Bet kādēļ zaļos, ne pelēkos.? Apnikuši tie visādie murgi par cilvēciņu sūtīšanu. Te nav nekāda Krima un vai tie eksperti to nesaprot.?
Komentāri: Polija: Krievija gatavojas Baltijas valstīm uzsūtīt "mazos zaļos cilvēciņus"
Bet kādēļ zaļos, ne pelēkos.? Apnikuši tie visādie murgi par cilvēciņu sūtīšanu. Te nav nekāda Krima un vai tie eksperti to nesaprot.?
Komentēt