Sports

17.mai
Miks Indrašis ir Latvijas izlases viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem, lai gan joprojām atrodas pirmo vārtu meklējumos. Pirms ceturtdaļfināla pret Zviedrijas valstsvienību viņš norādīja, ka komanda atrodas uz emocionālā pacēluma un ka vienā mačā iespējams ir viss.

17.mai
Aļona Ostapenko (WTA 6.) pirmoreiz trīs mačos pieveica Lielbritānijas labāko tenisisti Johannu Kontu (WTA 22.), viņu ar rezultātu 2:6, 6:3, 6:4 uzvarot Romas "Premier 5" turnīra 3. kārtā jeb astotdaļfinālā.

17.mai
Kā iepriekš ziņots, šajā nedēļā Rīgā norisinās kārtējie skriešanas svētki - sestdien un svētdien galvaspilsētas ielā būs manāmi vairāki tūkstoši skrējēju, kuri piedalīsies "Lattelecom" Rīgas maratonā.

17.mai
Starptautiskā futbola federāciju asociācija (FIFA) publicējusi jaunāko izlašu rangu. Tā kā aprīlī un maija sākumā tradicionāli tiek aizvadīts maz spēļu, arī izmaiņu rangā ir ļoti maz.

17.mai
Latvijas hokeja izlase 17. maijā aizvadīs pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēli, sacenšoties ar Zviedrijas izlasi. Sporta totalizators „Betsafe” Latvijas izlase piedēvē niecīgas izredzes uz panākumu, taču atgādina, ka Boba Hārtlija vadītā komanda iepriekš jau pratusi tikt līdz papildlaikam pret Ziemeļamerikas grandiem ASV un Kanādu.

17.mai
Iespējams, šovakar Latvijas hokeja izlasei būs lielākā diena tās pastāvēšanas vēsturē. Lai tas notiktu, šodien jāpaveic viens neliels darbiņš un pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā jāuzvar Zviedrija. Vai tas ir reāli? Viegli noteikti nebūs un noteikti zviedri ir favorīti, taču pēc ilgiem laikiem pirms spēles ar kādu no lielajām hokeja izlasēm nav nolemtības sajūtas.

17.mai
Kristapa Porziņģa dakteris Karlons Kolkers "New York Post" komentējis latviešu basketbolista rehabilitācijas procesu un norādījis, ka Ņujorkas "Knicks" superzvaigzne rudenī būs tik ļoti fiziski uzlabojis savu ķermeni, ka būšot grūti atpazīstams.

17.mai
Pazīstamais Latvijas hokeja žurnālists Jānis Matulis publiski apsolījās ļaut nodzīt sev matus un kuplās ūsas, ja Latvijas izlase pamanīsies pieveikt Dāniju un tikt PČ ceturtdaļfinālā.

16.mai
Anastasija Sevastova (WTA 20.) ar 6:4, 6:4 apspēlēja Serbijas tenisisti Aleksandru Kruniču (WTA 46.), pirmoreiz sasniedzot Romas "Premier 5" sērijas turnīra 3. kārtu jeb astotdaļfinālu, kur iespējama tikšanās ar pasaules otro raketi Karolīnu Vozņacki.

16.mai
Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) apkopojusi 15. maija labākos vārtu guvumus pasaules čempionātā. Topā iekļuvis arī Latvijas izlases uzbrucējs Andris Džeriņš, kurš guva uzvaras vārtus mačā pret Dāniju

16.mai
Pēc pasaules čempionāta hokejā grupu turnīra vārtsargu statistikā starp trim labākajiem vārtsargiem ir mūsu Elvis Merzļikins.

16.mai
Pirmo reizi kopš 2009. gada pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu sasniegusi Latvijas izlase, kas izšķirošajā mačā atstāja sausā laukuma saimniekus dāņus – 1:0. Komandas galvenais treneris Bobs Hārtlijs teica, ka nākamais mačs pret Zviedrijas valstsvienību būs kā Dāvids pret Goliātu, tomēr viņš tic savai komandai.

16.mai
2018. gada pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu sasniegusi Latvijas izlase, kas apakšgrupas izšķirošajā spēlē ar 1:0 pārspēja laukuma saimniekus dāņus. Iespēja dubultot pārsvaru bija Rodrigo Ābolam, bet viņa metiens atdūrās pret stabu. Centra uzbrucējs norādīja, ka pretinieku izvēlētais stils bijis parocīgs. "Man liekas, ka pēdējā minūtē viņi tā īsti nemaz neuzmeta pa vārtiem," teica Ābols.

16.mai
Pateicoties Elvja Merzļikina 19 atvairītajiem metieniem, sauso uzvaru izcīnīja Latvijas izlase, kas ar 1:0 pieveica mājinieci Dāniju un pēc deviņu gadu pārtraukuma iekļuva pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā. Lai gan Merzļikina seju pēc uzvaras rotāja plats smaids, viņš aicināja nesapriecāties – nekas vēl nav beidzies.

15.mai
Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko (WTA 6.) otrdienas vakarā Romā izcēlās ar 27 neatvairāmiem sitieniem un ar rezultātu 6:2, 7:5 pieveica Ķīnas tenisisti Šuaju Džanu (WTA 27.), otro reizi karjerā sasniedzot šī "Premier 5" turnīra 3. kārtu.

15.mai
Anastasija Sevastova (WTA 20.) Romā ar 6:3, 3:0 apspēlēja pilnu maču neizturējušo Francijas tenisisti Kristinu Mladenoviču (WTA 30.), atkārtojot pagājušā gada rezultātu Itālijas galvaspilsētā notiekošajā "Premier 5" kategorijas turnīrā.

15.mai
Latvijas izlasei pēdējā spēlē grupas turnīrā bija jātiekas ar Dānijas hokejistiem. Šī bija spēle, kurā abas komandas cīnījās par vietu ceturtdaļfinālā un tikai uzvarētājs turpinās čempionātu. Latvijas izlase labāko astoņu komandu vidū nav bijusi kopš 2009. gada.

15.mai
Pasaules čempionātu hokejā Dānijā ar septiņiem zaudējumiem septiņās spēlēs noslēgusi Baltkrievijas valstsvienība, kas A grupas pēdējā spēlē ar 4:7 piekāpās Slovākijas hokejistiem.

15.mai
Gūstot vienus vārtus katrā trešdaļā, Kanādas izlase svinēja uzvaru pār Vāciju ar 3:0 pasaules hokeja čempionāta spēlē un garantēja sev vietu ceturtdaļfinālā, kurā pretī stāsies Zviedrija vai Krievija

15.mai
Nacionālās basketbola līgas (NBA) kluba Sanantonio "Spurs" spēlētājs Dāvis Bertāns pirmdien viesojās LTV1 raidījumā "Sporta Studija". Gribētu spēlēt nacionālajā izlasē arī šogad, taču basketbola savienībai vēl jāatrisina apdrošināšanas jautājums. Par nākamās sezonas līgumu neuztraucas un izbauda katru dienu.

15.mai
Pasaules čempionātā hokejā A grupā noskaidrojusies pēdējā ceturtdaļfināliste un par to kļuvusi Šveices izlase, kura izšķirošajā mačā pārspēja Franciju. Savukārt Somija pēc uzvaras pār ASV nodrošināja pirmo vietu B grupā.

15.mai
Latvijas hokeja izlase otrdien, 15. maija vakarā, aizvadīs savu izšķirošo spēli pasaules čempionātā Dānijā, sacenšoties ar mājinieku valstsvienību cīņā par vietu ceturtdaļfinālā. Sporta totalizators „Betsafe” par favorīti uzskata Dānijas izlasi, taču pēc Latvijas parādītā snieguma pret vareno Kanādu krietni augstāk novērtētas tiek arī Boba Hārtlija vadītās komandas iespējas iekļūt pasaules čempionāta astotniekā.