Reģionos

14.mai
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki šodien pēcpusdienā Viļānu novadā no ūdenstilpnes izcēluši šogad pirmo noslīkušo peldētāju, pastāstīja VUGD pārstāve Inta Palkavniece.
 
14.mai
Pirmdienas vakarā Daugavā pie Akmens tilta Rīgā pamanīts plankums ar nezināmas izcelsmes vielu. Notikuma vietā šobrīd strādā ugunsdzēsēji. Tikmēr Valsts vides dienests noskaidrojis konkrētās vielas izcelsmi.
 
14.mai
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāvji sociālajā tīklā facebook publicējuši ierakstu, kurā pastāsta par nesen notikušu situāciju, kuras laikā valsts policijas darbinieku rīcības dēļ izdevies glābt kāda cilvēka dzīvību.
 
14.mai
Ceļu būves uzņēmumi lepojas ar savu veikumu 2017. gada būvdarbu sezonā, jau ķērušies pie rekordlielā valsts 2018. gada pasūtījuma izpildes un cer uz valsts pasūtījuma saglabāšanos nākotnē.
 
14.mai
Siltākais ūdens peldvietās pirmdienas rītā saglabājas upēs, bet aukstākais - jūrā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.
 
14.mai
Valsts autoceļu tīklā ir atsākušies remontdarbi un autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, kas ieviesti būvdarbu laikā. Pilna būvdarbu karte ir pieejama VAS "Latvijas Valsts ceļi" mājas lapā www.lvceli.lv.
 
13.mai
Svētdien Latvijā dzēsti meža ugunsgrēki 8,9 hektāru platībā, informēja Valsts meža dienestā.
 
13.mai
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta jaunbūvējamajā depo Jaunpils ielā Rīgā tā tapšanas gaitā kopumā samazināta telpu platība no 2629 kvadrātmetriem līdz 2330. Taču šo izmaiņu laikā palielināta platība, kas atvēlēta Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka un viņa palīga kabinetiem. Par to ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”.
 
13.mai
Ogres pašvaldības aģentūras “Ogres Namsaimnieks” bijušais direktors Aigars Briedis, kurš pirms pusgada bija viens no Valsts policijas aizturētajiem kriminālprocesā par krāpšanu, nesen atgriezies aģentūrā jaunā amatā, turklāt arī saņēmis no Ogres domes kompensāciju par piespiedu darba kavējumu, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”.
 
13.mai
Pēdējo mēnešu laikā tiesa vairākās lietās noraidījusi ārvalstnieku lūgumus piešķirt patvērumu Latvijā, jo tie savus lūgumus bija pamatojuši ar teroristu draudiem, Izraēlas specdienestu vajāšanu un tēva vardarbību, liecina apkopotie tiesas spriedumi.
 
13.mai
Pie "Palīdzēsim viens otram" vērsās kāda kundze no Cēsīm ar lūgumu palīdzēt, ziņo labdari.
 
13.mai
Svētdien daudzviet Latvijā pārspēts 13.maija maksimālās gaisa temperatūras rekords, tajā skaitā labots šī datuma nacionālais rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) apkopotā informācija.
 
13.mai
Ar nepatīkamu pieredzi portālā sūdzības.lv dalījies kāds bankas klients, kurš bankomātā vēlējies ielikt 2 700 eiro, bet beigās bankomāts rādija, ka uz kontu pārskaitīs 1 200 eiro. Situāciju ātri risinot, klients atguvis 1 500 eiro.
 
13.mai
Valsts policija ziņo par avāriju Babītes novadā, kurā dzīvību zaudēja divi cilvēki.
 
13.mai
Fotogrāfs Valdis Skudre savā Facebook lapā publicējis skatu uz Engures ezeru no putna lidojuma.
 
11.mai
Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) inspektori šajā nedēļā konstatējuši 11 jaunus Āfrikas cūku mēra (ĀCM) gadījumus mežacūku populācijā Latvijā, liecina PVD publiskotā informācija.
 
11.mai
Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par uzņēmēju Kalvi Lapsiņu Rankas pagastā, kurš atgriezies Latvijā pēc vairākiem ārzemēs pavadītiem gadiem.
 
11.mai
Pašvaldību referendumu ieviešana būtu risinājums, kas apliecinātu pašvaldību gatavību ieklausīties un sadzirdēt sava novada vai pilsētas iedzīvotāju viedokli ne tikai reizi četros gados, uzrunājot Latvijas Pašvaldību savienības kongresa Daugavpilī dalībniekus sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
 
11.mai
Tukuma dzīvnieku patversme paudusi sašutumu par cilvēku vienaldzību un cietsirdību, pieļaujot sunim dzīvot briesmīgos apstākļos.
 
11.mai
Irina un viņas ģimene baidās atrasties savā dzīvoklī. No pašvaldībai piederošās mājas bēniņiem lien iekšā pretīgi kustoņi – tārpi, kāpuri un vaboles. Parasti kustoņi uzdarbojas, kad iestājas tumsa, grauž sienas un traucē naktsmieru, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
11.mai
Liepājas mērs Uldis Sesks (Liepājas partija) sola pildīt vienošanos ar Latvijas Reģionu apvienību un rudenī dot vietu pašvaldības vadībā "jauniem censoņiem", gan pirms tam izvērtējot pilsētā paveikto.
 
11.mai
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijai (VBTAI) vairs nebrīdinot par plānotajām pārbaudēm, izdevies atklāt 14 jaunus pārkāpumus par emocionālo vardarbību pret bērniem, no tiem trijos gadījumos vainīgās personas tiks sauktas pie atbildības, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja inspekcijas vadītāja Marianna Dreja.