības", tas jau ir labi! Smaidiņš ātri pazudīs! Tā nav Latvijas korumpētā tiesa, kur viņš var izvērsties un sūtīt visus tālāk!
6.marts 2010, 9:29 Atbildēt
ees
Gudri runāt jau daudzi prot!Kur viņu darbi Latvijas labā?...
6.marts 2010, 9:29 Atbildēt
LLa
Viņš ir gudrs smadzeņu čakarētājs, tur viņam fantāzija patiešām strādā! Aunu bars viņā labi ieklausās! Vajag pašiem spriest un domāt!
6.marts 2010, 9:32 Atbildēt
jjohaidiiii
...skaties,lai tu netiktu sliicinaats labieriiciibaas....
6.marts 2010, 10:13 Atbildēt
vventpilniece
Bet kādi ir Jūsu pretargumenti? Šajā rakstā izklāstītais kaut kā asociējas ar to, ko gadiem ilgi )nedaudz savādāk) rasktīja Kaspars Dimiters.
6.marts 2010, 12:11 Atbildēt
JJāņonkols no laukiem
Tātad no Lemberga ļoti baidās. Uz apsūdzētā sola jau var nosēdinat katru, bet kāpēc tad nevar notiesāt? Vai šinīs vēlēšanās atkal viņu aresēs? Vai vīņa nauda ir netīrāka par pārējo Kampēju naudu? Diez vai. Bet viņš nav pie varas, tā ir viņa nelaime. Šoreiz gan ir pateicis pārāk patiesi un to nevar neņemt vērā.
6.marts 2010, 9:40 Atbildēt
ZZiga
Šī vienotība Lembergam var tikai kājas nomazgāt, protams, ja viņš atļauj! Vakar 100. pantā dzirdēju tikai suņa murgus! Velti aizņemts ētera laiks!!! Visa vienotība, lai kaut ko skaidri pateiktu, tikai rīstījās. Kristovskis ir vājš politiķis, bez mugurkaula, tikai grib kaut ko kamt, tāpēc neatlaižas. Ēlertei kaut kas ir aiz ādas, tikai nav zināms labs vai slikts!Un tas trešai murmulis, galīgs nulle. Neviena skaidra frāze!
6.marts 2010, 10:11 Atbildēt
zzzz
Iedzīvoties no Krievijas nftas plūsmas, sevišķi gudram nav jābūt var smaidīt, bet vadīt visu Latviju to nevēlas, bailes, jo prāts par īsu, var salaist dēlī..., to ka viņu kāds nelaiž pie stūres, tīrākās atrunas un ne vairāk!
6.marts 2010, 10:12 Atbildēt
jjohaidiiii
....a Lembergs peedeelaa laikaa Latvijas politiskajaa dziivee uzkurina arvien biez'aaku jautriibu.....nu ko kungi,utis saak kautinju kaz'okaa,lai eertaak piekljuut pie miesas...skatiisim kaadu gifti likt pretim...
6.marts 2010, 10:30 Atbildēt
ppar
jautajums: par ko rietumi grib parverst Latviju, jo teritorija jau nestaves tuksa, atom atkritumi vai poligons ierocu izmeginasanai, ari biologisko?
6.marts 2010, 10:59 Atbildēt
ooioioij
Nu izlasot rakstu kļūst gaužām šķērmi.Esam pārdoti ar visām tupelēm!! Par parex, par savrupmāju Jūrmalā..Kāds jau bija rakstijis, ka var jau būt zārks ar dimanta pumpiņām bet tie tārpiņi jau būs tie paši... Mums večiem - tik jau nu bija, bet mūsu bērni un mazbērni!?? Kadai verdzībai lemti....
6.marts 2010, 11:00 Atbildēt
lla to
LA, tu laikam elertes, šķēles un vienotibas kopējais guļampaklājiņš
6.marts 2010, 11:06 Atbildēt
AArtis
Ir vērts padomāt...
6.marts 2010, 11:19 Atbildēt
aaina
padomju savieniba sabruka es biju domas ka mes dzivosim neesmu kludijusies tikai samierinajusies
6.marts 2010, 11:30 Atbildēt
ppost factum
Noskatoties pa TV raidījumu par topošo Vienotību dzirdējām:
1.nevienas konkrētas atbildes uz uzdotajiem jautājumiem
2.nav programmas
3.nav pat mēģinājums skaidrot kā panāks budžeta samazinājumu par 800 milj.latu
4.atklāti izvairās pateikt par pensionāru jautājumu
5.Ēlerte pārstāv bet nav zināms ko
6.Kristovska un Loskutova runās dzirdējām populisma pilnus izteicienus un nevienas konkrētas rīcības plāna

Sabiedrība varētu iznest domu ka šī Vienotība ir aizejošais politiskais spēks jo turpina visu nogāzt uz iepriekšējām koalīcijas valdībām un aizmirst ka jau gadiem ilgi šīs personības pašas ir atradušās saeimā un viņu pienesums ir tukšpadsmit ja neskaita pārgudru demagoģijas pilnu runāšanu.
Ja kādam rodas šaubas paskataties kā šie kungi un dāmas ir rīkojušies saeimā prettiesiski pieņemot pensiju samazināšanas likumu un ko šai sakarā ir teikuši gan Kristovskis gan Ēlerte.
PAVĒROJIET KĀDA IR KRISTOVSKA DARBĪBA RĪGAS DOMĒ
6.marts 2010, 11:36 Atbildēt
AAntuns
Lembergs ir dikti gudrs, vinam nevis kaut kadu siku pasvaldibu vadit,bet sedet drosi apsargata vieta un gudri runat!Mes neprotam savus genijus novertet un pienacigi patiekties par vinu labajiem darbiem!
6.marts 2010, 11:49 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!