Komentāri / Ģenerālprokurors: Traģēdija Zolitūdē bija "ieprogrammēta" ēkas projektā
 

13 komentāri

jjagoda
SABOTAZA -DIVERSIJA AR MERKI NOGALINAT DAUDZ CILVEKU! PROKURORS SAKA KA JAPIELIETO STALINA TIESAS INSTRUKCIJASP
14.oktobris 2015, 10:45 Atbildēt
IIM
Nu bet, ar "ieprogrammētājiem" jau gandrīz vai viss skaidrs - politiskā atbildība ar uzvārdu publicēšanu (vai varbūt ar ka nē) presē.
14.oktobris 2015, 10:50 Atbildēt
VValdis.
Pilnībā piekrītu Kalnmejera kungam . Uz ēkas jumta gāzt zemi un taisīt bērnu rotaļu laukumu - pēdējā stulbuma pakāpe!
14.oktobris 2015, 11:37 Atbildēt
nnaivais
Rādās ka prokurors ir izpaudis izmeklēšanas noslēpumu jo tikai Tiesa tādu lēmumu var iznest!!!!
Vai tad prokurors var spriest Zālamana tiesu pats?
Vai tā nav iejaukšanās paredzētajā Tiesas darbā ar konkrētu norādi uz vainīgajiem!
Kāpēc vajadzīga Tiesa?
Vai šis nav labs pamats notiesājošā sprieduma gadījumā lai vainīgās personas vērstos Eiropas attiecīgajās institūcijās?
14.oktobris 2015, 11:40 Atbildēt
hharalds
tiesa iznes spriedumu!
14.oktobris 2015, 12:09 Atbildēt
nnekā personīga
Un kur tu redzi to "iznesto lēmumu" , un kur ir spriedums? Stulbums nav naivums.
14.oktobris 2015, 13:53 Atbildēt
IIM
Nu bet, prokurors tak nerunā ne par projektētājiem, ne par būvniekiem. Prokurors runā par "programmētājiem". Un tak ne jau laikam par tiem kas datorprommas taisa. Es tā saprotu ka prokurors runā par tiem kas pastāvošo kārtību valstī taisa un ieprogrammē. Tas ir, prokurors runā daļēji arī par sevi, varbūt. Jeb ne?
14.oktobris 2015, 13:56 Atbildēt
nnefantazē!
Kļūda jau pašā sākumā bija ieprogrammēta projektā," teica Kalnmeiers.

Ģenerālprokurors norādīja, ka savākti pierādījumi, kas apliecina, ka pieļautas būtiskas atkāpes no būvnormatīviem, projektēšanas jomā. Atsevišķi ēkas mezgli bijuši pārslogoti pat par 630%, viņš uzsvēra.
Prokurors runā tikai un vienīgi par ĒKAS projektu, ja kas.Kalnmeiers neatbild par kļūdainu, nekvalitatīvu projektu- atbild projektētājs un eksperts, tā nav Visslatvijas un visas tautas atbildība.Es nejūtos par to atbildīgs, bet redzot, kā šajos gados tapa šādi projekti, tam bija jānotiek.
14.oktobris 2015, 14:15 Atbildēt
hharalds
iespējama traģēdija ir "ieprogrammēta" jebkurā prodžek†ā, kurš var apdraudēt veselību un dzīvību un kurš taisīts un / vai realizēts pa roku galam!
14.oktobris 2015, 12:08 Atbildēt
IIM
Vispār jau izskatās tā ka tā (tās) kļūdas kas izraisīja nelaimi kaut kā tomēr netiek teiktas, tas ir kaut kā tomēr tiek slēptas. Toties daudz runāts tiek par to kas varētu izraisīt sabrukumu kaut kad, bet ne konkrēto gadījumu. Tā sakot, liktenīgās sakritības tiek noraktas varbūtējo liktenīgo sakritību sējumu kalnos.
Grūti, grūti tiesai būs atrast konkrēto liktenīgo sakritību autorus tajos tiesas materiālu kalnos. Gan jau ka ērs tikai pa virsu un tos ko visvieglāk noķert. Bet kā savādāk ja jau tādi kalni savākti. Kas ta tos kalnus tā ņems un visus tagad gāzīs, kā saka?
14.oktobris 2015, 14:14 Atbildēt
ppar visu lems tiesa
Nu nefantazē!!
14.oktobris 2015, 15:20 Atbildēt
IIM
Nu bet kā lai nefantazē?
Atsevišķi mezgli pārslogoti teju 6x. Bet nav jau pateikts vai tie ir tie kas sabruka? ES jau minēju, nav liktenīgo mezglu uzskaitījums un konkrēts to pārslogojums, nav to autoru. Praktiskais liktenīgais ir paslēpts iespējamā teorētiskā kalnos.
Nav absolūti noskaidrots (vismaz prokurors par to nerunā) kas faktiski ir noticis. Tas tiek aizvietots ar to kas varēja notikt ja nebūtu noticis tas kas ir noticis. Manprāt tomēr ir liela atšķirība tam kas būtu ja būtu, un tam kas ir realitātē jau noticis fakts.
Es gibu zināt kas reāli ir noticis, bet man pasniedz fantāziju kas būtu ja būtu? Kā lai te nefantazē ja visi tiai fantazē?
14.oktobris 2015, 15:40 Atbildēt
LLeo
14.oktobris 2015, 20:16 Atbildēt