HOROSKOPI: zvaigznes neiesaka nodarboties ar svarīgiem darbiem

 

Zvaigžņu stāvoklis neiesaka nodarboties ar svarīgiem darbiem. Cilvēkiem būs lieliska iztēle. Lietišķām attiecībām var traucēt romantisms, ideālisms, vēlmju un plānu nestabilitāte. Tuvāk vakaram atjaunosies mēra un realitātes izjūta, bet vienlaikus iespējamas arī paaugstinātas prasības.

Auns 21.marts - 19.aprīlis
Nāksies samierināties ar īslaicīgu pauzi darbos. Nav ieteicams plānot svarīgu darbu sākšanu. Šī ir arī kolektīviem pasākumiem nepiemērota diena. Zvaigznes iesaka izmantot iespēju atpūsties.
Vērsis 20.aprīlis - 20.maijs
Uzmanību varētu saistīt tēmas, kas saistītas ar skaistumu, modi, estētisko medicīnu. Laba diena friziera vai stilista apmeklējumam. Attiecībās mēģiniet būt līdzsvaroti un lojāli, ievērojot etiķeti.
Dvīņi 21.maijs - 20.jūnijs
Nāksies pievērsties darbiem mājās, ģimenes vajadzībām. Realitāte uzvarēs fantāzijas. Nav izslēgts, ka lielu daļu dienas nāksies pavadīt vecāku kontrolē, upurēt daļu savu plānu.
Vēzis 21.jūnijs - 22.jūlijs
Līdz pat vēlam vakaram būsiet savu emociju, sapņu un publiski neizpaustu uzskatu varā. Intuīcija ņems varu pār loģiku. Ieteicams saglabāt kritisku domāšanu.
Lauva 23.jūlijs - 22.augusts
Diemžēl visas dienas garumā saglabāsies pazemināts tonuss un paaugstināta emocionalitāte. Par sevi var atgādināt slikti ieradumi, psiholoģiskas atkarības. Ļoti vēlams rast laiku atpūtai.
Jaunava 23.augusts - 22.septembris
Būsiet morāli un psiholoģiski atkarīgs no apkārtējiem. Šī nebūs stabila diena arī profesionālajā sfērā. Ja jums ir bagāta iztēle, varat pārāk ļauties fantāzijām, pat kļūt par to upuri.
Svari 23.septembris - 22.oktobris
Iespējas ierobežos apstākļi. Pat pašiem aktīvākajiem un enerģiskākajiem nāksies samazināt savu aktivitāti. Zvaigznes iesaka nesatraukties par to, ko neprotat izskaidrot.
Skorpions 23.oktobris - 21.novembris
Nebūs nepieciešams, lai kāds teiktu priekšā, jo vislabākais padoms būs paša intuīcija. Kļūdas iespējamas finansēs vai morāli ētiskā sfērā.
Strēlnieks 22.novembris - 21.decembris
Būsiet atkarīgi no atmosfēras mājās, no tuvu cilvēku emocionālās un garīgās rezonanses. Ļoti bīstami ļauties kārdinājumiem. Diez vai no apkārtējiem jāprasa vairāk, nekā viņi paši gatavi dot.
Mežāzis 22.decembris - 19.janvāris
Varat atslābināties, atļaut sev balstīties uz intuīciju un paša garastāvokli. Liela nozīme būs psiholoģiskai atmosfērai. Ļoti ticams, ka uz jums spēcīgi iedarbosies kāda cilvēka sentimentalitāte, ticība un aizdomīgums.
Ūdensvīrs 20.janvāris - 18.februāris
Zvaigznes saka – šī nav praktisku darbu diena, pietrūks darījumu ķēriena un ātras reakcijas. Veiksme var izrādīties ilūzija. Ļoti iespējams, ka nemanīsiet, kā jūs piemāna.
Zivis 19.februāris - 20.marts
Būs grūti savaldīt savas fantāzijas un iegribas. Pieaugs risks sajaukt iegribas ar reālām vajadzībām. Laba diena tiem, kas jau laikus būs likuši malā nopietnus darbus.

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!