IESKATS NĀKOTNĒ: Horoskopi līdz 8.novembrim
 
©Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency

Horoskopi no 2. līdz 8. novembrim

SIRDSLIETAS. 3. un 4. novembrī sargies pārāk kritizēt mīļoto un neapvainojies, ja pats saņem kādu piezīmi. Šajās dienās Mēnestiņš atrodas Jaunavas zodiaka zīmē un kritiska pieeja ir normāla parādība. Savukārt 4. novembris ļoti piemērots jaukam randiņam un kopīgam mākslas vai kultūras pasākuma apmeklējumam. Bet 6., 7. un 8. novembris nes skorpionisko enerģiju, kas rada dziļas kaislības.

LIETIŠĶĀ JOMA. 2. novembrī vari birojā rīkot ģenerāltīrīšanu, iegādāties kancelejas preces, nodarboties ar personāla jautājumiem. Savukārt nopietnu ilgtermiņa projektu uzsākšanai jaunajā nedēļā veiksmīgākā diena ir 8. novembris, kad jauns Mēness Skorpiona zīmē. Tad var arī plānot līgumu parakstīšanu un sarunas ar bankām.

AUNS

Daudz esi strādājis un pūlējies, tāpēc godam nopelnīta atpūta. Varbūt ir vērts paņemt nelielu atvaļinājumu un kaut kur aizbraukt - izklaidēties, iepirkties, apskatīt kultūrvēsturiskus objektus. Rudenīgais laiks modinās domīgas noskaņas, bet arīdzan ļaus sakārtot domas un izprast cilvēku nolūkus. Tavām acīm un intuīcijai nekas nepaliks apslēpts!

VĒRSIS

Domas kavēsies pie attiecību tēmas. Kaut kas jādara, lai mīļāk un labāk. Ja esi brīvs, tad piemērots laiks nopietnu attiecību veidošanai. Savukārt ģimenes cilvēkiem brīvdienās vajadzētu sarīkot kādu romantisku pasākumu. Darbā daudz pienākumu, var būt arī strīdiņi, kuros nav vērts iesaistīties. Sekmes lietišķos jautājumos.

DVĪŅI

Nedēļas nogalē vari iziet sabiedrībā un izklaidēties - tikai ar mēru. Jaunas pazīšanās izvērtē kritiski un neapspried ar citiem savu privāto dzīvi. Draugi šoreiz nebūs tie labākie padomdevēji. Darbā liela rosība un pienākumi, ko veiksi ar entuziasmu. Labs palīgs būs radoša pieeja arī racionālās lietās. Tas tiks novērtēts.

VĒZIS

Mīlestība sildīs sirdi rudenīgos vakaros. Jutīsies iedvesmots un pacilāts, pavadot laiku kopā ar savu otro pusīti. Ja šobrīd esi viens, kāda nejauša tikšanās var pāraugt nopietnās attiecībās. Darbā vai biznesā bruņojies ar pacietību, jo būs jāveltī lielas pūles, lai sasniegtu rezultātu. Jāturas tālāk no kašķiem un intrigām.

LAUVA

Pirmajā vietā ģimene un mājas dzīve. Labprāt saimniekosi, kārtosi un izmēģināsi jaunas kulinārijas receptes. Mīļie cilvēki priecāsies par tavām rūpēm un atbildēs ar sirsnību. Savējo atbalsts - tā ir vērtība! Darbā iespējamas pārmaiņas vai uzdevumi, kas tev īsti nebūs pa prātam. Nav vērts strīdēties, labāk izdari un neiesaisties diskusijās.

JAUNAVA

Vajadzētu apgūt ko jaunu vai papildināt esošās profesionālās iemaņas. Iespējams, tas ļaus labāk nopelnīt, un nevajag kautrēties apspriest atalgojumu. Naudas lietām jāpievērš pastiprināta uzmanība. Neaizdod un neuzņemies kredītsaistības. Darbā var būt pārpratumi, tāpēc pārjautā, vai esi sapratis uzdevumus un saprotami devis norādījumus.

SVARI

Svarīga sadarbības un saprašanās tēma. Dažbrīd būs grūti pieņemt atšķirīgu viedokli, taču der ieklausīties līdzcilvēkos. Profesionālajā jomā nevajadzētu ieņemt pozīciju, ka visu zini labāk. Tas pats attiecas arī uz sapratni ģimenē. Brīvajiem ļaudīm gluži negaidot var uzšķilties simpātijas, kas strauji pārvēršas par kaislību pilnām attiecībām.

SKORPIONS

Burvīgs laiks kontaktu veidošanai, darījumu sarunām un jauniem plāniem. Būsi uz enerģijas viļņa, galvā rosīsies interesantas idejas, cilvēki tevī ieklausīsies. Finanšu jomā stabilitāte, bet ienākumi nāks palēnām un ar darbu. Nepiktojies, ja kaut kas nenotiek uzreiz un jau vakar. Sirdī romantika un emocionālais pacēlums.

STRĒLNIEKS

Ieplāno paveikt to, kas svarīgs, jo šobrīd veiksme ir ar tevi. Būs enerģija, spēks un domas asums. Jaunas iespējas nopelnīt vai idejas, kā «esošajā formātā» pavairot ienākumus. Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās iespējas - viens skats, kas dzīvi sagriež virpulī. Ģimenes cilvēkiem attiecībās mīļums un kopīga gādāšana par mājas saimniecību.

MEŽĀZIS

Veiksmīgs sabiedrisko aktivitāšu periods. Profesionālajā jomā vari rīkot prezentācijas, iepazīstināt ar savām idejām, meklēt domubiedrus un atjaunot senus lietišķos kontaktus. Ja nepieciešams atbalsts, vari rēķināties ar seniem, labiem draugiem. Orientējies uz peļņu, un ar rezultātu būsi apmierināts. Mājas dzīvē iespējamas kādas pārmaiņas.

ŪDENSVĪRS

Daudz enerģijas un ideju, kas neļauj mierīgi dzīvot. Pienācis laiks rosīties! Darbā izaugsmes un karjeras periods, taču ir vērts apsvērt domu par privāto biznesu, ja tāda vēl nav. Naudas lietās intuīcija darbosies perfekti. Brīvdienās vislabākā atpūta būs kultūras pasākuma apmeklējums. Izejot sabiedrībā, var rasties kādas simpātijas.

ZIVIS

Rudens noskaņa rosinās uz filozofiskām pārdomām - par dzīves jēgu, mērķiem un uzdevumiem... Taču nav laika gremdēties apcerēs, jo sekmīgs laiks visdažādāko ieceru realizēšanai. Vari ķerties pie mācībām, pieteikt savu kandidatūru augstākam amatam vai sākt savu biznesu. Sirdslietās nepieņem sasteigtus lēmumus.