PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Mēneša jubilārs - Zivis; kādas viņas ir?
 
©Publicitātes foto

Valda uzskats, ka Zivju zodiaka zīmes pārstāvji sevī apvieno pa drusciņai no visu iepriekšējo zīmju gājuma, īpašībām, pieredzes un sajūtām, jo šī zīme noslēdz Zodiaka apli. Lai drīz jau dotu vietu visa aizsācējam, pirmajai zīmei aplī – Aunam, kas ieskandē arī pavasari.

Zivis dzīvo ar «atvērtiem nerviem» un jūtīgu pasaules uztveršanu, ar intuīciju un zemapziņas impulsiem. Jā gan, no vienas puses, Zivis ir līdzjūtīgas un maigas, no otras - daba tām šūpulī likusi mazliet nešpetnuma. Pieļauju gan, ka šī dzīves pozīcija izriet no vēlmes pasargāt jūtīgo dvēseli un kalpo par sava veida bruņām. Tā ir kā tāda iekšēja milžu cīņa, jo komfortablāk Zivis jutīsies neatkarīgā režīmā, kur nav jāpakļaujas disciplīnai un rāmjiem, kur iespējams brīvais peldējums.

Zivis ir līdzjūtīgas un saprotošas, viņu nebūt ne stiprais plecs bieži kalpo par vietu, kur draugi var izraudāties. Viņas spēj uzklausīt un mierināt. Tomēr te jābūt uzmanīgām - lai šī līdzi jušanas sūtība netiek izmantota savtīgos nolūkos.

Zivis dvēselē ir mākslinieces, viņām ir laba gaume, stila izjūta un nereti muzikālais talants. Mākslinieciskā iztēle Zivis bieži vien aizved sapņu pasaulē. Ja tā netiek darbināta profesionālā vai vismaz hobija līmenī, tas var novest pie neauglīgām ilūzijām un vilšanās. Ja iztēle tiek izmantota profesionāli, tā kalpo kā augsts radošais potenciāls, kas ļauj radīt lieliskas mākslinieciskās vērtības. (Patiesībā Zivis no nekā radīs brīnumainas skaistas lietas - kaut vai sadzīvē, apkārtējā vidē. Viņas pārsteigs un iepriecinās savus mīļos ar jaukām dāvaniņām, varbūt pat - iztērējot tam visus savus ietaupījumus.) Ar naudu Zivīm ir īpašas attiecības. Bieži vien viņas neprot, nespēj un negrib to skaitīt. Tas var novest pie nepārdomātiem tēriņiem, parādiem un grūtībām ar parādu atdošanu.

Vēl viena no Zivīm raksturīgām īpašībām - lieliska intuīcija, kas var robežoties teju vai ar paredzēšanas spējām.

Diemžēl bieži vien Zivīm raksturīga nenoteiktība, viņām grūti pieņemt lēmumus, reizēm arī - pildīt solījumus. Ja uz Zivīm kāds mēģinās izdarīt spiedienu vai liks viņām izšķirties, viņas atradīs veidu, kā no tā aizpeldēt, mēģinās novirzīt sarunu uz citu pusi, atrunāsies ar nekonkrētām frāzēm vai noslēgsies sevī un skums. Jā, arī melanholija ir viens no Zivju vadmotīviem, tāpat kā ilgas un sapņi. Viņas var daudz ko izlolot savās ilūzijās, bet praktiskai realizācijai pietrūkst spēka.

Vēl viena no Zivju tēmām ir romantika un mīlestības. Bez tām nu nekādi! Zivis bieži ir iemīlējušās un lido pussolīti virs zemes, tas viņām ir dabisks un tīkams stāvoklis. Šīs zīmes pārstāvjiem dzīvē nereti ir vairākas attiecības un katras nākamās ar līdzvērtīgu jūtu dinamiku.

Vīrieši-Zivis ir īpašs stāsts. Viņu mīļotās mainās diezgan bieži, un katrai viņš dzīvē atstāj jaukus un neaizmirstamus brīžus. Taču viņa sirds alkst romantikas, un tā dzen meklēt atkal jaunus un jaunus piedzīvojumus. Tajā pašā laikā viņš savu iekšējo pasauli sargā, tā ir svētnīca, kurā neielaiž. Bieži vien par viņa jūtām vai attiecībām nezina pat tuvākie draugi, par attālākiem paziņām nemaz nerunājot.