IESKATS NĀKOTNĒ. Horoskopi līdz 8. oktobrim

 
©Pexels

Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.

Pilnmēness mīlas un sadzīves kašķi

Īsi pēc pusnakts 2. oktobrī Mēnestiņš pilnā fāzē. Viļņojas emocijas, uzšķiļas strīdiņi. Neņemiet galvā, ja kāds ber pārmetumus kā ložmetēja kārtu. Viņš vienkārši nezina, ka pilnmēnesī mazliet jāiekož mēlē, lai vēlāk nav jānožēlo. Šoreiz mūsu Zemes pavadonis atrodas enerģiskajā, dinamiskajā un neapdomīgajā Auna zodiaka zīmē. Auns savas emocijas izrāda nekavējoties un bez apdoma. Viņš pateiks visu, kā ir un vēl vairāk. Pēc tam apcirtīsies uz papēža un būs visu aizmirsis.

2. un 3. oktobrī ļoti jāsargās no strīdiem ar mīļoto cilvēku, jo Mēnesim ir daudz negatīvu kombināciju, kas spriedzi palielina. Labāk kaut ko nepateikt līdz galam nekā vēlāk nožēlot.

Biznesā - kalni un lejas

Lietišķajiem darījumiem šis periods ir viduvējs. Ja paredzēts slēgt līgumus, tad jāpievērš uzmanība niansēm, tostarp jāraugās, lai dokumentos nav tehnisku kļūdu. Dokumentu, darījuma sarunu un lietišķo darīšanu aizgādnis Merkurs ir diezgan «viduvējs». Taču to, kas paredzēts tuvākajā laikā, vēlams paveikt, lieki nestiepjot gumiju. Tas pats Merkurs drīz taisīsies sākt nelabvēlīgo retrogrādo kustību, kas visu piņķerē un putro. Laiks vēl ir, jo tas notiks 14. oktobrī, tomēr ar svarīgu darbu vai projektu uzsākšanu vajadzētu pasteigties.

Varas maiņas, tikumu maiņas

Planetoīds Plūtons, kam astronomi 2000. gadā atņēma planētas statusu, astroloģijā skaitās spēcīgs un nes jaudīgu enerģiju, kas var būt gan pozitīva, gan postoša. Patlaban rit periods, kad Plūtons atrodas Mežāža zodiaka zīmē. Mežāža pārziņā ir lietu kārtība, likumi, noteikumi, tradīcijas, savukārt Plūtons ir lielais transformators, kas izposta veco un dibina savu kārtību.

No aprīļa beigām tas atradās nelabvēlīgajā retrogrādajā kustībā un pasaule sagriezās teju vai kājām gaisā. Protesta akcijas un grautiņi Amerikā. Faktiski vandālisms un vardarbība pretrasisma idejas aizsegā. Skarbie «covid» aizliegumi un daudzās demonstrācijas pret tiem dažādās pasaules pilsētās - Berlīnē, Diseldorfā, Londonā, Belgradā un citur, par ko Latvijas mediji sākotnēji ziņoja minimāli. Vairākas slepkavības, par kurām netika pateikts, ka tās pastrādājuši Eiropā iebraukušie patvēruma meklētāji. Piemēram, autobusa vadītāja nogalināšana Francijā. Turklāt Plūtons ir sācis saspēli ar debesu milzi Jupiteru, kas var izpausties tāpat - vecās kārtības irdināšana, arīdzan - viltus praviešu parādīšanās.

Taču mazais, mazais plusiņš ir tāds, ka Plūtons 4. oktobrī beidz retrogrādo kustību, kas piemeta pagali nemieru ugunskurā.

***

AUNS

Tev daudz spara, taču šoreiz jāuzmanās no enerģijas tērēšanas tukšgaitā. Atliec, ja kaut kas nevirzās uz priekšu. Turklāt sargies pārāk dinamiski izpaust emocijas, tas var izsaukt neadekvātu reakciju. Tad būs tāda cīņa par mieru, ka akmens uz akmens nepaliks. Labāk velti laiku privātās dzīves sakārtošanai.

VĒRSIS

Ļoti nemierīgs periods - domas spēji mainās, prātā nāk spicas idejas. Varētu pat teikt, ka prāts skrien ātrāk, nekā lēnīgais Vērsis spēj tikt līdzi. Nesatraucies par sīkumiem un neņem visu tuvu pie sirds. Brīvdienas pavadi kopā ar ģimeni vai domubiedriem. Brīvajiem cilvēkiem piekrišana un iepazīšanās.

