Horoskopi / Jaunākais

ASTROLOĢIJA: Ieklausies muguras brīdinājumos!

25.jūlijs, 21:21 Palielināts svars, mazkustīgums vai nepareizas kustības, arī pārmērīgs stress, emocionāla pārslodze var vienubrīd ķermenim likt saukt – stop, nevaru vairs tā turpināt! Vairāk »
 

ASTROLOĢIJA: Pirmais randiņš Kā uzvesties un savaldzināt

24.jūlijs, 15:00 Vasariņa, vasara! Tā saistās ne tikai ar sauli, peldēm, saldējumu un izbraucieniem zaļumos, bet arī ar piedzīvojumiem un romantiku. Vairāk »
 

HOROSKOPI: Uzzini, kas tevi sagaida tuvākā nākotnē

23.jūlijs, 9:00 Horoskopi līdz 28.jūlijam. Vairāk »
 
 

Horoskopi / Jaunākais

20.jūlijs, 18:55 «Zintnieks Totis pļavā atrada uguns āderu krustpunktu. Aizgāja labu gabalu nost, meditēja, iesprauda mietiņu, un es sāku rēķināt, kā būvēt,» rādot Lielvārdes pļavā uzcelto piramīdu, lakoniski pamāj tās veidotājs Andrejs Krūklis. Vairāk »
 
16.jūlijs, 9:00 Horoskopi līdz 21.jūlijam Vairāk »
 
9.jūlijs, 9:16 Horoskopi līdz 14.jūlijam Vairāk »
 
2.jūlijs, 19:14 Latvija nebūt nav tik mierīga un harmoniska vieta, kā mums gribētos. Valsts dzimšanas astroloģiskajā kartē ir sarežģīti aspekti, kas norāda uz iespējamu agresiju un terorisma draudiem. Vairāk »
 
2.jūlijs, 8:07 Horoskopi līdz 6.jūlijam. Vairāk »
 
27.jūnijs, 19:42 Ja zinātu, kur kritīs, jau laikus spilventiņu paliktu apakšā. Tā mēdzam teikt, kad notiek kaut kas tāds, ko varējām paredzēt. Ne vienmēr šķiršanās ir novēršama, bet psihologs, numerologs un astroloģijas interesents Jānis Caics saka: numeroloģijā vai astroloģijā prognozējot attiecību krīzes periodus, cilvēki var sagatavoties sarežģījumiem. Ja ir vēlme saglabāt attiecības, tad krīzi būs iespējams pārdzīvot, apbruņotiem ne tikai ar vēlmi palikt kopā, bet arī ar zināšanām, kā to izdarīt. Vairāk »
 
21.jūnijs, 17:10 Nepārprotiet, šoreiz nebūs runa par to, kuras horoskopa zīmes pārstāvjiem kas būtu vai nebūtu jādzer, kurš grādīgais dzēriens piestāv vai garšo. Šoreiz – par sava veida «raksturu saderību», par to, kurš alkoholiskais dzēriens jums atbilst pēc savas būtības – jo arī katram alkoholiskajam dzērienam ir ne tikai atšķirīgi grādi un garša, bet arī raksturs. To pateiks ikviens, kurš ar gaumi izbauda šo gadu tūkstošiem seno, bet mūžam plaukstošo grēcīgo vilinājumu. Arī to, ka, lai gan kādam ļoti garšo viskijs, ne vienmēr būs tam īstā diena – kādu reizi pēkšņi sagribas malku vēsa alus vai lāsīti kafijas liķiera. Tas taču gluži kā ar cilvēkiem, kuri katrs satiekoties sniedz citādas izjūtas. Vairāk »
 
21.jūnijs, 7:09 Līgo un Jāņu dienu horoskopi katrai zodiaka zīmei. Kam mīlestība plauks, kam lustēties vēlme, kam darbs prātā. Katram savs Vairāk »
 
