Sports / Jaunākais

28 gadu vecumā mūžībā aizgājis VEF fizioterapeits Jānis Petronis

Šodien, 13:38 Skumjas vēstis pienākušas no Latvijas čempionvienības "VEF Rīga" nometnes - 28 gadu vecumā mūžībā aizgājis komandas fizioterapeits Jānis Petronis. Ieguvis fizioterapeita grādu Rīgas Stradiņa universitātē, turpināja studijas Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē, lai iegūtu ārsta grādu. Paralēli tam regulāri pilnveidojis kvalifikāciju, stažējoties dažādās klīnikās Spānijā, Portugālē un Lietuvā, kā arī apmeklējot specializētos kursus. Vairāk »
 

Porziņģis: "Viens un tas pats stāsts katrā spēlē pēdējā laikā..."

Šodien, 13:07 "Trešajā ceturtdaļā man aizgāja spēle, varēju trāpīt metienus, bet vēlāk es necentos neko uzspiest, vienkārši spēlējām savu spēli un tikām pie labiem metieniem, taču netrāpījām," pēc zaudējuma Denveras "Nuggets" Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) spēlē sacīja Ņujorkas "Knicks" latviešu spēka uzbrucējs Kristaps Porziņģis. Vairāk »
 

Video: Porziņģis aktīvi uzbrūk un iemet 21 punktu

Šodien, 11:30 Piekto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi Ņujorkas „Knicks”, savā laukumā ar 96:101 piekāpjoties Denveras „Nuggets”. Kristaps Porziņģis savā šīs sezonas pēdējā vakara agrajā spēlē laukumā pavadīja 35 minūtes, kuru laikā ļoti aktīvi uzbruka grozam (2p. 9/20, 3p. 1/3) un guva 21 punktu. Viņa rēķinā arī 13 atlēkušās bumbas, divi bloki un divas rezultatīvas piespēles. Porziņģis noteikumus pārkāpa divreiz un pieļāva divas kļūdas, bet viņa +/- rādītājs šajā mačā plus septiņi, kas bija labākais komandā. Vairāk »