Izklaide

VIDEO: Mesa un Busulis publicē dziesmas "Mantra" videoklipu
Vakar, 23:17
Vakar, 12:28
Pagājušajā nedēļā pirmizrādi piedzīvoja filma ar zvaigžņotu sastāvu - "Ocean's 8". Uz Eiropas pirmizrādi Londonā kleitā ar pavisam atklātu dekoltē ieradās filmas zvaigzne dziedātāja Rianna.
 
17.jun
Karalienes Elizabetes II brālēns Ivars Mauntbatens šovasar plāno iestūrēt laulības ostā ar savu draugu Džeimsu Koilu, vēsta People.com. Britu karaļnamā šadās kāzas vēl nav piedzīvotas, kad vīrietis apprec vīrieti.
 
17.jun
Šogad pasākumu ciklā “Līgo, Rīga! Līgo, Latvija!” tradicionālos Jāņus 23. jūnijā aicina svinēt Rīgas augstākajā kalnā – Dzegužkalnā! Pasākumā muzicēs Liepājas aktrišu folkloras apvienība “Atštaukas”, postfolkloras grupa “Iļģi” un Rīgas Danču klubs, ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele”, etnoroka grupa “Laimas Muzykanti” un senās mūzikas grupa “Obscurus Orbis”.
 
16.jun
Jau vairākus gadus Honkongā popularitāti iemantojušas jogas nodarbības, kurās piedalās ne vien cilvēka, bet arī suņi.
 
16.jun
Kā ierasts vasara ir laiks, kad pamatīgā svelme sagādā galvassāpes zooloģisko dārzu darbiniekiem, kuri dara visu iespējamo, lai dzīvnieki lielajā karstumā nepārkarstu.
 
16.jun
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) kopsummā par 16 469 eiro noslēgusi līgumu par dokumentālās filmas veidošanu par Latvijas deviņu lielāko pilsētu Brīvības ielām, liecina Iepirkumu uzraudzības birojā pieejamā informācija.
 
16.jun
Šī gada 19.maijā tika svinētas ASV aktrises Meganas Mārklas un Lielbritānijas prinča Harija kāzas. Vien dažas nedēļas pēc svinībām tapis zināms, ka pēc kāzām Megana vairs nedrīkst ēst savu mīļāko ēdienu.
 
16.jun
Šajā nedēļas nogalē ASV notieks "Firefly" mūzikas festivāls.
 
16.jun
Gaidot vasaras saulgriežus, Kuldīgas pilsētas ielas sāk posties svētkiem – meiju vārti, Jāņu galds un siera rituļi, bet kokos zaigo jāņtārpiņi. Ļaudis aicināti iesaistīties dažādas darbnīcas, apmeklēt teātra uzvedumus vai izdejoties kārtīgās zaļumballēs.
 
15.jun
Bieži vien bērni mēdz pārseigt savus vecākus - gan ar dažādām savām darbībām, gan ar reakciju situācijās.
 
15.jun
Latvijas simtgades jubileja radusi savu atbalsi arī Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī. Rekonstruēta Lielā partera dobe iepretim oranžērijai, ierīkota virtuālā Latvijas selekcijas slavas zāle, bet šonedēļ starpfinišs būs vēl vienam projektam – Lauku sētai. Tā būs vieta, kurā jebkurš varēs mācīties, kā parūpēties par bioloģisko daudzveidību jaunā lauku sētā.
 
15.jun
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Jānis (51 549), savukārt no sieviešu vārdiem – Ludmila (13 662).
 
15.jun
Gaidot XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus, LMT Viedtelevīzijas piedāvā noskatīties tautas deju ansambļa "Zīle" un muzikālās apvienības "ZeMe" kopīgi radītu unikālu īsfilmu "Tautas deju ABC" par trim latviešu tautas kultūras pamatvērtībām – deju, tautastērpiem un tautasdziesmu. Deja ir valoda bez robežām. Īsfilma "Tautas deju ABC" ir unikāls audiovizuāls darbs un mūsdienīga liecību par 22 latviešu tautas deju fragmentiem 70 deju ansambļa "Zīle" dalībnieku izpildījumā skaistākajos latviešu tautastērpos. Tā veidota kā dāvana Latvijai simtgadē un paliekoša Deju svētku vērtība. "Tautas deju ABC" ir krāšņa un reizē enciklopēdiska liecība. Tā parāda daļu latviešu tautas deju krājuma, katram alfabēta burtam atvēlot vienu raksturdejas kustību, lai ikvienam - ar vai bez zināšanām par latviešu tautas vēsturi - izstāstītu stāstu par latviešu dejas un tērpu tradīciju. Īsfilmas muzikālajam pavadījumam izvēlēts muzikālās apvienības "ZeMe" jaunākais skaņdarbs - dziesma "Bumbulēt". Dziesma ierakstīta tālajā 1964. gadā teicējas Karlīnes Puraviņas izpildījumā. Tagadnes skaņās to aktualizējusi muzikālās apvienības "ZeMe koklētāja Laima Jansone un DJ Monsta jeb Uldis Cīrlis. Senie latvieši zināja, kad labība sējama, kad raža pļaujama. Zināja, ka tikums ir ne vien kārtīgi padarīts darbs, bet arī spēja uz mirkli piestāt, ievilkt elpu un bumbulēt! Īsfilma "Tautas deju ABC" un citi Dziesmu un deju svētkiem veltīti video stāsti skatāmi LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti dalīties savos iespaidos Twitter diskusijās ar tēmturiem #TautasDejuABC un #LMTstraume.
 
15.jun
Līdz šim latvju mūzikas pasaulē no Šomasēm pazīstamākā bija vidējā māsa Liene, vecākā māsa Sandra daudziem mūziķiem piepalīdzējusi ar atbalstu CD izdošanā kā tipogrāfijas “Dardedze Holography” pārstāve, bet pastarīte Kristīne plašākai sabiedrībai palikusi atmiņā pēc dalības TV šovā “Okartes Skatuve”.
 
15.jun
Piektdien pēc mēnesi ilgas renovēšanas durvis klientiem vērusi "Lido" ēdināšanas iestāde "Vērmanītis", kuras pirmās kārtas rekonstrukcijā sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums "Lido" investējis 830 000 eiro,pavēstīja kompānijā.
 
15.jun
Drošības pasākumiem gaidāmajos XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI deju svētkos no to budžeta novirzīti 790 750 eiro, preses konferencē norādīja svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.