20.jūnijs, 17:10 Jūnijs ir zāļu un ziedu mēnesis, kad saule te riet un te jau lec. Tas ir laiks, kad viss smaržo, kuplo, zeļ, aicinot cilvēkbērnus baudīt to visu. Jo īpaši vasaras saulgriežos vajag uzņemt enerģiju, ko sniedz zaļā pasaule – ienirt pļavā, mežā, vīt vaiņagus, rotāties ar ziediem. To mudina darīt arī zāļu sieva Līga Reitere, kura Līgo sāk daudzināt jau jūnija sākumā un uzgavilē tiem līdz Pēteriem. Vairāk »
 
18.jūnijs, 9:00 Horoskopi līdz 30.jūnijam Vairāk »
 
17.jūnijs, 20:58 Seksologs un psihoterapeits Arturs Šulcs ir ekscentrisks un provokatīvs. Tāds viņš ir arī šajā sarunā, kuras mērķis nav tikai izaicināt. Un «Praktiskā Astroloģija» labprāt pievienojas Artura Šulca vēlējumam: «Nevajag baidīties būt laimīgiem!» Vairāk »
 
17.jūnijs, 17:22 Līgo laiks ir bagāts ar dažādām enerģijām, ko varam uzņemt, lasot jāņuzāles, lecot pāri ugunskuram, saullēktā peldoties vai rīta rasā mazgājot muti. Šie uzskati un tradīcijas nemainīgi vijas cauri gadsimtiem, taču astroloģiskais fons katru gadu mainās. Šogad Līgo svētku dienas ir labvēlīgas draudzības izpausmēm un domubiedru atrašanai, bet jābūt uzmanīgiem ar tehniku, uguni, pie auto stūres un uz ūdeņiem. Vairāk »
 
11.jūnijs, 9:00 Horoskopi līdz 16.jūnijam Vairāk »
 
4.jūnijs, 9:00 Horoskopi līdz 9. jūnijam Vairāk »
 
3.jūnijs, 18:30 Desmitiem gadu pēc Vācijas sakāves Otrajā pasaules karā turpina cirkulēt daudz mītu un leģendu par nacistiem. Daļa no tiem ir saistīti ar noslēpumaino organizāciju «Ahnenerbe» jeb «Senču mantojums», kas oficiāli tika izveidota 1935. gadā, ar laiku kļūstot par iespaidīgu zinātniskās pētniecības institūtu tīklu. Ar ko tikai nav nodarbojušās šīs SS reihsfīreram Heinriham Himleram pakļautās struktūras darbinieki – meklējuši tādas relikvijas kā Svēto Grālu un Derības šķirstu, centušies uziet nogrimušo Atlantīdu, mēģinājuši iekļūt Himalaju kalnu noslēpumainajās pazemes valstībās Šambalā un Agarthā, gribējuši atrast «dzīvības ūdeni» Kaukāzā, izveidot nacistu bāzi Antarktīdā un pat sazinājušies ar citplanētiešiem... Vairāk »
 
31.maijs, 21:00 Tautasdziesmas ir latviešu mantras, kas sevī slēpj dziļas domas un lielu vārda spēku. Tās spēj dziedināt, uzmundrināt un atvērt sirdi mīlestībai un dzīvespriekam. Dziedot kokles pavadījumā, šīs mūsu tautas garamantas ļauj vēl jo dziļāk piekļūt tuvāk sev, savam dievišķajam kodolam. Tā ir īsta meditācija un dziedināšana – par to pārliecinājusies Inga Karpiča, kura šo ceļu aizsākusi jau pirms kāda laika un arī citiem ir gatava to ierādīt. Tāpēc Inga kopējās, viņas rīkotās sadziedāšanās nosaukusi par «Dziedināšanu caur tautasdziesmu». Vairāk »
 
29.maijs, 11:00 Nesenie terorakti Briselē un Parīzē mudina jautāt – vai cilvēkiem, kas veic suicidālu teroraktu uzspridzinoties, ir kādas kopīgas iezīmes, vai iespējams izveidot terorista pašnāvnieka personības profilu un kā šajā uzdevumā var palīdzēt astroloģija? Vairāk »
 
Skonto Būve
 
This site uses Genecy custom templates for DFP