Tā Kallasa jau ir diagnoze, ja reiz pat Rubio no tās izvairās.
Tā Kalašu Kāja taču ir dumja kā zeķe, kauna traips visai Baltijai!😰
Nevis tu un Rubio?
Šis kadrs nav Kremļa cilvēks?
Es ļoti daudz sekoju līdzi šim karam un analītiķu rakstiem. Tas, ka Igors Rajevs kādam izklausās krieviskas izcelsmes pēc vārda un uzvārda nenozīmē, ka viņš ir krievlops. Rajevs ir viens no sakarīgākajiem savu analīžu loģiskiem atspoguļotājiem.
Mums pietiek pašu savējo komunistu kuri ir pie varas un kremļa pļūteram atskaitās. Tie tikai tautai pasniedz sevi kā vislielākos dzimtenes patriotus.
Ja visi hoholu cilvēki būtu hohlandē ierakumos un frontē, karš sen būtu beidzies :D
pretīgs un ļoti nesimpātisks sen sasmērējies purns
Es ticu Kajai Kallasai! Viņa zina, ko runa! Daudziem tas nepatīk. Sevišķi Austrumos. Tagad arī Rajevam. Ko tas varētu nozīmēt?
Es ticu Santa Klausam! Viņš zina, ko dara, kad dāvanas nes!
Vai drīzāk Baibiņa baibiņa gadījumā nav Kremļa cilvēks? Sk. kontekstu par Rajevu.
Nav gan. Man vienkārši ir savs viedoklis, reizēm atšķirīgs no TV panorāmas.
Bet stipri pietuvināts Rossija-1.
Nemaz nedrīkst lamāties! Lamāt muļķus, tā tagad jau ir pagātne. Mūsdienās gudrie un muļķi ir vienādi cienījami.
Inkluzīvā jeb iekļaujošā politika nodrošina iespējas pat augstākos valsts amatus ieņemt mazizglītotiem un ar prātu apdalītiem ļautiņiem!
Kaja Kallasa ES ārlietās,protams,ir politiska kļūda.
Komentāri: “Es negribu lamāties tiešajā ēterā!” Rajevs nikns par Kajas Kallasas paziņojumu
Tā Kallasa jau ir diagnoze, ja reiz pat Rubio no tās izvairās.
Tā Kalašu Kāja taču ir dumja kā zeķe, kauna traips visai Baltijai!😰
Nevis tu un Rubio?
Šis kadrs nav Kremļa cilvēks?
Es ļoti daudz sekoju līdzi šim karam un analītiķu rakstiem. Tas, ka Igors Rajevs kādam izklausās krieviskas izcelsmes pēc vārda un uzvārda nenozīmē, ka viņš ir krievlops. Rajevs ir viens no sakarīgākajiem savu analīžu loģiskiem atspoguļotājiem.
Mums pietiek pašu savējo komunistu kuri ir pie varas un kremļa pļūteram atskaitās. Tie tikai tautai pasniedz sevi kā vislielākos dzimtenes patriotus.
Ja visi hoholu cilvēki būtu hohlandē ierakumos un frontē, karš sen būtu beidzies :D
pretīgs un ļoti nesimpātisks sen sasmērējies purns
Es ticu Kajai Kallasai! Viņa zina, ko runa! Daudziem tas nepatīk. Sevišķi Austrumos. Tagad arī Rajevam. Ko tas varētu nozīmēt?
Es ticu Santa Klausam! Viņš zina, ko dara, kad dāvanas nes!
Vai drīzāk Baibiņa baibiņa gadījumā nav Kremļa cilvēks? Sk. kontekstu par Rajevu.
Nav gan. Man vienkārši ir savs viedoklis, reizēm atšķirīgs no TV panorāmas.
Bet stipri pietuvināts Rossija-1.
Nemaz nedrīkst lamāties! Lamāt muļķus, tā tagad jau ir pagātne. Mūsdienās gudrie un muļķi ir vienādi cienījami.
Inkluzīvā jeb iekļaujošā politika nodrošina iespējas pat augstākos valsts amatus ieņemt mazizglītotiem un ar prātu apdalītiem ļautiņiem!
Kaja Kallasa ES ārlietās,protams,ir politiska kļūda.
Komentēt