Pirmdiena, 22.aprīlis

redeem Armanda, Armands

Mums rūp Jūsu viedoklis

Vai atbalstāt Ievas Jaunzemes atjaunošanu VID ģenerāldirektores amatā?

Balso:

person person

Jūsu viedoklis ir ļoti svarīgs. Tas var būt un tam jābūt izšķirošam amatpersonām pieņemot lēmumus. Viņu lēmumi ietekmē mūs, mūsu valsts labklājību, tās attīstību.
Ar jūsu un visu mūsu viedokli mēs likumdevējiem un izpildvarai ik mirkli atgādinām, ka viņi ir deleģēti no tautas. Varas lēmumiem jābūt saskaņā ar iedzīvotāju gribu un vērtībām, nevis balstītiem uz slēpto politisko norunu nosacījumiem.

Pērnā gada 15. septembrī ar tā laika finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) rīkojumu tika atstādināta no amata Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme. Pamatojums: nerimstošie korupcijas skandāli VID un ģenerāldirektores nevēlēšanās mainīt kadrus iestādes vadošajos amatos. Pēc vēlēšanām ministriju pārņēma Arvils Ašeradens no tās pašas partijas. Viņam Ieva Jaunzeme pēkšņi izrādījās ļoti tīkama. No kurienes partijai pēkšņas simpātijas pret Ievu Jaunzemi; kāds ir patiesais pamatojums amatā atjaunošanai – tas skaidrots netiek.

Izsakiet savu viedokli, jo mums tas ir svarīgs. Tikai atklāti runājot un paužot savu gribu mēs mācīsim lēmumpieņēmējiem mums skaidrot un pamatot savus lēmumus, kā arī pieņemt tos mūsu un valsts interesēs!

close
Rezultāti

arrow_downwardSaistītais saturs

Kņada ap nākamo VID vadītāja amata kandidātu nerimst. Konkursa kārtībā nav izdevies iegūt pietiekami labu jauno VID vadītāju, tomēr arī Jaunzemes turpmākais liktenis tiek apspēlēts ne tikai politiķu gaiteņos, bet arī soctīklos. Jāteic, ka sociālajos tīklos klīst visadažādākās sazvērestibas teorijas.
11.jan tautaruna.lv
Pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fonda padomē valdība otrdien iecēla Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomnieku reģionālās attīstības un ekonomikas jautājumos Andri Miglavu.
8.aug 2023 Ziņu aģentūra LETA
Plānots nepagarināt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes pilnvaru termiņu, un izbeigt darba attiecības attiecīgajā amatā no 2024.gada 12.februāra, liecina sagatavotais Ministru kabineta rīkojuma projekts.
4.aug 2023 Ziņu aģentūra LETA
Nākamā gada februārī iztek Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes pilnvaru termiņš, taču valdībai viņas veikums jāvērtē pusgadu pirms pilnvaru termiņa beigām, proti, tagad. Tikmēr plašākai sabiedrībai nepamanītas palikušas dažas ģenerāldirektores dzīves šķautnes.
4.aug 2023 Andra Ozola
Kompetentām iestādēm jāspēj izskaidrot faktiskos un juridiskos apstākļus un atspēkot pārmetumus par savu darbību tiesiskumu – ja tās to nespēj izdarīt, sabiedrībai jāvēršas pie finanšu ministra pēc skaidrojuma par notiekošo Valsts ieņēmumu dienestā, bet par notiekošo prokuratūrā – pie Augstākās tiesas priekšsēdētāja. Tā atbildē “Neatkarīgajai” norāda Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
21.jūl 2023 Elita Veidemane
Par labāko Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes (NMPP) direktora amata kandidātu konkursa komisija atzinusi VID Iekšējās drošības pārvaldes direktoru Aigaru Prusaku, aģentūru LETA informēja VID pārstāvji.
12.jun 2023 Ziņu aģentūra LETA