Horoskopi / Jaunākais

ASTROLOĢIJA: Jūnijs. Dzīvojam rāmi un līgojam mierīgi

Šodien, 19:28 Tā nu kosmiskās kombinācijas ir sastājušās, ka šis gads ir brīžam nemierīgs, brīžam smags, nav miera nedz pasaulē, nedz ikdienas dzīvē. Ar lielu labvēlību mūs nelutinās arī jūnijs, tāpēc šo mēnesi dzīvojam rāmi un svētkos līgojam mierīgi. Vairāk »
 

ASTROLOĢIJA: Kādu bērns redz savu māti?

24.maijs, 20:40 Maijā atzīmējam Māmiņu dienu. Tas ir kāds pieturas un saskarsmes punkts – brīdis, kad ciešāk padomājam par savām mammām, bet mammas par bērniem. Kādēļ gan lai tā nebūtu vēl kāda iespēja iepazīt vienam otru – citam kā atklājumu, citam – kā apstiprinājumu? To lieliski palīdz uzzināt Mēness novietojums bērna dzimšanas astroloģiskajā kartē. Vairāk »
 

HOROSKOPI: Uzzini, kas tevi sagaida tuvākā nākotnē

21.maijs, 9:00 Horoskopi līdz 26.maijam. Vairāk »
 
 

Horoskopi / Jaunākais

20.maijs, 20:30 Numeroloģijas testu sastādītāji piedāvā noteikt cilvēka raksturojumu, izmantojot debess spīdekļa ietekmi numeroloģiskā interpretācijā. Numeroloģijā pieņemts, ka vienkāršajiem skaitļiem atbilst deviņi galvenie Saules sistēmas objekti, tātad – tiek piedēvētas arī tos raksturojošās īpašības. Izmanto skaitļus no 1 līdz 9. Ja nepieciešams, saskaitīšanu turpina, līdz iegūts viencipara skaitlis. Vairāk »
 
18.maijs, 19:01 Samudro Prem ir pasaules pilsonis, kurš savā dzimtenē Lielbritānijā iegriežas reti. Astrologs, aura somas skolotājs, psihologs, Ošo terapeits un meditācijas skolotājs, Ošo Enerģijas transformācijas institūta direktors. Sevis meklējumos atrodas kopš 15 gadu vecuma. Vispirms ieguvis zināšanas praksē, vēlāk tās nostiprinājis klasiskā mācību iestādē. «Praktiskās Astroloģijas» saruna ar Samudro ir turpinājums iepriekšējā numura tēmai par aura somu un krāsām, un tomēr ne. Vienā teikumā ir grūti pateikt sarunas kodolu, tomēr mēģināt var. Visi esam savstarpēji saistīti daudz ciešāk nekā, iespējams, paši to vēlētos, jo katrai rīcībai ir sekas. Katrai. Vairāk »
 
14.maijs, 9:00 Horoskopi līdz 19.maijam Vairāk »
 
10.maijs, 17:10 Atbilstoši cilvēka astroloģiskajai kartei iespējams izvēlēties piemērotākos pārtikas produktus un ēdienus gan no praktiskā, gan arīdzan garīgā aspekta. Ne velti jau sen radies teiciens: tu esi tas, ko tu ēd! Viens pievēršas vegānismam vai svaigēšanai, citam maltīte vispār nav iedomājama bez kārtīga steika vai mājās ceptām kotletītēm. Cik dažādi esam, tik dažādas ir mūsu ēdienkartes. Vairāk »
 
7.maijs, 9:15 Horoskopi līdz 12.maijam Vairāk »
 
2.maijs, 21:40 Pasaki man, kādu krāsu tu izvēlies, un es pateikšu, kas ar tevi notiek. Šī varētu būt krāsu terapijas sistēmas aura-soma praktiķu neformālā devīze, jo, slēpies, cik gribi, krāsas atklās to, kas notiek tavā prātā, ķermenī un dvēselē. Piemēram, Rīgas mērs Nils Ušakovs ļoti tumšas krāsas uzvalkus pakāpeniski nomainījis pret gaišākiem dažādu toņu ziliem, modes dizainere Elita Patmalniece bieži vien izvēlas melno krāsu, ko atsvaidzina ar krāsainiem akcentiem apģērbā, bet Saeimas spīkere Ināra Mūrniece savu tērpu dēļ tiek dēvēta par Balto dāmu. Vairāk »
 
1.maijs, 10:00 Arvien biežāk sievietes un viņu dzīvesbiedri, gatavojoties kļūt par vecākiem, grib to izdarīt pēc iepējas harmoniskāk un dabiskāk. Ne vienmēr viņiem pietiek ar savām zināšanām, it īpaši, ja tas ir pirmais bērniņš, tāpēc ir svarīgi atrast labu padomdevēju. Viena no iespējām – lūgt palīgā dūlu. Kādreiz tās būtu dēvējuši par viedajām sievām, jo viņām ir gan pieredze, gan zināšanas. Vairāk »
 
30.aprīlis, 12:02 Horoskopi līdz 5.maijam Vairāk »
 
29.aprīlis, 18:41 Šis gads ir diezgan trauksmains, un saskaņā ar astroloģiskajām prognozēm pasaulē miera nebūs. Īpaši daudz negantu planetāro kombināciju sakritis tieši maijā. Šo mēnesi vēlams pavadīt mierīgi, darot ikdienas darbus un to, kas vairo optimismu. Lieliem plāniem un svarīgām lietām nav labs laiks. Vairāk »
 
28.aprīlis, 7:15 Ko šis pavasaris mīlas jomā mums sola no astroloģiskā skatu punkta? Par to, ka ir sarežģīts periods un iespējama bremzēšanās biznesā, pārpratumi, juridiskās ķibeles un citas netīkamas lietas, astrologi jau ir brīdinājuši. Jā, tas ir tiesa – šis laiks ir negants, bet vai gan tajā nemaz nav vietas mīlestībai? Daba mostas, garderobes kļūst pavasarīgākas, svārciņi īsāki, acu mirdzums spožāks. Ir īstais brīdis iemīlēties un mīlēt! Vairāk »
 
25.aprīlis, 20:51 Zodiaka zīme lielā mērā nosaka, kādu kurš izvēlas auto un kā to pēc tam stūrē un kopj. Vieni dod priekšroku ērtam, drošam un ekonomiskam auto, citiem tīk ārišķīgi padižoties. Ir stingri noteikumu ievērotāji un tādi, kam svarīgas tikai paša vēlmes un vajadzības. Lūk, neliels ieskats autovadītāju raksturojumos atbilstoši katra zīmei! Vairāk »
 
23.aprīlis, 9:00 Horoskopi līdz 28.aprīlim Vairāk »
 
22.aprīlis, 19:09 Katrai automašīnai ir savs raksturs. Jauši vai nejauši, bet reizēm šķiet, ka mašīna dzīvo savu dzīvi. Ko par auto raksturu un likteni var pastāstīt numurzīme? Vairāk »
 
20.aprīlis, 21:11 Es biju mirušais bērns. Bērns kādā ģimenē, par kuru neko nezinu. Cilvēki man apkārt rosījās, jutās sāpināti, skaidroja attiecības. Šķita, ka kāda sieviete ar savu izturēšanos visu laiku lūdz piedošanu. Ne man, bet mirušajam bērnam. Savukārt man jeb mirušajam bērnam šī jezga bija apnicīga: ko jūs gribat, kāpēc jāraud, es jūtos labi un pat garlaikojos šajā ģimenes drāmā. Laiku pa laikam es kā Antra sev pārmetu, ka neizjūtu empātiju. Taču ķermeniski jutos tik atsvešināta, ka nespēju pierunāt sevi izspiest kaut skopu asaru, kad raudāja citi. Tā notika mana iepazīšanās ar Berta Helingera sistēmisko ģimenes izvietojumu metodi. Vairāk »
 
16.aprīlis, 9:25 Horoskopi līdz 21.aprīlim Vairāk »
 
11.aprīlis, 21:21 Austrumu cīņas mākslas nav tikai sports vai sava ķermeņa rūdīšana, tas ir daudz kas vairāk. Tās stiprina arī garu un raksturu – disciplinē, māca atbildības izjūtu, veido stingru gribu, koncentrēšanās spēju, cieņu pret cilvēku un konkrēti – pret savu pretinieku. Tas viss palīdz sasniegt mērķus – un arī ļoti augstus, kā rāda daudzu slavenu cilvēku piemēri, sākot no sirmas senatnes līdz pat mūsdienām. Vairāk »
 
9.aprīlis, 9:29 Horoskopi līdz 14.aprīlim Vairāk »
 
Skonto Būve
 
This site uses Genecy custom templates for DFP