Izklaide

23.jūnijs, 11:00 Jau tradicionāli Rīgā Līgo svētkus svin gan 11.novembra krastmalā, gan Dzegužkalnā. Šogad pasākumā "Līgosim krastmalā!" apmeklētāji varēs lustēties vairākās svinību vietās: "Rīgas laukumā", "Danču placī", "Dziesmu paviljonā", "Ziņģu sētā", "Amatu un ritu pagalmā", "Rotaļu skvērā", kā arī "Godu un mielastu ielā", kas būs ierīkotas starp Akmens un Vanšu tiltiem. Savukārt Dzegužkalnā viss notiks, balstoties tradicionālajās Jāņu nakts tradīcijās ar vainagu pīšanu, Jāņuguns iedegšanas rituālu, līgošanu, dziesmām, dančiem un rotaļām kopā ar Jāņa māti un Jāņa tēvu. Līgo svētku pasākumos ieeja ir bez maksas. Vairāk »
 
23.jūnijs, 9:40 Tautiskas ādas aprocītes, harēma bikses un atsperu vainagi ar pērlītēm - tik radoši ir Latvijas meistari, rūpējoties, lai Jāņu nakts tērpi būtu gan latviski un skaisti, gan mūsdienīgi un ērti. Vairāk »
 
23.jūnijs, 8:30 Populārā astroloģe Māra Ošuroka sniedz vērtīgus padomus, kā 12 zodiaka zīmju pārstāvjiem sagaidīt Līgo svētkus un kur meklēt papardes ziedu. Pirms baudi putojošu miestiņu un papardes zieda burvību, izlasi savu svētku horoskopu! Vairāk »
 
23.jūnijs, 8:00 Šovakar visā Latvijā ar dažādiem pasākumiem tiks svinēts Līgo vakars un Jāņu nakts, kad skanēs līgodziesmas, tiks pīti ziedu vainagi un kurināti ugunskuri. Vairāk »
 
22.jūnijs, 23:31 Mūsdienās visdažādākajās pasaules vietās aizvien biežāk vērojami jauni parki, tirdzniecības centri, rotaļu laukumi, kas bērniem, kā arī pieaugušajiem ļauj baudīt jautrību.Savukārt pavisam nesen San Antonijā, Teksasā, izveidots un jau atvēries pasaulē pirmais ūdens parks, kas paredzēts bērniem ar invaliditātes traucējumiem. Parks saucās ''Morgana iedvesnas sala''. Vairāk »
 
22.jūnijs, 23:02 Jaunieši vasarā nemēdz tikai atpūsties, bet nereti izvēlas kādu liederīgu darba vietu. Mūsdienās sludinājumi mēdz būt dažādi, tikpat dažādi izrādās arī darba devēji, kas sludinājuma tekstos mēdz neiekļaut svarīgu vai pat patiesu informāciju. Vairāk »
 
22.jūnijs, 21:11 12,3% Latvijas iedzīvotāju Jāņus nesvinēs, kā galveno iemeslu tam minot aizņemtību darbā, liecina interneta izpētes un tehnoloģiju uzņēmuma "Gemius" veiktā iedzīvotāju aptauja. Vairāk »
 
22.jūnijs, 20:04 Kļuvusi zināma kā aktrise Elīna Dzelme, pēc tam – režisora Dž. Dž. Džilindžera sieva, arī gleznotāja, līdz apprecējusies ar miljonāru Valēriju Maliginu, AS «Olainfarm» valdes priekšsēdētāju. Aprīļa nogalē ievēlēta par vīra vadītā uzņēmuma meitasuzņēmuma SIA «Silvanols» valdes priekšsēdētāju. Tiem, kuri par šādu karjeras lēcienu brīnījās (maigi teikts), viņa atcirta, lai vērtē darbu un rezultātus. Uzņēmuma izplatītajā paziņojumā Elīna Maligina ir gaumīgi atzinusi: «Nenoliegšu, ka biznesā man ir daudz jāapgūst, bet es esmu apņēmības pilna mācīties, turklāt blakus ir ļoti spēcīgi padomdevēji.» Vairāk »
 
22.jūnijs, 19:42 Izlasē apkopotas šī brīža saulainākās un vasarīgākās latviešu dziesmas un pazīstamu dziesmu remiksi. Tikai šajā izlasē atradīsiet producenta Mart Inc. veidotos remiksus folkgrupas "Ducele" hitam "Kad tie zēni prūšos gāja", kā arī grupas "Sīpoli" leģendārās dziesmas "Mammu, es gribu" jauno versiju un Normunds Rutuļa šī brīža hita "Laimīgs" vissaulaināko remiksu, kāds vien ir dzirdēts. Tāpat izlasē ir pirmpublicējumi no Raimonda Paula jaunās programmas "Kad tu ej pie bitēm", kurus izpilda Dināra Rudāne un Mārtiņš Ruskis, kā arī grupu Galaktika, Klaidonis un Sestā Jūdze pašas aktuālākās dziesmas, kuras neatradīsiet nevienā citā izlasē. Ar dziesmām "Pa lāsei" un "Tev līdzās" izlasē debitē jaunā un daudzsološā dziedātāja Katrīna Bindere. Tikai šajā izlasē atrodama mūžam senās grupas "Saldās sejas" atgriešanās dziesma "Neiespējams nav nekas". Dziesmas: 1. Vasaras sapnis - Manas vasaras koris 2. Laimīgā zeme - Galaktika un Dzeguzīte 3. Reiz tavās acīs - Klaidonis 4. Neiespējams nav nekas - Saldās Sejas 5. Kad tie zēni prūšos gāja (Mart Inc. remix) - Ducele 6. Laimīgs (Mart Inc. remix) - Normunds Rutulis 7. Mammu, es gribu (Mart Inc. Remix) - Sīpoli 8. Pa lāsei - Katrīna Bindere 9. Sauc atpakaļ - Galaktika 10. Gleznotājs - Dināra Rudāne 11. Baskājīte laime - Mārtiņš Ruskis 12. Upe - Sestā jūdze 13. Zarus nelauz - Klaidonis 14. Kur dzīvo laime - Dzeguzīte un draugi 15. Tev līdzās - Katrīna Bindere 16. Kamēr tev ir mīla (koncertieraksts) - Kristīne Prauliņa Vairāk »
 
22.jūnijs, 18:29 Jāņi ir dvēseliskākie latviešu gadskārtu svētki – to atzina visi vietējo folkloras kopu dalībnieki, kuri pirmsjāņu gaisotnē Likteņdārzā ielīgoja un apmācīja citus svinēt svētkus. Kokneses novadā šāda ielīgošana notika jau otro gadu pēc kārtas, bet Likteņdārza saimnieki lēš, ka tā varētu kļūt par jauku, ikgadēju tradīciju, kad pirmsjāņu gaisotnē notiek vainagu vīšana, siera siešana, miestiņa gatavošana un ugunskura kuršana. Vairāk »
 
22.jūnijs, 18:15 Tik nemanāmi, bet gaidīti, ir klāt vasaras saulgrieži, kad rotājam mājas ar jāņuzālēm, pinam ozollapu vai ziedu vainagus, brūvējam putojošu miestiņu, pulcējamies pie ugunskuriem, dejojam un dziedam, un varbūt arī ļaujamies maģiskā papardes zieda burvībai. To visu jāpagūst izbaudīt gada īsākās nakts laikā. Vairāk »
 
22.jūnijs, 16:33 Nra.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā Līgo vakaram un Jāņu svinībām veltītu video padomu sēriju, kas ikvienam līgotājam palīdzēs paša spēkiem radīt īstu vasaras saulgriežu noskaņu. Vairāk »
 
22.jūnijs, 16:14 Vasaras saulgriežu un Jāņu svinēšana ir viena no senākajām tradīcijām Baltijas valstīs, ko atzīmē ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. Šajā laikā cilvēki arvien vairāk dodas ārpus pilsētas, lai iepazītu apkārtni un kaimiņu valstis – tā liecina autonomas uzņēmumā Payless novērojumi. Vairāk »
 
22.jūnijs, 8:04 Gaidot Līgo svētkus, Rīgā, Doma laukumā šodien no plkst.9 līdz 19 norisināsies Zāļu tirgus. Vairāk »
 
22.jūnijs, 7:22 Arī šogad visā Latvijā līgotājiem, protams, tiek piedāvāta ļoti plaša svētku programma – koncerti, brīvdabas izrādes, zaļumballes u.c. aizraujoši pasākumi. Tajā pašā laikā daudz pozitīvu emociju iespējams gūt, svinot svētkus radinieku un tuvu cilvēku lokā. Kopējās Jāņu noskaņas – tādas ģimeniskas. Vairāk »
 
22.jūnijs, 6:30 Dažādi vasaras saulgriežu pasākumi norisinājušies jau kopš nedēļas sākuma, kad vienā vietā sagaidīta saules ausma un gada garākā diena, citviet svinēta gara īsākā nakts, bet tieši Līgo vakarā kolektīva līgošana tiek rīkota teju vai katrā apdzīvotā vietā Latvijā. Iet pulkā ar citiem, ielīgot un līgot savējo vidū, lielākā barā vai absolūtā vientulībā, protams, ir katra paša izvēles ziņā. Vairāk »
 
21.jūnijs, 20:03 Jāņu svinēšana notiks pie jum,s un nu jālauza galva, kā veiksmīgi izveidot viesu sarakstu? Vai aicināt viņu vai labāk... viņu? Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers