IESKATS NĀKOTNĒ. Horoskopi līdz 23. aprīlim

 
©Pexels

Sagatavojusi astroloģe Guna Kārkliņa

Bizness nolikts uz bremzēm

Patlaban kosmosā ir vairākas sarežģītas astroloģiskās kombinācijas. Kā jau iepriekš prognozēju - jo tuvāk vasarai, jo sarežģītāks un «bremzīgāks» laiks.

Lielie debesu spēlētāji - Jupiters, Saturns, Plūtons - ir problemātiskās kombinācijās, tāpēc jauniem plāniem šis nav labvēlīgs brīdis.

Mēdz teikt, ka katra krīze paver iespējas. Tā tas ir, taču pēc biznesa astroloģijas principiem iepriekš minētie planētu stāvokļi šobrīd attīstību neveicina. Tieši pretēji - patlaban jaunu uzņēmumu nebūtu vēlams reģistrēt, jo darbojas tā dēvētās bankrota kombinācijas. Šajā laikā reģistrētai firmai ir lieli riski arī nākotnē iedzīvoties nopietnās finanšu problēmās.

Ja uzņēmums jau ir un nozare, kurā tas darbojas, dzīvotspējīga, tad ir sekmīgs laiks biznesa sarunām un jaunu kontaktu veidošanai.

Bet katram uzņēmumam, tāpat kā cilvēkam, ir sava astrokarte, un katra situācija aplūkojama individuāli. Nekad nav tā, ka visiem viss slikti vai visiem labi.

Parunāsim par mīlestību

Mīlestības tēmu mūsu dzīvē neviens nav atcēlis. Tāpat kā emocijas un attiecību peripetijas. Patiesībā šobrīd tās var būt pat ļoti sakāpinātas, jo daudzām ģimenēm un pāriem jāpavada kopā ilgs laiks četrās sienās. Finanšu ministrs Jānis Reirs aicinājis sociālos dienestus būt modriem, jo esot palielinājusies vardarbība ģimenēs.

Mūsu aplūkojamajā periodā emocionāli saspringtākās dienas ir 18. un 19. aprīlis, kad dienu fona un emociju pārvaldnieks Mēness atrodas Zivju zodiaka zīmē un veido negantu kombināciju ar mīlestības planētu Veneru. Ja attiecībās spriedze, tad emocijas var kāpt pāri kausa malām. Asaras un aizvainošanās.

Savukārt 20. un 21. aprīlī jūtu dinamika ar plusa zīmi. Kaislību dzirkstītes izspēlēs nerātnas rotaļas. Ja ne reālajā dzīvē, tad ļoti iespējams, ka virtuālajā vidē.

22. un 23. datumā cilvēki uz situācijām var reaģēt trauksmaināk, nevajadzētu risināt strīdīgus un problemātiskus jautājumus.

Gatavojam dobes un kastītes zaļumiem

Burvīgi prātu un emocijas nomierina atrašanās dabā, dārza darbi, kā arī darbošanās ar istabas augiem.

Dārzkopības cienītājiem labvēlīga ziņa - 18. un 19. aprīlī Mēness Zivīs - varat gatavot dobes, apmēslot augus vai sagatavot kastītes zaļumu sēšanai dzīvoklī uz palodzes vai lodžijas, kā arī aprūpēt istabas augus.

Ar pašu sēšanu un stādīšanu gan vajadzētu mazliet pagaidīt, jo patlaban Mēness ir dilstošā fāzē.

Labas dienas būs jaunnedēļ un maija pirmajās brīvdienās, bet par to - nākamajās »Vakara Ziņās«.

AUNS

Kaut arī esi rīcības cilvēks, ātri domā un dari, šoreiz vajag ieklausīties intuīcijā. It īpaši attiecībā uz darba lietām un finansēm. Var gadīties, ka kaut kas ir jāmaina un dzīves situācijas norāda tev pareizo virzienu. Arī šajā sarežģītajā laikā pastāv iespēja uzsākt ko aizraujošu. Draugu padoms un atbalsts.

VĒRSIS

Prāts nemierīgs, jo nav īstas skaidrības par rītdienu. Ja darbs ir, tad vēlams veidot iekrājumus, būs lielāka stabilitātes izjūta un sirdsmiers. Ja esi dīkstāvē, tad meklē citas iespējas vai domā par privāto biznesu. Neatlaidīgi virzoties uz priekšu, paveras ceļš uz sasniegumiem. Ir jādarbojas!

