Komentāri / DISKUSIJA: Dzīvojam jaunā totalitārismā
 

35 komentāri

J
Zili-rozā liberastims kļūst ar katru dienu agresīvāks un totalitārāks!
26.aprīlis 2016, 7:52 Atbildēt
hhi
Es ļoti atvainojos, bet tādu sviestu es sen nebiju lasījusi, un galvenais - diskusijas dalībnieki...
26.aprīlis 2016, 9:04 Atbildēt
uurciks
Kas tad vainas diskusijas dalībniekiem? Kāpēc esi tik neiecietīgs?
26.aprīlis 2016, 10:05 Atbildēt
rregeta
Kas tieši ir sviests?
26.aprīlis 2016, 22:10 Atbildēt
vviks
Nekā jauna te nav - vecum vecais "ar maizi un pātagu". Krievijai uzticēta pātaga, ES - maize. "Rēgs klīst pa Eiropu - komunisma rēgs" K. Marks. Veidojam komunistisko internacionāli.
26.aprīlis 2016, 9:14 Atbildēt
WWern
Ļoti interesanta un vērtīga diskusija, izlasīju avīzē. Liberastiem gan nepatiks.
26.aprīlis 2016, 9:17 Atbildēt
SSaids
Paradokss ir tajā apstāklī, ka šobrīd dzimumu līdztiesības jomā strādājošām organizācijām ir reāls, plašs darba lauks. Proti, katru dienu Eiropā ierodas tūkstošiem cilvēku, kuru skatījums par dzimumu lomām sabiedrībā ir, hmm, teiksim tā, visai atšķirīgs no ES valstu iedzīvotāju vairuma uzskatiem. Saprotams, ka problēmas šajā jomā pastāv jebkurā sabiedrībā, taču būtu vienkārši nekorekti salīdzināt to līmeni Latvijā un, piemēram, Afganistānā vai Somālijā. Dīvaini, taču šķiet, ka radikālo feministu organizāciju aktīvisti turpina skaldīt matus, taču gan par nesenāko imigrantu, gan arī jau jau ilgstoši šeit pusslēgtās kopienās dzīvojošo ārpuseiropas izcelsmes cilvēku izglītošanas un apgaismošanas nepieciešamību izsakās visai klusu un nepārliecinoši.
26.aprīlis 2016, 9:30 Atbildēt
uurciks
Tas takš ir pilnīgi skaidrs, ka šīs feministu organizācijas veic politisko pasūtījumu, kura interesēs NAV uzlabot esošo situāciju. Pamēģini atrast šo organizāciju sponsorus un viss būs skaidrs...
26.aprīlis 2016, 10:05 Atbildēt
ppilnīgs idiotisms
Lai to radikālo feminismu ieved vispirms Turcijā un citās musulmaņu zemēs.
26.aprīlis 2016, 19:24 Atbildēt
((*****)
It kā skoloti ļaudis, bet tik daudz nejēdzību sarunājuši!
26.aprīlis 2016, 20:05 Atbildēt
hha
ai, kāda gudrīte atnākusi! stambulas konvencijas pielūdzēja, ko?
26.aprīlis 2016, 20:42 Atbildēt
RRadikālu
Feminisma termins ir kļuvis par vulgāru lamuvārdu tāpat ka zilie...Jo ja zilo fronti bīda zilie tad FEminismu bīda lesbas. Dīvaini kā defektainie tiecas kontrolēt sabiedrību caur ideoloģiju. Ie
26.aprīlis 2016, 20:17 Atbildēt
sskolotāja
Lasu un neticu, ka tāda līmeņa diskusija notiek Latvijā.
26.aprīlis 2016, 22:46 Atbildēt
YYlo
Paldies diskusijas dalībniekiem par uzdrošināšanos. Nebiju domājis, ka liberasti kaut ko tādu pieļaus. Domas - skaidras, bīstamība - acīmredzama. Bet vai ministrijas ieklausīsies?
26.aprīlis 2016, 23:59 Atbildēt
bbr
beidzot kāds par to runā! malači!
27.aprīlis 2016, 0:00 Atbildēt
jjanis
penši par to šausminās, jaunie pavīpsnā, bet kādi diezgan labi nopelna - uzmini, kas tas ir?
27.aprīlis 2016, 7:41 Atbildēt
VV-11
Visas totalitārās ideoloģijas ir konfliktējušas ar Dabisko lietu kārtību ! Arī teir sociāli konstrukti un šķēršļi ceļā uz dzimumu līdztiesību.!!!! Daba ir sociālo konstruktoru radītāja ,bet ne Sabiedrība ! Tad lūk lai Femin sāk virzīt savu pseido vērt'\ibas Islama valstīs. Veiksmi !
27.aprīlis 2016, 11:46 Atbildēt
551.štats
Latviju,pilsoņus ceļ ne tikai uz smiltīm(brūkoš,bīstams pamats),bet tagad,pēc Pasaules valdības rīkojuma,caur ķēķa durvīm ar apsēstu,uzpirktu kolaboracionistu rokām,cenšas mūs piespiest būvēt uz dubļu,mēslu pamata,apgalvojot,ka tas ir dzīvības tīrradnis.
27.aprīlis 2016, 12:09 Atbildēt
UUna Kraukle
Paldies diskusijas dalībniekiem! Nu nevar apkarot SIEVIŠĶĪBU un VĪRIŠĶĪBU, MĀTES un TĒVA lomu, jo šīs abas ir veselumu veidojošās pusītes. Iņ un Jaņ. Iznīcinot to, pašos pamatos tiks iznīcināta DZĪVĪBA, harmonija un... arī.... līdztiesība....
27.aprīlis 2016, 12:50 Atbildēt
CCelietgaismā!
Stambulas konvencija ir eitanāzija tautām.Konvencija nenozīmē,ka tas ir neapstrīdams dokuments,patiesība un neatliekama nepieciešamība tautām.
Latvija,lai labāk izprastu šīs konvencijas būtību,un kāds ir tās mērķis,ja Latvijai tā ir saistoša,lai uzaicina konvencijas autorus pie sevis,kuri varēs argumentēt šīs konvencias nepieciešamību Latvijai.
Pirmkārt, Latvija ir ieviesusi,ievieš un uzlabo konvencijā skartos jautājumus,arī bez šīs konvencijas.Ja šīs konvencijas autori ir anonīmi,tad šīs konvencijas tīrība ir apšaubāma,vēl jo vairāk,tās nepieciešamība Latvijai.
27.aprīlis 2016, 14:13 Atbildēt
AAlla Borisovna
Jūs atbalstat vardarbību pret sievietēm un vardarbību ģimenē, pret ko šī konvencijas cīnās? Šī diskusija ir, protams jauka, bet kas ir diskusijas dalībnieki? Kramiņa kungs ir pazīstama TV muzikālo realitātes šovu zvaigzne, Stepaņenko kundze - vienkārši komjauniete, bet kāds sakars ar tiesību sfēru ir pārējiem diskusijas dalībniekiem?
27.aprīlis 2016, 20:58 Atbildēt
eesi biseksuālis ?
???
27.aprīlis 2016, 22:46 Atbildēt
ees
....Alločka, nu varat iztikt jau arī bez tiem demagoģiskajiem uzbraucieniem: "ak, Jūs atbalstāt vardarbību pret sievietēm??".... NEATBALSTAM! :-) Bet - NEATBALSTAM arī STAMBULAS KONVENCIJU! Tā, lūk: viens otru neizslēdz....:-)
Ha, un ko nozīmē: "S. kundze - vienkārši komjauniete"? Jūs savu zelta jaunību atceraties, vai? Jā, un kāds tad Jums, labā, ir tāds mums visiem zināms un izteikts sakars ar "tiesību sfēru"? ....:-)
Dievs ar Jums.
:-)
28.aprīlis 2016, 3:17 Atbildēt
AAlla Borisovna
Nu, komjauniete, tas ir visprecīzākais šādas dāmas apzīmējums. Jā, atceros savu jaunību, kad redzu Stepaņenko.
