Reģionos

Vakar, 21:11 12,3% Latvijas iedzīvotāju Jāņus nesvinēs, kā galveno iemeslu tam minot aizņemtību darbā, liecina interneta izpētes un tehnoloģiju uzņēmuma "Gemius" veiktā iedzīvotāju aptauja. Vairāk »
 
Vakar, 19:15 Latvijas pirmā satelīta "Venta-1" starts paredzēts 23.jūnijā plkst.6:59 Vairāk »
 
Vakar, 18:52 Ekspluatācijā pieņemts Krāslavas baseins, ko oficiāli atklās Krāslavas pilsētas svētkos 21. jūlijā, raksta "Latgales Laiks". Vairāk »
 
Vakar, 18:40 Šodien daudzi autovadītāji dosies ārpus Rīgas un citām pilsētām, tāpēc Pierīgā un atsevišķos posmos valsts ceļu tīklā, kur notiek remontdarbi, var būt palēnināta satiksme. Aicinām autovadītājus savlaicīgi plānot savus braucienus un izvēlēties braukšanai laiku! Vairāk »
 
Vakar, 18:18 «Jāņi... Vasara sāks iet uz otru pusi, bet nekas nav vēl īsti pat iesākts. Līgo vakars ir dziļi filozofiski svētki, tautas liktenī Jāņi ir apcerīgi, ar domām par dzīves ritu, tie ir daiļskanīgi un mazliet skumji,» teic Jānis Streičs, mūsu latviskākais un tautas garam vistuvākais filmradis. Šķiet, ka prieks un luste no saulgriežu debesīm nelīst, tāpēc Jānis ir darbos un jaunradē. Arī mūsu sarunā viņš ir domās par to, ko un kā filmēt. Vairāk »
 
Vakar, 17:18 Naudas trūkuma dēļ ''Prima M'' tomēr atteikusies attīrīt teritoriju Jūrmalā, kurā izcēlās plašais plastmasas atkritumu ugunsgrēks, sacīja Valsts Vides dienesta (VVD) sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Bukleviča. Vairāk »
 
Vakar, 15:15 Veselības inspekcija (VI) brīdina nelietot dzeramo ūdeni no individuālajām ūdens ņemšanas vietām teritorijā starp Jūrmalas ugunsgrēka vietu un karjeru posmā no tirdzniecības centra "Kurši" līdz Slocenes upei. Vairāk »
 
Vakar, 13:48 Tuvāko stundu laikā Latvijā gaidāms pērkona negaiss, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Vairāk »
 
Vakar, 13:36 Kafejnīca Grobiņā "Lielā pietura" ar facebook starpniecību cer atrast kāda naudas maka īpašnieci. Vairāk »
 
Vakar, 12:50 Valsts policija mērķtiecīga darba rezultātā vairākās vietās Latvijā pagājušajā nedēļas izskaņā vien izņēmusi ievērojamu skaitu nelegālo akcizēto preču. Kopumā šajās dienās likumsargi izņēmuši teju 6 tonnas alkoholiskā dzēriena, kuru izcelsmi skaidros ekspertīzēs un 110 tūkstošus cigarešu bez Latvijas akcīzes markām. Tāpat Pierīgā aizvērtas divas nelikumīgas alkohola ražotnes. Vairāk »
 
Vakar, 12:06 Naktī uz otrdienu Latviju pāršalca vēsts par dubultu traģēdiju. Aglonas pagasta Beķu sādžā sadega īpašums un pazuda iespējamais ugunsgrēka vaininieks – saimniecības īpašnieks Jānis Kraupša. Vairāk »
 
Vakar, 11:51 Vakar Raiņa un Aspazijas vasarnīcā tika nozagti muzeja eksponāti – tintnīca, spalvaskāts un rakstāmmašīna. Nozagta priekšmetu aptuvenā vērtība ir apmēram 14 000 eiro. Valsts policija aicina atpazīt aizdomās turēto personu, zvanot pa tālruņa numuru 67075154, 67075111, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī. Vairāk »
 
Vakar, 11:33 Šodien notikušajā pirmajā jaunā sasaukuma Liepājas domes sēdē par Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts līdzšinējais pašvaldības vadītājs Uldis Sesks (Liepājas partija), informēja Liepājas vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Simona Petrovica. Vairāk »
 
Vakar, 11:18 Saeima šodien nolēma veikt lielāku pensiju indeksāciju cilvēkiem ar ilgu darba stāžu. Vairāk »
 
Vakar, 10:55 Jūrmalas nelegālās atkritumu izgāztuves, kurā svētdien, 18.jūnijā, izcēlās ugunsgrēks, īpašniekam SIA "Prima M" ceturtdien jāiesniedz rīcības plāns teritorijas sakopšanai, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK). Vairāk »
 
Vakar, 10:46 Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 21.jūnija plkst. 6.30 līdz 22.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 80 izsaukumu – uz 18 ugunsgrēku dzēšanu, uz 54 glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi. Vairāk »
 
Vakar, 10:35 Šodien Latvijā nostiprināsies zema spiediena ieplaka, kas austrumu un centrālajos rajonos dienas laikā nesīs īslaicīgus nokrišņus. Atsevišķos rajonos ir gaidāms arī pērkona negaiss. Vairāk »
 
Vakar, 8:42 Valsts vides dienesta ģenerāldirektore Inga Koļegova pastāstīja, ka Valsts vides dienests jau pagājušā gada jūlijā saņēmis anonīmu ziņojumu no kāda Jūrmalas iedzīvotāja, ka Jūrmalā, Ventspils šosejas 48. kilometrā, iespējams, ir nelegāla atkritumu izgāztuve. Vairāk »
 
Vakar, 7:12 Jūrmalas mērs Gatis Truksnis sasniedzis politiskās imunitātes virsotnes – lai ko viņš darītu, lai kādos grēkos viņu nevainotu politiskie konkurenti un citi aprunātāji, tiesībsargājošās un korupciju izmeklējošās iestādes un pat paša partijas/partiju apvienības biedri, viņam no tā ne silts, ne auksts. Vairāk »
 
Vakar, 6:30 Dažādi vasaras saulgriežu pasākumi norisinājušies jau kopš nedēļas sākuma, kad vienā vietā sagaidīta saules ausma un gada garākā diena, citviet svinēta gara īsākā nakts, bet tieši Līgo vakarā kolektīva līgošana tiek rīkota teju vai katrā apdzīvotā vietā Latvijā. Iet pulkā ar citiem, ielīgot un līgot savējo vidū, lielākā barā vai absolūtā vientulībā, protams, ir katra paša izvēles ziņā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers