Reģionos

Vakar, 15:45
Spēcīgā vēja ietekmē atsevišķos novados gaisvadu elektrolīnijās ir iegāzti koki un ieķērušies nolauztie koku zari, izraisot elektroapgādes traucējumus klientiem, informēja "Sadales tīkla" pārstāve Tatjana Smirnova.
 
Vakar, 14:19
Atjaunota nolūzuša koka dēļ piektdien īslaicīgi bloķētā satiksme uz autoceļa Madona - Vecpiebalga, informē "Latvijas Valsts ceļi".
 
Vakar, 11:14
No ligzdas Ziemeļkurzemē piektdienas rītā izkritis viens no diviem jaunajiem jūras ērgļiem, liecina informācija Latvijas Dabas fonda (LDF) izveidotajā ligzdu tiešraižu kameru forumā.
 
Vakar, 7:12
Piecu bērnu mamma Marita Irbe pirmo reizi mūžā Līgo svētkos nebūs kopā ar ģimeni, jo kopā ar Daugavpils universitātes deju ansambli Laima dosies uz studentu festivālu Gaudeamus Igaunijā, vecākie bērni – Ingars (15) un Anna (12) – ar Latviešu kultūras centra deju kolektīvu Pienupīte piedalīsies festivālā Polijā, savukārt jaunākie – Kristaps (11), Elizabete (7) un Viktorija (9) – līgos kopā ar tēti. Jūlija sākumā lielajai ģimenei ieplānota braukšana uz Rīgu, uz XXVI Vispārējiem latviešu dziesmu un XVI deju svētkiem, lai Svātras saimē būtu Brīvdabas muzejā notiekošajā folkloras dienā.
 
Vakar, 5:00
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests ieplānojis reformu, kuras iznākums pagaidām nav pilnīgi skaidrs un nepārprotams. Sākot no jūlija, dienests sāks samazināt brigāžu skaitu, kuras strādā naktī, vienlaikus palielinot dienas laikā strādājošo ātrās palīdzības brigāžu skaitu. Reformas ietvaros veidos arī dažāda profila un sastāva brigādes atbilstoši izsaukumu specifikai.
 
21.jun
Zemkopības ministrijā iesniegumi par nepieciešamību izsludināt ārkārtas situāciju ilgstošā sausuma ietekmes uz lauksaimniecību dēļ līdz šim saņemti no 15 pašvaldībām.
 
21.jun
Vietā, kur šīs vasaras beigās atklās "IKEA Latvija" veikalu, uzsliets IKEA navigācijas tornis.
 
21.jun
Ilgstošā sausuma dēļ ārkārtas situāciju lauksaimniecībā lūdz izsludināt Ventspils, Kuldīgas, Kandavas, Saldus, Tukuma, Jelgavas, Ērgļu un citi novadi. Pašvaldībās ar iesniegumiem vērsušies daudzi lauksaimnieki, informējot, ka kopš maija sākuma laika apstākļi bijuši lauksaimniekiem īpaši nelabvēlīgi – ilgstoši valdījis sausums, un tāpēc cietušas būtiskas lauksaimniecības zemju un kultūraugu platības.
 
20.jun
Tuvojoties Līgo svētiem, Valsts policija (VP) no 22.jūnija pēcpusdienas uz autoceļiem rīkos masveida pārbaudes, pastāstīja VP Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.
 
20.jun
Kuldīgas novadā, iespējams, vardarbības rezultātā miris vīrietis, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē.
 
20.jun
Dabas kataklizmu rezultātā nodarīto zaudējumu segšana no valdības budžeta nav labākais ceļš kā ieguldīt naudu, komentējot iespējamo palīdzību lauksaimniekiem saistībā ar ilgstošo sausumu pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
 
20.jun
Sausuma dēļ lauksaimniecībā situācija ir slikta visā Latvijā, trešdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja biedrības "Zemnieku saeima" priekšsēdētājs Juris Lazdiņš.
 
20.jun
Latvijas lauki sausuma dēļ dažviet pilnībā iznīkuši. Nespējot sagatavot lopbarību, vairāki lopu audzētāji apsver domu likvidēt ganāmpulku.
 
20.jun
Ekstrēma situācija nejaušu garāmgājēju un kaimiņu acu priekšā pirmdien, 18. jūnijā, risinājās kādā daudzdzīvokļu mājā Gulbenē, kur deviņus gadus vecs puika visai savdabīgā veidā centās izkļūt no dzīvokļa piektajā stāvā, jo vecāki viņu bija ieslēguši un paši atradās darbā.
 
18.jun
Jaunākie aprēķini liecina, ka darba nedēļas beigās valstī ieplūdīs vēsāks gaiss un pāri valstij turpinās virzīties nokrišņu zonas, informē "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs".
 
18.jun
Latvijā reģistrēts otrais Āfrikas cūku mēra uzliesmojums mājas cūkām. Slimība konstatēta piemājas cūku saimniecībā Saldus novada Kursīšu pagastā, “Strautiņos”. Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) saimniecībā veic Āfrikas cūku mēra apkarošanas pasākumus, tostarp tiks iznīcinātas četras cūkas, kā arī uzsākta epidemioloģiskā izmeklēšana, lai noskaidrotu, kā slimība iekļuva novietnē, informē Anna Joffe, PVD Sabiedrisko attiecību daļas speciāliste.
 
18.jun
Slīteres Nacionālajā parka pludmalē starp Ušiem un Ēvažiem pirmdienas rītā atrasts noslīcis brūnais lācis, informēja Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) pārstāve Maija Rēna.
 
18.jun
Latvija un Liepāja cenšas tikt vaļā no nelaimju apvītā zīmola Liepājas metalurgs.
 
17.jun
Sestdien kāds 45 gadus vecs vīrietis Vidzemē nokļuva slimnīcā, jo ar bumbu trāpīja bišu pūznī un tika vairākkārtīgi sadzelts,  pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
 
16.jun
Piektdien kāds vīrietis zaudējis samaņu, alkohola reibumā mēģinot pārpeldēt nelielu ūdenstilpni, savukārt kāds makšķernieks guva elektrotraumu, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.
 
16.jun
Kāds aculiecinieks informējis, ka sestdien, 16.jūnijā, Bauskas novadā novērots virpuļviesulis.
 
16.jun
Šodien kravas automašīnai "Scania" iebraucot kokā, cietis tās vadītājs, informēja Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte.