Reģionos

Šodien, 19:34 Jau pirms gada zirgaudzētāja Jāņa Rimeika saimniecībā Veckuldīgā gāja bojā lērums zivju. Tika atklāts, ka vainīgais ūdens piesārņošanā ir netālu esošais mežizstrādes uzņēmums. Tomēr šopavasar Jānim dīķī atkal pavēries šausminošs skats - Piķa melns ūdens, pa kura virsmu peld beigtas zivis, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
Šodien, 18:18 Ventspils mērs Aivars Lembergs intervijā Neatkarīgajai stāsta par jaunumiem priekšvēlēšanu cīņā. Vairāk »
 
Šodien, 18:06 Pieaugot Latvijā audzēto gurķu ražas apjomiem, veikalu ķēdes "Maxima" un "Rimi" šīs nedēļas laikā plāno pāriet tikai uz Latvijā audzētu gurķu pārdošanu, informē SIA "Maxima Latvija" un SIA "Rimi Latvia" pārstāvji. Vairāk »
 
Šodien, 17:05 Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē twitter ir izplatījis brīdinājumu par laika apstākļiem šonedēļ. Vairāk »
 
Šodien, 16:40 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Limbažu iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Juri Bērziņu, dzimušu 1951.gadā. 2017.gada 22. martā, ap pulksten 13:00, aizbraucis no savas dzīvesvietas ar sieviešu tipa velosipēdu, zaļā krāsā, Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā, "Jaunieši 2". Vairāk »
 
Šodien, 15:50 Lai gan šodien lielākajā Latvijas daļā spīd saule, un gaiss iesilis pat līdz +12 grādu atzīmei, sinoptiķu prognozes liecina, ka rīt kļūs vēsāks. Vairāk »
 
Šodien, 15:46 Kā liecina informācija mikroblogošanas vietnē twitter, tad Rīgā, uz VEF tilta notikusi vairāku auto sadursme. Vairāk »
 
Šodien, 15:00 25. marta vakarā Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes dežūrdaļa saņēma informāciju par kādu dzīvokli Maskavas ielā, kur bez uzraudzības ir atstāti divi mazi bērni. Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta ekipāža. Vairāk »
 
Šodien, 14:45 Iestājoties siltajam laikam, sāk aktivizēties kūlas dedzinātāji. Šādas neapdomīgas rīcības dēļ nereti nelaime skar ne tikai pašus dedzinātājus, bet arī citus apkārtējos iedzīvotājus. Vairāk »
 
Šodien, 14:13 Pagājušo ceturtdien, 24. martā, Salaspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa veica reidu ielu noziedzības apkarošanai. Reida laikā ap pulksten astoņiem vakarā policisti Salaspils pilsētā uz ielas pamanīja vīrieti ar lielu somu, no kuras rēgojās cigarešu bloki. Atklājās, ka somā atrodas 40 bloku ar cigaretēm, kopskaitā – 7400 cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām. Nelegālo preču glabātājs nespēja paskaidrot, no kurienes tās ņēmis. Vairāk »
 
Šodien, 13:53 25.martā ap plkst. 21:20 Valsts policijā tika saņemta informācija no daudzstāvu mājas iemītniekiem Krūmu ielā, Liepājā, par to, ka kādā no dzīvokļiem skaļi kliedz bērns. Vairāk »
 
Šodien, 12:10 Piektdien Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversme "Lauvas sirds" sociālajā tīklā facebook informēja, ka klīnikā nogādāts nosists divus mēnešus vecs kucēns. Patversmes pārstāvji izteica cerības, ka izdosies atrast vainīgo, kurš tik nežēlīgi izturējies pret kucēnu. Laikraksts "Kurzemes vārds" informē, ka zināms, kurš šo šausminošo noziegumu pastrādājis. Vairāk »
 
Šodien, 12:02 Sociālajos tīklos iedzīvotāji aizsākuši interesantu akciju, kuras mērķis padarīt Latvijas pļavas, mežus un māju pagalmus sakoptākus. Vairāk »
 
Šodien, 11:51 Sociālā tīkla facebook lapas "Pilsēta cilvēkiem" veidotāji informē, ka saņēmuši vairākas sūdzības no cilvēkiem par to, ka Rīgas pašvaldības policija pēdējās dienās aktīvi soda preču piegādātus, kuri Kr.Barona ielā veic preču piegādi. Vairāk »
 
Šodien, 11:29 Dzīvojamā masīva iedzīvotāji var lepoties: apkaimi šķērso visgarākā pilsētas iela –16 kilometrus un 43 metrus garā Maskavas iela. Tā ir par 3,5 kilometriem garāka nekā otra labi zināmā maģistrāle – Brīvības iela. Vairāk »
 
Šodien, 10:45 Aizvadītajā diennaktī Rīgas reģionā uz ielas guļam atrod 14 gadus vecu zēnu alkohola reibumā, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola. Vairāk »
 
Šodien, 10:30 Aizvadītajā nedēļā portāls "gorod.lv" vēstīja par traģēdiju Daugavpilī. Pēc kritiena no kādas daudzstāvu ēkas 12.stāva mirusi nepilngadīga meitene. Kamēr policija par notikušo sākusi kriminālprocesu, tikmēr žurnālistiem izdevies aprunāties ar vīrieti, kurš negadījuma naktī devies mājās un uzzinājis par notikušo. Vairāk »
 
Šodien, 9:36 Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 25.marta plkst. 6.30 līdz 27.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 97 izsaukumus – 58 uz ugunsgrēku dzēšanu, 29 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi. Vairāk »
 
Šodien, 9:13 Lielākā daļa pacientu, kuriem pagājušajā gadā atklāta tuberkuloze, ar sūdzībām par veselības traucējumiem paši bija vērsušies pie ārsta. Taču gandrīz trešajai daļai tuberkulozes pacientu slimība atklāta profilaktiskajā apskatē. Tāpēc eksperti uzskata, ka par tuberkulozi jārunā pēc iespējas biežāk un jāinformē sabiedrība par iespējām pārbaudīt veselību. Vairāk »
 
Šodien, 9:09 Saulei kāpjot arvien augstāk debesjumā un sarūkot ozona slānim, ultravioletās radiācijas indekss Latvijā pakāpies līdz vidējam līmenim, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers