Izklaide

24.aprīlis, 19:20 Pagājušajā nedēļas nogalē notika vērienīgs koncerts, kas tika rīkots par godu Allas Duhovas deju teātra ''TODES'' 30. gadu dzimšanas dienai. Šajā koncertā uzstājās vairāki populāri Krievijas mūziķi. Tomēr ar īpaši atraktīvu šovu savus fanus pārsteidza arī latviešu dziedātājs Intars Busulis, vēsta portāls "1tv.ru". Vairāk »
 
24.aprīlis, 18:46 Jau vairākas dienas sociālajos medijos lielu popularitāti ir guvis video, kurā iemūžināts, kāds ļoti apjucis suns, kas sākotnēji neatpazīst savu saimnieku. Vairāk »
 
24.aprīlis, 15:16 Šogad aprit 31 gads kopš traģiskās Černobiļas Atomelektrostacijas avārijas. Vairāki fotogrāfi šī mēneša sākumā devās uz šo vietu, lai iemūžinātu, kā mūsdienās izskatās Černobiļas apkārtne. Vairāk »
 
24.aprīlis, 15:00 Šoreiz 1. aprīlis “labvēlīgajiem tipiem” bija gluži vai trieciendatums – klajā nāca ne tikai šīs formācijas albums “Kaste”, bet arī grupas dalībnieka Normunda Jakušonoka un “Tipa orķestra” pirmais (!) disks. Vairāk »
 
24.aprīlis, 14:32 Latviešu izcelsmes modele Karlīna Caune sociālajā medijā Instagram ir ievietojusi vairākas fotogrāfijas, kurās atainota viena no skaistākajām dienām sievietes dzīvē - kāzu dienu. Vairāk »
 
24.aprīlis, 14:00 Sociālajā medijā facebook populārā grupa "Prāta Vētra" ir ievietojusi video, kurā redzams, kā grupas mūziķi tērpušies tikai šortos un slēpošanas ekipējumā, laižas lejā no kalna Sočos. Vairāk »
 
24.aprīlis, 10:17 Jau pavisam drīz, 25. aprīlī, Rīgas klubā „Nabaklab” uzstāsies viena no šobrīd aktuālākajām “deathcore” apvienībām „Carnifex”. Vairāk »
 
23.aprīlis, 22:22 Vācijas pilsētā Minhenē šajā nedēļas nogalē norit Pavasara festivāls, kura laikā cilvēkiem bija iespēja izbaudīt vietējo mūziku, ēdienus, kā arī iztrakoties atrakciju parkā. Vairāk »
 
23.aprīlis, 19:19 Jau maijā tiks noskaidrots šī gada "Eirovīzijas" dziesmu konkursa uzvarētājs, bet līdz tam bukmeikeri izsaka savas prognozes par to, kas šajā konkursā uzvarēs. Vairāk »
 
23.aprīlis, 16:37 Ņemot vērtā to, ka šī nedēļas nogale pagāja Lielās talkas zīmē, varētu šķist, ka arī pašmāju slavenību sociālo mediju kontos vispopulārākās ir tieši Lielās talkas fotogrāfijas. Tomēr tā nebūt nav - Latvijas slavenības šajā nedēļas nogalē ir veikušas dažādas aktivitātes. Vairāk »
 
23.aprīlis, 14:17 Šodien Latvijā tiek svinēta Ūsiņa diena jeb Jurģi. Senie latvieši uzskatīja, ka ar šo dienu sākas vasara. Šajā dienā parasti pirmo reizi pēc ziemas lopi tika laisti ganībās. Tas tika atzīmēts ar rumulēšanos - aplaistīšanos ar ūdeni. Vairāk »
 
23.aprīlis, 12:05 Pagājis gads, kopš dziedātāja Diāna Pīrāgs izšķīrās ar dēlēna tēvu, franču finansistu Frenku Cesto. Vairāk »
 
23.aprīlis, 11:20 Vakar savu pēdējo spēli Latvijas izlases sastāvā aizvadīja vārtsargs Edgars Masaļskis. Pēc neveiksmīgās spēles pret Franciju, Edgars Masaļskis ģērbtuvēs teica emocionālu atvadu runu, kura ir iemūžināta video un ievietota sociālajos medijos. Vairāk »
 
23.aprīlis, 8:39 Majoru pludmalē jau ceturto gadu norisināsies Jūrmalas pavasara sporta svētki, kur lieli un mazi dalībnieki varēs sacensties trīs skriešanas distancēs, Latvijas nūjošanas čempionāta 1. posma kausa izcīņā, kā arī piedalīties citās sportiskās un izklaidējošās aktivitātēs. Vairāk »
 
22.aprīlis, 21:51 Sestdien Filipīnās notikušas deju sacensības, kurās piedalījušies vairāki simti dalībnieku. Vairāk »
 
22.aprīlis, 19:19 Sestdien Kijevā norisinājies ikgadējais frizieru un grimma mākslinieku konkurss, kura laikā demonstrēti pārdroši modes risinājumi. Vairāk »
 
22.aprīlis, 16:18 Noslēdzot trīs rakstu sēriju par iespēju apceļot Itāliju ziemā, jūsu uzmanībai vēl divi maršruti, kas tika izmēģināti, tā teikt, uz paša ādas, vispirms lidojot uz Milānu, tad no turienes ar vilcienu dodoties tālāk uz Florenci. Vairāk »
 
22.aprīlis, 12:19 Pavasaris tradicionāli bijis laiks, ka simtiem tūristu no visas pasaules steidz vērot krāšņo tulpju ziedēšanu Nīderlandē. Vairāk »
 
22.aprīlis, 11:30 Kāds 36 gadus vecs mākslinieks no Krievijas pārsteidzis vairākus sociālo tīklu lietotājus, kuri nebeidz vien sajūsmināties, cik pārsteidzoši darbi tiek radīti uz netīrajām automašīnām. Vairāk »
 
22.aprīlis, 9:00 HOROSKOPI 21.04.–27.04. 2017. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers