Otrdiena, 31.janvāris

redeem Tekla, Violeta

Lasi ērtāk format_size

Mums rūp Jūsu viedoklis

Vai atbalstāt Ievas Jaunzemes atjaunošanu VID ģenerāldirektores amatā?

Balso:

person person

Jūsu viedoklis ir ļoti svarīgs. Tas var būt un tam jābūt izšķirošam amatpersonām pieņemot lēmumus. Viņu lēmumi ietekmē mūs, mūsu valsts labklājību, tās attīstību.
Ar jūsu un visu mūsu viedokli mēs likumdevējiem un izpildvarai ik mirkli atgādinām, ka viņi ir deleģēti no tautas. Varas lēmumiem jābūt saskaņā ar iedzīvotāju gribu un vērtībām, nevis balstītiem uz slēpto politisko norunu nosacījumiem.

Pērnā gada 15. septembrī ar tā laika finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) rīkojumu tika atstādināta no amata Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme. Pamatojums: nerimstošie korupcijas skandāli VID un ģenerāldirektores nevēlēšanās mainīt kadrus iestādes vadošajos amatos. Pēc vēlēšanām ministriju pārņēma Arvils Ašeradens no tās pašas partijas. Viņam Ieva Jaunzeme pēkšņi izrādījās ļoti tīkama. No kurienes partijai pēkšņas simpātijas pret Ievu Jaunzemi; kāds ir patiesais pamatojums amatā atjaunošanai – tas skaidrots netiek.

Izsakiet savu viedokli, jo mums tas ir svarīgs. Tikai atklāti runājot un paužot savu gribu mēs mācīsim lēmumpieņēmējiem mums skaidrot un pamatot savus lēmumus, kā arī pieņemt tos mūsu un valsts interesēs!

close
Rezultāti

arrow_downwardSaistītais saturs

''Apvienotais saraksts'' (AS) plāno aicināt uz Saeimas frakciju finanšu ministru Arvilu Ašaradenu (JV) un, iespējams, arī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi, lai pārrunātu VID turpmāko darbību, šodien pēc Sadarbības sanāksmes žurnālistiem sacīja Egdars Tavars (AS).
Vakar, 23:00 Ziņu aģentūra LETA
“Neatkarīgās” lasītāji visu pagājušo nedēļu varēja balsot par jautājumu: Vai atbalstāt Ievas Jaunzemes atjaunošanu VID ģenerāldirektores amatā? 11 111 jeb 88% no visiem aptaujā nobalsojušajiem (līdz vakardienas pulksten 20:00), uz šo jautājumu atbildēja noraidoši – nē, neatbalstām.
Vakar, 5:30 Bens Latkovskis
Sabiedrībā zināmu nesapratni ir izraisījis Ašeradena lēmums atjaunot VID ģnerālsekretāres amatā Ievu Jaunzemi. Arī Jurģis Liepnieks ir sašutis.
26.jan tautaruna.lv
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme atsāks pildīt darba pienākumus 30.janvārī, aģentūrai LETA pavēstīja VID pārstāvji.
20.jan Ziņu aģentūra LETA
Viens partijas “Jaunā Vienotība” finanšu ministrs Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektori no amata atstādina, un jau pēc īsa brīža nāk nākamais finanšu ministrs no tās pašas valdošās partijas un ģenerāldirektori atstādina atpakaļ. Tā ir partija vai kas – loģisku jautājumu sev uzdod tautas domājošā daļa.
20.jan Māris Krautmanis
Ziņa, ka finanšu ministrs Arvils Ašeradens atjaunojis darbā iepriekšējā ministra Jāņa Reira atlaisto VID ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi, izraisījusi pretrunīgu sabiedrības reakciju. Daļa sabiedrības šajā atjaunošanā saskata valdošās politiskās šķiras nevēlēšanos cīnīties ar korupciju, bet lielākajai sabiedrības daļai šīs jautājums ir dziļi vienaldzīgs. Kāpēc?
19.jan Bens Latkovskis
Finanšu ministra Arvila Ašeradena (“Jaunā Vienotība”) pieņemtais lēmums atjaunot amatā VID ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi ir ne tikai brutāla priekšteča, paša partijas biedra Jāņa Reira uzsāktās VID attīrīšanas izbeigšana, bet arī apliecinājums tam, ka dažu politisko spēku it kā piedzīvotā sakāve vēlēšanās, iespējams, ir visnotaļ iluzora
18.jan Uģis Spandegs
"Apvienotais saraksts" (AS) norobežojas no finanšu ministra Arvila Ašeradena (JV) lēmuma Ievu Jaunzemi atjaunot Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores amatā, šodien pēc koalīcijas sanāksmes žurnālistiem sacīja AS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Edgars Tavars.
16.jan Ziņu aģentūra LETA
Šodien finanšu ministram Arvilam Ašeradenam (JV) jāpieņem lēmums par no amata atstādināto Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi, aģentūrai LETA iepriekš sacīja Ašeradens.
13.jan Ziņu aģentūra LETA
Lēmumu, ko iesākt ar sava priekšteča Jāņa Reira atstādināto Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi, jaunieceltais Latvijas finanšu ministrs Arvils Ašeradens pieņemšot līdz 15. janvārim. Pirms tam plānota abu tikšanās.
5.jan Uģis Spandegs