Izklaide / Jaunākais

VIDEO: Noskaties! Deivida Bovija dokumentālās filmas treileris

Deivids Bovijs bija angļu mūziķis, aktieris, ierakstu producents un dziesmu aranžētājs. Savu mūziķa karjeru Bovijs uzsāka 1964. gadā un to turpināja līdz savai nāvei. Viņš ir iespaidojis daudzus mūsdienu mūziķus un ieņem ļoti nozīmīgu lomu mūzikas industrijā. Viņš ir pazīstams pateicoties savam baritona balss tembram, inteliģentajiem dziesmu vārdiem, muzikālajiem eksperimentiem un androgēniju. Milzīgu uzmanību Bovijs izpelnījās ar neprognozējami mainīgajiem skatuves tēliem, saviem alter-ego, kuri nereti lauza sabiedrībā pieņemtos uzskatus gan par paša Bovija, gan cilvēka identitāti, dzimumu un seksualitāti kā tādu. Bovijs mira 2016. gada 10. janvārī, 69 gadu vecumā. Vairāk »
 

Drosmīgi: Radīts erotisks vīriešu kalendārs, lai piepildītu sapni jauniešiem ar īpašām vajadzībām [1]

Aizvadītajā nedēļā šefpavāra Raimonda Zommera jaunā restorāna “Epiloque” telpās tika prezentēts erotisks vīriešu kalendārs “XII Stāsti”, kas radīts ar mērķi piepildīt jauniešu kora “Nāc līdzās” sapni - uzstāties 2018. gada Dziesmu svētkos. Šim mērķim tiks novirzīti visi līdzekļi, kas tiks saņemti, izplatot kalendāru. Vairāk »
 

FOTO: Vai tu no piparkūkām spētu izveidot ko tādu? [1]

No pasaulē iecienītajiem kārumiem piparkūku meistari sacensībās Kanādā izveidojuši patiešām iespaidīgas figūras. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers