Izklaide

15.augusts, 16:38 Piektdien, 18.augustā, Vērmanes dārzā ar koncertu “Sapnis vasaras naktī” un vērienīgām Francijas mākslinieku veidotām uguns instalācijām Arkādijas parkā sāksies Rīgas svētki 2017. Trīs svētku dienās rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt plašu pasākuma programmu gan 11. novembra krastmalā, Vērmanes dārzā, gan parkos, laukumos un pilsētas apkaimēs. Vairāk »
 
15.augusts, 15:30 Ņujorkas maiznīca "Black Rooster'' ieguvusi vērību pāri okeānam, proti, pie mums Latvijā, jo gatavo mūsu tradiocionālo maizi. Vairāk »
 
15.augusts, 10:30 Saldējumu, plastelīnu, suliņu, burbuļu pūšamo. Tad vēl ieejas biļetes, maksa par autostāvvietu, turza ar popkarnu. Nereti atpūta kopā ar mazo sirdsāķīti izvēršas par īstu "maka purinātāju", kas paģēr, ka pasākumu apmeklēšana ar bērniem ir dārgs un tādēļ salīdzinoši rets prieks. Vairāk »
 
15.augusts, 5:15 Franču kinorežisors Liks Besons vēlas uzņemt turpinājumu filmai "Valerian And The City Of A Thousand Planets" ("Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta") un pieļauj, ka patlaban pasaules kinoteātros redzamās lentes zvaigznes Kara Delevīna un Deins Dehāns labprāt iesaistītos projekta nākamajās daļās. Vairāk »
 
15.augusts, 2:30 Ķīnai patīk dažādas ikdienišķas lietas pārvēst krāsainos, humoristiskos "multeņu" tēlos, ko viņi šoreiz izdarījuši arī ar autostāvvietas bloķētājiem. Tādā veidā šoferiem nebūs iespēja nepamanīt kur nedrīkst novietot savu transportlīdzekli. Vairāk »
 
15.augusts, 0:30 Nīderlandē kāds entuziasts izveidojis kostīmu, kas ļauj lidot cauri mākoņiem, kā varonim no filmas "Dzelzs vīrs" ("Iron Man"). 39 gadus vecais jarno izveidojis lidtērpu, pievienojot tam pie kājām lidmašīnas dzinējus. Vairāk »
 
14.augusts, 23:00 Kāda meita nofilmējusi smieklīgu videoklipu, kurš parāda, kā viņas tēvs cenšas pārvarēt paniskās bailes no augstuma. Tēvs lēnām rāpojot, cenšas paskatīties lejā no augstas klints. Un viņam tas arī izdodas. Vairāk »
 
14.augusts, 21:50 26. un 27.augustā Splendid Palace, Cafe Film Noir, Rīgas Improvizācijas teātra (RIT) aktieri ielēks 25 stundu garā improvizācijas maratonā. Uzstāsies RIT pamatsastāvs, studijas: ART i ŠOK, Prieka Ministrija, KIKIT, IN impro, Kontakts, jaunākie RIT dalībnieki un RIT draugi. Vairāk kā diennakti ilgajā improvizācijas virpulī skatītājiem tiks piedāvāta plaša programma - studiju izrādes, improvizācijas džemi jauktos sastāvos, kā arī muzikālā improvizācija. Vairāk »
 
14.augusts, 21:00 Rumbulas lidlaukā notiekošajos "auto karos" iesaistījies arī kāds mazs zēns, kurš no automašīnu modelīšiem izveidojusi "Audi" quattro logotipu ar visu gekonu. Vairāk »
 
14.augusts, 20:00 Rīgā 18.,19. un 20. augustā noritēs Pilsētas svētki, un viens no tradicionālajiem rīdzinieku un pilsētas viesu iecienītākajiem notikumiem ir svētku salūts. Vairāk »
 
14.augusts, 19:55 Japānas pilsētā Tokijā šodien notikusi Pikačū karnevāla parāde, kurā piedalījās ap 100 dažādu Pikačū tērpos ģērbtu dejotāju un mākslinieku. Vairāk »
 
14.augusts, 16:50 Šī nedēļa TV ekrānos iesāksies ar jaunu meksikāņu seriālu, dzīvesveida realitātes šova Īstie veči jauno sezonu un tiešraidi no Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā un Tautas Krusta ceļa. Vairāk »
 
14.augusts, 15:00 Amerikāņu popmūzikas grupa “Haim” pastāv desmit gadus, tā interesanta jau ar to vien, ka tajā muzicē trīs ebreju izcelsmes māsas – basģitāriste Este (dzimusi 1986. gadā ), vadošā vokāliste/ģitāriste Daniele (1989) un ģitāriste/taustiņniece Alana (1991) Haimas. Vairāk »
 
14.augusts, 14:30 Izdzīvojot vasaras saulainās dienas augustā, Ieva aicina atvadīties no liekā, nevajadzīgā, traucējošā un klusi, klusi doties uz nākamo – jauno sākumu. Vairāk »
 
14.augusts, 12:25 Vasara ir laiks, kad katra minūte, kas pavadīta mīļotajā birojā, šķiet kā stunda, bet katra virsstunda- kā vesela mūžība. Ja tavs priekšnieks ir pretimnākošs, bet tavs prāts- radošs, izmanto iespēju ar visu datoru pārcelties uz telpām, kas būs kaut kas vidējs starp biroju un mājas dīvānu. Vairāk »
 
14.augusts, 11:02 No 8.līdz 14.septembrim Krievijā, Sočos, norisināsies jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis". Kā liecina informācija sociālajā tīklā facebook, tad arī šoreiz konkursantus vērtēs žūrijas loceklis no Latvijas. Vairāk »
 
14.augusts, 10:02 Lai gan tieši Liepāja jau gadu desmitiem tiek uzskatīta par mūzikas, roka un labas izklaides galvaspilsētu, tomēr vēju pilsētā izklaides industrijas pārstāvjiem ar katru gadu kļūst arvien grūtāk noturēt savu biznesu virs ūdens. 2013. gada sākumā atvadu ballīti rīkoja leģendārā Rokkafejnīca, kuras telpas teju trīs gadus stāvēja tukšas, līdz 2015. gada nogalē Liepājas centrā tika atklāts restorāns- klubs "Vecais vikings". Diemžēl, šobrīd tapis zināms, ka arī šī atpūtas vieta spiesta sašaurināt savu darbību. Vairāk »
 
14.augusts, 6:30 Šīs nedēļas nogalē Rīgā noritēs tradicionālie pilsētas svētki. Tajos būs vērienīga programma, no burātāju festivāla un aviācijas šova līdz pat uguns instalācijām, zvaigžņu vērošanai naksnīgajās debesīs un ierastajam salūtam. Šim pasākumam ir arī savi diriģenti, un tie mīt Kultūras pārvaldē. Vairāk »
 
13.augusts, 22:40 Portāls Boredpanda.com izveidojis asprātīgu foto galeriju, kas apliecina, cik grūti dažkārt ir būt kreilim. Vairāk »
 
13.augusts, 22:10 Sestdien, 12.augustā Ķīnā aizvdītas čili piparu ēšanas sacensības "Spicy King". Dalībnieki iesēdās vannās kurās sabŗti pipari un uzvar tas, kurš apēd visvairāk. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers