Izklaide

20.oktobris, 21:04 Nra.lv sadarbībā ar LMT piedāvā noskatīties izklaidējoši izglītojošu raidījumu ZinZINOO zinātkāriem bērniem un jauniešiem. Šoreiz ZinZINOO runās par skaistumkopšanu un parādīs, kā mājās pagatavot lūpu balzamu. Skaistumkopšanas procedūras cilvēki veic jau 4000 gadus. ZinZINOO vadītājs Marģers Martinsons pastāstīs par skaistumkopšanas vēsturi – kā mainījušās cilvēku domas par to, kas ir skaists. Skatītājiem būs iespēja arī iemācīties, kā no četrām sastāvdaļām pagatavot pavisam īstu lūpu balzamu. Raidījumu ZinZINOO veido Zinātkāres centra ZINOO speciālisti. Zinātkāros prātus pirmajā ZinZINOO sezonā izaicinās 25 raidījumi, ik piektdienu piedāvājot divas atklājumiem bagātas sērijas ar iespaidīgiem zinātniskiem eksperimentiem, smieklīgiem jokiem un pavisam nopietnām sarunām par aizraujošo un neizdibināmo zinātnes pasaulē. Raidījumu atbalsta tehnoloģiju uzņēmums Accenture un augstskola RISEBA. Skaties ZinZINOO arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un http://straume.lmt.lv/zinzinoo. Zinātkārie prāti aicināti iesaistīties ZinZINOO Twiter diskusijās, lietojot tēmturi #Zinoo. Vairāk »
 
20.oktobris, 19:50 Restorāna "Burger Studio" reklāmas stends Jūrmalā sasmīdinājis cilvēkus. Vairāk »
 
20.oktobris, 17:59 Sociālajos tīklos gana bieži ir publicētas fotogrāfijas, kur iemūžināti parkošanās meistari vai nekauņas, kurām, visbiežāk, labpatīk novietot savu auto invalīdiem paredzētās autostāvvietās, taču šoreiz cits stāsts... Vairāk »
 
20.oktobris, 16:23 Brīvdienu ceļvedis Vairāk »
 
20.oktobris, 9:24 "Spotlight Casting" savā facebook kontā aicina pieteikties interesentus, kas grib filmēties jaunā spēlfilmā. Vairāk »
 
20.oktobris, 7:57 Ziemassvētki būs tikai pēc diviem mēnešiem, bet kāds jau sāk tiem gatavoties ļoti laicīgi... Vairāk »
 
20.oktobris, 7:00 20.oktobra Neatkarīgajā Rīta Avīzē lasiet: Vairāk »
 
20.oktobris, 6:00 Šarmantā latviešu dziedātāja Marija Naumova kopš 2008. gada par savām mājām sauc gan Latviju, gan arī Franciju. Viņa periodiski dzīvo gan vienā, gan otrā valstī. Tik ilgus gadus mītot ārpus Latvijas, cilvēki bieži vien pārņem vietējo paradumus, izturēšanos un kultūru. Sarunā ar »Vakara Ziņām« Marija uzticēja mums savu stāstu par dzīvi Francijā. Vairāk »
 
19.oktobris, 21:51 Šīs nedēļas nogalē trīs dienas risināsies Rīgas A Cappella festivāls, kas šogad norisināsies jau piekto reizi. Vairāk »
 
19.oktobris, 20:28 Pagājušajā nedēļā Rīgas klubā One One ar nelielu koncertu savu jaunāko studijas albumu prezentēja grupa Satellites LV. Brāļi Jānis un Edgars Žildes ar domubiedriem kārtējo reizi liek priekšā darbu, kas liks diskutēt, vērtēt un izteikt viedokļus. Vairāk »
 
19.oktobris, 19:40 Lisabonā notikusi neparasta modes skate vīriešiem, kur vairāk par tērpiem apmeklētāju uzmanību piesaistījis modeļu neparastais izskats. Vairāk »
 
19.oktobris, 19:00 Latvijas 1. rokkafejnīca arī šajā sezonā piedāvās kvalitatīvu ārvalstu blūza mākslinieku koncertus. Pasākumu sērijā Sundays Blues Festival at Rock Cafe jau šo svētdien, 22. oktobrī, uzstāsies Vācijā dzīvojošā amerikāņu mutes harmoniku spēlētāja un dziedātāja Keta Belouna kopā ar turpat dzīvojošo itāliešu ģitāristu un dziedātāju Stefano Ronči, kā arī skotu alternatīvā blūza ģitārists un dziedātājs Deivs Arkari. Vairāk »
 
19.oktobris, 18:00 Mūziķis Miks Dukurs mikroblogošanas vietnē twitter informē, ka sagādājis nelielu pārsteigumu saviem klausītājiem. Vairāk »
 
19.oktobris, 17:12 «Tiklīdz noslēdzām pagājušā gada festivālu, tā jau nākamajā dienā sākām domāt par šā gada festivālu. Tas ir nepārtraukts process, jo īpaši tāpēc, ka darbs ar māksliniekiem – ar viņiem sarunas nenotiek tik lietišķi precīzi kā ar bankas darbiniekiem,» smaidot saka M. Čehova Rīgas Krievu teātra (RKT) aktrise Dana Bjorka. Vairāk »
 
19.oktobris, 15:00 Latvju metālbrigādes “Relicseed” līderis Edgars Rakovskis pazīstams kā viens no mērķtiecīgākajiem mūziķiem, kurš jau gadiem ar lielākiem vai mazākiem panākumiem pacietīgi un ar milzu gribasspēku laužas smagās mūzikas Olimpā – Amerikā, taču pat viņam ne viss izdodas. Vairāk »
 
19.oktobris, 13:10 Pamatīgu uzmanību izpelnījies facebook ieraksts, kurā kāda TV skatītāja apgalvo, ka Melānijai Trampai, ASV pirmajai lēdijai, varētu būt dubultniece, kura ir līdzās prezidenta Donaldam Trampam, pildot valsts galvas pienākumus. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers