Komentāri / Pētījums atklāj, kādus kolēģus vēlas latvieši
 

6 komentāri

MMaskackas bomze
Kur kolektivi tur stress intrigas..latvietim saldais ediena ir otrs latvietis...tas jokam..bet vispariba latvietis ir individualists un sevisku cuposanos nemil..protams darba vieta ir dazadi cilveki visiem labs nekaf.nebusi.bus simpatijas un antipatijas.pilniga atklatiba ari par labu nenaks kads to izmantos launa nolukaa..darbs ir darbs..esi puesardzigs..cieni citus dari profesionali darbu..dazreiz pajoko...un ej majas..tikai tur tu varesi ta pa isam justies brivi.
5.septembris 2019, 16:03 Atbildēt
MMaskackas bomze
Ja godigi kolektivus nemilu ari stradat tajos...nemilu prieksniekus..esmu individualiste lidz papeziem..milu vientulibu klusumu un galvenais brivibu
5.septembris 2019, 16:06 Atbildēt
MMan
Galvenais lai atbalsta un izpalidz. Nevis gaida, kad kolegis paklups un tad launi priecatos. Vel organiski riebjas intriganti un skaugi.
5.septembris 2019, 16:13 Atbildēt
jjaroslavs
Un ja viena puse kolektīva ir krievu pasaules - lielkrievšovinisma - rusisma aizstāvji un otra pret putinistu - krievu pasaules revanšismu un trešā daļa ir ne šādi, ne tādi, kuri ir tik viltīgi, ka liekuļo un pa laikam pielien kā vienai, tā otrai pusei...
5.septembris 2019, 16:38 Atbildēt
LLatvānis
Latvieši ,protams , velas melnus smirdīgus parazitus !
6.septembris 2019, 5:34 Atbildēt
NNejēga
Ko isti nozīmē-jābūt KOMPETENTAM? Šo vārdu lieto ar tik daudzām nozīmēm, ka galīgi nevar saprast, kas katrā gadijumā domāts. Varbūt tomēr labāk lietot latviešu valodu?
6.septembris 2019, 7:16 Atbildēt