Sports / Jaunākais

Norvēģija nostiprinās vadībā, medaļu kopvērtējumā beidzot arī Latvijas vārds

Iepriekš medaļu komplektiem nabadzīgākā diena bija 14. februāris, kad tika noskaidroti olimpiskie čempioni četrās disciplīnās, bet šodien Phjončhanas olimpiskajās spēlēs tika sadalīti vien trīs komplekti. Tiesa gan, zelta medaļas tika iegūtas pat četras. Vairāk »
 

Prūsis: Pēc nedēļas kārtīgi nosvinēsim. Tagad vēl ne

Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis bija gandarīts par Oskara Melbārža un Jāņa Strengas izcīnīto bronzas medaļu. Lai arī otrais brauciens nebija veiksmīgs un kļūdiņas varētu atrast arī pārējos, Prūsis slavēja puišus par pēdējo braucienu un sezonu kopumā. Vairāk »
 
 

Sports / Jaunākais

Vakar, 20:37 No 2018. gada ziemas olimpiskās spēlēm (Phjončhana 2018) atgriezies skeletonists Tomass Dukurs ar tēvu un treneri Daini Dukuru. Vairāk »
 
Vakar, 19:51 “Kādas var būt emocijas? Noteikti nebraucām pēc devītās vietas, bet ar vienu labu braucienu nevar uzvarēt. Jāsagremo notikušais un jāgatavojas četriniekiem. Divniekos mocījāmies visu sezonu, nevarējām atrast ritmu, bet kā ir tā ir,” pēc izcīnītās devītās vietas Phjončhanas olimpiskajās spēlēs teica Oskara Ķibermaņa stūmējs Mātiss Miknis. Vairāk »
 
Vakar, 18:50 Par Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīnīto bronzas medaļu bobsleja divnieku sacensībās Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis un stūmējs Jānis Strenga katrs var pretendēt uz naudas balvu līdz 38 418 eiro. Vairāk »
 
Vakar, 18:49 Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas viceprezidents Zintis Ekmanis pēc Phjončhanas olimpiskajās spēlēs iegūtajām bronzas medaļām divnieku sacensībās izteicās, ka Oskaram Melbārdim un Jānim Strengam izdevies uzvarēt arī konkurentus ar mazliet labākām kamanām. Vairāk »
 
Vakar, 18:10 Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis pēc Phjončhanas olimpisko spēļu divnieku sacensībām izteicās, ka asaras pēc bronzas medaļas iegūšanas saistītas ar pēdējos gados pārvarētajām veselības problēmām, bet Jānis Strenga atklāja, ka pirms šīvakara mačiem, lai nomierinātos, internetā spēlējis šahu. Vairāk »
 
Vakar, 17:52 Emocionālā sarunā ar Olimpisko reportieri Martins Dukurs pastāstīs, kas īsti notika piektajā virāžā un cik liela vara pār skeletona dzelzsvīru ir Olimpiskajam stresam. Edgars Buļs arī noskaidros, kādi ir Martina plāni, noslēdzot smagu sezonu un skatoties nākotnē. Vairāk »
 
Vakar, 17:36 Olimpiskajās hokeja turnīrā sievietēm aizvadītas abas pusfināla spēles. Bez pārsteigumiem tajās uzvaru svinēja ASV un Kanādas izlase, kas attiecīgi pārspēja Somiju un Krievijas olimpiešu komandu. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers