VĒRTS REDZĒT. Tripāns pret Puči

 
JAUNS RAIDĪJUMS. Žurnālista Armanda Tripāna veidotajā autorraidījumā Rezervēts tiks runāts par tēmām, kuras ierasts noklusēt – nāve, nauda, kauns, vardarbība, atkarības, slava, politika, ticība, naids, mīlestība un citas ©Valdis Kauliņš

Trešdien, 25. martā, kanāls 360TV sāk demonstrēt Armanda Tripāna veidoto sarunu raidījumu Rezervēts. Raidījuma vadītājs sola tiešus jautājumus un vienlaikus cer saņemt atklātas atbildes, runājot par drosmīgām, asām un provokatīvām tēmām.

Žurnālista Armanda Tripāna veidotajā autorraidījumā Rezervēts tiks runāts par tēmām, kuras ierasts noklusēt - nāve, nauda, kauns, vardarbība, atkarības, slava, politika, ticība, naids, mīlestība un citas. Raidījuma radošā komanda pieļauj, ka kādam šī saruna «aci pret aci», iespējams, šķitīs nepieklājīga vai pat nedaudz lecīga, bet tā vedinās pievērst uzmanību faktam, ka dzīve nav perfekta un spēks, kas liek mainīties uz augšu, slēpjas katrā pašā. Paredzēts, ka raidījumā piedalīsies sabiedrībā populāras personības, un pirmajā raidījumā Armands Tripāns sarunāsies ar žurnālistu Armandu Puči, un jau zināms, ka turpmākajos raidījumos viņa viesi būs dziedātājs Intars Busulis, ārsts Pēteris Kļava, humorists un radio balss Kaspars Breidaks, iedvesmojošais puisis bez rokām Gatis Caunītis, mūziķis Mesa un citi. Vārdu pa vārdam atklātā dialogā viņi centīsies izgaismot savu un arī sabiedrības patieso seju - to, kādi mēs esam, kādas ir mūsu vērtības un vājības.

Raidījuma radošā komanda sola, ka raidījums pārsteigs ne tikai ar tiešo valodu, bet arī savu vizuālo tēlu - tas, iepretim ierasti spilgtajiem TV toņiem, tiks ieturēts melnbaltās krāsās, ļaujot daudz dziļāk uztvert un izprast sacīto. «Pietiek runāt muļķības, uzskatīt sevi un citus par dieviem. Prezidents ir tikai amats. Iekārtas vai pastāvošās lietas nav pašsaprotamas. Es gribu sarunāties ar cilvēkiem asi, tieši un precīzi. Pietiek izlikties. Mēs dzīvojam sterilā sabiedrībā - ar iedomātām dzīvēm un vēlmi iedvesmoties. Šeit iedvesmas būs ļoti daudz! Tāpat arī vilšanās par sevi un sava dīvāna dzīvi. Mēs runāsim tieši ar tevi - ja spēsi sadzirdēt, varbūt arī spēsi beidzot skaļi atzīties mīlestībā mammai, mācīties no citiem un sajust savu īsto mugurkaulu,» par jauno raidījumu saka tā veidotājs Armands Tripāns.

Armands Tripāns bijis gan Latvijas, gan pasaules notikumu epicentrā, veidojis stāstus par iedvesmojošām personībām un mācījies gan no viņu veiksmēm, gan pieļautajām kļūdām. Tas ļāvis saprast, ka dzīve nav perfekta, un mudinājis uz atklātu, godīgu dzīvi bez maskām, izlikšanos un bažām par to, ko kāds cits padomās. «Vienīgais atskaites punkts ir katra paša sirdsapziņa,» pārliecināts ir Armands Tripāns. «Ir tik daudz virspusīgu un mākslīgu interviju. Pilnas ar glancētiem jautājumiem un standartizētām atbildēm. Nekas par Dievu, Baznīcu, Naudu, Kaunu, Traģēdijām, Uzvarām vai Nodevību. Es vēlējos darīt citādi - jautāt to, kas mani interesē, mācīties to, ko es vēlos, un iedvesmot citus ar patiesu cilvēku dzīves pieredzi - tādu, kuri prot par sevi pastāvēt, ir droši savos darbos un vārdos.»

Pirmajā sarunu cikla raidījumā viesosies Armands Puče - kanāla 360TV sarunu šova par sportu Hattrick ar Puči vadītājs. Lai gan viņš nekad nav atzīts par Latvijas labāko sporta žurnālistu, daudzi viņu par tādu uzskata. Puče, kurš žurnālistikā darbojas jau vismaz gadsimta ceturksni, atzīst, ka visu radošo mūžu nācies izbalansēt starp darbu un ģimeni, un tagad saprot, ka sievas gudrība ļāva ģimenei noturēties kopā. Rainis viņa apziņā ir politiska lelle, bet baznīca ir ilūzija. Viņš nebaidījās nomirt, baidījās nedzīvot. Un dievam ar to nav nekāda sakara. Viņam ir teikuši - samaksāsim, raksti. Ar viņu ir grūti kolēģiem, to viņš zina - jo labāk visu dara pats. Neiecietīgs. Lai dzīvie domā, ko ar viņu darīt - balvas viņam nevajag. Jādzīvo ir tagad!