Izklaide

19.marts, 10:50 Andris Jermuts iemūžinājis ledus krāvumus, kuri stiepjas no Ķesterciema līdz Rojai. Vairāk »
 
19.marts, 10:21 Gaļas pārstrādes uzņēmums "Forevers" sadarbībā ar pētījumu aģentūru RAIT veiktajā pētījumā par patērētāju iepirkšanās paradumiem noskaidrojis pirktākos gaļas produktus Latvijā. Kā TOP 3 produktus pircēji izvēlas svaigu vistas gaļu, svaigu cūkgaļu un kūpinātu gaļu. Vairāk »
 
19.marts, 6:30 Nelielā tūrē pa Latviju ar savu jaunāko koncertprogrammu Mēs pārejam uz Tu devusies Aija Andrejeva. Šāda paša nosaukuma albumā iekļautās dziesmas no tekstu viedokļa ir pašas atklātākās dziedātājas līdzšinējā karjerā. «Šo sadaļu aizveru, atveru nākamo un – turpinu iet!» tā Aija. Vairāk »
 
18.marts, 18:45 Kā iepriekš ziņots, lietavu dēļ applūdusi Tērvetes upīte, kas vasara ir vien neliels strautiņš. Tas appludinājis daļu Tērvetes dabas parka. Vairāk »
 
18.marts, 16:10 Nākamajā nedēļā, 19. martā, sāksies 28. Rīgas modes nedēļa, kas norisināsies līdz 23. martam. Šajā Modes nedēļā Latvijas un ārvalstu dizaineri izrādīs savas jaunākās 2018./2019. g. rudens/ziemas kolekcijas. Vairāk »
 
18.marts, 14:42 Eiropas bukmeikeri prognozē, ka šogad Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvaras laurus plūks Izraēla. Vairāk »
 
18.marts, 11:10 Lielo dienu Rīgā šodien iekandinās visas dienas garumā. Ja no sešiem rītā saullēkts tradicionāli tika sagaidīts Arkādijas parkā ar dziesmām Liepu aplī, pēršanos ar pūpolu un izplaucētiem bērzu zariem, veselības un skaistuma veicināšanas rituāliem Mārupītes krastā, putnu dzīšanu, šūpoļu kāršanu un citiem tradicionāliem rituāliem auglības, veselības un skaistuma nodrošināšanai. Vairāk »
 
18.marts, 8:44 Anna Panna ir saldumu virtuozs, tomēr paralēli kūkām savu ikdienu nevar iedomāties arī bez gardiem un vizuāli skaisti noformētiem dzērieniem. Vairāk »
 
17.marts, 20:10 Atrast perfektu laulības gredzenu var izrādīties stresa pilna pieredze. Jūs taču vēlaties, lai gredzens atbilstu jūsu gaumei un vienlaikus kalpotu kā atgādinājums par laimīgo kopdzīvi. Pie tam, nav mazsvarīgi – laulības gredzenu parasti iegādājas visam mūžam. “Chopard” salona pārstāve Irīna Saviča stāsta, ka īstā gredzena izvēli atvieglos, ja precīzi zināsiet, ko jūs un jūsu partneris vēlas, kā arī jums būs skaidrs priekšstats par vēlamo dizainu, materiālu un pieejamo budžetu. Vairāk »
 
17.marts, 17:07 Sestdien Tokijā sākusies ķiršu ziedēšanas sezona, kas tiek uzskatīta par pavasara sākumu. Japānas Meteoroloģiskais dienests ziņo, ka pirmie ziedi uzplaukuši pie Jasukuni svētnīcas Tokijā. Ķiršu ziedēšana ilgst aptuveni divas nedēļas, kuru laikā Tokijas parkos un uz ielām būs redzami baltie un sārtie ziedi. Meteoroloģiskais dienests norādīja, ka ķiršu ziedēšana sākusies deviņas dienas agrāk nekā parasti. "Siltais laiks februāra beigās un marta sākumā paātrināja pumpuru augšanu," reportieriem pavēstīja dienesta amatpersona. Pēc aptuveni nedēļas ķiršu koki būs pilnā plaukumā. To pavēnī pulcēsies ģimenes un draugu kompānijas, kas rīkos piknikus vai ballītes. Japānas rietumos ķiršu ziedēšana jau sākusies, taču ziemeļos tā varētu sākties tikai maijā. Vairāk »
 
17.marts, 16:50 Mūziķis Intars Busulis sociālajā tīklā facebook dalījies ar mīļu ierakstu. Vairāk »
 
17.marts, 15:08 Jau drīzumā oficiāli tiks šķirta 57 gadus vecā aktiera Daga Hačinsona un 23 gadus vecās Kotnijas Stodenas laulība, kuras noslēgšana pirms septiņiem gadiem izraisīja īstu sašutuma vētru pat šķietami liberālajā Holivudā. Vairāk »
 
17.marts, 14:59 Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina visus interesentus uz pavasarīgu Lielās dienas sagaidīšanu 18. martā no 12.00 līdz 16.00. Vairāk »
 
17.marts, 14:33 Miniatūrā Islande ir apceļojama ļoti neilgā laikā. Tomēr tā ir šķietamība, un islandieši to pierāda, sastādot tūrisma maršrutus, kas var kalpot gan ieskatam, lai Islandes viesi apjaustu, ko var ieraudzīt, gan arī tos var izbaudīt un piedzīvot. Dienā vairāk par vienu pārgājienu vai izbraukumu nebūs iespējams īstenot. Un Islande ir valsts, kurā var ļauties fantāzijai arī tad, ja domu gaita ir racionāla. Par elfiem un troļļiem Islandē nejoko! Vairāk »
 
17.marts, 13:53 Britu televīzijas kompānija ITV ir apstiprinājusi Džeremiju Klārksonu par šova Who Wants to be a Millionaire vadītāju, turklāt viņa pienākums būs atgūt skatītājus, jo beidzamajās četrās sezonās šovs netika raidīts. Vairāk »
 
17.marts, 11:51 "Beidzot! Pēc 2 gadiem (2!) esmu saņēmusies, atcerējusies un izdarījusi - ielikusi Ūdra & Balodes pēdējo ierakstīto dziesmu "Klusumā" youtubē," facebook raksta Ilona Balode. Vairāk »
 
17.marts, 9:03 HOROSKOPI 16.– 22. martam Vairāk »
 
16.marts, 21:12 Populārā dziedātāja Dināra Rudāne 15. martā svinēja 33. dzimšanas dienu. Taču tāpēc jubilāre nesēdēja rokas klēpī salikusi, lai tikai nopūstu no svētku tortes svecītes. Savā dzimšanas dienā viņa labprāt trenējās sporta zālē. Vairāk »
 
16.marts, 16:28 Šovakar un rīt, 16. un 17. martā, Liepājas Olimpiskā centra arēnā notiks ilgi gaidītais un lolotais simtgades lielkoncerts “LIEPĀJA izAICINA”, kas būs grandiozi svētki gan tā apmeklētājiem, gan vairāk nekā 500 dalībniekiem, kas jau ir ieradušies Liepājā un aktīvi gatavojas šī vakara koncertam. Par simbolisku samaksu koncertus iespējams apmeklēt ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim. Biļetes cena ir 5 eiro. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers