Izglītība & Karjera

Šodien, 12:06 Aptuveni 250 cilvēku iepretim Ministru kabinetam šodien prasa apturēt Rīga Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) likvidācijas procesu. Vairāk »
 
Šodien, 7:19 Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studenti un darbinieki šodien plkst.11.30 piketā pie Ministru kabineta pieprasīs izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska (V) demisiju, informēja augstskolā. Vairāk »
 
Vakar, 17:41 Latvijas Universitātes (LU) Senāts šodien vienbalsīgi atbalstīja priekšlikumu augstskolai pievienot Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA). Vairāk »
 
Vakar, 17:25 Valdība jautājumu par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) reorganizāciju, to pievienojot Latvijas Universitātei (LU), varētu lemt nākamnedēļ. Vairāk »
 
Vakar, 14:52 Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) norobežojas no Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) prasības par izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska (V) demisiju. Vairāk »
 
Vakar, 7:19 Šodien plkst.14.15 Rīgā, Raiņa bulvārī 19, notiks Latvijas Universitātes (LU) Senāta sēde, kurā paredzēts apspriest jautājumu par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) pievienošanu LU. Vairāk »
 
26.februāris, 20:43 Pirms gada Nekā personīga informēja, ka vairākas Latvijas augstskolas un koledžas aktīvi pievilina ārvalstu studentus ar iespēju iegūt termiņuzturēšanās atļauju Latvijā. Šis bizness strauji uzņēma apgriezienus. Interesentu skaits bija mērāms tūkstošos. Drošības iestādes brīdināja, ka tādus apjomus ir grūti izkontrolēt. Īpaši, ja pašas augstskolas neuztraucas, ka studenti ierodas arī no tādām valstīm, kuras ir tā dēvētajā ”bīstamo valstu sarakstā”. Šonedēļ Latvijas Biznesa koledžai, kas bija īpaši nodevusies ārvalstnieku piesaistīšanai, atņemta akreditācija. Skolas darbā atklāti daudzi pārkāpumi. Par tiem savu sašutumu Izglītības ministrijai izteikušas pat vairāku valstu vēstniecības, kuru pilsoņi apmānīti, vēsta raidījums "Nekā Personīga". Vairāk »
 
26.februāris, 16:33 Rīgas pilsētas pašvaldība nekustamo īpašumu Krišjāņa Barona ielā 99C, kur iepriekš bija paredzēta ebreju skolas būvniecība, plāno rezervēt biedrībai "Latvijas Basketbola skola", pastāstīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs (GKR). Vairāk »
 
24.februāris, 7:31 Šodien Ķīpsalā tiks atklāta starptautiskā izglītības izstāde "Skola 2017" un grāmatniecības pasākums "Latvijas Grāmatu izstāde 2017", kas pulcēs tūkstošiem izglītības iespēju meklētāju un grāmatu lasītāju. Vairāk »
 
23.februāris, 23:30 Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) piekritusi dalībai Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) organizētajā protestā pret augstskolas likvidāciju. Vairāk »
 
23.februāris, 16:52 Līdz jaunā mācību gada sākumam tiks reorganizētas septiņas izglītības iestādes, bet slēgta - vismaz viena skola, informē Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM). Vairāk »
 
23.februāris, 16:04 Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) ir aicinājusi Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrību (LIZDA) 28.februārī piedalīties protesta mītiņā pret akadēmijas likvidāciju. LIZDA Padome, aizstāvot savu biedru intereses, ir pieņēmusi lēmumu piedalīties plānotajā protesta mītiņā. Vairāk »
 
23.februāris, 14:20 Otrdien, 28. februārī pie Ministru kabineta notiks Rīgas Pedagoģijas un vadības akadēmijas (RPIVA) studentu, darbinieku un atbalstītāju pikets. Piketa mērķis ir apturēt RPIVA likvidācijas procesu un pieprasīt izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska demisiju. Vairāk »
 
23.februāris, 12:51 Gadījumā, ja Ministru kabinets pieņems lēmumu likvidēt Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA), augstskola varētu vērsties Satversmes tiesā (ST). Vairāk »
 
23.februāris, 8:51 Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) gatavo uz tuvāko valdības sēdi 28. februārī lēmuma projektu par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) likvidāciju. Nozarē strādājošie gan joprojām iebilst pret tik steidzīgu augstskolas slēgšanu un ministrijas argumentu trūkumu par labu tieši šāda modeļa izvēlei. Vairāk »
 
22.februāris, 20:08 Latvijas izglītības sistēmai jāsagatavo cilvēki ar potenciālu inovāciju radīšanai, šodien, godinot "Ekselences balvai" izvirzītos bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas pedagogus, norādīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Vairāk »
 
22.februāris, 16:51 Neskatoties uz to, ka jautājumu par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) likvidāciju Ministru kabinets varētu skatīt jau nākamnedēļ, vienprātība par šāda soļa nepieciešamību un pārdomātību joprojām nav panākta. Vairāk »
 
22.februāris, 11:02 Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūtā (LU CFI) sāks līdz šim vērienīgāko projektu zinātnē Latvijā. Kopējā summa, kuru paredzēts ieguldīt tā īstenošanā, ir vairāk nekā 30 miljoni eiro. Vairāk »
 
22.februāris, 8:51 Latvijas simtgades svinību vienai no iniciatīvām – Latvijas skolas soma, kas ļaus skolēniem piecu gadu periodā (sākot no 2018. gada) klātienē iepazīties ar dabas un kultūras vērtībām, paredzēts tērēt 40% no svinībām paredzētā finansējuma. Transportam un ieejas biļešu iegādei, integrētas mācību programmas izveidei tiks tērēti 13,5 miljoni eiro. Vairāk »
 
22.februāris, 8:41 Šodien plkst.13 Rīgā, Dzirciema ielā 20, tiks atklāta Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Zobārstniecības fakultātes un RSU Stomatoloģijas institūta kopīgi veidotā Studentu klīnika un Bērnu nodaļa. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers