Izklaide

Vakar, 17:10 Latviešu mākslinieku un Latvijas Bērnu mākslinieciskās fantāzijas akadēmijas vadītāju Jāni Anmani šopavasar grūti pazīt – tik ļoti mākslinieks mainījies ar atlaisto bārdu. Jaunās pārvērtības attēlojusi arī mākslinieka sieva Ingrīda Anmane, kas uzgleznojusi mīļotā vīra portretu. Vairāk »
 
Vakar, 16:54 Filadelfijas štatā ASV notiekošajā pusmaratona sacensībām netālu no finiša līnijas bezspēkā saļima kāda skrējēja. To ievēroja garāmskrienošie vīrieši, kuri palīdzēja viņai šķērsot finiša līniju. Vairāk »
 
Vakar, 16:20 Šis mēnesis Spānijā pasludināts par deju mēnesī. Vienā no priekšnesumiem pludmalē uzstājušās 1500 dejotājas. Vairāk »
 
Vakar, 16:08 Latviešu instrumentālās mūzikas albumu sērijas “Gadalaiki” jaunākais, pēc skaita trešais, izdevums “Pavasaris. Ģitāra”, kuru ieskaņojis Rihards Lībietis. Ģitārists savā versijā iespēlējis un aranžējis desmit kompozīcijas, tostarp Raimonda Paula “Mēs tikāmies martā” un “Mežābeli”, “Prāta vētras” hitu “Plaukstas lieluma pavasaris”, Emīla Dārziņa “Melanholisko valsi”, Ērika Ķiģeļa “Aprīļa pilienus”, grupas “Instrumenti” dziesmu “Zemeslodes”, Mārtiņa Freimaņa “Bet maijpuķītēm jāpaliek” un “Dzīve kā košums” un citus gabalus Vairāk »
 
Vakar, 14:21 Kā liecina vietnē youtube.com publicētais video, tad pēc sešu gadu pauzes ar jaunu dziesmas vizualizāciju atgriezies Grafomāns. Vairāk »
 
Vakar, 13:46 Sestdien, 25. martā, notika ansambļa "Čikāgas piecīši" dibinātāja Alberta Legzdiņa bēres. Tajās piedalījās tuvinieki, ansambļa biedri, kā arī Latvijas Republikas vēstnieks Amerikas Savienotās Valstīs (ASV) Andris Teikmanis. Vairāk »
 
Vakar, 13:21 Marta vidū žurnāls "Vakara ziņas" rakstīja, ka sabiedrības uzmanības lokā nonākusi aktrise Agnese Zeltiņa un bijušais diplomāts, tagad uzņēmējs Rūdolfs Brēmanis. Runā, ka sašķobījušās pāra attiecības. Kamēr neviena no iesaistītajām pusēm sīkāku informācija par attiecībām nesniedz, tikmēr A.Zeltiņa kopā ar meitu devusies atpūsties uz ārzemēm. Vairāk »
 
Vakar, 12:02 Sociālajos tīklos iedzīvotāji aizsākuši interesantu akciju, kuras mērķis padarīt Latvijas pļavas, mežus un māju pagalmus sakoptākus. Vairāk »
 
Vakar, 11:45 Aizvadītajā nedēļas nogalē Taizemē noticis pavisam neparasts skrējiens. Aptuveni 500 līgavas un viņu mīļoti sacentušies četru kilometru garā skrējienā. Uzvarētājs saņēma 27 000 eiro lielu balvu. Vairāk »
 
Vakar, 11:14 Jau 6.aprīlī Rīgā gaidāms vienīgais amerikāņu elektroniskā roka un triphopa dueta Phantogram koncerts Baltijā. Koncerts "Palladium" zālē būs veltīts grupas jaunākā albuma "Three" atbalstam. Par "iesildītājiem" izvēlēta pašmāju grupa Bandmaster. Vairāk »
 
Vakar, 10:05 Sestdien atzīmēta akcija "Zemes Stunda", kuras laikā, paužot savu atbalstu videi draudzīgam dzīvesveidam, pasaulē piedalījās rekordliels valstu un teritoriju skaits - 187. Arī Latvijā notikusi liela iedzīvotāju atsaucība dalībai Zemes Stundas pasākumos, iesaistoties gan pašvaldībām un to iedzīvotājiem, gan pilsētu domēm, organizācijām un uzņēmumiem. Zemes stundas sauklis šogad bija "Iededzies pārmaiņām". Vairāk »
 
Vakar, 8:07 «Es savā dzīvē esmu nospēlējis tik daudz lomu, ka tagad mierīgi varu teikt: es mīlu teātri. Un man patīk, ka cilvēkiem patīk teātris,» saka aktieris Rūdolfs Plēpis. Kopā ar savu kolēģi Rolandu Zagorski-Rolandu viņi šovakar, atzīmējot Starptautisko Teātra dienu, būs uz teātra-kluba Hamlets skatuves. Bet mirkli pirms tam, kad notiek teātra brīnums, Neatkarīgajai ir iespēja būt klāt, kad abi lieliskie skatuves mākslas meistari satiekas, lai parunātu par gaistošo skatuves mākslu. Vairāk »
 
Vakar, 7:15 Pašmāju modes spridzekli Kašeru jeb īstajā vārdā Kasparu Blūmu-Blūmani var uzskatīt par vienu no beidzamā laika spilgtākajām personībām modes aprindās. Kašera vārds plašākai sabiedrībai izskanēja, piedaloties muzikālajā realitātes šovā, kas vainagojās arī ar pāris veiksmīgiem un mākslinieciski baudāmiem mūzikas klipiem. Paralēli mūzikas lauciņam Kašers ir pierādījis sevi kā harismātisku pasākumu un raidījumu vadītāju, un viņa spilgtā personība un neizzūdošā enerģija piepilda jebkuru telpu, kurā viņš ienāk. Nupat multimākslinieks ir atgriezies kanāla «Rīga TV24» veidotā raidījuma «Rīgas Stila pavēlnieks» vadītāja lomā un atklāj desmit lietu, kas padara viņa personību tik spilgtu un unikālu. Vairāk »
 
26.marts, 23:00 Rīgu iepazina Norvēģijas un Čehijas pārstāvji, kuri apceļo Eiropu, lai popularizētu savas dziesmas, kuras izpildīs starptautiskajā dziesmu konkursā "Eirovīzija" šī gada maijā Kijevā, Ukrainā. Vairāk »
 
26.marts, 20:20 Slavenais spāņu aktieris Antonio Banderas atklājis, ka janvārī piedzīvojis sirdslēkmi un pašreiz atkopjas no operācijas, vēsta Daily Mail. Vairāk »
 
26.marts, 16:20 Ar interesantu atklājumu sociālajos tīklos dalījusies Inese. Viņa uzgājusi, ka pie Liepājas lidlauka redzamas lidmašīnu kontūras. Izrādās - tie ir speciāli šādā veidā izraksti grāvji, kuri saglabājusies no Otrā pasaules kara laika. Vairāk »
 
26.marts, 16:00 Lielākā daļa balto stārķu no ziemošanas vietām varētu atgriezties aprīlī, savukārt pirmie melnie stārķi, iespējams, parādīsies jau tuvākajā laikā, informē Latvijas Putnu fonda valdes loceklis Kārlis Millers. Vairāk »
 
26.marts, 14:40 Anekdotes sagatavotas no žurnāla "Vakara Ziņas". Vairāk »
 
26.marts, 14:00 Šā gada vasaras lidojumu sezonā, kas sākas šodien, 26.martā, no starptautiskās lidostas "Rīga" būs iespējams doties uz 89 galamērķiem visā pasaulē. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers