VAKARA ZIŅAS. Kas klupina Cimdaru?

 
©Dmitrijs Suļžics/F64 Photo Agency

NEDĒĻAS CILVĒKS. ARNIS CIMDARS Kandidēs uz Rīgas pilsētas Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja amatu

Ilgus gadus Arnis Cimdars vadīja Centrālo vēlēšanu komisiju (CVK), bet amata krēslu zaudēja, pie varas nākot esošajai valdības koalīcijai. Tagad Cimdars ir ieguvis nepieciešamos parakstus savas kandidatūras pieteikšanai Rīgas pilsētas Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja amatam. Jāpiebilst, ka Arnis Cimdars savas darbošanās laikā nav bijis ierauts skaļos skandālos, kas Latvijā ir liels retums.

Cimdara astrokartē ir izteikta Dvīņu zīmes ietekme, kas norāda uz labām komunikācijas spējām, daudzpusīgām interesēm, spēju izteikties un loģiski pamatot savu viedokli. Dažkārt pārpratumi var rasties un var būt nedaudz saasināta sevis uztvere vai plāni lielāki nekā reālās iespējas, taču tie ir sīkumi.

Iekšējās pasaules «indikators» ‒ Mēness ‒ bijušā CVK priekšsēdētāja kosmogrammā atrodas Lauvas zodiaka zīmē, kas norāda uz veselīgām ambīcijām. Ja darbi sokas un ir atbalsts, tad ies un izdarīs divreiz vairāk un divreiz labāk. Marss Vērša zīmē norāda uz praktisku pieeju lietām un augstām darba spējām.

Diemžēl astrokartē ir kombinācija starp Marsu un Neptūnu, kas brīdina: dzīvē var nākties sastapties ar ne visai godīgu līdzcilvēku rīcību. Šis aspekts spilgti nostrādāja 2019. gadā, kad Cimdars zaudēja amatu ar tagadējās Saeimas koalīcijas vienīgo argumentu: «Amatā par ilgu.» Par CVK vadības nomaiņu tolaik aktīvi iestājās partiju apvienība «Attīstībai/Par!».

(Astroportrets veidots pēc kosmogrammas, kad nav zināms dzimšanas pulksteņa laiks.)