#

Pirmdiena, 22.decembris

Vārda dienas: Saulvedis

+5°C 5 m/s DR uz plkst.19

Saule lec 09:00, riet 15:44

Kontakti

SIA "Mediju nams"

Juridiskā un biroja adrese: Cēsu iela 31/2, Rīga, LV-1012

Abonēšanas daļa: 80201333 (bezmaksas tālrunis)

 
#

Agrita Zeltīte

Abonentu servisa vadītāja

T: 67886714

agrita.zeltite@medijunams.lv

 
#

Natālija Kosīte

T: 67886712

natalija.kosite@medijunams.lv

SIA Mediju nams administrācija

 
#

Linda Zagorska

Biroja administratore

T: 67886700, 26383381, fakss: 67886788

info@medijunams.lv

 
#

Ilze Bērziņa

Direktore

T: 67886707

ilze.berzina@medijunams.lv

 
#

Gatis Vēbers

Ražošanas un mārketinga direktors

T: 67886711, 29416320

gatis@medijunams.lv

NRA

 
#

Anita Daukšte

Galvenā redaktore

T: 67886802

anitad@nra.lv

 
#

Elita Veidemane

Redaktora vietniece

T: 67886804

elita.veidemane@gmail.com

 
#

Māra Matisone

Atbildīgā sekretāre

T: 67886833

mara@nra.lv

 
#

Antra Rēķe

Atbildīgā sekretāre

T: 67886821

zinas@nra.lv

 
#

Bens Latkovskis

Komentētājs

T: 67886821

bens_latkovskis@inbox.lv

 
#

Baiba Lulle

Komentētāja

T: 67886821

baiba_lulle@inbox.lv

 
#

Arnis Kluinis

Ekonomika, Bizness

T: 67886747

arnis@rb.lv

 
#

Ilze Šteinfelde

Ekonomika, Bizness

T: 67886813

lauki@nra.lv

 
#

Ēriks Strauss

Sporta ziņu redaktors

T: 67886785

eriks@sportaavize.lv

Sporta Avīze

 
#

Ingmārs Jurisons

Galvenais redaktors

T: 67886787

ingmars@sportaavize.lv

Praktiskā Astroloģija

 
#

Guna Kārkliņa

Galvenā redaktore

T: 67886770

guna.karklina@astrologuasociacija.lv

Māja

 
#

Māra Matisone

Galvenā redaktore

T: 67886833

mara@nra.lv

 
#

Ina Zelča

Žurnāliste

T: 67886829

ina.zelca@nra.lv

 
#

Ginta Auzniece

Žurnāliste

T: 67886823

ginta.auzniece@nra.lv

Vakara Ziņas

 
#

Sandris Vanzovičs

Galvenais redaktors

T: 67886760

sandrisv@nra.lv

nra.lv

 
#

Ilze Zālīte

Redaktore

T: 67886839

ilze.zalite@nra.lv