Izklaide

13.decembris, 19:03 «Mēs esam ļoti priecīgas, ka mums ir izdevies iemūžināt tās emocijas, kas ir dzīvajā koncertā,» saka vokālās grupas Latvian Voices dalībniece Laura Jēkabsone, 3 pavāru restorānā Tam labam būs augt prezentējot grupas jaunāko veikumu – albumu Mazie, skumjie ziemas svētki. Vairāk »
 
13.decembris, 18:07 Ņujorkā slaveno dzelteno taksometru vadītāji laiduši klajā savu kalendāru 2018.gadam. Vairāk »
 
13.decembris, 16:54 Fonda "Viegli" Ziemassvētku koncerts "No patikšanas uz patikšanu" 12. decembrī. Vairāk »
 
13.decembris, 16:28 Jau ceturto gadu pēc kārtas Ziemassvētku laikā, 25.decembrī, notiks interesants noskaņu pasākums „Sveču mežs”, kas aicina uz maģisku kopā būšanu sveču gaismā. Vairāk »
 
13.decembris, 15:42 Ziemassvētku egļu ceļš - 8. vides objektu festivāls Rīgā. Vairāk »
 
13.decembris, 15:09 Britu dziedātājs Sems Smits kļuva pazīstams pirms kādiem pieciem gadiem, kad piedalījās dueta “Disclosure’s” dziesmas “Latch” ierakstā, bet pēc tam arī “Naughty Boy” hita “La La La” ierakstā – tas britu topā ierindojās pirmajā vietā. Vairāk »
 
13.decembris, 13:21 “Google” ir publicējis kārtējo meklēšanas gada pārskatu "Year in Search", kas piedāvā svarīgāko notikumu un populārāko tendenču unikālu atspoguļojumu, ņemot vērā Latvijā veiktos meklējumus. Šajā gadā, apkopojot datus, uzmanība tika koncentrēta uz populārākajām (trending) frāzēm, jo tieši tās atspoguļo šajā laikā notiekošo un aktuālo. Vairāk »
 
13.decembris, 12:10 Lielbritānijas prinči Viljams un Harijs Londonā ierodas uz filmas "Zvaigžņu kari: Pēdējie džedi" pirmizrādi Londonā. Vairāk »
 
13.decembris, 11:34 Arī šogad no 15. decembra līdz 28. janvārim notiks Ziemas naktis Zoodārzā. Vakara stundās zooloģiskais dārzs ietērpjas Ziemassvētku noskaņās, aicinot apmeklētājus atslēgties no ikdienas skrējiena un nesteidzīgi vērot dzīvnieku darbošanos izgaismotos aplokos. Zooloģiskā dārza kases būs atvērtas līdz plkst. 19.00, bet dzīvniekus vērot varēs līdz plkst. 21.00. Vairāk »
 
13.decembris, 10:22 Šogad visgaidītākā Ziemassvētku dāvana Latvijā ir dāvanu karte, to zem eglītes sagaida 39% aptaujāto, tā liecina Swedbank Finanšu institūta veiktā aptauja. Ko svētkos sagaida un kādām dāvanu iegādes stratēģijām priekšroku dod Latvijā zināmi cilvēki, atklāj Latvijas šķēpmetēja un olimpiete Līna Mūze, Dailes teātra aktrise Ieva Florence un BMX riteņbraucējs un olimpietis Edžus Treimanis. Vairāk »
 
13.decembris, 9:42 Grupa „Franco Franco” šodien, 13. decembrī, nāk klajā ar jaunu singlu un videoklipu „Vadugunis”, kas ir pirmais grupas skaņdarbs latviešu valodā. „Vadugunis” tapusi sadarbībā ar reperi Ipstenu Kūnu, kurš ir dziesmas vārdu autors, kā arī producentu Arstarulsmirus. Vairāk »
 
13.decembris, 8:46 Kinoteātrī "Forum Cinemas" šodien plkst.18.55 notiks režisora Andreja Ēķa komēdijas "Svingeri igauņu gaumē" jeb "Svingerid" Latvijas pirmizrāde, informēja Studijas "Platforma Filma" producents Kristians Alhimionoks. Vairāk »
 
13.decembris, 0:30 Džoana karu gadu rudens dzeltenās lapas Sakramento štata universitātē ASV izmanto mākslas darbu veidošanā, kas iepriecina daudzus. Vairāk »
 
12.decembris, 23:41 Šodien, 15. decembrī spilgtākā pašmāju rokgrupa "Laime Pilnīga" laidusi klajā otro singlu “Why” no gaidāmā albuma “Synergy and Waterlilies”. Vairāk »
 
12.decembris, 23:00 Urugvajā uzstādīts ginesa rekords - noorganizēts pasaulē lielākais bārbekjū. Vairāk nekā simts dalībnieku metās gaļas grilēšanas priekos. Vairāk »
 
12.decembris, 22:29 Svētdien, 10.decembrī, modes skatē Pakistānā dizaineri demonstrējuši jaunākos tērpus kāzu modē. Vairāk »
 
12.decembris, 20:30 Vismaz viņa izteiksme pauž lielu riebumu pret citiem. Varbūt tie ir tikai māņi? Vairāk »
 
12.decembris, 20:05 Lai gan pavisam drīz būs klāt gada gaidītākie svētki Ziemassvētki, laika apstākļi par to nemaz neliecina. Tāpēc mēģināsim svētku sajūtu uzburt ar Ziemassvētku filmām. Vairāk »
 
12.decembris, 19:30 Kā ik katru gadu, arī 2017.gada nogalē ziņu aģentūra "Reuters" apkopojusi, viņuprāt, labākās šogad uzņemtās bildes. Vairāk »
 
12.decembris, 17:00 Jau šo ceturtdien, 14. decembrī, Ģertrūdes ielas teātrī latviešu melnmetāla apvienība “Eschatos” atzīmēs sava jaunā EP jeb mazās platītes “MÆRE” izdošanu. Bonusā - grupas “Das Sonntags Legion” kā īpašie viesi un tēlnieces Gundegas Evelones skulptūru miniizstāde. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers