IESKATS NĀKOTNĒ. Horoskopi līdz 6. februārim

 
©Pexels

Astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze

1 labvēlīgi

2 viduvēji

3 nelabvēlīgi

Kalendārs veidots, aplūkojot planētu aspektus dienas fonā. Katram cilvēkam vai firmai ir savs individuālais horoskops un precīza informācija iegūstama, ja tiek veikta konkrēta analīze.

Brīvdienās palutināsim savus mīļos

Dienas noskaņas lielā mērā nosaka tas, kādā zodiaka zīmē atrodas Mēness. Sestdien un svētdien - 1. un 2.02. - tas dzīvosies Vēzī. Īstais laiks, lai samīļotu tuvos cilvēkus.

Maza spriedzīte un viedokļu atšķirības var rasties, jo zvaigznes teic, ka nevienam vien sirds teiks kaut ko vienu, prāts citu un tad vajadzēs tikt skaidrībā, ko patiesi vēlies. Turklāt vēl spēt izstāstīt to mīļotajam cilvēkam tā, lai viņš saprot un neapvainojas.

Šīs nedēļas nogale ir piemērota arī dažādiem saimniecības darbiem. Var rīkot mājokļa uzpošanu, iegādāties saimniecībā noderīgus priekšmetus, kā arī palutināt savējos ar gardām maltītēm. Jā, ielūdz pusdienās vai vakariņās kuplāku radu saimi, savējie ir spēks un atbalsts.

Vai Sātana diena ir bubulis?

Mūsu aplūkojamajā periodā no 1.02. pusdienas laika līdz 2.02. pusdienas laikam ritēs 9. Mēness diena (tās rēķina no viena Mēness lēkta līdz nākamajam). Izsenis ticis uzskatīts, ka 9., 19. un 29. Mēness diena ir Sātana dienas vai arī Melnā Mēness jeb tumšās nakts dievietes Hekates dienas. Negatīvas enerģijas, skaudība, neveiksmes... nu, gluži kā mīts par «piektdienu 13.».

Šis uzskats sakņojas senos ticējumos. Kā ir patiesībā? Astrologi tāpat kā jebkuras nozares speciālisti veic pētījumus, un Latvijā savulaik astrofiziķis un astronoms Juris Kauliņš ir pētījis ugunsgrēku statistiku Mēness dienu kontekstā. Viņa pētījumā secināts, ka 29. Mēness dienā aplūkojamā periodā bijis vairāk ugunsnelaimju nekā citkārt, taču astrologs to vairāk saistījis ar Mēness fāžu maiņu, kas dažkārt cilvēkus dara neuzmanīgākus. Nav reālu pierādījumu tam, ka visas šīs dienas ir negantas. Tāpēc - paskatāmies, kāds ir 1. un 2.02. mums katram, un izdarām katrs savus secinājumus.

Ar transportu - joprojām uzmanīgi!

Diemžēl šo brīdinājumu izteikšu laiku pa laikam, jo planēta Marss, kas astroloģijā atbild par transportu un dažādiem negadījumiem, visa gada garumā ik pa laikam būs nelabvēlīgās kombinācijās (šajā sakarā pievērsiet uzmanību kalendāra tabulas sadaļai «Tehnikas iegāde»).

Tādos periodos paaugstinās negadījumu riski. Arī traumatisma un ugunsnelaimju riski.

Saimnieciskās aktivitātes

Patlaban ir augošs Mēness, un tas ir plus dažādām saimnieciskām aktivitātēm. Absolūti ideālu dienu nav gandrīz nekad, bet labvēlīgās eksistē.

Saimniecības darbiem un biznesa aktivitātēm labākais laiks ir 31.01., kad varat uzsākt ātri realizējamus projektus. Izdomāts, izdarīts un - ejam tālāk. Ilgtermiņa aktivitātēm labi derēs 6.02., tikai īpaša uzmanība šajā dienā jāpievērš juridiskām niansēm.

AUNS

Prātā daudz domu - ko daru, kā būt, kā nebūt... Nepaļaujies pārāk uz ieteikumiem un neklausies padomos, ja tie nesaskan ar tavu iekšējo pārliecību. Tiksi ar visu skaidrībā, un tavs lēmums būs pareizs. Ļoti svarīgas attiecības ģimenē un atmosfēra mājās. Tam šobrīd jāvelta galvenā uzmanība.

VĒRSIS

Darbā un karjerā jaunas iespējas. Īstajā brīdī ceļi var krustoties ar īstajiem cilvēkiem, kas novērtē tavas idejas un piedāvā sadarbību. Kādam lietišķās tēmas, iespējams, sasaistīsies ar ārzemēm. Brīvo laiku labprāt pavadīsi, lasot un meklējot noderīgu informāciju. Jaunas zināšanas noderēs.

DVĪŅI

Svarīga finanšu joma. Jāseko līdzi ienākumiem un izdevumiem, bet, ja dodies iepirkšanās tūrē, tad raugies, lai pirkumu cena ir adekvāta. Ik pa laikam dvēselē valdīs pretrunīgas sajūtas. It īpaši savaldīgam jābūt attiecībās ar mājiniekiem. Brīvajā laikā vēlams iziet sabiedrībā.

VĒZIS

Neļauj vaļu emocijām, jo tās traucēs palūkoties uz situācijām objektīvi. Darbā vai biznesā ies diezgan nemierīgi, bet tavas idejas tiks novērtētas. Kādā brīdī var gan likties, ka dzīve iegājusi rutīnā, un tad vilinās jauni iespaidi un tālas zemes. Kādam saistībā ar ārzemju tēmu var veidoties jaunas simpātijas.

LAUVA

Kaislības. Tādas trakas un pat nekontrolējamas. Ir jāsaglabā skaidrais saprāts, jo pārgalvīgi piedzīvojumi var atnest sarūgtinājumu. Brīvdienās mierīgi atpūties, sakārto domas un tiec skaidrībā ar sevi. Darbā daudz pienākumu un liela atbildība, bet tavs veikums gūs atzinību.

JAUNAVA

Mīlestība sildīs un saviļņos. Brīvajiem cilvēkiem iespējama tikšanās ar kādu, kam ir liela nozīme turpmākajā dzīvē un ar kuru iespējams saprasties no viena acu skata. Darbā noderēs dzīves gaitā uzkrātā pieredze, bet jābūt tolerantam pret līdzcilvēku un sadarbības partneru uzskatiem.

SVARI

Vai esi pārliecināts, ka visu zini? Ka vari dot padomus un kūrēt darbus, projektus un situācijas? Ir vērts ieklausīties kolēģu un sadarbības partneru viedokļos, kā arī būt gatavam mācīties un papildināt zināšanas. Sirdslietu jomā valdīs emocijas, un rāmā ikdiena var sagriezties kājām gaisā.

SKORPIONS

Ļoti svarīga privātā dzīve un sapratne ar mīļoto cilvēku. Viss būs lieliski, ja nāksi solīti pretī un viedokļu atšķirības gadījumā necentīsies uztiept savējo kā vienīgo pareizo. No sirds izrunājies un sarīko romantisku pasākumu divatā. Darbā vai biznesā stingra griba palīdzēs atrisināt dažādus nopietnus jautājumus.

STRĒLNIEKS

Ir tāds teiciens: «Viss besī!» Neiedziļinoties valodas tīrības smalkumos, zini, ka var būt situācijas, kas, nu, ļoti nav pa prātam. Nerīkojies strauji un bez apdoma, jo steigā vai sliktā garastāvoklī izdarītais vai pateiktais neko labu nenesīs. Darbā vai biznesā koncentrējies uz peļņu

MEŽĀZIS

Esi gatavs spert platu soli uz priekšu profesionālajā jomā. Mērķē augstāk pa karjeras kāpnēm vai pievērsties privātam biznesam. Sekmīgs laiks finanšu darījumiem un sakariem ar ārzemēm. Privātajā dzīvē pretrunīgas emocijas. Nestāsti par tām cilvēkiem no malas. Tā ir tikai tava un otra cilvēka darīšana.

ŪDENSVĪRS

Brīvi un nepiespiesti atradīsi kopīgu valodu ar līdzcilvēkiem, un dienas ritēs ļoti rosīgi - jauni plāni un ieceres. Interesantas idejas par peļņu, ko ir vērts realizēt. Tikai neatdod tās darba devējam, varbūt jāsāk bizness pašam. Brīvdienas pavadi rāmi. Ballītes vai sabiedriskas aktivitātes tikai paņems enerģiju.

ZIVIS

Privātajā dzīvē pozitīvas kaislības, kas iedvesmo. Neturi tās sevī, bet dalies ar mīļoto cilvēku, un dzīve sniegs jaukus brīžus. Darbus un biznesa projektus, kas «iebuksējuši», atliec uz vēlāku laiku un pievērsies tam, kur ir rezultāti. Labs palīgs ikdienā būs intuīcija, kas pateiks priekšā, kā pareizāk rīkoties.