Izklaide

18.mai
Tuvojoties filmas “Blēži” pirmizrādei Latvijas kinoteātros, filmas radošā komanda piedāvā aktrises Ievas Florences video dienasgrāmatu.
 
18.mai
2018. gada 17. maijā Baltijas valstu kino festivālā Sanktpēterburgā Krievijas pirmizrāde notikusi režisores Ināras Kolmanes dokumentālajai filmai "Dubultā dzīve. Sekss un PSRS".
 
18.mai
Arī 17.maijā sociālajā tīklā Instagram bijis lērums jaunu fotogrāfiju no pasaulē atpazīstamākajiem cilvēkiem.
 
18.mai
Ekstravagants skatuves tēls, huligāniska uzvedība un enerģētiski piesātināta mūzika, kas pārkāpj jebkādu žanru robežas – ar šādu vai līdzīgu piedāvājumu šo svētdien, 20. maijā, koncertzālē “Palladium Rīga” uzstāsies amerikāņu čigānu pankroka apvienība “Gogol Bordello”.
 
18.mai
Šova "Saimnieks meklē sievu" ietvaros Aivara Dimitrijeva lauku sētā kaislības sita augstu vilni. Pie viņa viesojās trīs meitenes, tostarp Krista Kļavniece, kas izpelnījās saimnieka simpātijas.
 
18.mai
Sestdien, 19.maijā, Lielbritānijā notiks prinča Harija un amerikāņu aktrises Meganas Mārklas kāzas.
 
17.mai
71. ikgadējais Kannu kinofestivāls turpinājies ar lērumu pirmizrāžu un pasākumu arī 17.maijā.
 
17.mai
Signes Meirānes kūku recepšu grāmata veltīta "100 kūkas un 1 svecīte" Latvijas valsts simtgadei, un receptes iegūtas no katra Latvijas reģiona, kā arī dažādām Latvijā zināmām personībām. Grāmatas prezentācijā piedalījusies arī tās vēstnese - Vaira Vīķe-Freiberga.
 
17.mai
Linda Leen sadarbībā ar ģitāristu Rihardu Lībieti radījusi dziesmu "Uzar mani kā zemi", kas kā latviskota versija seko gada sākumā iznākušajai "Весна".
 
16.mai
Atklājot vasaras koncertsezonu, Aija Andrejeva piedāvā jaunu dziesmu - "Pinies man pa kājām", no februārī izdotā albuma "Mēs pārejam uz Tu". Jaunā dziesma ir albuma ceturtais singls, un tās autori ir Kaspars Ansons un pati Aija Andrejeva.
 
16.mai
Par godu filmai ''En Liberte'', 71. ikgadējā Kannu kinofestivāla ietvaros notikusi ''Magnum'' VIP ballīte.
 
16.mai
Sestdien, 19. maijā, no pulksten 9.59 līdz pat svētdienas pulksten 2.30 Salacgrīvā notiks Trešais Reņģēdāju festivāls, kurā godinās reņģes, reņģu ķērājus un reņģēdājus. Krastā brauks zvejas vīri un smels reņģes tieši no laivām.
 
16.mai
Kannu kinofestivāla ietvaros turpat Francijas Rivjērā, ikoniskajā ''Hotel du Cap Eden Roc'' notikusi juvelierizstādājumu zīmola ''De Grisogono'' ballīte, kurā viesojās ne mazums slavenību. Tajā pašā dienā turpat notika arī aktiera Džona Travoltas rīkots pasākums, par godu viņa krimināldrāmai ''Gotti''.
 
16.mai
Krievu supermodeli Natašu Polī, kura savu iznācienu uz sarkanā paklāja veica ''Versace'' kleitā, daudzi sauc par skaistāko šī gada Kannu kinofestivāla viešņu.
 
16.mai
Otrdien, 15. maijā, Kannu starptautiskā festivāla programmā “Kannu klasika / Cannes Classics” Festivāla pils Bunjuela zālē notika režisora Rolanda Kalniņa filmas “Četri balti krekli” oficiālā skate, kas kļuvusi arī par šis filmas pasaules pirmizrādi. Seansā piedalījās arī filmas režisors Rolands Kalniņš un operators Miks Zvirbulis, bet grupas “Carnival Youth” četri puiši, tērpušies baltos kreklos, Kannu filmu tirgus Latvijas paviljonā dziedāja dziesmu par četriem baltiem krekliem un sirdsapziņām. Filmas seanss visiem klātesošajiem kļuva par emocionālu un aizkustinošu pieredzi, tas noslēdzās ar sirsnīgiem aplausiem, godinot 96 gadus veco režisoru Rolandu Kalniņu un filmas operatoru Miku Zvirbuli.
 
16.mai
Maija sākumā par godu faktam, ka šogad Pasaules čempionāts hokejā norisinās LEGO dzimtenē Dānijā, pašmāju hokeja fani iemūžinājuši Latvijas hokeja izlases spilgtākos spēļu momentus LEGO izpildījumā. Arēna tapusi no vairāk nekā 20 000 detaļām. Kā izrādās, Latvijas hokeja zelta mirkļu iedzīvināšana LEGO aizņēmusi vairāk nekā 30 stundas. “Lai arī biju veidojis dažādus apjomīgus objektus, hokeja arēna ir līdz šim lielākais darbs, pie kura man nācies strādāt. Tas tika paveikts četros piegājienos, katrā darbojoties aptuveni 7 stundas. Visvairāk laika nācās patērēt, meklējot nepieciešamās detaļas, lai izveidotu perfektu kompozīciju. Tas arī bija pats piņķerīgākais un nogurdinošākais visā procesā. Ieraugot galarezultātu, gan visas raizes tika aizmirstas, jo tas arī pašam šķita gana iespaidīgi. Ja visas šajā projektā ievietotās detaļas sadalītu LEGO komplektos, tā kopējā cena varētu būt ap 2000 €,” atzīst populārā konstruktora meistars Pēteris Sproģis, kurš sadarbībā ar OlyBet realizējis interesanto ideju.
 
15.mai
Dveins Džonsons, Maikls Felpss, Džeisons Stethems, Selma Hajeka, Rita Ora, Vanesa Hadžensa, Snoop Dogg un citas zvaigznes pēdējās dienās aktīvi izmantojuši populāro sociālo tīklu.
 
15.mai
Regbija kluba “Mītava” jaunie sportisti pulcējās Zemgales Olimpiskajā centrā, lai kopīgi apgūtu dziedātprasmi un bruģētu ceļu uz lielo Mežaparka skatuvi XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Sadziedāšanās naktī. Dziesmusvētku virsdiriģenta Inta Teterovska vadībā sportisti iepazinās ar unikālu, Dziesmusvētku lieldrauga Swedbank radītu tehnoloģiju risinājumu – balss spēli “DzieDot”, trenēja balsi un apguva latviešu tautasdziesmas. Jaunieši pierādīja, ka ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību arī tie, kuri parasti uzskatīti par nedziedātājiem, var kļūt par lieliskiem dziedātājiem.
 
15.mai
"Kad Vecmīlgrāvis iegrimis ceriņu un ābeļziedu kupenās, ir laiks doties aplūkot Ziemeļblāzmas parku. Var braukt ar auto, bet arī 2.vai 24.autobuss jūs aizvizinās līdz Vecmīlgrāvim pusstundas laikā. Te 5,4 ha plaša parka vidū atrodas atjaunotā kultūras pils Ziemeļblāzma. Šis ir vienīgais Rīgas parks, kura vārti tiek slēgti no 23-6," lasāms "Rīgas dārzi un parki" facebook kontā.
 
15.mai
Grupas „Galaktika” solists un mūziķis Normunds Zušs savā facebook kontā publicējis video, kas izpelnījies lielu sociālā tīkla lietotāju sajūsmu.
 
15.mai
No 13. līdz 17.maijam Sidnejā norisinās Austrālijas ''Mercedes-Benz Fashion Week'' modes nedēļa.
 
15.mai
Par godu karaliskajām kāzām, Lielbritānijā radīts iespējamais svinību attēlojums no slavenajām LEGO figūriņām.