IESKATS NĀKOTNĒ. Horoskopi līdz 19. novembrim

 
©Pixabay

Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze

Piektdien, trīspadsmitajā

Šomēnes atkal ir tā reize, kad 13. datums iekrīt piektdienā, savukārt sestdien ir 29. Mēness diena, ko saskaņā ar senām tradīcijām dēvē par Sātana dienu. Nebūsim māņticīgi! Taču planētu kombinācijas šoreiz norāda uz spriedzi. Mainīgas situācijas, strīdi, agresija. Ir arī paaugstināti avāriju un ugunsnelaimju riski, var niķoties tehnika. Jādzīvo mierīgi, jāsaudzē sevi un citi. Tas attiecas arī uz visu te aplūkojamo periodu nedēļas garumā.

Maza labā ziņa

14. novembrī nelāgo retrogrādo kustību beidz planēta Marss, kurš pieminēts jau no pavasara katras nedēļas astroapskatā. Taču... tas ir mazs sīkumiņš, kam šobrīd lielas nozīmes nav. Marss ar citām planētām joprojām veido spriedzes aspektus. Dienu fons nav draudzīgs un harmonisks.

*

AUNS

Un neviena klubiņa? Un nevienas ballītes?! Atkal sācies trakais laiks, kad tava vēlme pēc komunikācijas un enerģiskas izlādēšanās nedēļas nogalē no latvju valdības puses tiek iegrožota. Atrodi citas nodarbes - lasi, apgūsti ko jaunu, meklē noderīgu info. Jāgatavojas jauniem izaicinājumiem profesionālajā jomā.

VĒRSIS

Katram Vērsītim vajag savu naudas podiņu - tā ir drošības sajūta un iespēja sevi palutināt. Kaut arī šķiet, ka dzīve valstī atkal apstājas, patiesībā šis var būt tavu iespēju laiks. Esi modrs un gatavs elastīgi reaģēt, ja parādās jauni peļņas varianti. Ilgi domāt nebūs laika. Brīvdienās sargies no strīdiem ar mīļoto.

DVĪŅI

Gribas rosīties, satikties ar cilvēkiem, komunicēt un veidot kontaktus. Spēkā atkal ierobežojumi, un esošajā situācijā tu nejutīsies komfortabli. Bet situācijās, kad nav iespējams neko mainīt, jāmēģina pielāgoties. Attālināts darbs tev padosies tīri labi. Turklāt paralēli tam varēsi vairāk laika veltīt ģimenei.

VĒZIS

Daudz darīšanu, un dienas lidos kā vēja spārniem. Teju vai jāpaspēj būt vairākās vietās vienlaikus. Darbā iespējami strīdi atšķirīgu viedokļu dēļ. Nestrīdies ar tiem, kam šobrīd spēks un vara, jo tautas padoms vēsta, ka gudrākais piekāpjas. Brīvdienās enerģiju smelsies, tiekoties vai sazinoties ar tuviniekiem.

LAUVA

Ļoti svarīgi, ka līdzās ir cilvēki, kas izprot tavas idejas un atbalsta tās. Lieliskas iespējas izcelties darba frontē. Finanšu tēma nelielas rūpes sagādās, taču var rasties jauni ienesīgi piedāvājumi. Svarīga prasme sadarboties, uzklausīt citus un iedziļināties. Sarežģītos brīžos paļaujies uz labu draugu atbalstu.

JAUNAVA

Nedēļas nogalē rūpes par mājas saimniecību. Kur vien lūkosies - šķitīs, ka darbs dzen darbu. Ķeries klāt, un viss ies no rokas. Jaunajā nedēļā darbā vai biznesā diezgan nemierīgi. Atkal vajadzēs pielāgoties ierobežojumiem un jauniem apstākļiem. Diezgan grūti būs izvēlēties prioritātes.

SVARI

Ja arī vairumā gadījumu dzīvē tu ieņem nogaidošu pozīciju, tad tagad būsi gatavs traukties pirmajās rindās. Jaunas idejas par peļņu un projektiem, vēlme paplašināt darījumu partneru loku un noslēgt izdevīgas vienošanās. Novārtā nepaliks arī privātā dzīve - interesanti piedzīvojumi un romantika.

SKORPIONS

Ja kaut ko saki, pārdomā divas reizes - vai ir vērts. Turklāt pārliecinies, ka cilvēki tevi sapratuši pareizi. Pastāv pārpratumu riski, kas situācijas var sapiņķerēt tā kā kaķis dzijas kamolu. Lietišķajā jomā iespējami izdevīgi piedāvājumi, bet brīvdienās mājinieki gribēs, lai visu laiku esi kopā ar viņiem.

STRĒLNIEKS

Ieplānotie darbi var sabremzēties no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ. Iespējams, traucēs valstī noteiktie ierobežojumi. Iespējams, kāds no sadarbības partneriem neizpildīs solījumu. Necīnies ar vējdzirnavām, bet nogaidi. Nekāda skāde no tā neradīsies. Labāk velti vairāk laika saviem mīļajiem.

MEŽĀZIS

Tāds dīvains laiks. Daudz prātosi par dzīves vērtībām un pasaules lietu kārtību. Taču arī ārkārtas situācijā nekas neapstājas ‒ var rasties interesantas idejas par peļņu, jauni biznesa projekti, sadarbības partneri. Izmanto situācijas savā labā, bet centies neiesaistīties svešos strīdos un intrigās.

ŪDENSVĪRS

Mēdz teikt, ka Ūdensvīrs raugās nākotnē un saredz to, ko pasaule uzzinās vēl tikai rīt. Jā, gan - šoreiz tas ir par tevi. Tici sajūtām un intuīcijai. Svarīga būs attiecību joma, un ļoti gribēsies, lai līdzās ir cilvēks, uz kuru var paļauties. Brīvajiem cilvēkiem iespējama iepazīšanās ar tālejošu turpinājumu.

ZIVIS

Liela rosība mājās. Iespējams, saimniecībā iekrājušies darbi, kas steidzami jāpaveic, bet, iespējams, jāpāriet uz attālinātu darba režīmu. Ne vienā, ne otrā gadījumā tas tev nebūs pa prātam. Kā brīvdienās derētu viena maza ballīte! Saslēdzies ar draugiem “zoom” platformā un iemalkojiet kopā mazliet vīna.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!