Horoskopi / Jaunākais

ASTROLOĢIJA: Decembris. Pasteidzamies ar darbiem un tad svinam svētkus

Šī gada pēdējais mēnesis ir klāt. Adventes vainagos deg svecītes, ielās un skatlogos valda svētku noskaņas, bet mēneša pirmajā pusē darba pilnas rokas. Svarīgās lietas jāpaspēj sakārtot līdz 19. decembrim, kad atkal klāt būs retrogrādā Merkura periods, kurā nav vēlams uzsākt svarīgus ilgtermiņa darbus, risināt darījumu sarunas, parakstīt līgumus un iegādāties tehniskas ierīces, – mēneša otrā puse un svētku laiks lai paliek pašiem. Vairāk »
 

KULINĀRIE HOROSKOPI: Mīlestība iet caur... zvaigznēm

Uzaicinājāt mīļoto vakariņās un nu zīlējat, ar ko viņu palutināt? Par laimi, palīdzēt var horoskops. Tāpat kā rakstura īpašības, arī garšas īpatnības ietekmē zvaigznes, apgalvo astrologi. Turklāt cilvēka kulinārā gaume spēj atklāt viņa slēptākās vēlmes un īpašības. Ne velti saka, ka ceļš uz mīļotā cilvēka sirdi iet caur vēderu. Pasaki man, ko tu ēd, un es pateikšu, kas tu esi! Vairāk »
 
 

Horoskopi / Jaunākais

28.novembris, 16:00 Numeroloģija ir precīza skaitļu «padarīšana», taču laika īsināšanai varam atļauties arī nelielu «atkāpi», proti, izmantot skaitļus zīlēšanai. Vairāk »
 
27.novembris, 13:13 Nesen veiktajā sabiedriskā aptaujā Latvijas iedzīvotājiem bija iespēja pateikt, kuram no pašreizējiem valdības ministriem viņi uzticētu savu ģimenes budžetu.. Zināmā mērā tā ir atbilde uz jautājumu, kā tauta vērtē ministru saimniekošanas spējas. «Praktiskā Astroloģija» aplūko TOP 3 pozitīvāk un TOP 3 negatīvāk vērtēto valdības pārstāvju astroloģiskās kartes – kas tajās redzams par praktisko un saimniecisko pieeju. Vairāk »
 
26.novembris, 9:00 Horoskopi līdz 1. decembrim. Vairāk »
 
24.novembris, 16:10 E-veselības sistēmas apgūšanai ārstiem, farmaceitiem un ārstniecības iestādēm varētu būt septiņu mēnešu izmēģinājuma periods, aģentūrai LETA pastāstīja Veselības ministrijas (VM) pārstāvis Oskars Šneiders. Vairāk »
 
22.novembris, 17:47 Vai pasakas pieder tikai bērnībai? Un vai var teikt: pasaki, kādas pasakas tu lasi, un es pateikšu, kas tu esi? Šī saruna ar ģimenes un bērnu psiholoģi, psihoterapeiti Inesi Ruku ir par pasakās apslēptajiem slāņiem, kuri atklāj cilvēka patieso būtību Vairāk »
 
21.novembris, 23:00 Izrādās, ka zodiaka zīme spēj ietekmēt ne tikai mūsu raksturu un uzvedību, bet arī mūsu tehnoloģiju izvēli. Uzzini, kādas ir katras zodiaka zīmes iecienītākās tehnoloģijas. Vairāk »
 
21.novembris, 16:40 Vienam dzīve rit samērā gludi, cits arvien uzkāpj uz tiem pašiem «grābekļiem». Un nogroza galvu – man tāda karma... Šis tests palīdzēs saprast, kāds ir katra karmiskais parāds un ko ar to iesākt. Vairāk »
 
19.novembris, 9:00 Horoskopi līdz 24.novembrim Vairāk »
 
14.novembris, 16:00 Vai pa­rei­zāk rī­ko­jas tie, ku­ri sa­ka – mēs ēdam, lai dzī­vo­tu? Bet būs arī tā­di, kas ap­gal­vos – es dzī­vo­ju, lai ēs­tu, jo tā ir bau­da. Lai ko arī teik­tu, ik­viens no mums ēd. Nu­me­ro­lo­gi ir ap­rē­ķi­nā­ju­ši, kā­di pro­duk­ti uz­tu­rā bū­tu pie­mē­ro­tā­ki at­bil­sto­ši kat­ra cil­vē­ka dzim­ša­nas da­tiem un tiem at­bil­sto­ša­jai pla­nē­tai. Vairāk »
 
13.novembris, 21:00 Austrumu horoskopā ir tā saucamais aizbildnis, kurš var pastiprināt vai vājināt dzimšanas datuma ietekmi. Tas ir saistīts ar dzimšanas brīdi. Turpmāk aplūkoti divpadsmit simboli un to ietekme uz mīlestību. Vairāk »
 
12.novembris, 9:00 Horoskopi līdz 24.novembrim. Vairāk »
 
11.novembris, 14:22 Šobrīd plaši izplatīta ir aizraušanās ar dažādām diētām. Tie, kas vēlas samazināt svaru, ir gatavi izmēģināt visneprātīgākos ieteikumus: dzert ābolu etiķi, māla ūdeni, katru dienu mainīt maltītē lietojamos produktus, ēst vairumā šokolādi... Dietologs, gastroenterologs Igors Fizdels par to visu rausta tikai plecus, uzsverot, ka pašārstēšanās ne pie kā laba nevar novest, tas jādara ārsta uzraudzībā, nosakot katram individuālu diētu. Vairāk »
 
10.novembris, 23:00 Stilīgums gan nav no tām lietām, kuru būtu tik viegli novērtēt, vadoties tikai pēc horoskopa zīmes. Stilīgas un gaumīgi ģērbtas sievietes var atrast starp pilnīgi visām horoskopa zīmēm. Šīs ir tikai tās trīs zīmes, kuru vidū šo sieviešu ir tikai nedaudz vairāk. Vairāk »
 
8.novembris, 22:46 Cilvēku horoskopi spēj noteikt ne tikai, kāda būs tava nākamā diena, nedēļa, vai mēnesis. Tie spēj noteikt arī vairākas citus tavas dzīves aspektus, piemēram, kāda automašīna ir tev visatbilstošākā, lai nestu veiksmi. Vairāk »
 
7.novembris, 14:00 Dažkārt mēdz sacīt, ka laulības noslēgtas debesīs – tik cieši ir saistīti mīļotie (vienalga, ar vai bez juridiska «papīra»). Vieni dzīvo kā cimds ar roku, silti, cieši un maigi, citi – nebeidz risināt saspringtas situācijas savā kopdzīvē, bet vienalga viens bez otra nevar. Kas sasaista ar to īsto un vienīgo? Vairāk »
 
5.novembris, 9:00 Horoskopi līdz 10. novembrim. Vairāk »
 
4.novembris, 17:44 Jau pavisam drīz, 8. novembrī, Amerika vēlēs jauno prezidentu. Šobrīd duelējas divi pretendenti – odiozais, enerģiskais miljardieris Donalds Tramps un kādreizējā pirmā lēdija un bijusī valsts sekretāre Hilarija Klintone. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers