Sports / Jaunākais

Iemūžinās Artūra Irbes numuru

Ceturtdien pirms nākamās pārbaudes spēles pret Šveici "Arēnā Rīga" tiks iemūžināts Latvijas hokeja leģendas Artūra Irbes krekls ar pirmo numuru. Vairāk »
 

Hokeja faniem lūdz neaizmirst par drošību Dānijā

Latvijas faniem ir gadījies izpelnīties ne pārāk mierīgu un miermīlīgu līdzjutēju slavu un iekulties nepatikšanās ārzemēs. Šā gada pasaules čempionāts hokejā notiks no 4. līdz 20. maijam Dānijā (Kopenhāgenā un Herningā), un Ārlietu ministrija laikus vērš uzmanību, kā rīkoties pirms došanās uz Dāniju un uzturēšanās laikā tur. Vairāk »
 

Vāciešiem trešais spēlētājs no NHL

Latvijas pretiniecei Vācijas hokeja izlasei, pievienojies Ņujorkas "Islanders" aizsargs Deniss Zaidenbergs, kurš par spēlēšanu pasaules čempionātā paziņoja pirms divām nedēļām. Komandas rīcībā jau ir arī Leons Draizaitls, un tāpat savu jāvārdu devis cits aizsargs Korbiniars Holcers. Vairāk »
 
 

Sports / Jaunākais

Šodien, 9:33 Iespējams, ka šogad Latvijas U20 basketbola izlase būs viena no spēcīgākajām tās pastāvēšanas vēsturē. Kā ziņo basket.lv, tad vismaz mutiski palīdzību izlasei solījuši vairāki potenciālie līderi, kuri ikdienā spēlē ārzemju klubos. Tostarp arī pēdējā laikā bieži aprunātais Rodions Kurucs. Vairāk »
 
Šodien, 8:30 Desmito reizi karjerā par Latvijas čempioni kļuvusī basketboliste Anda Eibele, kura 12 gadus pārstāvējusi arī Latvijas valstsvienību, nolēmusi likt punktu profesionāles karjerai, pavēstījusi pati sportiste. Vairāk »
 
Vakar, 23:46 Ukrainas boksa leģenda Vladimirs Kļičko (42) šonedēļ atkal apciemoja 111 gadus veco Hamburgas iedzīvotāju Lidiju Smudu, kura ir šī sportista fane. Vairāk »
 
Vakar, 22:22 Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) publiskojusi video, kur tiek prezentēta Latvijas izlase. 6. maijā sāksies pasaules čempionāts. Uzmanība tiek pievērsta mūsu uzbrucējam Kasparam Daugaviņam, kurš gan šoreiz nevarēs palīdzēt savainojuma dēļ. Vairāk »
 
Vakar, 21:39 Hantimansijskā izšķirošo uzvaru "Fed Cup" Pasaules 2. grupas "play off" mačā pret Krieviju guvusī Anastasija Sevastova atteikusies no plāniem doties uz Štutgartes "Premier" turnīru, kurā nepiedalīsies vēdera vīrusa. Vairāk »
 
Vakar, 19:13 Starptautiskās volejbola federācijas (FIVB) jaunākajā pasaules rangā Latvijas pludmales volejbola vadošais duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš zaudējuši vienu pozīciju un tagad ieņem septīto vietu, Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs pacēlušies no 17. uz 14. pozīciju, savukārt Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka atkāpušās no 30. uz 36. vietu. Vairāk »
 
Vakar, 13:49 Gatavojoties pasaules čempionātam hokejā, kas jaunnedēļ sāksies Dānijā, šodien pirmoreiz uz ledus kāpa Oskars Cibuļskis un Andris Džeriņš, kamēr no kandidātu pulka atskaitīti trīs gados jaunie spēlētāji. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers