PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Ko tev zvaigznes sola novembrī?

 
©Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency

HOROSKOPI   novembris, 2018.

AUNS

Šis mēnesis paies nepārtrauktā darba dunā, būs daudzi un atbildīgi pienākumi, taču arī jaunas iespējas izvirzīties. Mērķē augstāk un tālāk, jo šobrīd veiksme ir ar tevi. Ja darbā kaut kas nav pa prātam, maini situāciju. Brīvajos brīžos vislabāko atpūtu sniegs sabiedriskas un saviesīgas aktivitātes. Iesaisties pasākumu organizēšanā, satiecies ar draugiem un baudi dzīvi!

VĒRSIS

Nemierīgs periods. Laiku pa laikam uzdos nervi, taču tas nenozīmē, ka viss ir slikti. Vienkārši neuzņemies uz saviem pleciem pārāk daudz un, ja ir liela slodze, tad noteikti atrodi brīdi mierīgai atpūtai. Ja būsi pārāk aizņemts ar darba pienākumiem, ģimene vai mīļotais cilvēks var sākt protestēt. Piemērots periods tālākam ceļojumam vai garīga satura mācībām.

DVĪŅI

Pārdomas par dzīvi un vēlme paplašināt redzesloku. Ja tevi interesē ezoteriskās tēmas, tad jāķeras pie nopietnākām mācībām. Šis mēnesis piemērots dažādām garīgajām praksēm, meditācijām, iekšējās pasaules sakārtošanai - kā nekā patlaban valda Skorpiona zīme. Darbā iespējams karjeras piedāvājums, un veiksies dažādu lietišķu jautājumu kārtošanā iestādēs.

VĒZIS

Sadarbībā radīsies jaunas domas, plāni un tiks paveiktas lielas lietas. Pastāv iespējas satikt domubiedrus, kam ir līdzīgs skatījums uz dzīvi un tādi paši mērķi. Tādējādi iespējamas jaunas vēsmas darbā vai biznesā un interesantas sabiedriskās aktivitātes. Tikai norunas jānoformē juridiski korekti un nedrīkst paļauties uz solījumiem. Sirdslietās kaislības un piedzīvojumi.

LAUVA

Pirmajā vietā mājas un ģimenes tēma. Ar savējiem jutīsies vislabāk, būs sapratne, kopējas intereses un stiprā pleca izjūta līdzās. Attiecībās ar otro pusīti mīlestība sildīs sirdi un iedvesmos. Brīvajiem ļaudīm piemērots brīdis nopietnu attiecību veidošanai. Darba pienākumi, protams, arī prasīs laiku un spēku. Dotas iespējas izcelties un iegūt kādus sev labākus nosacījumus.

JAUNAVA

Par citām svarīgāka šomēnes liksies attiecību tēma. Ar otro pusīti, bērniem, citiem ģimenes locekļiem. Ja esi ar kādu kopā, sarīko romantisku vakaru pie silta kamīna rudens vakarā. Ja šobrīd esi brīvs, tad esi atvērts attiecībām - dzīvē var ienākt kaut kas jauks. Ģimenes cilvēkiem jāpievēršas arī savu atvasīšu idejām un vēlmēm. Brīvajā laikā vēlamas ezoteriska rakstura nodarbes.

SVARI

Daudz darba mājas saimniecībā. Vari veikt pārkārtojumus, iegādāties jaunas mēbeles vai glītus interjera priekšmetus. Tava nama durvis būs atvērtas draugiem, kopīgi pasākumi un intelektuālas sarunas sniegs prieku dvēselei. Uzmanīgam jābūt naudas lietās, jo iespējama pārrēķināšanās. Nevajadzētu uzņemties kredītsaistības vai pirkt dārgas lietas līzingā.

SKORPIONS

Garīgās izaugsmes un redzesloka paplašināšanas laiks. Piesakies kursos, apmeklē seminārus, lasi, izglītojies vai dodies pieredzes apmaiņas komandējumā. Iegūsi zināšanas, kam ir liels svars. Ja ir iespējas, vari braukt tālākā ceļojumā. Darbā vai biznesā ies nemierīgi. Pievērs uzmanību naudas lietām, rūpīgi izvērtē izdevīgumu un saudzē spēkus. Vajadzētu rudens vitamīnu kūri.

STRĒLNIEKS

Koncentrē spēkus mērķu sasniegšanai darbā vai biznesā. Veiksme būs ar tevi, un pastāv iespējas noslēgt izdevīgus kontraktus. Taču orientējies uz tādiem darījumiem, no kuriem ir labums ilgtermiņā. Vari arī plānot kādus lielākus pirkumus mājas saimniecībai, bet tikai līdz 17. novembrim, jo pēc tam nav labvēlīgs laiks. Attiecībās valdīs mīļums un sapratne.

MEŽĀZIS

Tev piemīt personības spēks un šarms, būsi citiem autoritāte, gūsi cieņu, un cilvēki ieklausīsies tavā viedoklī. Atstāsi labu iespaidu, un kāda tikšanās var uzšķilt simpātiju dzirkstis. Pāriem jāgādā par saskaņu un nevajadzētu privātās lietas apspriest ar cilvēkiem no malas. Uzmanīgam jābūt naudas lietās, jo iespējami neplānoti tēriņi. Rūpīgi apdomā pirkumu lietderību.

ŪDENSVĪRS

Emocionāli dzīvosi līdzi visam notiekošajam - vienalga, tas skar tevi personīgi vai apkārtējos. Atceries, ka pasauli neizglābsi! Palīdzi, ja lūdz, bet pats ar savu labvēlību neuzplijies. Vairāk domā par sevi, organisma nostiprināšanu rudenī un enerģijas atjaunošanu. Vajadzētu pārskatīt ienākumus un izdevumus, iespējamas idejas par jauniem peļņas veidiem.

ZIVIS

Intuīcija augstā līmenī, kā ar rentgena staru redzēsi cauri cilvēkiem un izpratīsi nolūkus, pirms viņi paši par tiem būs sākuši runāt. Ja esi kādreiz domājis par garīgām, filozofiskām vai ezoteriskām mācībām, tad klāt ir īstais laiks! Šomēnes paredzamas arī dažādas sabiedriskās aktivitātes. Tevi aicinās iesaistīties un piedalīties, gūsi jaunus draugus un pozitīvisma lādiņu.