Rīgas domē

3.apr
Rīgas domes skandalozie lēmumi opozīcijas deputātu ierobežošanai devuši pamatu mēra Nila Ušakova pretiniekiem arvien skaļāk piesaukt domes vai mēra atlaišanu. Tomēr Ušakovs savā krēslā var justies droši, uzskata "Betsafe". Iespēju, ka Ušakovs šogad amatu varētu zaudēt, bukmeikeri novērtējuši tikai ar 20%.
 
3.apr
Rīgas domes plānotie ielu remontdarbi šovasar būs vēl lielāki nekā pērn, tāpēc Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) iedzīvotājus brīdina, ka vasarā galvaspilsētā būs jārēķinās ar krietni lielākiem sastrēgumiem.
 
29.mar
Rīgas domes Finanšu un administratīvo lietu komiteja šodien nolēma atbalstīts 50 000 eiro piešķiršanu Krievijā, Kemerovā notikušajā traģēdijā cietušajām ģimenēm.
 
28.mar
Rīgā bāreņi līdz 24 gadu vecumam, kuri studē augstskolā vai koledžā, sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas, paredz Rīgas dome šodien pieņemtie grozījumi domes saistošajos noteikumos.
 
28.mar
Skaļu diskusiju pavadībā Rīgas dome trešdien noraidīja ieceri visu valstu pensionāriem atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā piešķirt no viena vecuma.
 
28.mar
Rīgas dome plāno piešķirt 50 000 eiro to cietušo ģimenēm, kuri zaudējuši tuviniekus Krievijā, Kemerovā, notikušajā traģēdijā, apstiprināja Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).
 
28.mar
Rīgas domes Satiksmes departaments iestājoties pozitīvai diennakts gaisa temperatūrai uzsāks ielu un tiltu attīrīšana no smiltīm un nogulsnēm, kas ziemas periodā sakrājušās uz brauktuvēm. Kopumā Rīgā brauktuvju attīrīšana no smiltīm ir jāveic gandrīz 1500 kilometru apjomā. Plānots, ka darbi tiks pabeigti līdz aprīļa beigām.
 
28.mar
Latvijā vērojama ekonomiskā izaugsme un arī fiskālā disciplīna ir laba, taču joprojām ir augsts nabadzības risks un saglabājas problēmas veselības pakalpojumu pieejamībā, šos un citus secinājumus var lasīt Eiropas Komisijas (EK) ziņojumā par progresu reformu ieviešanā.
 
27.mar
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) vērtēs vakar vakarā pieņemtos jaunos Rīgas pašvaldības nolikuma grozījumus, kas limitē debašu laiku pašvaldības domes sēdē, kā arī pašas sēdes likumību, apstiprināja ministra pārstāve Santa Vaļuma.
 
27.mar
Pēc teju septiņu stundu garas sēdes, opozīcijai balsojot pret, pieņemti Rīgas pašvaldības šī gada budžeta grozījumi, pilsētas izdevumus palielinot par 42,38 miljoniem eiro.
 
26.mar
Opozīcijai pametot pirmdienas vakarā sasaukto Rīgas domes ārkārtas sēdi, ar koalīcijas balsīm atkal mainīts pašvaldības nolikums, atceļot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) kritizētos ierobežojumus domes sēdēs uzdodamo jautājumu skaitam, tā vietā nosakot tiem laika ierobežojumu.
 
26.mar
Rīgas domes valdošā koalīcija plāno mainīt asas domstarpības izraisījušos grozījumus pašvaldības nolikumā, kas ierobežo domes sēdes laikā uzdodamo jautājumu skaitu, tā vietā nosakot laika ierobežojumus jautājumu uzdošanai.
 
26.mar
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL/TB-LNNK) parakstījis rīkojumu par marta sākumā pieņemto Rīgas pašvaldības nolikuma grozījumu darbības apturēšanu, kuri paredz, ka deputāti sēdēs nedrīkst uzdot vairāk par trīs jautājumiem, apstiprināja ministra preses pārstāve Santa Vaļuma.
 
23.mar
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja atbalstījusi ieceri Latvijas ātrslidotājam Haraldam Silovam un viņa trenerei Diānai Stupelei piešķirt 10 800 eiro lielu naudas balvu par sasniegumiem šī gada XXIII ziemas olimpiskajās spēlēs.
 
20.mar
AS "Rīgas centrāltirgus" (RCT) 1.jūnijā plāno sākt atjaunot centrāltirgus gastronomijas paviljonu, un tā atjaunošanas darbus iecerējis noslēgt 1.oktobrī, pastāstīja RCT Mārketinga un komunikācijas daļas vadītājs Aleksandrs Šuņins.
 
19.mar
Rīgas domes Satiksmes departaments ir noslēdzis līgumu par Jorģa Zemitāna tilta kāpņu speciālās inspekcijas veikšanu, pastāstīja departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
19.mar
Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja šodien apstiprināja vēl septiņu pilsētā esošu graustu nojaukšanu un sakārtošanu piespiedu kārtā.
 
15.mar
Jau trešo gadu pēc kārtas, Īrijas vēstniecībai Latvijā sadarbojoties ar Rīgas domi, Rātsnama fasāde īru nacionālo svētku, Svētā Patrika dienas, nedēļā (šogad no 12. līdz 18.martam) tiek izgaismota zaļā krāsā diennakts tumšajā laikā.
 
12.mar
Rīgas domes Satiksmes departamentā tiek vērtēti trīs iespējamie varianti, kā rīkoties, lai sakārtotu Vanšu tiltu, kam nobrukušas ar vienām kāpnēm saistītās konstrukcijas, pastāstīja departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
9.mar
Rīgā dome pieņēmusi lēmumus par piecus graustus nojaukšanu un divu graustu piespiedu sakārtošanu Rīgas pilsētā.
 
1.mar
Opozīcijai balsojot pret, Rīgas dome pēc vairāk nekā 11 stundu garām diskusijām ceturtdienas plkst.5 pieņēma grozījumus pašvaldības nolikumā, kas paredz ierobežot deputātu iespējas sēdēs uzdot jautājumus.
 
28.feb
Rīgas domes valdošās koalīcijas deputāti Vjačeslavs Stepaņenko (GKR) un Anna Vladova (S) piedāvā mainīt pašvaldības nolikumu un ierobežot deputātu iespējas uzdot jautājumus par pašvaldībā skatāmajiem jautājumiem.