Komentāri: “Es negribu lamāties tiešajā ēterā!” Rajevs nikns par Kajas Kallasas paziņojumu

Tā Kallasa jau ir diagnoze, ja reiz pat Rubio no tās izvairās.

4.jun Atbildēt

Tā Kalašu Kāja taču ir dumja kā zeķe, kauna traips visai Baltijai!😰

4.jun Atbildēt

Nevis tu un Rubio?

5.jun Atbildēt

Šis kadrs nav Kremļa cilvēks?

4.jun Atbildēt

Es ļoti daudz sekoju līdzi šim karam un analītiķu rakstiem. Tas, ka Igors Rajevs kādam izklausās krieviskas izcelsmes pēc vārda un uzvārda nenozīmē, ka viņš ir krievlops. Rajevs ir viens no sakarīgākajiem savu analīžu loģiskiem atspoguļotājiem.

4.jun Atbildēt

Mums pietiek pašu savējo komunistu kuri ir pie varas un kremļa pļūteram atskaitās. Tie tikai tautai pasniedz sevi kā vislielākos dzimtenes patriotus.

4.jun Atbildēt

Ja visi hoholu cilvēki būtu hohlandē ierakumos un frontē, karš sen būtu beidzies :D

4.jun Atbildēt

pretīgs un ļoti nesimpātisks sen sasmērējies purns

4.jun Atbildēt

Es ticu Kajai Kallasai! Viņa zina, ko runa! Daudziem tas nepatīk. Sevišķi Austrumos. Tagad arī Rajevam. Ko tas varētu nozīmēt?

4.jun Atbildēt

Es ticu Santa Klausam! Viņš zina, ko dara, kad dāvanas nes!

4.jun Atbildēt

Vai drīzāk Baibiņa baibiņa gadījumā nav Kremļa cilvēks? Sk. kontekstu par Rajevu.

4.jun Atbildēt

Nav gan. Man vienkārši ir savs viedoklis, reizēm atšķirīgs no TV panorāmas.

4.jun Atbildēt
Valdis @valdis.6a1ed7555e45e atbilde baiba baibiņa

Bet stipri pietuvināts Rossija-1.

5.jun Atbildēt

Nemaz nedrīkst lamāties! Lamāt muļķus, tā tagad jau ir pagātne. Mūsdienās gudrie un muļķi ir vienādi cienījami.

4.jun Atbildēt

Inkluzīvā jeb iekļaujošā politika nodrošina iespējas pat augstākos valsts amatus ieņemt mazizglītotiem un ar prātu apdalītiem ļautiņiem!

4.jun Atbildēt

Kaja Kallasa ES ārlietās,protams,ir politiska kļūda.

4.jun Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt