IESKATS NĀKOTNĒ. Horoskopi līdz 16. jūlijam

 
©Pixabay

Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.

AUNS

Šī vasara padevusies tāda pagrūta, bet tevi tas nebiedē. Patlaban tev ir daudz dzirkstošas enerģijas un vēlme pēc jauniem izaicinājumiem. Jāuzmanās no pārsteidzības un negaidītas vēlmes emociju iespaidā sarunāt ko lieku. Darbā viss ies no rokas, un prātā nāks lieliskas idejas par peļņu.

VĒRSIS

Tu esi cilvēks, kam patīk noteikta lietu kārtība un stabilitāte. No finanšu situācijas lielā mērā atkarīgs sirdsmiers un dvēseles komforts. Patlaban ir iespējas palielināt ienākumus, tikai nevajag kautrēties runāt par samaksu. Ir vērts apgūt kādas jaunas iemaņas un paplašināt redzesloku.

DVĪŅI

Izstarosi pozitīvismu un atstāsi labu iespaidu uz līdzcilvēkiem. Par piekrišanas trūkumu nebūs jāsūdzas, saņemsi daudz komplimentu. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās ar turpinājumu. Darbā vai biznesā jāstrādā ar atdevi un tradicionālās situācijās jāmeklē netradicionāli risinājumi. Radoša pieeja dos rezultātu.

VĒZIS

Būsi spēka pilns un gatavs ķerties pie jauniem projektiem. Zvaigznes rāda labvēlīgu vaigu, vienīgi jāuzmanās no strīdiem ar kolēģiem vai darījumu partneriem. Šobrīd nepieciešama rāma un konstruktīva pieeja, tad iecerētie projekti attīstīsies. Brīvbrīžos prātosi par sirdslietām un vēlēsies kaut ko mainīt.

LAUVA

Dzīve pamazām atgriezusies normālā gultnē, un ir īstais laiks satikt draugus, apmeklēt kādu pasākumu vai pasēdēt āra kafejnīcā. Brīvajiem ļaudīm sabiedrisko aktivitāšu laikā iespējama romantiska iepazīšanās. Darbā vai biznesā esi gatavs negaidītiem, bet pozitīviem pavērsieniem.

JAUNAVA

Tu esi pieradis strādāt čakli un arī šoreiz ar visiem uzdevumiem lieliski tiksi galā, kaut arī dažu brīdi šķitīs, ka plecos sagūlis viss pasaules smagums. Tavi talanti tiks pamanīti un novērtēti, un pavērsies jaunas karjeras iespējas. Satraucoši, bet vienlaikus iedvesmojoši pavērsieni iespējami sirdslietās.

SVARI

Profesionālajā jomā nemierīgs periods. Ieceres var sabremzēties, norunas izjukt un rasties šķēršļi, kas nav atkarīgi no tevis. Turklāt kolēģi lūkosies iešķībi - vai tiešām esi visu izdarījis pēc vislabākās sirdsapziņas. Šobrīd neko citu nevar iesākt, kā tikai nekrist panikā un nogaidīt. Brīvdienas velti ģimenei un mājas saimniecībai.

SKORPIONS

Turies tālāk no strīdiem darba vidē. Ja arī gribas pateikt kādu skarbāku vārdu, labāk paturi to šoreiz pie sevis. Ir vērts padomāt par profesionālo iemaņu uzlabošanu. Vari pieteikties kursos vai tiešsaistes seminārā. Brīvajā laikā esi kopā ar mīļoto cilvēku. Brīvajiem ļaudīm romantiskas noskaņas.

STRĒLNIEKS

Optimisms un saulaini nākotnes plāni. Sajutīsi sevī enerģijas pacēlumu, kas ļaus paveikt lielus darbus. Koncentrējies uz peļņu, bet raugies, lai viss ir sakārtots juridiski korekti. Var rasties jauni sadarbības partneri, kas tomēr jāpārbauda. Attiecību jomā neliela spriedze, nestrīdies par sīkumiem.

MEŽĀZIS

Darbs vai bizness pirmajā vietā. Gribēsi piedalīties visu jautājumu risināšanā, ja arī tiešā veidā tie uz tevi neattiecas. Svarīgi būt tolerantam pret atšķirīgiem viedokļiem un izvairīties no strīdiem ar sadarbības partneriem. Brīvdienās parūpējies par ģimeni, sarīko svinīgas pusdienas, pasāc kaut ko kopā ar bērniem.

ŪDENSVĪRS

Gaisā virmos mazliet pesimistiskas noskaņas, un ik pa brīdim var rasties vēlme pažēloties, ka viss ir slikti... Neļaujies šīm sajūtām, jo tās ir iluzoras. Īstenībā ir lieliskas iespējas izcelties darbā un arī uzsākt jaunus projektus. Saviļņojoši un patīkami notikumi iespējami attiecību jomā.

ZIVIS

Daudz runu, daudz informācijas, taču esi modrs - jaunās ziņas pie tevis var nonākt sagrozītā veidā. Varbūt kāds vienkārši neskaidri izsakās, bet kāds, iespējams, tīšuprāt runā puspatiesības. Lai nepieļautu kļūdas, viss pašam jāpārbauda. Brīvdienās prieku un enerģiju dos kopā būšana ar tuviem cilvēkiem.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!