Izklaide

24.maijs, 15:52 "Dziesma veltīta manai mīļai Sandriņai, Sandrai Brīnumai, jo mēs bijām nešķirami 40 gadus gan dzīvē, gan uz skatuves. Sandra profesionālā studijā ir iedziedājusi vairāk kā 500 dziesmu, pati sarakstījusi 250 dziesmu, iznākuši 23 mūzikas albumi, Sandra gada laikā nodziedāja ap 300 koncertu. Dziesmu rakstītāja bija Sandra, es tikai biju līdzautors un aranžētājs. Atceroties savas dzīves laimīgākos 40 gadus, kā pateicību Sandrai uzrakstīju dziesmu VELTĪJUMS. Domāju, ka Sandra ir atstājusi neizdzēšamas pēdas latviešu mūzikā. Nododu dziesmu klausītāju vērtēšanai un radiostacijām spēlēšanai," par dziesmu stāsta Andris Brīnums Vairāk »
 
24.maijs, 15:15 Jaunais mūziķis Rihards Bērziņš plašāku popularitāti ieguvis, piedaloties šovos “X-Factor Lithuania”, “Supernova 2015”, kā arī talantu šovā “Jaunā talantu fabrika”. Rihards ir arī dažādu konkursu uzvarētājs : “Jaunās zvaigznes" – Grand Prix, “II Pulcinella d’Oro”, Itālija – 1. vietas ieguvējs u.c. Lielākā publiskā uzstāšanās notikusi Hamburgas pilsētas svētkos (ap 50 000 skatītāju). Viņš piedalījies arī rokoperā “Olivers”, kurā bija galvenās lomas atveidotājs. "Zīmēju pasauli" vārdu autori ir Reinis Briģis, Oskars Deigelis, Rihards Bērziņš, Juris Ludženieks, bet mūzikas autori Juris Ludženieks un Rihards bērziņš. Dziesma ierakstīta pie Reiņa Briģa Vairāk »
 
24.maijs, 13:20 Latviešu dziedātājs Lauris Reiniks piedzīvojis nepatīkamus brīžus Francijas dienvidu pilsētā Marseļā, kurā mūziķis pabijis sakarā ar jaunās dziesmas "Es domāšu par tevi" videoklipa filmēšanu. Vairāk »
 
24.maijs, 8:51 Svētdien Ikšķiles estrādē, kur no pulksten 15 notiks Edgara Liepiņa gadskārtējais piemiņas koncerts jeb Hugo Diega dziesmu svētki, tiks pasniegta arī aktiera iedibinātā balva Joku karalim 2017. Šogad to saņems aktieris, TV raidījumu vadītājs un viens no talantīgākajiem smīdinātājiem un joku plēsējiem Valters Krauze. Vairāk »
 
23.maijs, 23:32 Francijā no 17. līdz 28. maijam norisinās ikgadējais Kannu kinofestivāls, kura ietvaros Kannās ierodas daudzas slavenības un kino zvaigznes. Protams, lai rūpētos par savu tēlu, slavenības uz sarkanā paklāja cenšas gozēties pēc iespējas skaistākos tērpos. Vairāk »
 
23.maijs, 20:41 Mārtiņš Oliņš pirms vairāk nekā diviem gadiem saņēma "Latvijas lepnuma" balvu, bet popularitāti vīrietis guva piedaloties šovā "Dejo ar zvaigzni". Savukārt pavisam nesen viņš kļuva par vīru savai mīļotajai sievietes Rūtai Olšteinai, vēsta portāls "kas jauns". Vairāk »
 
23.maijs, 20:32 Jau zināms, ka šonedēļ ASV prezidents devās starptautiskajā vizītē uz Izraēlu. Protams, šajā oficiālajā ceļojumā Trampu pavadīja viņa sieva Melānija. Dodoties pa sarkano paklāju, notverts mirklis, kur ASV pirmā lēdija ar savu ķermeņa valodu atgrūž sava vīra Donalda pasniegto roku. Vairāk »
 
23.maijs, 18:45 Kāda sieviete sociālajā medijā Facebook ir publicējusi vairākas fotogrāfijas, kurās iemūžināts neparasts atradums ūdenī pie Bolderājas. Vairāk »
 
23.maijs, 18:27 Katru gadu "Eirovīzijas" konkursā tiek izvēlēts ne tikai tās uzvarētājs, bet arī tiek noteikti vislabāk un vissliktāk ģērbtie dalībnieki. Šogad vissliktāk ģērbto dalībnieku topā ir iekļuvusi grupa "Triana Park" no Latvijas. Vairāk »
 
23.maijs, 17:15 Pirms septiņiem gadiem latviešu meitene Diāna Moon jeb īstajā vārdā Diāna Černe devās uz Vācijas galvaspilsētu Berlīni, lai strādātu un veidotu dziedātājas karjeru. Viņa visu sāka no nulles, arī vācu valodas apguvi. Pa šiem gadiem Diāna Moon ir izveidojusi galvu reibinošu dziedātājas karjeru, par kādu pašmāju mūziķi varētu tikai sapņot, viņas foto rotā vācu dzīvesstila žurnālu lappuses, viņu intervē Vācijas televīzijas un radio. Vairāk »
 
23.maijs, 16:06 «Es domāju, ka cilvēkam nevienās attiecībās nevajadzētu pazaudēt sevi. Katrā ziņā es esmu vienkārši citādāka nekā Čehova Nensija, iekšēji daudz distancētāka. Un es uzskatu, ka sievietēm ir jāprot tādām būt,» saka Liepājas teātra jaunā aktrise Samira Adgezalova. Viņai sestdien pirmizrāde – Platonova sievas Nensijas loma režisora Dž. Dž. Džilindžera iestudētajā liriskajā komēdijā Platonovs un viņa sievietes. Vairāk »
 
23.maijs, 15:07 Līdz ar ilgi gaidītā vasaras karstākā seriāla "Viņas melo labāk" sākšanos, izsludināts seriāla aktieru dubultnieku konkurss. Vairāk »
 
23.maijs, 14:45 Sadarbībā ar studija “Bluķis”, SIA “Arhitekti Ārgaļi” un biedrību “Pagalmi” šogad 27. maijā no plkst. 10.00 norisināsies Avotu Apkaimes svētki. Svētku programmā koncerti, darbnīcas, fotospēle, tirdziņš, krāmu tirdziņš un citas izklaides. Vairāk »
 
23.maijs, 14:35 Irēna Pulkinena bieži vien sabiedrībā ir manīta izejam ar uzņēmēju Oskaru Barševski. Tomēr pēdējā laikā abu attiecībās ir novērojama šķelšanās. Oskars ir devis priekšroku kādai nezināmai kanādietei, raksta žurnāls "Kas jauns". Vairāk »
 
23.maijs, 13:52 Kembridžas hercogiene Keita arī šogad apmeklējusi Čelsijas ziedu šova skaistākos dārzus. Vairāk »
 
23.maijs, 12:04 20. maijā ar uzvarētāju noskaidrošanu un apbalvošanas ceremoniju noslēdzās SIA Rīgas meži organizētais starptautiskais koku skulptūru festivāls, kurā piedalījās septiņi tēlnieki no vairākām pasaules valstīm. Turpmāk festivāla ietvaros tapušos darbus katrs interesents varēs aplūkot pastaigās pa Mežaparka takām. Vairāk »
 
23.maijs, 10:31 Vienā no centrālajiem Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas laukumiem grandiozas ceremonijas laikā mājas tika sagaidīti un apsveikti Zviedrijas valstsvienības hokejisti, kas svētdien, 21. maijā, izcīnīja pasaules čempionu titulu. Vairāk »
 
23.maijs, 10:11 "Jūtu, ka garīgi no tīņa jau esmu izaudzis līdz jaunietim, kurš jau sāk nojaust, kāpēc dzīvoju un kāds ir mērķis manai būšanai šajā pasaulē. Vēlos iedvesmot un iedrošināt cilvēkus nebaidīties dzīvot. Vairāk »
 
23.maijs, 7:12 Šodien noformēt 14.maijā gūto Keno laimestu 18 000 eiro apmērā bija ieradusies ap 35 gadus veca rīdziniece, kura atzīst, ka apmēram vienu mēnesi ir regulāra loteriju spēlētāja. Viņa iepriekš nodefinējusi savas vajadzības jeb mērķi, kam nauda nepieciešama, un sākusi spēlēt ar vienu un to pašu skaitļu kombināciju. Interesanti, ka tieši pirms laimesta izlozes viņa skaitļu kombināciju nomainīja, vēsta "LatLoto" Vairāk »
 
22.maijs, 21:21 Ir nākusi klajā priecīga vēsts visiem filmas "Mamma Mia" faniem - jau 2018. gada jūlijā uz lielajiem ekrāniem būs skatāma filmas otrā daļa, vēsta portāls ''ew.com" Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers