Izklaide / Jaunākais

VAKARA ZIŅAS. 10 lietu, kas raksturo Samantu Tīnu [1]

Šķiet, ka dziedātāja Samanta Tīna šovasar ir visur – te viņa reklamē Latvijas tūrisma maršrutus, te laiž klajā jaunu dziesmu un videoklipu, te uguņo uz skatuves režisora Zigurda Neimaņa brīvdabas izrādē «Trīs musketieri», piedalās kulinārijas šovā un sniedz TV intervijas, kā arī līdztekus šīm aktivitātēm muzicē kaimiņzemē – Lietuvā. Meitene – viesulis! Lūdzām dziedātājai atklāt desmit lietu, kas visspilgtāk raksturo viņas personību. Vairāk »
 

Porziņģis atkal cenšas "piecirst" horvātu modelei [1]

Pēc neveiksmīga pirmā mēģinājuma, latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis atkal centies "piecirst" horvātu modelei Inesei Nikičai, vēsta ārvalstu mediji. Vairāk »
 

FOTO: Krastmalā aizvadīts Rīgas svētkiem veltītais koncerts "Daugavmalas parka balle" [3]

Sestdien, 19.augustā Rīgas svētku ietvaros vakara kulminācijā lielkoncertā „Daugavmalas parka balle” diriģenta Romāna Vanaga vadībā uz skatuves satikās briedums un „zaļā” jaunība – populārie un iemīļotie latviešu estrādes solisti – Ance Krauze, Normunds Rutulis, Viktors Lapčenoks, latviešu hip-hopa izpildītājs Edavārdi, Rīgas kamerkoris „Ave Sol”, instrumentālā grupa Kristapa Krievkalna vadībā, Rīgas svētku orķestris un grupa „The Sound Poets”. Vairāk »
 
 

Skaistuma pasaule

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers