NUMEROLOĢIJA. Vārds, uzvārds un raksturs. Stiķi un niķi

© Pixabay

Kat­ram cilvēkam ir vārds un uz­vārds. Dau­dziem tiek do­ti arī mīļ­vār­di­ņi vai ie­sau­kas. Dažkārt kādu cilvēku apkārtējie uz­ru­nā pārsvarā ti­kai uz­vār­dā. Kā­pēc bēr­nu dē­vē­jam mīļ­vār­di­ņā, ne­vis dzim­ša­nas ap­lie­cī­bā ie­rak­stī­ta­jā vār­dā? Kā­lab ci­tam pie­mē­ro­tāks šķiet pa­ša, ne­vis ve­cā­ku iz­vē­lē­tais vārds?

Nu­me­ro­lo­ģi­ja pie­dā­vā bur­tus pie­lā­got ci­pa­riem un pa­pē­tīt, ko tas viss va­rē­tu no­zī­mēt. Re­ti ku­ram vārds un uz­vārds ir tik har­mo­nisks, ka ie­tver vi­sus ci­pa­rus, un trūk­sto­šie bur­ti var sniegt in­for­mā­ci­ju par vār­da un uz­vār­da īpaš­nie­ka rak­stu­ru. Ja ir vai­rā­ki vār­di un du­bul­tuz­vārds, tad iz­re­dzes ir lie­lā­kas, ka mū­sos ir no vis­a pa drus­ci­ņai.

Rak­stu­ra īpa­šī­bas

Ja trūkst ci­pa­ra 1 (vai ir ti­kai viens).

Pro­blē­mas sa­gā­dā ne­iz­lē­mī­ba un ne­spē­ja uz­ti­cē­ties, pa­ļau­ties uz ci­tiem, ne­pras­me aiz­stā­vēt sa­vas tie­sī­bas. Cil­vēks se­vi no­nie­ci­na un ne­no­vēr­tē, vai­rāk res­pek­tē ci­tu cil­vē­ku va­ja­dzī­bas, uz­ska­ta, ka pā­rē­jie ir la­bā­ki, pā­rā­ki, gud­rā­ki, veik­smī­gā­ki u.tml. Ir jā­no­tic sev un jā­uz­dro­ši­nās pat­stā­vī­gi pie­ņemt lē­mu­mus! Tad arī būs ie­spē­ja pār­lie­ci­nā­ties par sa­vām spē­jām, jo - šam­pa­nie­ti ne­dzers tas, kurš ne­ko ne­da­rīs. Pat ja ga­dī­sies pa kā­dai kļū­mei, ag­ri vai vē­lu šam­pa­nie­tis pu­tos. Vien jā­no­tic un jā­rī­ko­jas!

Ja trūkst ci­pa­ra 2.

Gri­bas būt uz­ma­nī­bas cen­trā, un cil­vēks par vi­sām va­rī­tēm tur tie­cas no­kļūt, jo ap­zi­nā­ti vai ne­ap­zi­nā­ti pie­ļauj, ka «es es­mu Sau­le un ci­ti riņ­ķo ap ma­ni». Ie­spē­jams, pret ap­kār­tē­jiem iz­tu­ras ne­uz­ma­nī­gāk, ne­vē­las sa­dar­bo­ties. Vē­lams pa­va­dīt lai­ku vie­nat­nē un ana­li­zēt sa­vas sa­jū­tas: kas ar/ap ma­ni no­tiek, ja no­ti­ku­mus vē­ro­ju no ma­las, ne­vis es­mu cen­trā? Laiks at­teik­ties no uz­ska­ta, ka viens cil­vēks ir at­bil­dīgs par vi­su un vis­iem. Tā nav, ne­viens no mums nav un ne­var būt at­bil­dīgs par itin vi­su ģi­me­nē, sa­vā pil­sē­tā un kur nu vēl pa­sau­lē.

Ja trūkst ci­pa­ra 3.

Šis nav ga­lē­jī­bu cil­vēks, vi­ņam pa­tīk fan­ta­zēt un sap­ņot. Tī­ka­ma ir ro­man­ti­ka un sen­ti­ments. Trij­nie­ka trū­kums ma­zi­na ra­do­šu­mu un iz­tē­li. Ja šīs pras­mes ne­pie­cie­ša­mas dar­bam un paš­iz­paus­mei, tad ir vērts ap­svērt, kā tās pa­stip­ri­nāt. Var­būt ar ci­tu vai vēl vie­nu per­son­vār­du vai uz­vār­du. Kā rek­lā­mas sau­klī - ir va­ri­an­ti. Šāds cil­vēks ne­grib gro­zī­ties vis­iem pa priekš­u, ta­ču tad arī ne­va­jag dus­mo­ties uz tiem, ku­ri iz­rā­da sa­vus lī­de­ra do­tu­mus. Ģi­me­nē un at­tie­cī­bās šāds cil­vēks se­vi uz­ska­ta par ve­cā­ku, pie­re­dzē­ju­šā­ku, vie­dā­ku, prā­tī­gā­ku.

Ja trūkst ci­pa­ra 4.

Ir grū­ti kon­cen­trē­ties, tā­pēc vērts lai­ku pa lai­kam sev at­gā­di­nāt, ka paš­kon­tro­le ir ne­pie­cie­ša­ma. Ja ir ap­kār­tē­jo cil­vē­ku at­balsts, tad, pro­tams, viss ir la­bi, vien vē­lams at­ce­rē­ties, ka arī cen­tī­ba ir no­de­rī­ga īpa­šī­ba. Un tā nav ne iz­ta­pī­ba, ne liš­ķī­ba, bet ļauj sa­sniegt mēr­ķi. Šāds cil­vēks spēj ap­iet vi­sus šķēr­šļus, un no ma­las var šķist, ka viņš ir vien­al­dzīgs pret ne­pa­tik­ša­nām. Ie­tei­kums: ne vien­mēr va­jag ap­pel­dēt šķēr­šļus, ir ga­dī­ju­mi, kad vērts cī­nī­ties un no­stā­ties pre­tim pār­spē­kam. Tas ir jā­ie­mā­cās, tā­pat kā tas, ka iz­ai­ci­nā­ju­mi ir jā­pie­ņem.

Ja trūkst ci­pa­ra 5.

Cil­vē­ku bie­dē viss jaun­ais un ne­ie­pa­zī­tais, vi­ņam gri­bas mie­ru, un viņš la­bāk jū­tas vie­nat­nē. Ja vien ie­spē­jams pār­va­rēt šīs bai­les, tad der ie­lā­got, ka dzī­vē būs ie­spē­jams ie­pa­zīt ļo­ti daudz brī­niš­ķī­gu pie­dzī­vo­ju­mu un ie­spē­ju. Tās nu gan ne­va­jag pa­laist ga­rām.

Ja trūkst ci­pa­ra 6.

Uh, šī ir ma­ķe­nīt «ca­ca», kap­rī­za un cim­per­lī­ga būt­ne, kam pa­tīk pie­ka­sī­ties. Cil­vēks, kurš ar grū­tī­bām pie­mē­ro­jas tiem, kas ir at­šķi­rī­gā­ki no pa­ša. Ta­ču, ja no vi­ņiem ne­iz­vai­rī­tos ar da­žā­dām at­ru­nām (pie­mē­ram, es­mu aiz­ņemts/a, man jā­būt mā­jās pie bēr­na), tad sa­pras­tu, ka dzī­ve mēdz sa­gā­dāt pa­tī­ka­mus pār­stei­gu­mus. Un cil­vē­kiem bez seš­nie­ka dzī­ve tos tik tie­šām sa­gā­dā! Pats sva­rī­gā­kais ir ne­bēgt no tiem. Ie­spē­jams, cil­vē­kam bez skait­ļa 6 ir par maz at­bil­dī­bas iz­jū­tas, tā­pēc vi­ņam ik­die­nā ne­pie­cie­šams stip­rāks at­bal­sta plecs.

Ja trūkst ci­pa­ra 7.

Šis cil­vēks pa mā­ko­ņiem ne­li­di­nās, iz­tiek bez pār­lie­kas ana­li­zē­ša­nas, uz no­tie­ko­šo rau­gās pla­šāk, ne īpa­ši sī­ku­mai­ni. Viņš ne­iz­rā­da emo­ci­jas, ir kaut­rīgs, da­ži teik­tu - lepns. Drī­zāk cil­vēks ne­grib at­klā­ties, jo ne­vē­las, lai vi­ņu ie­vai­no. Ta­ču - ja no­ro­be­žo­sies no vis­iem, tad kurš būs spē­jīgs pār­kost šo bruņ­ru­pu­ča čau­lu? Ie­spē­jams, kāds ar bries­mī­gi asiem zo­biem. Un tas būs sā­pī­gi.

Ja trūkst ci­pa­ra 8.

Jā­ie­mā­cās sa­pras­ties ar nau­du. Pre­tē­jā ga­dī­ju­mā tās vai nu ne­būs ne­maz, vai arī būs daudz, bet tiks ne­sa­prā­tī­gi iz­šķies­ta. Jā­ie­mā­cās ap­jēgt, ka dzī­vē ir ne ti­kai nau­da, bet arī ci­tas vēr­tī­bas un ie­spē­jas. Tad dzī­vo­sies daudz mie­rī­gāk, har­mo­nis­kāk un la­bāk.

Ja trūkst ci­pa­ra 9.

Ie­spē­jams, cil­vēks nav ga­tavs upu­rē­ties ci­tu la­bā, vi­ņam ir maz ie­jū­tī­bas, līdz­cie­tī­bas un mī­les­tī­bas pret tu­vā­ka­jiem un ap­kār­tē­jiem. Var ga­dī­ties, ka šāds cil­vēks dek­la­rē: man arī vie­nam ir la­bi, es ne­ti­cu ne­vie­nam, ti­kai sev! Ne­va­jag vi­ņu no­so­dīt. Var­būt vi­ņam ir bail mī­lēt un ap­de­dzi­nā­ties. Ta­ču tad dzī­ve ir kā di­ētis­ka kū­ka bez pu­tu­krē­ju­ma ce­pu­rī­tes. Kā me­žā sauc, tā at­skan - arī ci­ti tā­dam ne­uz­ti­cē­sies. Tā­pēc, ja iz­rā­dī­siet in­te­re­si par līdz­cil­vē­kiem, tap­siet at­al­go­ti.


Kā ap­rē­ķi­nāt?

Vār­da un uz­vār­da bur­tiem ta­bu­lā pie­mek­lē at­bil­sto­šos ci­pa­rus. Ja ir vai­rā­ki vār­di un uz­vār­di, tad ska­ta tos vi­sus. Lī­dzī­gi var iz­vēr­tēt bie­žāk lie­to­tās uz­ru­nas for­mas - ie­sau­kas bēr­niem vai ci­tiem ģi­me­nes lo­cek­ļiem, uz­vār­du vai tā at­va­si­nā­ju­mus. Pēc tam mek­lē, ku­ru ci­pa­ru (no 1 līdz 9) trūkst, un skaid­ro­ju­mā pē­ta, par ko tas va­rē­tu lie­ci­nāt.

Pie­mērs: Il­ze Za­ķe

4957 5187

Trūkst ci­pa­ru: 2, 3, 6.

Horoskopi

Likteņa gads austrumu horoskopā tiek saukts par Ben Ming Nian, tas ir, zodiaka dzīvnieka gads, kurā jūs esat dzimis. Ķīniešu zodiakā ir 12 dzīvnieki, tāpēc tavs “liktenīgais” laiks pienāk ik pēc 12 gadiem, kad tev aprit 12, 24, 36, 48, 60, 72, 84 gadi utt.