Reģionos

Šodien, 20:36 Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) brīdina par viltus bāriņtiesu darbinieku vizītēm, informēja Labklājības ministrijas (LM) pārstāvis Egils Zariņš. Vairāk »
 
Šodien, 20:16 Jauna ģimenīte, kura pavisam nesen uzsākusi dzīvi Liepājā, nepieciešama palīdzība, vēsta “Palīdzēsim viens otram". Vairāk »
 
Šodien, 19:21 Saldus novadā Pampāļos meklēšanas vienība "Leģenda" atradusi 145 Sarkanās armijas karavīru mirstīgās atliekas. Vairāk »
 
Šodien, 18:14 Noticis satiksmes negadījums uz šosejas Rīga-Bauska. Vairāk »
 
Šodien, 17:24 Šogad Latvijā pieteikumus Zilā Karoga sertifikātus saņēmuši 23 kandidāti, no tiem 20 peldvietas un 3 jahtu ostas. 18 peldvietās un 3 jahtu ostās Zilais Karogs plīvoja arī pērnajā gadā. Zilā Karoga sertifikāta saņemšana apliecina, ka to ieguvušās peldvietas un jahtu ostas atbilst visaugstākajiem vides aizsardzības un ilgtspējīgas saimniekošanas standartiem. Papildus šo standartu nodrošināšanai Zilā Karoga saņēmēji īsteno arī vides izglītības programmu. Vairāk »
 
Šodien, 17:08 Pērnā gada izskaņā līdz pat pamatiem nodega Carnikavas baznīca, kurā tika veikti restaurācijas darbi. Lai gan pati baznīcas ēka nebija apdrošināta, būvdarbu veicējs bija apdrošinājis celtniecības darbus. Izvērtējot ugunsgrēka radītās sekas un līdz ugunsgrēkam paveikto celtniecības darbu apjomu, apdrošināšanas sabiedrība ERGO Carnikavas baznīcas restaurācijas darbu veicējam izmaksājusi atlīdzību 22 600 eiro apmērā, atlīdzinot zaudējumus par celtniecības darbiem, kas bija paveikti līdz ugunsgrēkam. Vairāk »
 
Šodien, 15:00 Īsteni velofanātiķi no saviem divriteņiem šogad nenokāpa pat tās dažas dienas, kad ārā bija tuvu divdesmit grādiem mīnusā, bet tagad ielās ir jau visi rūcošie un nerūcošie braucamie, kam nav jumta. Pēdējo sezonu īpatnība tā, ka pārvietošanās līdzekļi kļūst arvien daudzveidīgāki, un brīžam pat nav skaidrs, pa kurieni tādam ērmam jābrauc. Vairāk »
 
Šodien, 13:06 Uz Bauskas šosejas (A7., 40. km) pie Iecavas stacijas noticis ceļu satiksmes negadījums, informē Latvijas Valsts ceļi. Vairāk »
 
Šodien, 12:00 Katru dienu negadījumos cieš ap 18 līdz 20 skolas vecuma bērnu, savukārt apmēram 20 bērnu vidēji gadā gūst dažāda smaguma elektrotraumas, liecina atbildīgo dienestu dati. Savukārt policijas informācija liecina, ka būtiski samazinājies bērnu pastrādāto noziegumu skaits. Lai veicinātu skolēnu izpratni par drošību ikdienā un rīcību ārkārtas situācijās, Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Valsts policiju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienestu un vairākiem uzņēmumiem organizē konkursu Esi drošs – neesi pārdrošs. Vairāk »
 
Šodien, 8:45 Ar papildus pieaicināto liecinieku pratināšanu Daugavpils tiesa šodien turpinās skatīt aizdomās par sievietes izvarošanu un aplaupīšanu Daugavpilī turētā 1975.gadā dzimušā, vairākkārt par smagiem noziedzīgiem tiesātā vīrieša lietu. Vairāk »
 
Šodien, 7:14 Pirmdiena Latvijā būs siltākā diena šajā darba nedēļā - maksimālā gaisa temperatūra pēcpusdienā gaidāma no +12 grādiem valsts ziemeļaustrumos līdz +17 grādiem Kurzemē, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
Šodien, 6:30 Dzīvojamo telpu īres likumprojekta ceļā ir likvidēti visi lielākie šķēršļi, un tas šodien tiek nodots izskatīšanai Ministru kabineta komitejas sēdē. Jaunajam likumam ir vairāki mērķi: saīsināt tiesvedību procesus, samazināt īres cenas, padarīt pieejamākus īres dzīvokļus, izskaust fiktīvus īres līgumus un pasargāt godīgus maksātājus īrniekus. Vairāk »
 
Vakar, 20:23 Tuvākajā nedēļā gandrīz katru dienu kādā no reģioniem gaidāmi nokrišņi. Laiks sāks pamazām uzlaboties brīvdienās, kad dienas atkal kļūs siltākas un sausākas, informē "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs"  Vairāk »
 
Vakar, 18:30 Tukuma novada pašvaldība iecerējusi pilsētā izveidot jaunu pirmsskolas izglītības iestādi, šonedēļ notikušajā videotiešraidē paziņoja Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans ("Tukuma pilsētai un novadam"). Vairāk »
 
Vakar, 17:07 Naktī uz pirmdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz +3..-3 grādiem, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
Vakar, 11:31 Aizvadītajā diennaktī Kurzemes reģionā kāds 54 gadus vecs vīrietis, zāģējot malku, iezāģējis sev pēdā un ar grieztām brūcēm nogādāts slimnīcā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Elīna Jurēvica. Vairāk »
 
21.aprīlis, 21:05 Svētdien mākoņi daļēji klās Latvijas debesis, saulainākais laiks gaidāms Kurzemē un Rīgā, visvairāk mākoņu būs austrumu novados, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
21.aprīlis, 11:30 Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 20.aprīļa plkst. 6.30 līdz 21.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 123 izsaukumus – 88 uz ugunsgrēku dzēšanu un 25 uz glābšanas darbu veikšanu, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi. Vairāk »
 
21.aprīlis, 8:33 Sestdien Latvijā rietumu, ziemeļrietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 15-20 metriem sekundē, valsts austrumos iespējamas brāzmas līdz pat 23 metriem sekundē, brīdina sinoptiķi. Vairāk »
 
20.aprīlis, 20:47 Latgalē šonedēļ par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu aizturēti septiņi Vjetnamas pilsoņi, informēja Valsts robežsardze. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers