Kianu Rīvss adoptēs bērnu

© scanpix

Slavenajam Holivudas aktierim Kianu Rīvsam apnicis būt vienam. Savu draudzeņu aktrišu Sandras Bulokas un Šarlīzes Teronas iedvesmots, mākslinieks nolēmis adoptēt bērnu.

Vientuļās mātes Sandra Buloka un Šarlīze Terona lieliski tiek galā ar adoptētajiem bērniem un ar patiesu prieku izbauda audžuvecāku lomu. Acīmredzot saskatījies uz laimīgajām māmiņām, Kianu Rīvss arī nolēmis izmēģināt tēva lomu un adopcijas burvību. Kinozvaigzne pagaidām vēl nav izlēmis, no kuras konkrēti valsts būs gaidāmais mazulis. Kā zināms, Kianu Rīvsu dzīve nav žēlojusi un sagādājusi daudzas smagas ciešanas. Savulaik aktieris piedzīvoja savas mīļotās sievietes nāvi autoavārijā, turklāt viņa zem sirds nēsāja abu kopīgo bērniņu. Bet salīdzinoši nesen ar vēzi nomira viņa māsa, kas bija Rīvsam tuvākais cilvēks zemes virsū.

Izklaide

Nākamās nedēļas nogalē no 26. līdz 28. jūlijam Dzintaru koncertzālē notiekošais festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala 2024” pulcēs 45 māksliniekus no 14 valstīm. Starp tiem būs arī kupls skaits vietējo izpildītāju.

Svarīgākais