Horoskopi

IESKATS NĀKOTNĒ: Horoskopi līdz 24. maijam
19.mai
15.mai
Pavasarī (aprīlis, maijs) dzimšanas dienas svin Vērša zodiaka zīmē dzimušie. Arī es esmu viena no viņiem un vēlējos jums, lasītāji, pastāstīt par populāra mākslinieka attieksmi pret horoskopiem, viņa bērnu zvaigžņu kartēm un dzīvi kopā ar slaveno tēvu. Stāsts būs par Krievijas estrādes karali Filipu Kirkorovu, kurš 2017. gada 30. aprīlī atzīmēja savu 50. dzimšanas dienu, kuras atskaņas bija jūtamas visa gada garumā.
 
14.mai
Mācījusies pie slavenā astrologa Sergeja Vronska un apsolījusi viņam uzrakstīt grāmatu. Pagaidām grāmata vēl tintes pudelē un Inga Janovska savu dzīvi piepilda ar pašizglītošanos un izglītošanu. Arī par dao mīlestību. Par attiecībām. Par to, kā dzīvot laimīgāk. Viņa ir izvēlējusies savu dao – ceļu, kuru iet visu dzīvi. Arī Vronskim apsolītajai grāmatai tajā atvēlēta sava vieta. Kad pienāks laiks.
 
12.mai
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze nākamajai nedēļai:
 
11.mai
HOROSKOPI   maijs, 2018.
 
10.mai
No kā veidoti Saturna – tālākās planētas, ko iespējams ieraudzīt ar neapbruņotu aci - gredzeni?
 
9.mai
2029. gada piektdienā, 13. aprīlī, 210–330 m liels asteroīds aizies garām Zemei 29 470 km attālumā. Asteroīdu varēs novērot Latvijas nakts debesīs ar neapbruņotu aci.
 
8.mai
Ir iespējams sameklēt labvēlīgāko vietu – valsti, pilsētu – konkrētam cilvēkam, taču jāzina, ko viņš vēlas: strādāt, mācīties, ārstēties, apprecēties, veidot biznesu utt. Tāpat var prognozēt, kādi notikumi varētu notiks cilvēka dzīvē pēc tam, kad viņš būs pārcēlies uz citu valsti vai pilsētu.
 
7.mai
Maijs dažādām saimnieciskām aktivitātēm un biznesam nav tas labākais... Lai neteiktu, ka nelāgs. Turpinās atsevišķas iepriekšējo mēnešu spriedzes kombinācijas. Taču dzīve jau negaida, kamēr planētas sastāsies labvēlīgos stāvokļos.
 
3.mai
Maiju labāk pavadīt mierīgi un mazliet laiski vaļojoties, izbaudot dzīvi un īpašus varoņdarbus profesionālajā jomā vai biznesā neplānojot.
 
28.apr
Horoskopi no 27. aprīļa līdz 10. maijam
 
23.apr
Grafiskas improvizācijas, kuras cilvēks izmanto savā parakstā, ataino viņa iekšējo būtību. Rokraksta analīzi plaši izmanto daudzās nozarēs: kriminālistikā, pedagoģijā, medicīnā, biznesā. Jā, arī ikdienas dzīvē nenāk par ļaunu uzzināt, ko slēpj cilvēks, kurš vēlas citiem radīt tikai pozitīvu iespaidu par sevi.
 
21.apr
Horoskopi no 20. līdz 26. aprīlim
 
20.apr
«Mīl, nemīl...» raujot ziedlapiņas, mēs mēģinām atminēt sarežģīto jūtu rēbusu. Kā saprast, vai jaunajam paziņam jūs esat iepatikusies vai tomēr nē, vai viņš cer uz vieglu erotisku piedzīvojumu, vai arī nolūki ir nopietni, un ko nozīmē zīmīgais skatiens, nejaušais pieskāriens? Flirtu un simpātiju apliecinājumus mēs izpaužam un uztveram atšķirīgi, atbilstoši horoskopam. Tikt skaidrībā ar kungu jūtām palīdzēs zvaigznes. Vienīgi jāpiebilst, ka horoskopi ir domāti izklaidei un iedvesmai, jo cilvēci atbilstoši zodiaka zīmēm mēs nevaram sadalīt 12 daļās. Katram ir sava individuālā astrokarte.
 
19.apr
Lasot zodiaka zīmju aprakstus, daudzi neviļus secina, ka ikkatra zīme ir vien noteiktu īpašību, noslieču, tieksmju saraksts. Taču patiesībā viss ir daudz sarežģītāk un interesantāk. Zodiaka zīme ir vienots, dziļš arhetipiskais tēls, kas glabājas cilvēces kopīgās apziņas dzīlēs un izpaužas caur katru no mums.
 
18.apr
«Es nevaru visu atbildību par savu dzīvi, veselību, laimi mēģināt nogrūst uz kādu – dakteriem, skolotājiem, vecākiem, valdību un vēl arī pasaules kārtību. Ikvienam cilvēkam pašam jāuzņemas atbildība par savu eksistenci. Ja esam apzinīgas būtnes, paši savā dzīvē risinām problēmas, tad arī augam garīgi. Nu un kas, ja šajā ceļā daļa no sociuma mūs nesaprot?» saka modes māksliniece Šeila. Nogājusi ceļu no visēdājas un veģetārietes līdz svaigēšanai, nolēmusi ne tikai nodzīvot vismaz līdz 125 gadu vecumam
 
17.apr
Latvijā savulaik bija vairāk nekā pussimts banku, bet par finanšu lielvalsti tā nekļuva. Lai gan potenciāls bija un ir, vērtē sertificēta numeroloģe Ineta Ventniece-Krīgere. Bankrotus un dažādas banku ķibeles sabiedrībā uztver sāpīgi – dzīvojam tomēr materiālā pasaulē. Kā vēl labāk pētīt banku un to vadītāju mijiedarbību, ja ne ar numeroloģijas, ar ciparu palīdzību? Numeroloģe uzreiz norāda, ka viņas apskatītās bankas, to saistība ar Latvijas valsti un banku īpašnieku numeroloģisko portretu būtu liekama plauktiņā «interesanti», jo apgalvot, ka bija tieši un tikai tā, viņa nevēlas. Tāpat kā astroloģijā arī numeroloģijā daudzi notikumi ir savstarpēji saistīti, tāpēc, lai noteiktu likumsakarības, ir jārok dziļi, jāpēta padziļināti un nebūt ne visa informācija sabiedrībai ir pieejama.
 
16.apr
Kristīgā baznīca piedzīvojusi vēsturiski un konfesionāli atšķirīgu attieksmi pret astroloģiju. Tā tas bijis un ir joprojām, jo pēc būtības Bībele nav iztirzājusi cilvēka dzīves saistību ar debesķermeņu kustību, izņemot pravietojumu par jaunas zvaigznes iedegšanos Jēzus Kristus piedzimšanas laikā. Sanāk, ka šajā jautājumā interpretācija atstāta teologu, baznīcas vadības un atsevišķu mācītāju ziņā. Savs ieskats par astroloģiju ir Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājam Kristam KALNIŅAM.
 
13.apr
No dzīves 14. martā 76 gadu vecumā aizgāja par mūslaiku ģēniju dēvētais britu astrofiziķis Stīvens Hokings. Ar savu dzīvi viņš pierādīja, ka diagnoze, ar kuru, pēc mediķu pieredzes, dzīvība izdzisīs pēc pāris gadiem, nav nolemtība – Stīvens Hokings nodzīvoja daudzas desmitgades ilgāk, nekā ārsti bija prognozējuši.