Par Stambulas konvencijas neatbalstīšanu un vardarbības pret sievietēm neatbalsīšanu - atvainojiet, tā jau ir šizofrēnija. Jo Stambulas konvencija ir starptautiska programma, vērsta tieši pret vardarbību pret sievietēm un vardarbību ģimenēs. Tas tomēr viens otru izslēdz. Un - redzot, ka Dieva vārds jums mīļš - atgādināšu "Neviens nevar kalpot diviem kungiem: vai viņš vienu ienīdīs un otru mīlēs, jeb viņš vienam pieķersies un otru atmetīs."
28.aprīlis 2016, 7:28 Atbildēt
ppaldies
paldies diskusijas dalībniekiem. ir cerība, ka veselie un morāli stiprie cilvēki tomēr gūs virsroku, jo dažādi līdzīgi mēģinājumi jau ir bijuši arī agrāk. bet tagad klāt nākušas tehnoloģiju iespējas. būs grūti, bet labais uzvarēs:)
27.aprīlis 2016, 14:21 Atbildēt
mm
Kādēļ vispār par to būtu skolās un bērnudārzos jārunā?Dabā tas viss jau ir nokārtots un ielikts katra gēnos,jo vairāk par to runās un bērniem smadzenes kompostrēs,jo sliktāk.Ja bērniem ir kādi jautājumi,tad vecāku pienākums ir to pastāstīt katra vecumam atbilstošā veidā un līmenī,tas nav skolas uzdevums.Es nevēlos,ka par šādiem jautājumiem ar manu bērnu runā sveši cilvēki,kas nezin neko par bērnu un to laiku,kad viņš vispār sāks par to domāt.Vai tiešām mūsu bērni būs tik nepasargāti no tā,lai ar šo tēmu viņiem sāktu uzmākties jau agrā bērnībā,pirms viņam nav radusies par to interese.Rokas nost no mūsu bērniem,mēs esam vecāki un mēs zināsim vislabāk,kad un ko un kā ar bērniem runāt ,nevis svešas tantes un onkuļi.Māciet bērniem domāt ,analizēt,spriest,māciet tikumību,bet tikumība ne tuvu nav tikai dzimumaudzināšana.
27.aprīlis 2016, 17:10 Atbildēt
EEzis
Kas Latviešu identitātes atbalsta biedrības vadītājai varētu būt kopīgs ar krievu imperiālisti, lai tagad vienotos kopīgā dziesmā pret Eiropu? Šādi jautājumi jārisisna diskusijās ar saviem partneriem, un tie jāpārliecina, nevis ar tiem, kas mēģina atrast jebkuru spraugu, lai dzītu ķīli Eiropas valstu starpā
27.aprīlis 2016, 19:00 Atbildēt
aaizveries, demagog !!!
Jeb esi zilais ??
27.aprīlis 2016, 21:30 Atbildēt
RRedzi nu
ezi, ampelmani, ko Tu tur pļāpā par ķīļiem Eiropā?
1) mūsu dzimtene ir LATVIJA, un "Eiropā" esam, lai būtu BRĪVI Latvijā - nevis, lai būtu (par katru cenu!) nebrīvi šai "Eiropā";
2) Eiropai PAŠAI ir jānāk pie prāta un jāizbeidz ākstīties ar geju (un citu frīku) laulībām un idiotiskām dzimumu maiņām, nevis jābāžas ar savām muļķībām vēl pie mums!
Mēs, Latvijas pilsoņi, ESAM pārvaldnieki Latvijai, nevis "Eiropas" pslaidnieki. Dievs, esi ar mums!
:-)
28.aprīlis 2016, 3:33 Atbildēt
ddr.wolff
Parodija, ne diskusija. Tiešām, māte gudrība pamet Latviju, kā teica Arnis Kaktinš..
28.aprīlis 2016, 0:17 Atbildēt
ees
Un? Ko labais gudrais Dr.wollffs te viedu piebildīs, lai nebūtu parodija? Jeb - varbūt vilciņam mav, ko teikt, "slabo"? ...;-)
28.aprīlis 2016, 3:38 Atbildēt