Rīgā / Jaunākais

FOTO: Simtgadi atklāj ar Tautas grāmatu plauktu

LNB Tautas grāmatu plauktam savas izvēlētās grāmatas ar īpašu vēstījuma ierakstu to 1. lapaspusē dāvināja Latvijas valsts simtgades patrons, Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Ministru prezidents Māris Kučinskis, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, bijušie Latvijas Valsts prezidenti Vaira Vīķe-Freiberga, un Andris Bērziņš, un svinīgā grāmatu dāvinājuma pasākuma namamāte, kultūras ministre Dace Melbārde. Vairāk »
 

Tas ir jāredz! Rīgā sāk darboties virtuāls piemineklis "Goda vārti" [1]

"Latvijas valsts jubilejā Rīga iedzīvotājiem sagatavojusi divas nozīmīgas dāvanas: viena ir fundamentāla un funkcionāla - Mežaparka lielā estrāde, bet otra - virtuālais piemineklis "Goda vārti", kas ir simbolisks gan formā, gan saturā un iekļaujas pilsētas vidē kā laika zīme dažādiem pārbaudījumiem un apliecinājums jaunai sasniegtai brieduma pakāpei - Latvijas simtgadei", vides objekta atklāšanā teica Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. Vairāk »
 

Gads sācies ar daudzām nāvēm [3]

Līdz ar aukstuma atnākšanu sākusies arī apkures ugunsgrēku sezona. Jau septiņi cilvēki gājuši bojā. Ugunsdzēsēji skaidro, ka vienojošais nelaimju cēlonis ir elementāru ugunsdrošības noteikumu neievērošana. Pārkurinātas krāsnis, bojātas elektriskās sildierīces, malkas šķilas, kas garākas par kurtuvi, un smēķēšana pusmiegā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers