Horoskopi / Jaunākais

HOROSKOPI: Uzzini, kas tevi sagaida tuvākajā nākotnē

24.septembris, 9:00 Horoskopi līdz 29.septembrim Vairāk »
 

ASTROLOĢIJA: Uzzini, kāds būs sekss – ugunīgs vai garlaicīgs?

23.septembris, 20:04 Astroloģijā stihijas – Uguns, Gaiss, Ūdens, Zeme – pat vēl vairāk nekā zodiaka zīmes ietekmē cilvēka seksuālo dzīvi. Stihijas – tie ir temperamenta tipi, un temperaments atšķirībā no rakstura, ko nosaka sociālā vide un citi apstākļi, ir iedzimts un dzīves laikā nemainās. Vairāk »
 

ASTROLOĢIJA: Neitrāls vidutājs ceļā pie sevis

20.septembris, 21:47 Šovasar zinību festivālā «Helsus» Jelgavā ieraudzīju informāciju par mediāciju. Pienāca mierīga sieviete un rāmā, nosvērtā balsī izstāstīja, kāpēc starptautiskajā zināšanu festivālā ir vieta arī mediatoriem – salīdzinoši jaunas profesijas pārstāvjiem Latvijā. Un piebilda: man ir kolēģe, kas mediācijā izmanto arī astroloģijas zināšanas. Tā es iepazinos vispirms ar mediatori Lolitu Strodi un tikai intervijas dienā – ar viņas kolēģi un, kā atklājās, vienu no «Helsus» komandas, Viktoriju Porteri. Vairāk »
 
 

Horoskopi / Jaunākais

17.septembris, 9:00 Horoskopi līdz 22.septembrim. Vairāk »
 
10.septembris, 9:00 Horoskopi līdz 15. septembrim. Vairāk »
 
3.septembris, 9:00 Horoskopi līdz 8.septembrim Vairāk »
 
29.augusts, 20:00 Dejošana noteikti ir tikpat sena kā cilvēce. Vēlme izteikt sevi kustībās, ritmā, melodijā pastāvējusi vienmēr. Cik gan dažādi ir tie stili un noskaņojumi, kurus var izbaudīt viens pats, pārī vai kolektīvā. Īpaša vieta tajā visā ir vēderdejām. Šī no Tuvajiem Austrumiem nākusī auglības rituāla deja pirms gadiem piecpadsmit kļuva populāra arī Latvijā. Sievišķīga, erotiska, pašapziņu un veselību stiprinoša – tā to raksturo eksotisko deju centra «Alegria» direktore Ilze Zariņa. Vairāk »
 
27.augusts, 18:11 Numeroloģijā atkarībā no dzimšanas datuma un mēneša ir nosakāms individuālais gads, mēnesis un pat diena, kas var atšķirties no reālā kalendāra datuma. Vairāk »
 
27.augusts, 9:00 Horoskopi līdz 1.septembrim Vairāk »
 
26.augusts, 18:41 Viņi atkal ir klāt! Pilnā komplektā, trijatā – Saules un Mēness aptumsumi un Merkurs īpašajā, retrogrādajā stāvoklī, ko dažkārt dēvē arī par dižčika periodu. Taču mierinājumam jāsaka, ka visās debesu negantībās var atrast arīdzan ko pozitīvu un no problemātiskām situācijām gūt arī kādu labumu. Vairāk »
 
22.augusts, 22:20 Atpūsties var dažādi – kādam par labu nāk zvilnēšana dīvānā, ļaujoties laiskam nekā nedarīšanas stāvoklim, citam atpūta nozīmē ekstrēmu sportošanu, kāpšanu kalnos vai ieniršanu okeāna dzīlēs. Pareizi atpūsties ir māksla, it īpaši mūsdienās, kad ikdienas stress un spriedze mūs reizēm pietuvina nervu sabrukumam. Kā rīkoties, lai pēc atvaļinājuma nedēļas, divām vai mēneša mēs darbā atgrieztos mundri, priecīgi un svaigi kā gurķīši? Astrologi teic, ka katrai zodiaka zīmei raksturīga noteikta gaisotne, kas sniedz vislielāko relaksāciju un baudu. Vairāk »
 
20.augusts, 9:00 Horoskopi līdz 25.augustam Vairāk »
 
18.augusts, 21:18 Mēs esam vecāki, viņi – mūsu bērni. Mēs viņus mīlam. Gribam kā labāk, tik un tā reizēm sanāk kā vienmēr. Pēc tam sevi vainojam un sodām. Mēs varam izlabot vecāku pieļautās kļūdas, bet, audzinot savus bērnus, neizbēgami kļūdāmies paši. Uz sarunu par vecāku mīlestību, paaudzēs atkārtotām kļūdām un harmonisku bērnu audzināšanu «Praktiskā Astroloģija» aicināja Starptautiskās Krāsu terapijas akadēmijas pasniedzēju Olgu Binkleri-Blati. Viņai ir Starptautiskajā Antroposofijas seminārā iegūts Valdorfa skolas pedagoga diploms. Vairāk »
 
13.augusts, 9:00 Horoskopi līdz 18.augustam Vairāk »
 
6.augusts, 15:30 Katrs cipars rada savas vibrācijas, arī tas, kas atrodas uz jūsu mājokļa durvīm. Vairāk »
 
6.augusts, 8:05 Horoskopi līdz 11.augustam Vairāk »
 
30.jūlijs, 19:00 Horoskopi līdz 4.augustam. Vairāk »
 
29.jūlijs, 17:43 Augustā būs vairāki astroloģiski svarīgi planētu stāvokļi, kas vienām dzīves tēmām iedos pozitīvāku virzību, bet citas sarežģīs. Vairāk »
 
25.jūlijs, 21:21 Palielināts svars, mazkustīgums vai nepareizas kustības, arī pārmērīgs stress, emocionāla pārslodze var vienubrīd ķermenim likt saukt – stop, nevaru vairs tā turpināt! Vairāk »
 
24.jūlijs, 15:00 Vasariņa, vasara! Tā saistās ne tikai ar sauli, peldēm, saldējumu un izbraucieniem zaļumos, bet arī ar piedzīvojumiem un romantiku. Vairāk »
 
Skonto Būve
 
This site uses Genecy custom templates for DFP