Reģionos

Šodien, 20:20 Dzīvnieku patversme "Mežavairogi" ir izplatījusi brīdinājumu un aicinājumu visiem suņu saimniekiem neatstāt savus mīluļus bez uzraudzības. Vairāk »
 
Šodien, 18:34 Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) nav konstatējis bīstamības pazīmes Jelgavas tirdzniecības centra "Pilsētas pasāža" nesošajās būvkonstrukcijās, aģentūru LETA informēja biroja Komunikācijas un informācijas vadības nodaļas vadītāja Nelda Elsiņa. Vairāk »
 
Šodien, 18:00 Kāda jauna ģimene, kurā aug divi bērni, ir sašutusi par Jūrmalas pašvaldības ierādīto dzīvesvietu. Tajā valda nekārtība un antisanitāri apstākļi, lai gan šī dzīvojamā platība atbilstoši likumam ir atzīta kā dzīvošanai derīga, vēsta raidījums "Panorāma". Vairāk »
 
Šodien, 17:43 Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi, arī turpmākajās dienās ir gaidāmi mainīgi laika apstākļi. Tas nozīmē, ka uz autoceļiem ar asfalta segumu var veidoties tā saucamais “melnais ledus”, kas autovadītājiem ir īpaši bīstams, jo ir grūti pamanāms. Vairāk »
 
Šodien, 16:30 Liela daļa ceļu satiksmes negadījumos iesaistīto autovadītāju ir nepieciešama skaidrojoša informācija, ja tiek atzīta abu šoferu vaina un OCTA zaudējumu atlīdzība tiek sadalīta atbilstoši katra atbildībai. Novērojumi liecina, ka autovadītāji, kas iepriekš nav saskārušies ar šādām avārijas situācijām, nezina un daudzi nav pat dzirdējuši, ka apdrošināšanas atlīdzības tiek dalītas proporcionāli ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto autovadītāju atbildībai. Vairāk »
 
Šodien, 14:56 Preiļu novada pašvaldības iestāžu vadītāji apsprieduši aktivitātes un pasākumus, kas novadā notiks Latgales kongresa simtgades un Latvijas valsts 100. dzimšanas dienas zīmē. Vairāk »
 
Šodien, 13:22 Kultūras ministre Dace Melbārde tikās ar 2018. gada dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta "Māras zeme" radošo grupu, deju nozares padomi un Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) pārstāvjiem, lai pārrunātu publiskajā telpā izskanējušās bažas par deju svētku repertuāru un tā vizuālo tēlu. Vairāk »
 
Šodien, 13:00 Šausminošs noziegums pastrādāts sociālajā mājā Ogrē, kur kādā istabiņā atrasts noslepkavots 64 gadus vecs vīrietis, ziņo raidījums "Degpunktā". Vairāk »
 
Šodien, 12:36 Drošība ir viens no izglītības iestāžu būtiskiem jautājumiem, un tam izmanto dažādus risinājumus: jaunās tehnoloģijas, videonovērošanu, signalizāciju, pašvaldības policistus vai apsargus. Ja ne kas cits, tad vismaz dežurants pie ieejas durvīm kontrolē ienākošo un izejošo plūsmu, sekojot tam, lai nepiederošas personas neiekļūtu telpās. Vairāk »
 
Šodien, 11:41 Visi Liepas pagasta Jaunauduļu saimniecības liellopi ir pārdoti, Neatkarīgajai pastāstīja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) speciāliste Ilze Meistere. Vairāk »
 
Šodien, 10:28 Sociālajā tīklā Facebook brīdina autovadītājus, kuri pārvietojas pa Ogres ielām - kāds vīrietis iesācis pie gājēju pārejām ar kameru rokās skriet virsū uz automašīnām, inscenējot nelaimes gadījumu un padarot sevi par upuri. Vairāk »
 
Šodien, 9:36 Saeima ceturtdien, 19.janvārī, atbalstīja valdības rīkojumu par ārkārtējas situācijas izsludināšanu Ādažu, Krimuldas un Salaspils novadā līdz 17.aprīlim saistībā ar Āfrikas cūku mēra apkarošanu. Vairāk »
 
Vakar, 22:29 Šodien ap plkst.19 Jelgavā "tehnisku iemeslu dēļ" evakuēts tirdzniecības centrs "Pilsētas pasāža", aģentūrai LETA atzina Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes galvenā speciāliste Ieva Sietniece. Vairāk »
 
Vakar, 21:40 Dzīvnieku patversme "Ulubele" vēsta par divām draudzīgām suņu dāmām, kas ar savu labestību un mīļumu spēs palīdzēt daudziem cilvēkiem, ja vien atradīs saimnieku, kurš spēs par abiem suņiem kārtīgi parūpēties. Vairāk »
 
Vakar, 21:21 Sociālajā medijā Facebook kāds video operators vārdā Gunārs Grīnfelds ir ievietojis video, kurā no neparasta skatupunkta iemūžināts Rundāles pils ziemas krāšņums Vairāk »
 
Vakar, 20:00 Šodien Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) domes sēdē pašvaldību pārstāvji vienojās, ka neatbalstīs īpašo tērpu izveidi un finansēšanu Dziesmu un deju svētku uzvedumam "Māras zeme" tikai no pašvaldību līdzekļiem. Vairāk »
 
Vakar, 18:51 Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu uz mājokļa platību varētu piemērot par katru īpašumā deklarēto personu, atvieglojumu attiecinot gan uz ēku, gan zemi, par NĪN likuma grozījumu darba grupas secinājumiem aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijas (FM) pārstāvis Aleksis Jarockis. Vairāk »
 
Vakar, 18:20 Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter vēsta par diviem neparastiem laika apstākļu scenārijiem, jo tie vienam laika posmam Latvijā paredz ļoti atšķirīgas gaisa temperatūras. Vairāk »
 
Vakar, 18:18 Ludzas novada domes priekšsēdētāja, Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāja Alīna Gendele sarunājas ar Neatkarīgo par Latgales galvenajiem jautājumiem šodien un to, kas Latgales ļaudīm dotu pārliecību par rītdienu. Vairāk »
 
Vakar, 18:16 Dobeles novada Sociālais dienests, strādājot ar ģimeni, kuras vecāki un viens no bērniem gāja bojā savās mājās, ir veicis visu nepieciešamo atbilstoši tam pieejamai informācijai par ģimeni, aģentūrai LETA paziņoja Dobeles novada domes Sociālās komitejas priekšsēdētājs Kaspars Ļaksa (V). Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers