Izklaide / Jaunākais

FOTO: Franču mākslinieks mēģinās izperēt 10 olas

Franču mākslinieks Abrahams Poinčevals, kurš nesen nedēļu pavadīja iesprostots akmenī, tagad gatavs "kļūt par vistu" un "izperēt" desmit olas, vēsta BBC. Savā priekšnesumā, mākslinieks atrodas skatlogā, kur viņu var plūkot "Palais de Tokyo" muzeja apmeklētāji Parīzē, Francijā. Vīrietis gatavs 21 - 26 dienas sēdēt un ar ķermeņa siltumu "izperēt" 10 olas. 44 gadus vecais mākslinieks savu performanci "Ola" uzsāka trešdien. Mākslinieks nesēž tiešā veidā uz olām, bet konteineru ar tām novietojis zem sēdekļa. Vairāk »
 

NOKLAUSIES: Latvijas "Eirovīzijas" dziesmai tapis pirmais remikss

Jau pēc pāris mēnešiem uz lielās "Eirovīzijas" skatuves Kijevā kāps arī latviešu grupa "Triana Park". Vēl nesen grupa iepriecināja ar dziesmai "Line Up" tapušu video. Nu tai tapis arī pirmais oficiālais remikss. Vairāk »
 

VAKARA ZIŅAS: "Lieliskā gadsimta" sultāna Suleimana mīlas stāsts dzīvē un kino [3]

Tikpat lielu skatītāju mīlestību un kritiķu atzinību kā LNT demonstrētajā turku seriālā «Lieliskais gadsimts» ieguvusi Hirrema jeb aktrise Merjema Uzerli, izpelnījies arī viņas partneris, pieredzējušais un simpātiskais turku aktieris, dejotājs un dziedātājs Halits Ergenčs. Pateicoties vīrišķīgā Osmaņu impērijas slavenākā sultāna Suleimana Lieliskā lomai, zilacainais skaistulis un talantīgais turku aktieris ne tikai ieguva pasaules slavu, bet arī kļuva par dzimtenes ievērojamāko vēsturisko varoņu un mīlnieku lomu atveidotāju kino un TV projektos. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers