Izklaide / Jaunākais

Īpašs aicinājums visiem seriāla "Viņas melo labāk" faniem

Šodien, līdz ar ilgi gaidītā vasaras karstākā seriāla Viņas melo labāk sākšanos, tiek izsludināts seriāla aktieru dubultnieku konkursu! Sūti savu foto, kur ir redzama nepārprotama līdzība ar kādu no seriāla aktieriem, un varbūt tieši Tu varēsi iejusties sava iemīļotā varoņa tēlā un gluži kā profesionāls aktieris filmēties īpašajā on line sērijā. Vairāk »
 

FOTO: Šēra arī 71 gada vecumā nekautrējas atkailināties uz skatuves

Populārā dziedātāja Šēra pagājušajā nedēļas nogalē saņēma “Billboard” balvu nominācijā “Ikona”. Balvu pasniegšanas ceremonijas laikā dziedātāja uzstājās ar diviem priekšnesumiem. Tomēr jāatzīst, ka arī 71 gada vecumā Šēra nekautrējas atkailināties uz skatuves, jo viņas izvēlētais skatuves tērps bija visai pieticīgs. Vairāk »
 

VIDEO: Pasaulslavenais autobraucējs Reinis Nitišs sasmīdina savus fanus

Pasaulslavenais rallijkrosa autobraucējs Reinis Nitišs un autobraucējs Topi Heikenens ir kopā ir piedalījušies jautrā spēlē, kas sasmīdinājusi šo sportistu fanus visā pasaulē. Publicētajā video tiek spēlēta spēle, kurā viens no tās dalībniekiem ir uzlicis austiņas, kurās skan skaļa mūzika un mēģina atminēt otra dalībnieka teikto vārdu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers