Reģionos

Vakar, 20:04 Kā iepriekš vēstīts, avārijas dēļ uz autoceļa Rīga-Ainaži, pie Svētciema bija daļēji bloķēta satiksme, informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi". Vairāk »
 
Vakar, 16:43 Latviju uz dažām dienām pārņēmušais sals nejaudā uzlikt upēm ledus vākus, bet toties veido tur vižņu korķus. Vairāk »
 
Vakar, 16:00 Latvijā nav sagaidāmi kailsala postījumi dārzkopībā, ja temperatūra pazeminās vienmērīgi un gaidāms sniegs, jo tas ir labs siltuma izolators, Neatkarīgajai pauž Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Augkopības nodaļas vecākais dārzkopības speciālists Māris Narvils. Vairāk »
 
Vakar, 14:30 Pāvilostas novada pašvaldība aicinājusi Latvijas Jūras administrāciju (JA) un ēkas-"kuģa" īpašnieku skaidrot jūras krastā esošā objekta pašreizējo statusu, informēja Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons ("Mēs savam novadam"). Vairāk »
 
Vakar, 11:00 Latvija pabeigusi 2017. gadu ar 1481 jaundzimušo decembrī, atkārtojot divus iepriekšējos decembra dzimstības minimumus 28 gados kopš valsts neatkarības atjaunošanas. Vairāk »
 
Vakar, 10:41 Šorīt tehnisku iemeslu dēļ slēgts tirdzniecības centrs "Pilsētas pasāža" Jelgavā, un objektā tiek gaidīti Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) speciālisti, informēja ēkas īpašnieces - SIA "Marno J" - mārketinga speciāliste Zane Meldrāja. Vairāk »
 
Vakar, 5:30 Izrādās, ir arī otra māja-kuģis. Tikai atšķirībā no sava skandalozā līdzinieka Kurzemes stāvkrastā tas patiešām atrodas ūdenī – Lielupē. Juridiski legāli ir abi. Vairāk »
 
22.janvāris, 20:50 Sinoptiķis Jānis Trallis dalījies ar interesantiem un iespaidīgiem novērojumiem Liepājā. Vairāk »
 
22.janvāris, 19:31 Ejot garām ēkai Ogrē, Zinību ielā 8, garāmgājējiem pavērās visai nepievilcīgs skats – izņemti logi, izlauztas durvis, raksta "ogrenet.lv". Vairāk »
 
22.janvāris, 18:54 Augstā gruntsūdeņu līmeņa dēļ Jēkabpils apkaimē iedzīvotājiem būtu jāuzmanās no tā lietošanas uzturā, informēja Jēkabpils pilsētas pašvaldības civilās aizsardzības inženieris Andris Štolceris. Vairāk »
 
22.janvāris, 17:15 Šodien plkst.14.23 Krustpils novada Vīpes pagastā, ceļa Rīga - Daugavpils 165.kilometrā notika vieglās automašīnas "VW Jetta" sadursme ar kravas automašīnu "Volvo FH12", kurā bojā gāja vieglās automašīnas vadītājs, kāds 1993.gadā dzimis vīrietis. Vairāk »
 
22.janvāris, 17:00 Likumsargiem izdevies atrast pirmdien meklēšanā izsludināto 13 gadus veco Tomasu Ezeriņu, kura meklēšanā tika lūgta arī sabiedrības palīdzība, informēja Valsts policijā. Vairāk »
 
22.janvāris, 14:00 Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) jau otro gadu pēc kārtas ir izsludinājusi akciju Ziņo par putniem dārzā. Tā norisināsies nedēļas nogalē – no 26. līdz 28. janvārim – no pulksten 8 līdz 20. Akcijas mērķis ir vienas stundas laikā saskaitīt, cik un kādu sugu putni uzturas dārzā vai pie putnu barotavas. Vairāk »
 
22.janvāris, 13:29 Ministru kabineta komiteja atbalstījusi ieceri nodot četrus hektārus Ķemeru nacionālā parka teritorijas Engures novada pašvaldības īpašumā, lai tā parkā varētu ierīkot jaunus kultūras un atpūtas objektus, tai skaitā brīvdabas estrādi. Vairāk »
 
22.janvāris, 11:48 Pirmdienas priekšpusdienā Liepājā stipras snigšanas laikā redzamība samazinājusies līdz aptuveni simts metriem. Vairāk »
 
22.janvāris, 11:02 Apspriežot SIA "Sindas kaltes" ieceri uzstādīt koksnes žāvēšanas kaltes Mednieku ielā 1 Aizkrauklē, iedzīvotāji iebilda pret būvnieku izvēlēto vietu, jo būvobjekts plānots tiešā dzīvojamo māju tuvumā, informēja Aizkraukles novada pašvaldībā. Vairāk »
 
22.janvāris, 6:30 Nabadzības riskam Latvijā 2016. gadā bija pakļauti 425 000 jeb 22,1% iedzīvotāju, kas ir par 0,3 procentpunktiem vairāk nekā 2015. gadā, aprēķinājusi Centrālās statistikas pārvalde. Tas nozīmē, ka teju pusmiljons Latvijas iedzīvotāju dzīvo, cieši savilkuši jotas, bet neparedzēti izdevumi noved cilvēkus bezizejā. Ļoti augsts nabadzības risks ir vientuļajiem senioriem – ja persona vecumā virs 65 gadiem dzīvo viena pati un saņem tikai pensiju, nabadzības risks ir 72,8 procenti. Vairāk »
 
20.janvāris, 22:15 1.februārī plkst.10.30 skatīs lietu par vīrieti, kurš pērnā gada augusta nogalē Cēsīs ar nazi uzbruka pusaudzei. Vairāk »
 
20.janvāris, 13:48 Daugavā pie Pļaviņām situācija pagaidām ir mierīga, un iedzīvotājus apdraudošu plūdu sākšanās pagaidām nav novērojama, teica Pļaviņu novada domes priekšsēdētājs Aigars Lukss (V). Vairāk »
 
20.janvāris, 13:12 Šorīt daudzviet pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem braukšanu var apgrūtināt apledojums, tāpēc autobraucēji tiek aicināti izvēlēties laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ieplānot papildu laiku ceļā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers