PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Jūlijs ir galīgi nelāgs līgumu slēgšanai, firmu reģistrācijai
 
©depositphotos.com

Viņš drīz būs klāt, visu jauks un piņķerēs... Jā, jūlijs atkal ir tas mēnesis, kad sāksies retrogrādā Merkura periods. Klāt pie visas tās negantās planētu kombināciju buķetes, kas jau patlaban ir debesīs.

Šis mēnesis ir galīgi nelāgs līgumu slēgšanai, darījumu sarunām, jaunu darbu uzsākšanai, kā arī firmu reģistrācijai. No 26. jūlija līdz pat 19. augustam nelabvēlīgajā un piņķerīgajā retrogrādajā stāvoklī atrodas planēta Merkurs. Tā tas notiek vidēji trīs reizes gadā pa trim nedēļām. Diemžēl visu mēnesi Merkuram ir arī dažādas spriedzes kombinācijas, līdz ar to darījumiem un dokumentu kārtošanai nav piemērots laiks. Bet to, ko nevar atlikt uz rudeni, vēlams plānot tad, kad vismaz Mēness atrodas augošā fāzē. Tāda ir darba nedēļa, kas sākas ar 16. datumu, un 23.-25. jūlijs.

Līdz 10. jūlijam retrogrādā stāvoklī atrodas par lielo labvēli dēvētais Jupiters, kas var mazināt veiksmes momentus un radīt sarežģījumus juridiskās lietās.

Līdz septembrim retrogrāds ir Saturns - svarīgi ievērot likumus un būt precīziem, kad darīšanas ar valsts vai pašvaldību iestādēm. Nelāgs periods būvniecības darbiem. Līdz oktobrim retrogrāds ir arī Plūtons, turklāt tas atrodas Mežāža zīmē, kas saistās ar likumību, iestādēm, finanšu institūcijām.

P.S. Katram uzņēmumam un cilvēkam, protams, ir sava individuālā astrokarte, kurā var parādīties arī citas nianses.