Reģionos

Vakar, 22:14 Ķekavā par 147 300 eiro tiks stiprināts upes krasts un remontēts ceļa segums, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija. Vairāk »
 
Vakar, 21:11 Jaunās darba nedēļas sākumā no dienvidrietumiem Latvijā ieplūdīs siltāks gaiss: maksimālā gaisa temperatūra dienās lielākoties gaidāma +1…+5° robežās, bet vietām nedēļas vidū un pirmajā pusē gaiss var iesilt pat līdz +7°, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
Vakar, 20:50 Baiba Fjodorova facebook lūdz citu cilvēku palīdzību – pazudis mīlulis. Vairāk »
 
Vakar, 20:30 Vakar kādā nekurinātā mājā Rīgā mediķi atraduši 90 gadus vecu sievieti, kura piedzīvojusi insultu, kā arī viņai konstatēta ķermeņa atdzišana, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša. Vairāk »
 
Vakar, 20:00 Valsts policija lūdz palīdzību bezvēsts pazuduša vīrieša meklēšanā. Vairāk »
 
Vakar, 19:09 Vēsāka laika ietekmē šajā nedēļas nogalē vairs tikai dažās upēs turpinās ūdens līmeņa paaugstināšanās, bet nākamnedēļ gaidāmais siltums un lietus izraisīs straujāku ūdens līmeņa kāpumu, kā arī ledus iešanu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija un prognozes. Vairāk »
 
Vakar, 18:51 Kādā mājā Priekuļu pusē noticis kāds baiss notikums – kāds sadzēries 19 gadus vecs jaunietis krāsnī sadedzinājis savu kaķi, ziņo raidījums „Degpunktā”. Vairāk »
 
Vakar, 17:27 Naktī uz svētdienu Latvijā debesis no rietumiem apmāksies, sāks snigt un nedaudz putināt, ceļi atkal kļūs slideni, bet Kurzemes rietumu piekrastē gaidāms lietus. Valsts austrumos snigšana sāksies no rīta. Vairāk »
 
Vakar, 16:22 Irēnai K. sirds ir pilna - viņa savas pārdomas par Latviju izklāstījusi sociālajā vietnē draugiem.lv. Lūk, daži viņas novērojumi un secinājumi. Vairāk »
 
Vakar, 15:28 Edijs Pipars‎ facbook domubiedru grupā "Palīdzēsim viens otram" publicējis jaunāko informāciju par Ārijas kundzi – pensionāri, kas regulāri tirgo pašadītas zeķītes Liepājas šosejas malā un ļoti vēlas atgūt redzi. Vairāk »
 
Vakar, 14:49 Aptuveni puse Latvijas iedzīvotāju ir kopumā apmierināta ar savas pašvaldības darbu šī sasaukuma laikā, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati. Vairāk »
 
Vakar, 14:40 Sniega un apledojuma dēļ šodien pēcpusdienā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi Latvijas centrālajā daļā - Valmieras, Siguldas, Kokneses un Ventspils virzienos, liecina VAS "Latvijas Valsts ceļi" apkopotā operatīvā informācija. Vairāk »
 
Vakar, 13:40 Nekad īpaši neesam lepojušies ar ceļu stāvokli Latvijā, it sevišķi, lauku ceļi līdzinās arumiem – bedre pie bedres. Vairāk »
 
Vakar, 13:25 Latvijā ir sācies kļavu sulu tecēšanas laiks, pastāstīja aptaujātie kļavu sulu pārstrādes uzņēmumi. Vairāk »
 
Vakar, 11:08 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Rimants Kārkliņš informē, ka policija ir saņēmusi tiesu medicīniskās ekspertīzes slēdzienu par 15 gadu vecā puiša nāves iemeslu, tomēr tās saturs izmeklēšanas interesēs netiks izpausts, raksta www.liepajniekiem.lv. Vairāk »
 
Vakar, 9:52 Šonedēļ Latvijā fiksēti vairāki pavasara migrantu putnu sugu novērojumi, liecina informācija portālā "Latvijasputni.lv". Vairāk »
 
Vakar, 9:04 Sestdien daudzviet Latvijā īslaicīgi snigs un puteņos, vietām spēcīgi. Gaidāms daļēji mākoņains laiks, saulainākā diena būs Kurzemē. Vairāk »
 
Vakar, 8:35 Par “melno ledu” autobraucēji sauc īpašu parādību uz ceļiem. Tikko pamanāma ledus kārta veidojas gaisa un ceļa seguma temperatūras starpības dēļ. Šis apledojums ir ļoti bīstams, jo vadītājam ceļš vienkārši šķiet mitrs, bet patiesībā tas ir slidens. Satiksmes departamenta speciālisti pastāsta, kā rīkoties, saskaroties ar šo bīstamo dabas parādību, raksta riga.lv. Vairāk »
 
24.februāris, 22:27 Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) inspektori šonedēļ konstatējuši 18 no Āfrikas cūku mēra (ĀCM) nobeigušās mežacūkas, tikmēr jaunus pagastus vai novadus sērga nav skārusi, informē PVD. Vairāk »
 
24.februāris, 18:18 Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers