Komentāri / Sandra Kalniete: Āboltiņa bija gatava nolikt pilnvaras un iet mājās cept kotletes
 

76 komentāri

VValdis Freimantāls
Tas, ka Piebalgs, būdams izglītības ministrs, augsti novērtēja manas demogrāfiskās un kultūras programmas ,Namejs" iesākto darbību atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā gan netiek pieminēts šajā intervijā! Protams, ari par Rīgas Latviešu Biedrības izsišanu, izšaušanu un likvidāciju 1993. gada 18.februāra naktī nē .............
22.oktobris 2014, 7:28 Atbildēt
aakademiķis R
un viņa vietnieks Mārtiņš Kaņepējs ari klusē jau 21 gadu ....... garumā
22.oktobris 2014, 7:32 Atbildēt
pprofesors Robzaks
..............zinu, ......zinu.......visu zinu........................ ............. ......... /nopūšās /. ....
22.oktobris 2014, 7:36 Atbildēt
ddomātājs ar disidenta pieredzi
Rīgas Latviešu biedrības izsišana,izšaušana 1993. gada 18.februāra naktī ir politbandītu vājākā vieta! Komunistu un čekistu AHILEJA PAPĒDIS!!!
22.oktobris 2014, 9:44 Atbildēt
AAkadēmiķis R
piekrītu domātājam ar disidenta pieredzi
22.oktobris 2014, 9:46 Atbildēt
PProf. Mr. Robzaks
Pievienojos ļ.cien. akadēmiķim R.
22.oktobris 2014, 9:49 Atbildēt
pprofesors Robzaks
..... tādi laiki............. un............ /nopūšās/.
22.oktobris 2014, 7:33 Atbildēt
::)
varbut tik klaji melot nevajag kalnietes kundze? āboltiņu ar mietu neaizdzīs , ši nav tas gadijums kad brīvprātigi ies mājāskotletes cept, tā ir teatrāla poza, pat ne poza, frāze ko izspļāva lai citi redz ka sakāve nesāp.
22.oktobris 2014, 7:59 Atbildēt
eervins
loti precizi spried!ja butu kaut mazaka kauna sajuta tad nelistu par katru cenu saime!veletaji izteica Aboltinai neuzticibu!kur ir partijai etika ja ta tiesam ir aicinajusi!tacu ta nav taisniba,kas pie varas pieradis tas vienmer tieksies pec tas!vispar politikiem par moraliir savi uzskati!
22.oktobris 2014, 8:20 Atbildēt
LLetiņš
Abas divas ātrāk prom no politikas , lai nejauc gaisu.
22.oktobris 2014, 8:05 Atbildēt
AAksels
šo gan viņai nevar piedot
Cash4Visits.com/ref.php?refId=331603
22.oktobris 2014, 8:15 Atbildēt
JJuzis
Kalnietes kundze! Paskatieties uz sevi un Āboltiņu no malas. VARBŪT NOSARKSIET?!
22.oktobris 2014, 8:53 Atbildēt
JJuris
Vārds vieta. Nebūtu Ukrainas notikumu arī Vienotība ar visu Ābiltiņu būtu vēstures mēslainē.
22.oktobris 2014, 9:25 Atbildēt
mmatīsiņš
Šaubos vai tāda vājība piemīt šīm dāmām,bet zaudēt gan viņas neprot.
22.oktobris 2014, 9:41 Atbildēt
VVeģetārietis
Diezvai pieteiktos ciemā...
22.oktobris 2014, 8:58 Atbildēt
ČČoms
Jums viss slikti ,ausaiņa troļļi!S C-n e s p ī d!!!!!
22.oktobris 2014, 8:59 Atbildēt
EEliss>>čomiskajam trollim
Par tavu pussprāgušo zagļu un komuņagu bandu Vienotība rakstā ir runa.
22.oktobris 2014, 9:16 Atbildēt
HHi... hi...
Nu abas vecās Vienotības koijkas var iet uz vēstures mēslaini....hi hi... kotlešu cepējas... ha ha... tās takš mirdamas pēc varas Siles rausies... he he.... Kauns Vienotībai!
22.oktobris 2014, 9:03 Atbildēt
++++++
.
22.oktobris 2014, 9:46 Atbildēt
++++++
.
22.oktobris 2014, 9:46 Atbildēt
IIKA
Pilnīgi pareizi, viņai vieta tikai virtuvē - savā, ne valsts.
22.oktobris 2014, 9:11 Atbildēt
VVircavas Alvīne
Ir polittechnologi, kas labi zina, ka tagad ir īstais laiks ar Āboltiņu un viņas vārdu tracināt visu Latvijas elektorātu un noskaņot to klaji pret Vienotibu.
22.oktobris 2014, 9:35 Atbildēt
##
"Jo mēs vairākkārt esam piedzīvojuši neskaidras situācijas saistībā ar Dzintaru Zaķi, un, lai gan viņš ir ļoti pieredzējis politiķis sadarbībā ar citām frakcijām, tomēr viņam nepiemīt spēja kritiski novērtēt situācijas, kuras viņš rada. "

Kādēļ cilvēks, kam, partijasbiedruprāt, nepiemīt spēja kritiski novērtēt situācijas, atrodas vietā, kura neatbilst viņa spējām?
22.oktobris 2014, 9:38 Atbildēt
JJukums
Izskatās, ka Vienotība vispār nav partija, bet tāda kā vairāku grupiņu apvienojums ar mērķi iegūt varu.
Un, diemžēl, no Vienotības arvien stiprāk nāk stagnācijas smaka - viņi jau nekādas principiālas reformas vispār neiedāvā, viņu iedāvājums ir tikai mēģināt uzlabot jau no LC un TP laikiem ieviesto, sociāli netaisnīgo un attīstību bremzējošo modeli, kurš faktiski ir daudz tuvāks Krievijā pastāvošajam, nekā normālās Eiropas valstīs esošam. Bet - ar tādu ieeju principā neko mainīt uz labu nevar. Tāpēc arī arvien biežāk un atklātāk tiek runāts par stagnāciju Vienotības un visas pašreizējās koalīcijas sakarā.
Bet - lai Vienotības ppārstāvji ppaņem papīru un uz tā koordinātu sistēmā atliek pazaudēto cilvēku skaitu. Un tad paturpina šo līkni - kamēr iedzīvotāju skaits būs nokrities jau zem kritiskā. Tik tālu no šīs robežas jau vairs neesam, bet - reformu kā nav, tā nav joprojām. Stagnācija.
22.oktobris 2014, 9:39 Atbildēt
GGunārs
Tautas balss Kalnietei neko nenozīmē.Partija,lūk, uzskata...un tā tas ir visur,jo sevišķi pagastos,domēs.Kas ir partija? Cilvēku kopa,kas viens otru atbalsta,lai noturētos pie siles.
22.oktobris 2014, 9:55 Atbildēt
mmjaa
jo aatraak šīs abas resnaas kundzes būs ārā no politikas un nodarbosies ar kalnietes viduveejo pavaargraamatu - darbosies savaa kompetences liimenii - jo labāk Latvijas tautai
22.oktobris 2014, 10:07 Atbildēt
YYes
mums, vispār, nav un nekad nav bijis politiso partiju, kādas tās saprot citur pasaulē, Ir tikai ekonomiski ieinteresētas grupiņas, kuras nemitīgi plūcas savā starpā. Tās ne par ko neatbild ne sabiedrības, ne kopumā valsts priekšā un nekas tās nesaista, izņemot personīgās intereses, gluži kā mafijas grupējumiem. Ir patiesi jābrīnās, ka Latvija, vispār, vēl pastāv kaut vai teritoriāli
22.oktobris 2014, 10:07 Atbildēt
sstarp citu
grigle izgaazaas un ceru netiks paarveeleeta, bet tu kalniete ar savu bandu esi LATA slepkava, gluma kangarisma iistenotaaja
22.oktobris 2014, 10:11 Atbildēt
EESMAIJA
Kā aizvien - nekādas prāta pērles nesadzirdēju, melošana un demagoģija gan nav gājusi mazumā. Kur tad izpaužās tā Vienotības saliedētība? No trijām partijām sastiķēta ar Sorosa naudu tikuši pie varas, plēšas pie siles, aizmirsdami kaunu un godu. Kas godīgāks un kam kauns nav pazudis, tas pametis šo baru. .. Piebalgs? Ko saka pedagogi? Kad viņš bija izglītības ministrs, ko viņš deva izglītībai? Cik atceros - pavisam netika galā.... Ak, esot pazīšanās ar daudzu valstu vadītājiem, tātad - līdzvērtīgs Vairai????!!!!! Un ar to jau tiek pacelts ui, ui, cik augstu! Pasarg Dievs no tādas līdzvērtības! un, manuprāt, šis salīdzinājums jau uz kaut ko velk... Sagaidīsim vēl ne to vien, tā es nodomāju, izlasot interviju.
