Reģionos

Šodien, 11:37 Latvijā ir vērojami pārspīlējumi, mēģinot nodrošināt principu "sākumskola tuvāk mājām", secināts Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pasūtītā pētījuma "Optimālā vispārējās izglītības iestāžu tīkla modeļa izveide Latvijā" pirmajā starpatskaitē. Vairāk »
 
Šodien, 10:37 Basketbols klubs "Jūrmala/Fēnikss" nākamajā sezonā vairs neturpinās darbību, tādējādi "OlyBet" Latvijas Basketbola līgā (LBL) būs vismaz par vienu komandu mazāk nekā pagājušajā sezonā, sarunā ar Sportacentrs.com atklāja kluba valdes priekšsēdētājs Jānis Drulle. Vairāk »
 
Šodien, 8:20 Centrālās vēlēšanu komisijas provizoriskie dati par atkārtotām vēlēšanām Ķekavas novada 785.vēlēšanu iecirknī liecina, ka Jaunā konservatīvā partija (JKP) novada domē atņēmusi vienu vietu Latvijas Zemnieku savienībai (LZS). Vairāk »
 
Vakar, 18:26 Pašreizējais Ķekavas novada domes priekšsēdētājs, politiskās partijas "Reģionu alianse" līderis Andis Damlics pagaidām nav pārliecināts par savu vietu domes priekšsēdētāja amatā, pauda pats politiķis. Vairāk »
 
Vakar, 17:22 Atkārtotās Ķekavas novada domes vēlēšanas noteikti ieviesīs kādas izmaiņas domes sastāvā, prognozēja Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Ķekavas novada saraksta līderis Aigars Vītols. Vairāk »
 
Vakar, 16:56 Aizvadītajā diennaktī Pārgaujas novada Stalbes pagastā noticis smags satiksmes negadījums, kurā divu automašīnu sadursmē nopietni cietuši seši jaunieši, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša. Vairāk »
 
Vakar, 12:30 Lai Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" atjaunotais maršruts Rīga-Liepāja būtu ilgtspējīgs, reisu piepildījuma rādītājam jābūt būtiski augstākam par 47,3%, kāds tas bijis pirmajos divos mēnešos, apgalvo aviācijas eksperts Tālis Linkaits. Vairāk »
 
Vakar, 12:02 Fanu tikšanās laikā NBA basketbolists Kristaps Porziņģis atbildot uz jautājumu, stāstīja, ka pirms katras spēles viņam ir īpašs rituāls - gan kreisās kājas zeķe, gan bota tiek uzvilkta vispirms. Vairāk »
 
Vakar, 9:43 Atkārtotās pašvaldību vēlēšanās Ķekavas novada 785.vēlēšanu iecirknī rīta pusē nobalsojuši 30 cilvēki, informē Ķekavas novada vēlēšanu komisijas vadītāja Aija Videniece. Vairāk »
 
Vakar, 8:42 16.jūlijā pēc deviņiem no rīta traģisks negadījums notika Liepājā, Brīvības un Pulvera ielas krustojumā. Uz dzelzceļa pārbrauktuves notika ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistīta automašīna “Opel Vectra” un vilciens un gāja bojā divi cilvēki. Tikai par mata tiesu kādam citam autovadītājam ceturtdien izdevies izvairīties no līdzīgas traģēdijas. Vairāk »
 
Vakar, 7:30 Rīgā un citur Latvijā daudz kur koki un krūmi ir noseguši informatīvas zīmes, kas vēsta par kustības virzienu caur pilsētu, it īpaši šajā mitrajā un straujai augšanai labvēlīgajā vasarā. Pirms slikti redzamām ceļa zīmēm autovadītājs ir spiests samazināt ātrumu, lai censtos tās saskatīt, tomēr, ja neizdodas, seko maldīšanās pa pilsētu, meklējot pareizo virzienu, norāda Juris Zvirbulis, Autokluba LAMB prezidents, Ceļu satiksmes drošības padomes loceklis. Vairāk »
 
Vakar, 7:00 Kopš orbītā ap Zemi riņķo Latvijas pirmais satelīts Venta-1, sabiedrībā ir pieaugusi interese gan par satelītu, gan par tā izstrādes projektu kopumā. Īsajās ziņās, kas tika publicētas pēc satelīta palaišanas kosmosā, daudz kas palicis nepateikts, dažkārt pat var rasties maldīgs priekšstats par satelīta tapšanas apstākļiem. Vairāk »
 
21.jūlijs, 23:04 21.jūlija naktī Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Torņakalnā, pamanīja kādu motorollera vadītāju, kurš piedalījās ceļu satiksmē bez aizsargķiveres. Vairāk »
 
21.jūlijs, 21:51 Atkārtotajā balsošanā Ķekavas novada 785.iecirknī piedalījušies 23 procenti vēlētāju, liecina vēlēšanu iecirkņa komisijas apkopotā informācija. Vairāk »
 
21.jūlijs, 21:06 Jūlija otrajā dekādē, līdzīgi kā mēneša pirmajās desmit dienās, vidējā gaisa temperatūra valstī bija aptuveni divus grādus zem klimatiskās normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati. Vairāk »
 
21.jūlijs, 20:01 Limbažu autoostā ir atklāts atvērtais grāmatu plaukts "GRĀMATA KATRAM". Tajā izvietotas ziedojumos saņemtas grāmatas un žurnāli, kas brīvi pieejami ikvienam interesentam lasīšanai uz vietas vai līdzi ņemšanai. Vairāk »
 
21.jūlijs, 17:40 Pabeigti rekonstrukcijas darbi uz Vidzemes šosejas (A2) krustojumā ar Zinātnes ielu (53,5. km) Siguldā. Krustojumā darbojas jaunie luksofori un ir noņemti satiksmes ierobežojumi. Vairāk »
 
21.jūlijs, 15:52 2017. gada 27. jūnijā Rīgas rajona prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības pēc Krimināllikuma 125. panta trešās daļas saukti divi jaunieši un viena nepilngadīga persona. Vairāk »
 
21.jūlijs, 15:42 Sākot ar nākamo gadu par saimniecisko darbību un autoratlīdzībām būs jāveic valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksa (VSAOI) 5% apmērā pensijas nodrošināšanai, paredz Saeimā pirmajā lasījumā atbalstītie grozījumi likumā "Par valsts sociālo apdrošināšanu". Vairāk »
 
21.jūlijs, 15:41 Ierasts, ka vasara ir laiks, kad lielākā daļa strādājošo steidz izbaudīt ilgi kāroto atvaļinājumu. Bet kā zināt, vai atvaļinājuma laikā gaidāms saulains, vai tomēr lietains laiks? Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers