Sports / Jaunākais

FOTO: Novērtē tērpus, kādos startēs Latvijas vieglatlēti

Šodien, 20:10 Latvijas Vieglatlētikas savienība un "Nike" pārstāvji šodien iepazīstināja ar tērpiem, kuros Latvijas vieglatlēti startēs nākamos četrus gadus visās starptautiskajās izlases sacensībās. Vairāk »
 

Vēl vienam Krievijas svarcēlājam pozitīvas dopinga analīzes

Šodien, 17:18 Kļuvis zināms, ka 2012. gada olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs Ruslans Albegovs arī ir pieķerts aizliegto vielu lietošanā. Šis ir jau ceturtais dopinga gadījums Krievijas svarcelšanas izlasē divu iepriekšējo olimpiāžu laikā. Vairāk »
 

Pirms olimpiskajām spēlēm Samoilovs vēlas kļūt par studentu

Šodien, 15:51 222 jauni cilvēki šonedēļ sākuši kārtot iestājpārbaudījumu fiziskajā sagatavotībā studijām Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas programmā "Sporta zinātne", lai nākotnē savu karjeru saistītu ar sportu. Viens no topošajiem studentiem ir arī Latvijas olimpiskās komandas "RIO 2016" dalībnieks pludmales volejbolā Aleksandrs Samoilovs. Vairāk »
 
 

Sports / Jaunākais

Šodien, 15:10 Starptautiskā Kanoe federācija (ICF) diskvalificējusi piecus Krievijas sportistus un nav atļāvusi tiem piedalīties Olimpiskajās spēlēs Rio. Vairāk »
 
Šodien, 14:41 Baltkrievijas komanda paziņojusi, ka apstākļi Olimpiskajā ciematā Rio ir antisanitāri. Vairāk »
 
Šodien, 14:14 Basketbola klubs "Jēkabpils" ir panācis vienošanos ar saspēlēs vadītāju Rinaldu Sirsniņu par sadarbības turpināšanu arī nākamajā - 2016./2017.gada sezonā. Sirsniņš "lūšu" rindās aizvadīs jau piekto gadu pēc kārtas un ir bijis viens no komandas līderiem abu "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas godalgu izcīņā. Vairāk »
 
Šodien, 11:38 Latvijas Olimpiskajā izlasē vislielākās cerības tiek liktas uz divu zelta Olimpisko medaļu ieguvēju Māri Štrombergu, volejbolistiem Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, šķēpmetēju Madaru Palameiku, vieglatlēti Lauru Ikaunieci-Admidiņu, cīkstoni Anastasiju Grigorjevu un svarcēlāju Artūru Plēsinieku. Taču pēc Triobet domām neviens no sportistiem neiegūs zelta medaļu. Vairāk »
 
Šodien, 11:20 Krievijas vieglatlētikas superzvaigzne, divkārtējā olimpiskā čempione Jeļena Isinbajeva (34) emocionāli atvadās no savas iespaidīgās karjeras pēdējās iespējas. Kolektīvās atbildības princips viņai liedz startēt Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. Vairāk »
 
Šodien, 11:02 CNN informē, ka septiņiem Krievijas peldētājiem aizliegts piedalīties Vasaras Olimpiskajās spēlēs Rio. Vairāk »
 
Šodien, 10:35 Vakar, 25. jūlijā, ceļā uz olimpisko spēļu norises vietu Riodežaneiro devās septiņcīņniece Laura Ikauniece Admidiņa. Vairāk »
 

Izglītība & Karjera

Skonto Būve
 
This site uses Genecy custom templates for DFP