HOROSKOPI: šodien veiksme varētu būt sabiedrotā

 

Zvaigžņu stāvoklis piespiedīs būt atbildīgiem un pildīt pienākumu. Vajadzētu kontrolēt emocijas. Veiksme varētu būt sabiedrotā, tāpat arī netrūks patīkamu satraukumu. Priekšnieki un radinieki varētu būt labā garastāvoklī. Iespējami pārsteigumi, atradumi, dāvanas. Ir liela iespējamība atmaidzināt pat ļoti sūras sirdis, saņemt protekciju un kompensāciju.

Auns 21.marts - 19.aprīlis
Pirmajā vietā būs lieli mērķi – izaugsme karjerā, personiskā autoritāte, stabili ienākumi, attiecības ar ietekmīgām instancēm. Šaubas būs normāla dienas sastāvdaļa, būs nepieciešams laiks pārdomām.
Vērsis 20.aprīlis - 20.maijs
Veiksmes diena. Daudzos jautājumos būs «zaļā gaisma». Var paļauties uz paša pievilcību un citu protekciju. Apkārtējie būs augstsirdīgi pret jūsu iegribām.
Dvīņi 21.maijs - 20.jūnijs
Veiksme būs, ja pārvarēsiet visus šķēršļus. Noteikti nav ieteicams situāciju «aizlaist» līdz reālai krīzei. Ja būsiet likuma paklausīgi un organizēti, kā arī nebaidīsieties no izaicinājumiem, diena solās būt veiksmīga.
Vēzis 21.jūnijs - 22.jūlijs
Mēģiniet izmantot apkārtējo cilvēku labo garastāvokli, draudzību un ziņkārību, arī partnera un priekšnieku augstsirdību. Negaidiet brīnumus, bet novērtējiet psiholoģiskās distances mazināšanos.
Lauva 23.jūlijs - 22.augusts
Vēlams koncentrēties rutīnas darbiem, turklāt tie, tieši tāpat kā pienākumi, varētu vairoties. Iespējama papildu morāla slodze, jums varētu būt nepieciešams draudzīgs atbalsts un priekšnieku akcepts. Varbūt piespiedu kārtā nāksies izdarīt ko labu.
Jaunava 23.augusts - 22.septembris
Pieaugs pārliecība par sevi, un ļoti ticams, ka tās pamatā būs liela veiksme. Ļoti ticams, ka gūsiet pamatu stabilitātei. Vēlams koncentrēties jau zināmiem darbiem, darboties likuma ietvaros.
Svari 23.septembris - 22.oktobris
Vissvarīgākais notiks privātajā dzīvē un darbavietā. Iespējami labi notikumi mājās un attiecību uzlabošanās. Varētu pazust nelāgi ierobežojumi.
Skorpions 23.oktobris - 21.novembris
Labi notikumi sniegs uzmundrinājumu, un ļoti ticams, ka tie būs jūsu tuvākajā apkārtnē, bet tikpat labi var būt saistīti ar braucieniem, komandējumiem. Jūs var pieņemt izmeklēta sabiedrība.
Strēlnieks 22.novembris - 21.decembris
Varētu izdoties optimizēt budžetu, vienkāršot materiālo bāzi. Ļoti ticams, ka atradīsiet uzticamu un dāsnu investoru, godprātīgu darbinieku vai darba devēju.
Mežāzis 22.decembris - 19.janvāris
Veiksmes diena, ko lielā mērā noteiks pagātne. Var cerēt uz autoritātes un talantu atzīšanu, morālu atbalstu, simpātijām un kompensāciju. Ticība var pāraugt misijas sajūtā.
Ūdensvīrs 20.janvāris - 18.februāris
Nav vēlams pārāk aktīvi plaši dalīties ar savu prieku, labāk savu sajūsmu pataupīt pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Labais, visticamāk, nebūs redzams, tas notiks jūsu iekšējā pasaulē.
Zivis 19.februāris - 20.marts
Vairosies ticība nākotnei, varētu atdzīvināties formula «ticība, cerība, mīlestība». Ļoti ticams, ka kļūsiet par notikumu varoni. Pienākums var mudināt aktīvi rīkoties.