Aktrise Florence: Ralfs Eilands ir perverss un neprognozējams
 
©Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency

Tuvojoties filmas “Blēži” pirmizrādei Latvijas kinoteātros, filmas radošā komanda piedāvā aktrises Ievas Florences video dienasgrāmatu.

Tajā aktrise atklāti stāsta par saviem ekrāna partneriem un skaidro, kādēļ piekritusi filmēties skandalozajā projektā.

Piemēram, par Ralfu Eilandu viņa izsākās šādi: "Viņš ir perverss un neprognozējams. Viņa iekšēja vide ir satraukta, nervoza. Viņš nav nevienā brīdī līdzsvarā. Viņa sniegums ir tuvu patiesībai. Gandrīz 99%." Savukārt aktrise uzskata, ka Intaram Rešitinam ir dzēlīgs skatiens. Bet Rēzija Kalniņa spējot noglaināt ar skatienu vienu.

Turpinot “Blēžu” aktieru stāstus, drīzumā gaidāma jau nākamā video dienasgrāmata ar Ralfu Eilandu par viņa debiju kino industrijā.

Andreja Ēķa jaunā komēdija “Blēži” ir līdz šim izaicinošākā un atklātākā latviešu filma. Tas ir stāsts par negodīga ierēdņa, ārštata aktrises, dedzīga alūksnieša un ietekmīgas biznesa sievietes mīlas četrstūri, kurā diagonāles velk greizsirdīga bijusī sieva, pārcentīgs miesassargs, izveicīgs advokāts un perspektīvs apsargs. Inscenēta spriedze, viltota mīlestība, reāla māksla, neslēpts kailums un nevaldāms stress - tas varētu būt nopietni, ja vien nebūtu tik smieklīgi. Galveno blēžu lomās redzēsim Intaru Rešetinu, Rēziju Kalniņu, Leonardu Ķesteri, Ralfu Eilandu, Ievu Florenci, Cepumiņu un citus aktierus.