DVĪŅI

Darbā aktīva rosība un iespējas izveidot noderīgus kontaktus. Šādā atmosfērā tu jutīsies kā zivs ūdenī, turklāt līdzdalība pavisam jaunos projektos var izrādīties izdevīga. Nedēļas nogalē lieli saimniecības darbi mājās, taču darīsi tos ar prieku. Galvenais - lai būtu palīgi.

VĒZIS

Vēzis sēž čaulā aiz akmens un bola actiņas... Bet tad pienāk brīdis, kad piesardzīgo atpakaļgājēju vairs nevar pazīt.

Darbā vai biznesā tālejoši plāni, ideju un pārliecības par saviem spēkiem netrūks un daudz paveiksi. Brīvdienās gan labi atpūties. Ielūdz ciemiņus un parādi kulināra talantu.

LAUVA

Dažādi notikumi paredzami vairākās dzīves jomās, taču pirmajā vietā būs sirdslietas. Allaž galantais un šarmantais Lauva jutīsies mazliet apmulsis. Izrādi simpātijas, pasper solīti pretī. Viss atrisināsies. Otra svarīgā tēma, kā jau dažkārt rudeņos, ‒ laiks ķerties pie mācībām. Neatkarīgi no tā, cik tev gadu.

JAUNAVA

Brīvdienās prāts uz varoņdarbiem nenesīsies, vislabāk jutīsies kopā ar savējiem ģimeniskā atmosfērā. Tomēr pa kādam īlentiņam no maisa izlīdīs, un mute tā vien vērsies pakritizēt. Centies savaldīties un neuztiep savu patiesību. Jaunajā nedēļā arī darbā gaidāma spriedze.

SVARI

Tas klasiskais teiciens par cāļu skaitīšanu rudenī šoreiz akurāt ir par tevi. Sarežģīts pārdomu laiks, kā bieži mēdz būt ap dzimšanas dienu. Diezgan emocionāli uztversi apkārtējās norises. Tāpēc nedēļas nogalē vajag kārtīgi izklaidēties ‒ dodies uz klubu, satiecies ar draugiem.

SKORPIONS

Ja darba pienākumi vai biznesa darījumi nedēļas gaitā paņēmuši daudz spēka, brīvdienās vispirms padomā par sevi ‒ kārtīgi atpūties un izgulies, jo nākamā nedēļa nebūs mierīgāka. Tajā pašā laikā rudenīgās noskaņas sirdī iedegs romantikas dzirksti. Labs laiks randiņiem un attiecību spodrināšanai.

STRĒLNIEKS

Ja kārtojamas lietišķās darīšanas, sagatavojies rūpīgi, lai pēc iespējas mazāk pārsteigumu. Ierēdņi šoreiz runās nesaprotamā valodā. Darbā, iespējams, aktualizēsies karjeras jautājums, taču rūpīgi izvērtē piedāvājumu. Privātajā dzīvē strīdi var izcelties uz līdzenas vietas, tāpēc domā, ko saki.

MEŽĀZIS

Sirdslietās kaislības un vēlme baudīt dzīvi ar pilnu krūti. Ja tev ir otrā pusīte, nedēļas nogalē ieplānojiet kopā romantisku izbraucienu. Savukārt brīvajiem ļaudīm nejaušs skats, nejaušs vārds var iemest sirdī dzirkstelīti. Izbaudi mirkļus - jaunajā darba nedēļā nāksies nest lielu atbildības nastu.

ŪDENSVĪRS

Garastāvoklis būs mainīgs un gribēsies noslēpties no apkārtējās kņadas. Darba dienas paņems daudz enerģijas, un tu jūtīgi dzīvosi līdzi gan veiksmēm, gan neveiksmēm. Tikpat nemierīgs laiks kā Ūdensvīra zīmes aizgādnis Urāns. Vislabākais būtu paņemt atvaļinājumu un doties... kaut vai sēņot.

ZIVIS

Radošas idejas, daudz pienākumu, un darbi ies no rokas. Vienīgais - lūkojies, lai atalgojums adekvāts. Jā, un to skaisto nieciņu, trauciņu, brošiņu vai etviju šoreiz nenopērc. Naudu labāk pietaupīt, nevis tērēt. Ja nepieciešams padoms vai palīdzība, nekautrējies to lūgt draugiem.