Horoskopi / Jaunākais

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Ja attiecībās kaut kas nav kārtībā, vispirms skaties, ko dari pats [4]

Ir latviešiem tas teiciens par pagali, kas pavisam viena nemaz nedeg. Arī no astroloģijas skatpunkta attiecībās daudz kas atkarīgs gan no tā, kā katrs cilvēks iekārtots kā personība, gan no tā, kāda ir partneru savstarpējā mijiedarbība Vairāk »
 

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Kādi bijuši ievērojamākie rekordi gadu mijas noskaņās?

Tuvojoties Ziemassvētkiem, nolēmām ielūkoties Ginesa rekordu grāmatā un pāris citos līdzīgos izdevumos, lai noskaidrotu, kādi sasniegumi tur minēti saistībā ar šiem svētkiem, un izrādījās, ka rekordu netrūkst – gan nopietnu, gan nenopietnu. Vairāk »
 
 

Horoskopi / Jaunākais

13.decembris, 18:41 Gada nogale ir skaistu svinību laiks, kurā, protams, neizpaliek arī bagātīgi klāti galdi. Diemžēl tie nes līdzi arī pārēšanās sajūtu un pat liekus uzkrātus kilogramus. Lai mielojoties nenodarītu sev pāri, ājurvēdā iesaka vienu galveno likumu: ēdienreizē nepatērēt vairāk par to daudzumu, ko var izvietot uz kopā saliktām plaukstām. Turklāt būtu labi, ja mēs, sēžoties pie galda, baudītu tos produktus, kas nāk par labu katra ķermeņa konstitūcijai jeb došai, proti, vatai, kaphai vai pitai. Vairāk »
 
12.decembris, 19:40 Vai Betlēmes zvaigzne ir pastāvējusi, vai arī tā ir tikai leģenda? Vairāk »
 
8.decembris, 19:14 Katrs cilvēks kaut reizi dzīvē droši vien ir bijis greizsirdīgs. Vairāk »
 
7.decembris, 18:55 Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" iesaka, kad vislabāk veikt skaistuma procedūras, bet kuras dienas nav tām labvēlīgas. Vairāk »
 
6.decembris, 19:00 Liekam darbus pie malas un decembrī svinam svētkus! Gandrīz visu mēnesi traucēs un neprognozējamas situācijas radīs planēta Merkurs, kurš kārtējo reizi ieņems nelabvēlīgo retrogrādo stāvokli. Bet to, kas tiešām svarīgs un paveicams, vajadzētu izdarīt mēneša pirmajās vai pēdējās dienās. Vai – atlikt uz nākamo gadu. Vairāk »
 
2.decembris, 9:03 HOROSKOPI 1.–7.12., 2017. Vairāk »
 
1.decembris, 21:21 Decembris paredzēts iesākto darbu pabeigšanai, jo atkal jau planēta Merkurs ieņems retrogrādo stāvokli, kas nav labvēlīgs jauniem darbiem, līgumu slēgšanai, darījumu uzsākšanai. Vairāk »
 
1.decembris, 16:10 Dzimšanas datums atklāj cilvēka rakstura slēpto šķautni, ko var salīdzināt ar Mēness neredzamo pusi. Ne velti saka, ka no malas labāk redzams. Dzimšanas datums parāda to, kā mūs saskata un vērtē citi. Tie ir mūsu talanti un nereti arī neizmantotās iespējas. Tā ir mūsu dabas ēnas puse, kas liek rīkoties neizskaidrojami pretrunīgi un pieļaut nelāgas kļūdas. Vairāk »
 
30.novembris, 16:16 Teju viss decembris paies pilnmēness briedinātā Dižčika zīmē, jaucot cilvēku prātus un secīgo notikumu gaitu, bremzējot biznesu un darbus, radot pārpratumus, greizus lēmumus, nepārdomātus solījumus un uzdzenot alkas pēc nesasniedzamā vai emocionāli neapgūstamā, populāru prognožu astrologs-numerologs Kristaps Baņķis. Vairāk »
 
29.novembris, 19:00 Vētrainās rudens dienās, kad gaisma saraujas aizvien sīkāka, ak, kā gribas, lai dvēseli silda mīlestība! Tik iracionāla, ka to nav iespējams izmērīt ne ar astroloģiskiem, ne citiem paņēmieniem. Vairāk »
 
27.novembris, 21:15 Mežāzis antīkās pasaules mākslas darbos attēlots kā kazas un zivs apvienojums. Šis tēls saistīts gan ar sengrieķu mitoloģisko un mežonīgo dēmonu Pānu, gan šumeru dievību Enki, gan ar dažiem citiem mistiskiem tēliem. Astroloģijā Mežāzis izceļas ar centību, strādīgumu, nopietnību, centieniem pēc stabilitātes, karjeras un materiālajām vērtībām. Vairāk »
 
25.novembris, 9:03 24.–30.11., 2017. Vairāk »
 
24.novembris, 21:00 Šoreiz sākam ar labo ziņu – prātu jaucējs, ilūziju, maldu un dūksnāju radītājs Neptūns šodien ir atgriezies savā ierastajā stāvoklī. Tas nozīmē, ka vairs nav tik lieli riski tikt piekrāptiem, sastapties ar melīgu, sagrozītu informāciju un citām negatīvām lietām. Vairāk »
 
24.novembris, 16:00 Numeroloģijā atkarībā no dzimšanas datuma un mēneša ir nosakāms individuālais gads, mēnesis un pat diena, kas var atšķirties no reālā kalendāra datuma. Ir cilvēki, kuri individuālajai dienai un tās simboliskajai nozīmei nepievērš uzmanību, bet ir arī tādi, kuri ir pārliecināti, ka pastāv «labās» un «sliktās» dienas, un atkarībā no tām rīkojas. Piemēram, izvairās no finanšu darījumiem vai tālākiem braucieniem. Vairāk »
 
23.novembris, 19:00 Meteojutīgums, kas piemīt daļai cilvēku, lielākoties tiek saistīts ar Mēness fāžu ietekmi. Taču arī Saule var būt par iemeslu nelāgai pašsajūtai, konkrētāk – magnētiskās vētras, kas rodas lielā spīdekļa paaugstinātas aktivitātes periodos, saasina hroniskas kaites un arī sakāpina emocijas. Tiesa, zinātnieku, ārstu un astrologu viedokļi ir atšķirīgi: vieni šādu ietekmi atzīst, otri – noliedz, vēl trešie to vērtē piesardzīgi. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers