PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Par viņu runā: Oļegs Burovs

 
©Romāns Kokšarovs/F64 Photo Agency

Rīgas mēra krēsls vispirms sašūpojās zem Nila Ušakova, tad tajā iesēdās Dainis Turlais, bet miera jau nebija. Jaunais kandidāts bija Oļegs Burovs, kurš jau iepriekš ilgstoši strādājis Rīgas domes struktūrās un bijis arī mēra pienākumu izpildītājs. 19. augustā Oļegu Burovu ievēlēja par Rīgas domes priekšsēdētāju.

Oļegs Burovs ir daudzkrāsaina personība, jo svarīgākās, personību veidojošās planētas atrodas visu četru astroloģisko stihiju zodiaka zīmēs. Tomēr, raugoties kosmogrammā (astroloģiskajā kartē, kas veidota bez piedzimšanas pulksteņa laika) kopumā, vairāk dominē Uguns un Zemes stihijas. Tātad - enerģija un praktiskums.

Merkurs Vēža zodiaka zīmē nodrošina saimniecisku domāšanu un rīcību. Arī Mēness Mežāzī norāda uz praktiskumu un arīdzan materiālismu. Saulei Lauvā patīk atrasties uzmanības centrā, tāpat kā Marsam Dvīņos komunicēt, meklēt jaunus kontaktus un informāciju. Izveicība saimniecisko sarunu risināšanā. Taču tas Mēnestiņš Mežāzī neies klāstīt visai pasaulei, kas krājas uz sirds. Bet kad sakrājas...! Tad var uzdot nervi, ko pārsvarā gan Oļegs Burovs pratīs noslēpt. Reizumis var būt iekšējās šaubas un grūti izšķirties par kādu rīcību, jo piedzimšanas brīdī planēta Saturns atradusies nelabvēlīgajā retrogrādajā stāvoklī. Bieži vien situācijas tver pārāk nopietni un grūti pateikt: «Par to es domāšu rīt!»

Svarīga savējo izjūta, kas attiecas gan uz ģimeni, gan kolēģiem. Labāk jūtas un strādā kolektīvā, kur ir līdzīgi domājoši cilvēki. Par ģimeni un savējiem parūpēsies, nevienam neļaus darīt pāri.

ASTROLOĢISKAIS PORTRETS

Saule - Lauvā

Mēness - Mežāzī

Merkurs - Vēzī

Marss - Dvīņos