Rīgā / Jaunākais

Dronu piloti sagādā galvassāpes dienestiem, kam jārūpējas par sabiedrības drošību [1]

Krievijas pilsonis, kurš ar savu dronu pārkāpa gaisa telpas aizliegumu virs Aizsardzība ministrijas Rīgā, nav spiegs, bet gan dzīvs apliecinājums nezināšanai. Latvijā bezpilota lidaparātu izmantošana, lai arī formāli tiek regulēta, atrodas pelēkajā zonā un sagādā arvien lielākas galvassāpes dienestiem, kam jārūpējas par sabiedrības drošību. Vairāk »
 

Piemiņas vagons iet postā; remontam vajadzīgi ap 30 000 eiro [18]

Vairāk nekā 20 gadu pie Torņakalna stacijas Rīgā novietots vagons, ar kādiem izsūtījumā bija spiesti doties tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju. Vagons atrodas zem klajas debess, un Latvijas Okupācijas muzejs uz valsts simtgadi plāno vagonu atjaunot – tas esot bēdīgā tehniskā stāvoklī. Pagaidu tāmē iecerētās remontdarbu izmaksas tiek lēstas līdz 30 000 eiro apmērā. Vairāk »
 

VESELĪBAS NOZARĒ: Ātrs lēmums smagai reformai. Kas mainīsies? [9]

Valdība pāris minūšu laikā pieņem lēmumu par veselības aprūpes reformu, kuras īstenošana prasīs daudz ilgāku laiku un smagu pūļu. Reformas gaitā paredzēts pārveidot slimnīcu tīklu visā Latvijā, paplašināt ģimenes ārsta lomu pacientu aprūpē un lielāku atbildību par veselības pakalpojumiem uzlikt arī uz pašvaldību pleciem. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers