Otrdiena, 19.marts

redeem Jāzeps

arrow_downwardSports

Latvijas bobsleja pilotu Emīla Cipuļa un Jēkaba Kalendas četrinieku ekipāžas šodien Vinterbergā pasaules čempionātā aizvadīs izšķirošos divus braucienus.
3.mar Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sportists Kristers Aparjods svētdien Siguldā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa kamaniņu sportā sezonas pēdējā, devītajā posmā.
Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka svētdien Somijā Pasaules kausa distanču slēpošanā 12.posmā izcīnīja 12.vietu sprinta sacensībās brīvajā stilā.
Latvijas kamaniņu braucēja Elīna Ieva Vītola svētdien Siguldā Pasaules kausa noslēdzošajā posmā izcīnīja pirmo vietu, Sigita Bērziņa ieņēma piekto vietu, Kendija Aparjode finišēja septītā, bet Zane Kaluma ierindojās 12.pozīcijā.
Šodien ar vieninieku ekipāžu otrajiem braucieniem un komandu stafeti Siguldā noslēgsies Pasaules kausa kamaniņu sportā sezonas pēdējais, devītais posms.
Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš svētdien Itālijā izcīnīja otro vietu UCI Pasaules tūrē iekļautajā vienas dienas velobraucienā "Strade Bianche", kamēr Krists Neilands finišēja 16.pozīcijā.
2.mar Ziņu aģentūra LETA
Ghetto Podkāstā Raimonds Elbakjans sarunājas ar Raimondu Feldmani - basketbolistu un basketbola treneri, kurš sagatavoja Latvijas 3x3 basketbola izlasi 2021. gada Tokijas Olimpiskajām spēlēm, kur izlase izcīnīja zelta medaļas.
2.mar Portāls nra.lv
Anda Upīte/Zane Kaluma sestdien Siguldā Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā divniekos ieņēma sesto vietu, bet Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna piedzīvoja kritienu otrajā braucienā.
Latvijas kamaniņu braucēji Mārtiņš Bots/Roberts Plūme sestdien Siguldā uzvarēja Pasaules kausa posma divnieku sacensībās, kopvērtējumā ieņemot trešo vietu, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts ierindojās astotajā vietā, bet Raimonds Baltgalvis/Vitālijs Jegorovs otrajā braucienā piedzīvoja kritienu un ieņēma 18.vietu.
Latvijas sportiste Patrīcija Eiduka sestdien Lahti Pasaules kausa distanču slēpošanā posmā ieņēma 30.vietu 20 kilometru distancē ar atsevišķu startu klasiskajā stilā, bet Kitija Auziņa ierindojās 45.vietā.
Latvijas kamaniņu braucēji Mārtiņš Bots/Roberts Plūme sestdien Siguldā ir līderi pēc Pasaules kausa posma pirmā brauciena divnieku sacensībās.
Latvijas sportists Andrejs Rastorgujevs piektdien Norvēģijā Pasaules kausa biatlonā astotajā posmā ieņēma sesto vietu 20 kilometru individuālajā distancē, Renārs Birkentāls izcīnīja 45.vietu, bet Edgars Mise - 69.vietu.
1.mar Ziņu aģentūra LETA
78 gadu vecumā miris portugāļu futbolists un treneris Arturs Žorže, ceturtdien paziņoja viņa ģimene.
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas starptautiskās šaha federācijas FIDE valdes priekšsēdētāja vietniece Dana Reizniece-Ozola.
28.feb Portāls nra.lv
Latvijas hokejisti, kuri Krievijā piedalījās virtuālajās un klātienes sporta spēlēs, nevarēs spēlēt arī Igaunijas Hokeja federācijas (EJHL) pārraudzītajās sacensībās, aģentūrai LETA apstiprināja EJHL.
26.feb Ziņu aģentūra LETA
Pagājušajā nedēļas nogalē Lietuvas ostas pilsētā Klaipēdā notika gadskārtējais Baltijas komandu čempionāts U18 grupai telpās, ka šogad bija jubilejas čempionāts, jo notika 30. reizi.
26.feb Portāls nra.lv
Starptautiskā Biatlona federācija (IBU) ir pārsteigta par Latvijas Biatlona federācijas (LBF) finansiālajām grūtībām un aicinājumu ziedot Latvijas sportistu startiem pēdējos divos Pasaules kausa posmos, sarunā ar Latvijas Televīziju (LTV) atklāja IBU ģenerālsekretārs Makss Kobs.
Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien "Arēnā Rīga" 2025.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas otrajā spēlē ar rezultātu 64:52 (15:10, 16:17, 14:11, 19:14) pārspēja Slovākijas valstsvienību.
25.feb Ziņu aģentūra LETA
Latvijas kamaniņu braucēju divnieks Mārtiņš Bots/Roberts Plūme svētdien Siguldā izcīnīja uzvaru Sprinta kausa sezonas pēdējās, trešajā sacensībās un triumfēja šīs disciplīnas kopvērtējumā, kamēr Kendija Aparjode guva otro pozīciju.
Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods svētdien Siguldā izcīnīja otro vietu Pasaules kausa astotajā posmā, nenosargājot pirmajā braucienā iekrāto pārsvaru, kamēr Gints Bērziņš ieņēma sesto pozīciju.
Biatlonists un NBS dižkareivis Andrejs Rastorgujevs ierakstījis video, kurā saka paldies NBS un it īpaši kolēģiem un komandierim Militārajā policijā.
24.feb tautaruna.lv
Latvijas pārstāve Elīna Ieva Vītola sestdien Siguldā Pasaules kausa astotajā posmā kamaniņu sportā ieņēma otro vietu, sestā finišēja Zane Kaluma, septītā - Kendija Aparjode un astoto - Sigita Bērziņa.