Horoskopi / Jaunākais

ASTROLOĢIJA: UZZINI, ko par vīrieti liecina viņa horoskopa zīme [1]

Kāpēc mīļotais vīrietis mani nelutina? Kāpēc viņš nedāvina rotas ar īstiem briljantiem, neved uz svešzemju kūrortiem, nepienes brokastis gultā, toties salabo krānu, nomaina riepas un iztīra skursteni? Vairāk »
 

Uzzini, kurš koks tev atbilst pēc horoskopa [3]

Druīdu (senu priesteru kasta) horoskops radies vairāk nekā pirms 2000 gadiem un balstīts uz ķeltu ticējumiem un ieražām. Druīdi ticēja, ka katram kokam tāpat kā cilvēkam ir savs raksturs, sliktās un labās īpašības, kā arī apstākļi, kuros tam jādzīvo. Attiecīgi katram cilvēkam, atkarībā no tā, kad viņš dzimis, atbilst kāds noteikts koks. Vairāk »
 
 

Horoskopi / Jaunākais

17.oktobris, 21:06 Veļu laiks, spoku laiks… Kāpēc nezūd interese par tradīcijām, kuru nozīmi vairs nezinām vai pat nemeklējam? Atceroties senčus, gribam ar senākām un pamatīgākām saitēm piederēt dzimtai? Vai tādējādi mēģinām pēc savas saprašanas kliedēt neziņu par to, kas ar cilvēku notiek pēc nāves? Varbūt tā ir dabiska interese par redzamo un neredzamo pasauli? Šos jautājumus «Praktiskā Astroloģija» vaicāja latviešu folkloristikas vēstures pētniekam un lieliskam stāstniekam Guntim Pakalnam. Vairāk »
 
15.oktobris, 9:00 Horoskopi līdz 20.oktobrim Vairāk »
 
8.oktobris, 9:00 Horoskops līdz 13.oktobrim. Vairāk »
 
6.oktobris, 23:51 Par mūsu dzīvi liecina ne tikai mūsu apkārtējās mantas un vispārējais horoskops, bet arī ziedu horoskops. Uzzini, kāds zieds atbilst tieši tev. Vairāk »
 
5.oktobris, 19:13 Zvaigžņotās debesis saistījušas cilvēkus jau kopš sirmas senatnes. Ne tikai skaistuma un noslēpumainības, bet arī praktisku iemeslu dēļ, jo zināšanas par debesu spīdekļiem ļāva noteikt gadalaikus un gada garumu. Gadiem ritot, cilvēks spējis arvien tālāk ielūkoties aiz apvāršņa un paplašināt savas zināšanas par to, kas slēpjas Visuma dzīlēs. Vairāk »
 
3.oktobris, 23:01 Katram no cilvēkiem kaut kas garšo vairāk un kaut kas mazāk. Tomēr maltītes izvēlē ne vienmēr ir jāvadās tikai pēc savām garšas kārpiņām. Ir jāņem vērā arī sava zodiaka zīme un ēdiens, kas atbilst tieši tai. Vairāk »
 
2.oktobris, 20:47 Pasaulē ir dažāda rakstura cilvēki, tāpēc arī ar dažiem mēs saprotamies labāk nekā ar citiem. Savukārt raksturu savā ziņā nosaka katra cilvēka zodiaka zīme. Uzzini, ar kuru zodiaka zīmju pārstāvjiem tev vienmēr būs "pa ceļam". Vairāk »
 
1.oktobris, 18:00 Horoskopi līdz 6.oktobrim. Vairāk »
 
30.septembris, 20:51 Oktobris ved mūs arvien dziļāk rudenī. Lielāko daļu mēneša Saule atrodas harmoniju mīlošajā Svaru zīmē, bet 23. oktobrī to nomaina Skorpions – ar dziļām un eksistenciālām tēmām. Vairāk »
 
27.septembris, 18:23 Mašīnas numeroloģiskais indekss liecina par tās uzvedību uz ceļa, ekspluatāciju un šo to – arī par tās īpašnieku. Vairāk »
 
24.septembris, 9:00 Horoskopi līdz 29.septembrim Vairāk »
 
23.septembris, 20:04 Astroloģijā stihijas – Uguns, Gaiss, Ūdens, Zeme – pat vēl vairāk nekā zodiaka zīmes ietekmē cilvēka seksuālo dzīvi. Stihijas – tie ir temperamenta tipi, un temperaments atšķirībā no rakstura, ko nosaka sociālā vide un citi apstākļi, ir iedzimts un dzīves laikā nemainās. Vairāk »
 
20.septembris, 21:47 Šovasar zinību festivālā «Helsus» Jelgavā ieraudzīju informāciju par mediāciju. Pienāca mierīga sieviete un rāmā, nosvērtā balsī izstāstīja, kāpēc starptautiskajā zināšanu festivālā ir vieta arī mediatoriem – salīdzinoši jaunas profesijas pārstāvjiem Latvijā. Un piebilda: man ir kolēģe, kas mediācijā izmanto arī astroloģijas zināšanas. Tā es iepazinos vispirms ar mediatori Lolitu Strodi un tikai intervijas dienā – ar viņas kolēģi un, kā atklājās, vienu no «Helsus» komandas, Viktoriju Porteri. Vairāk »
 
17.septembris, 9:00 Horoskopi līdz 22.septembrim. Vairāk »
 
10.septembris, 9:00 Horoskopi līdz 15. septembrim. Vairāk »
 
3.septembris, 9:00 Horoskopi līdz 8.septembrim Vairāk »
 
29.augusts, 20:00 Dejošana noteikti ir tikpat sena kā cilvēce. Vēlme izteikt sevi kustībās, ritmā, melodijā pastāvējusi vienmēr. Cik gan dažādi ir tie stili un noskaņojumi, kurus var izbaudīt viens pats, pārī vai kolektīvā. Īpaša vieta tajā visā ir vēderdejām. Šī no Tuvajiem Austrumiem nākusī auglības rituāla deja pirms gadiem piecpadsmit kļuva populāra arī Latvijā. Sievišķīga, erotiska, pašapziņu un veselību stiprinoša – tā to raksturo eksotisko deju centra «Alegria» direktore Ilze Zariņa. Vairāk »
 
 
This site uses Genecy custom templates for DFP