22.oktobris 2014, 10:50 Atbildēt
JJukums
Diezgan precīzs novērtējums. Diemžēl.
Varu tikai piekrist, ka Piebalgs jau arī nav nekāds intelekta spīdeklis. Viņam nav ne kapacitātes, ne vēlēšanās, ne arī vajadzības iesaistīties Latvijas politikā. Izskatās, ka viņš pats to arī klusībā saprot.
22.oktobris 2014, 11:11 Atbildēt
ttur neviens
nav intelekta spideklis ,un neviens nedoma par tautu,Straujuma pa politiku pinas ka vista pa pakulam,nav spejiga atbildet uz visparastakajiem Dombura jautajumiem,ka var cilveks vadit valdibu ja slimo ar sklerozi,vina uz daudziem jautajumiem pasaka neatceros,nu ka var sita but un uzticet vadit.Vienkarsi vinu tur,jo aferistiem ta ir izdevigi,tur ap vinu apkart tadi vien ir Aboltina visu laik sez pie kreisas rokas un sminedama dikte savus noteikmus,un Kalniete nav ne druskas labaka.
22.oktobris 2014, 11:57 Atbildēt
VVadītāji un deputāti - cieniet savu laiku.
Dombura raidījums ir katastrofa. Vvaldības vadītājai ar tik milzīgu darba apjomu nav jāsēž tādā pajolīgajā raidījumā. Nevienā ES valstī vadītāji neiet sēdēt stundām tukšos demokrātiju spēlējošos raidījumos.Klucīši, piena pudeles, sasmacis gaiss- tas ir viss, uz ko Domburs spējīgs. Laiks ir cits, sabiedrība cita,bet džeks palicis aizejošajā.
22.oktobris 2014, 16:00 Atbildēt
JJAZVA
NESMUKI PRET SAVU DRUŠKU .TĀ IZTURĒTIES, VIŅA TAK TEVI IECEPA TAJA SILTAJA VIETIŅĀ. BE KO GAN NO PASTALNIEKIEM VAR GAIDĪT, NEKĀDAS MORĀLES, NEKĀDAS ĒTIKAS. VECA PATIESĪBA, MŪSU PASTALNIEKU VALSTIŅA NAV IZAUGUSI LA TO UZSKATITU PAR VISMAZ VIDĒJI KULTURĀLU, VISI ĶER UN GRĀBJ KUR VAR
22.oktobris 2014, 11:04 Atbildēt
VV.B.
Vienotības iekšienē Zaķis jau tika ests sen, to ko darīja citi, sīkas žulicības kā piemēram Čigāne, Viņķele un Smiltēns un vēl citi, kaut ka tika notušeta, bet zaķim paši Vienotības iekšienes spēki izdeva uz āru visu gan taisnību ,gan piedomāja klāt, tākā zaķi novākt jau bija nolemts sen un visi cerēja ka viņš Latgalē netiks ievēlēts , bet aktu vai ievēlēja un tad seko Vidiņa uznāciens ar spilktu sols programmu,aizdomīgi ka tieši viņš visu redzēja ,tieši viņam visi nāca klāt un stāstīja, ka tieši Zaķis pircis balsis, jums tas neliekas no sērijas fantasķika.
22.oktobris 2014, 11:10 Atbildēt
JJukums
Jāprasa, kurš tur Vienotībā vispār ir tas pozitīvais tēls? Ne Āboltiņa, ne, Zaķis, ne Čigāne, ne Viņķele acīmredzami līdz tam nevelk. Straujuma ir bijusī ierēdne, kura neko bijušajā kārtībā nevēlas mainīt un pieturas pie principa: Ka tik kas nenotiek. Vienīgi Rinkēviču jāvērtē pozitīvi savā nozarē. Kuru vēl? Vai kāds var tādus minēt?
Labāk nu Straujuma būtu premjera krēslu atvēlējusi Zīlem vai pat Bondaram. Zīle jau pats arī varētu būt aktīvāks - zināmā mērā viņš atkātro Lemberga pieeju - vienmēr tiek minēts kā kandidāts, raksta programmas utt, kuras uzreiz pēc vēlēšanām tiek nogrūstas dziļās atvilknēs. Un - nekas nemainās.
22.oktobris 2014, 11:19 Atbildēt

Rīgas namu pārvaldnieks