DVĪŅI

Filozofisks dvēseles stāvoklis. Jāsaglabā optimisms, jo patlaban ir lielisks laiks, lai papildinātu zināšanas, izmantojot interneta teju vai neierobežotās iespējas. Neatstāj novārtā arī privāto dzīvi, šis un tas ar otro pusīti pārrunājams. Rūpīgi seko finansēm, lai makā un kontā ir kārtība.

VĒZIS

Nedēļas nogalē prieku sagādās dārza darbi. Ja dārza nav, iesēj kastītē uz palodzes zaļumus. Būs par ko rūpēties, un vitamīni noderēs. Turklāt dabas vai mīļās zemītes klātbūtne lieliski relaksē. Attiecībā uz lietišķo jomu prātā var ienākt lieliskas idejas - kā pārkārtot darbības sfēru vai sākt kaut ko jaunu.

LAUVA

Brīvdienās ar mājiniekiem sarīko aizraujošu pasākumu (protams, nepārkāpjot ierobežojumus). Ir daudz interesantu lietu, ko vari pasākt kopā ar bērniem. Brīvie ļaudis savukārt var saslēgties ar draugiem tiešsaistē. Nākamajā nedēļā jādomā par jauniem izaicinājumiem darba jomā.

JAUNAVA

Ļoti gribētos kaut kur doties, apskatīt citas zemes, iepazīt citu tautu paražas. Nāk pavasara ceļojumu laiks... Tagad tas nav iespējams, bet, par laimi, mums ir internets un izglītojoši televīzijas kanāli. Dodies virtuālos ceļojumos, jo arī tā iespējams paplašināt redzesloku. Darba tēma ar plusa zīmi.

SVARI

Būtu labi, ja brīvdienās varētu doties pie dabas (ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas), jo cieša kopā būšana mājās var izraisīt rīvēšanos. Brīvajiem ļaudīm sirds iepukstēsies straujāk, sajūtot pavasari. Darba lietās jāievēro precizitāte, jo var gadīties kāda kļūme.

SKORPIONS

Nedēļas nogalē padarbojies mājas saimniecībā - sarīko ģenerāltīrīšanu, teritorijas sakopšanu, sakrāmē skapjus. Sakoptā vidē patīkamāk. Strādājot attālināti, kāds varbūt sapratīs, ka sen jau vēlējies rāmu ritmu, bet kāds sāks domāt par privāto biznesu. Sirdī pavasarīgi romantiskas noskaņas.

STRĒLNIEKS

Iepriekš dienas ritējušas saspringti, un tagad ir vēlams veltīt kādu laiciņu sev vienam. Atpūties, paslinko, palasi, paskaties filmas. Jāuzkrāj spēki nākamai nedēļai neatkarīgi no tā, vai dodies uz darbu vai strādā attālināti. Ja darba šobrīd nav, tad laiks to meklēt un atrast. Lietišķajā jomā paredzama rosība.

MEŽĀZIS

Lielākus pirkumus atliec uz vēlāku laiku un arī ikdienas tēriņiem rūpīgi seko līdzi. Taču nedrīkst ļauties «viss ir slikti» noskaņām. Tu allaž esi atradis risinājumus. Patiesībā dzīve var piedāvāt iespējas palielināt naudas plūsmu. Tikai nedrīkst nobīties un paļauties rutīnai.

ŪDENSVĪRS

Jaunas domas un idejas. Šobrīd liela loma dzīves gaitā uzkrātajai pieredzei. Padoms būs pašam, un tavi ieteikumi noderēs arī citiem. Var rasties interesantas, kreatīvas idejas, kā nopelnīt. Attiecībās ar mājiniekiem iespējama spriedze, tāpēc nerunā un nerīkojies emociju iespaidā.

ZIVIS

Laba intuīcija un izpratne par situācijām. Tā kā bieži vien esi sava ceļa gājējs, pilnīgi iespējams, ka tavs viedoklis nesakrīt ar vairākuma uzskatiem. Neiesaisties neauglīgās diskusijās, jo patlaban nav konstruktīvu dialogu laiks. Velti vairāk laika sev - lasi, izglītojies. Vēlāk zināšanas noderēs.