Reģionos

Šodien, 11:03 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis 100 eiro naudas sodu kādam Rēzeknes novada pagasta pārvaldes vadītājam, kurš izdevis rīkojumu par prēmijas izmaksu laulātajai. Vairāk »
 
Vakar, 19:51 Jaunajā pētījumā, kas veikts Latvijas simtgades gaidās, noskaidrota sabiedrības attieksme un vērtējums par vērienīgo svētku sagaidīšanu, kā arī par valsts situāciju un sasniegumiem kopumā. Vairāk »
 
Vakar, 18:05 Svētdien naktī un dienā daudzviet Latvijā gaidāmi nokrišņi - pārsvarā īslaicīgs lietus un slapjš sniegs, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
Vakar, 14:29 Talsu novadā, Pastendes sportā centrā, kur fizkultūras nodarbības notiek bērniem no vietējām mācību iestādēm, darbiniece mēdz būt alkohola reibumā, turklāt vietējie mēļo, ka viņai ir intīmas attiecības ar centra vadītāju – mīlas rotaļām abi ļaujoties turpat centrā, ziņo raidījums „Bez Tabu”. Vairāk »
 
Vakar, 8:38 Valsts svētku diena Latvijā būs pārsvarā mākoņaina, daudzviet uzpilinās lietus, vairāk līs vietām Kurzemē, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
17.novembris, 20:33 Jau 10.reizi Rīgā sācies festivāls "Staro Rīga". Kā ierasts, jau pirmajā vakarā sociālajos tīklos apskatāms, kurus no gaismas objektiem pilsētas iedzīvotāji un viesi jau apskatījuši. Vairāk »
 
17.novembris, 18:56 Kāda lasītāja no Ogres lūgusi palīdzību, lai noskaidrotu, vai iespējams pārvietot autobusa pieturu tā, lai tā neatrastos tieši iepretim peļķei. Vairāk »
 
17.novembris, 18:55 Kā informē Valsts policija, tad piektdienas vakarā netālu no Jēkabpils noticis ceļu satiksmes negadījums. Vairāk »
 
17.novembris, 18:30 Sestdien, 18.novembrī, gaidāms lietains un vējains laiks, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi. Vairāk »
 
17.novembris, 18:16 Ogres novada dome plāno citu teritoriju iedzīvotājiem piemērot nodevu par iebraukšanu Ogres pilsētā un Ogresgala pagastā. Vairāk »
 
17.novembris, 17:14 Rīgā, Pārdaugavā šodien notikusi armijas kravas auto un vieglās automašīnas sadursme, informēja Valsts policijā. Vairāk »
 
17.novembris, 16:53 Aizvakar, Valsts policija saņēma informāciju, ka Daugavpilī kāds nenoskaidrots vīrietis, izvarojis sievieti, un nodarot tai miesas bojājumus, nolaupījis viņas mobilo telefonu un juvelierizstrādājumus. Vairāk »
 
17.novembris, 16:09 16.novembrī, ap pulksten 15:50 Valmierā, Dīvaliņa ielā, pie Dīvaliņa kapiem, nenoskaidrots vīrietis uzbruka 2001.gadā dzimušam jaunietim, nodarot miesas bojājumus. Vairāk »
 
17.novembris, 15:00 18. novembrī – Latvijas Republikas 99. proklamēšanas gadadienā – Ventspilī notiks vairāki svinīgi koncerti un citi tradicionāli pasākumi, kuros mūsu valsts tiks godināta dzimšanas dienā. Vairāk »
 
17.novembris, 14:52 15.novembrī ap pusdienlaiku neikdienišķs atradums Jūrmalciema pludmalē gadījās nīceniecēm Sandrai un Santai, kuras atvaļinājuma laikā bija devušās uz Jūrmalciemu pastaigā gar jūru. Sievietes ūdens malā atrada pudeli ar vēstījumu tajā, vēsta portāls liepājniekiem.lv. Vairāk »
 
17.novembris, 11:48 Ceturtdien Kurzemes reģionā 13 gadus vecs jaunietis guvis traumas, krītot no vingrošanas stieņa, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola. Vairāk »
 
17.novembris, 10:00 Dobele ir viena no pilsētām, kurā praktiski katru gadu tiek radīts kāds jauns objekts, kas padara ērtāku un skaistāku pilsētvidi, lai šeit labi justos ne tikai vietējie, bet būtu ko apskatīt arī iebraucējiem. Turklāt tā ir ļoti latviska pilsēta, kaut arī nacionālais sastāvs nav viendabīgs: Dobeles novadā kopumā dzīvo nedaudz vairāk par 22 tūkstošiem cilvēku, no viņiem pilsētā desmit tūkstošu. 74% novada iedzīvotāju ir latvieši, 13% krievi, kā arī poļi, lietuvieši, baltkrievi, ukraiņi un čigāni. Īsi pirms Latvijas 99 gadu jubilejas piedāvājam interviju ar Dobeles novada domes priekšsēdētāju Andreju Spridzānu. Vairāk »
 
17.novembris, 9:30 Valsts vides dienesta (VVD) Ventspils reģionālā vides pārvalde (RVP) ir pieņēmusi lēmumu par attīrīšanas būvju, iekārtu vai aparatūras ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu un par piesārņojošas darbības B kategorijas atļaujas nosacījumu neievērošanu sodīt A/S “Tukuma piens” ar naudas sodu 1 000 eiro apmērā. Vairāk »
 
17.novembris, 6:45 Madonas Veikalā “Rigo” iespējams iegādāties preces no Ķīnas - smaržu viltojumi, kosmētika, kura rotāta ar uzrakstiem ķīniešu valodā, zīmolu apavi ar greizām emblēmām un citas lietas, vēsta raidījums "Bez Tabu", kas atklāj, ka veikala īpašnieks liek darbiniekiem arī krāpties. Vairāk »
 
16.novembris, 20:55 Lieliem soļiem tuvojas svētku laiks, kad tiek rīkoti dažāda veida salūti. Šajā pirmssvētku laikā, jo īpaši aktuāla kļūst pirotehnikas izstrādājumu tirdzniecība. Aicinām pirotehniku iegādāties tikai specializētajos veikalos pie tirgotājiem, kuri ieguvuši atļauju veikt komercdarbību. Ja tomēr pamanāt nelikumīgu pirotehnikas izstrādājumu tirdzniecību vai glabāšanu, aicinām nekavējoties par to ziņot. Likumsargi ik dienu pastiprināti pievērš uzmanību pirotehnikas tirgotājiem, gan veicot plānotas pirotehnikas tirdzniecības noteikumu pārbaudes, gan arī neplānotus reidus, ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers