PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Septembrī strādājam cītīgi
 
©depositphotos.com

Beidzot varam pavēstīt uzņēmējiem un saimniekotājiem tīkamas ziņas. Planētu spriedze septembrī mazinās, un var plānot jaunus darbus.

Katram uzņēmumam ir sava individuālā astrokarte, kurā var parādīties arī citas nianses. Tad astrologs mēģina piemeklēt «no visa sliktā to labāko». Tomēr vispārējās tendences nekur nepazūd.

Septembrī planēta Merkurs, kas astroloģijā «atbild» par darījumu sarunām un līgumiem, ir diezgan labvēlīgās kombinācijās. Savukārt Saturns, kas saistās ar likumību, varas struktūrām, būvniecību u.c. lietišķām tēmām, 7. septembrī beidz retrogrādo kustību, kas minētās tēmas varēja piebremzēt. Tajā pašā laikā ideāli nav nekad... Kaut arī no retrogrāda jau labu laiciņu «atgriezies» Marss, šai planētai joprojām ir spriedzes kombinācijas. Tas nozīmē, ka jābūt uzmanīgam ar tehnikas iegādi, jāpārbauda kvalitāte un garantijas, kā arī strīdīgās situācijās jāsaglabā savaldība un jāuzmanās no negodīgas konkurences.

Līdz oktobrim retrogrāds ir Plūtons, tas atrodas Mežāža zīmē, kas saistās ar likumību, iestādēm, finanšu institūcijām. Vēlams visu darīt atbilstoši likuma burtam.

Sākot ar jauno darba nedēļu, arī Mēness būs augošā fāzē, kas allaž ir kā pluss jauniem darbiem. Septembra auglīgākais periods no 10. līdz 24. datumam.

P.S. Plašs materiāls par šābrīža astroloģiskā fona ietekmi uz biznesu lasāms žurnāla Praktiskā Astroloģija septembra numurā, kas nopērkams visās preses tirdzniecības vietās. Viedokļus pauž Latvijā pazīstami astrologi. Turpat arī kalendārs uzņēmējiem un saimniekotājiem.