Horoskopi / Jaunākais

ASTROLOĢIJA: Lai atvaļinājums sagādā baudu

22.augusts, 22:20 Atpūsties var dažādi – kādam par labu nāk zvilnēšana dīvānā, ļaujoties laiskam nekā nedarīšanas stāvoklim, citam atpūta nozīmē ekstrēmu sportošanu, kāpšanu kalnos vai ieniršanu okeāna dzīlēs. Pareizi atpūsties ir māksla, it īpaši mūsdienās, kad ikdienas stress un spriedze mūs reizēm pietuvina nervu sabrukumam. Kā rīkoties, lai pēc atvaļinājuma nedēļas, divām vai mēneša mēs darbā atgrieztos mundri, priecīgi un svaigi kā gurķīši? Astrologi teic, ka katrai zodiaka zīmei raksturīga noteikta gaisotne, kas sniedz vislielāko relaksāciju un baudu. Vairāk »
 

HOROSKOPI: Uzzini, kas tevi sagaida tuvākā nākotnē

20.augusts, 9:00 Horoskopi līdz 25.augustam Vairāk »
 

ASTROLOĢIJA: Kā kļūt par labiem vecākiem

18.augusts, 21:18 Mēs esam vecāki, viņi – mūsu bērni. Mēs viņus mīlam. Gribam kā labāk, tik un tā reizēm sanāk kā vienmēr. Pēc tam sevi vainojam un sodām. Mēs varam izlabot vecāku pieļautās kļūdas, bet, audzinot savus bērnus, neizbēgami kļūdāmies paši. Uz sarunu par vecāku mīlestību, paaudzēs atkārtotām kļūdām un harmonisku bērnu audzināšanu «Praktiskā Astroloģija» aicināja Starptautiskās Krāsu terapijas akadēmijas pasniedzēju Olgu Binkleri-Blati. Viņai ir Starptautiskajā Antroposofijas seminārā iegūts Valdorfa skolas pedagoga diploms. Vairāk »
 
 

Horoskopi / Jaunākais

13.augusts, 9:00 Horoskopi līdz 18.augustam Vairāk »
 
6.augusts, 15:30 Katrs cipars rada savas vibrācijas, arī tas, kas atrodas uz jūsu mājokļa durvīm. Vairāk »
 
6.augusts, 8:05 Horoskopi līdz 11.augustam Vairāk »
 
30.jūlijs, 19:00 Horoskopi līdz 4.augustam. Vairāk »
 
29.jūlijs, 17:43 Augustā būs vairāki astroloģiski svarīgi planētu stāvokļi, kas vienām dzīves tēmām iedos pozitīvāku virzību, bet citas sarežģīs. Vairāk »
 
25.jūlijs, 21:21 Palielināts svars, mazkustīgums vai nepareizas kustības, arī pārmērīgs stress, emocionāla pārslodze var vienubrīd ķermenim likt saukt – stop, nevaru vairs tā turpināt! Vairāk »
 
24.jūlijs, 15:00 Vasariņa, vasara! Tā saistās ne tikai ar sauli, peldēm, saldējumu un izbraucieniem zaļumos, bet arī ar piedzīvojumiem un romantiku. Vairāk »
 
23.jūlijs, 9:00 Horoskopi līdz 28.jūlijam. Vairāk »
 
20.jūlijs, 18:55 «Zintnieks Totis pļavā atrada uguns āderu krustpunktu. Aizgāja labu gabalu nost, meditēja, iesprauda mietiņu, un es sāku rēķināt, kā būvēt,» rādot Lielvārdes pļavā uzcelto piramīdu, lakoniski pamāj tās veidotājs Andrejs Krūklis. Vairāk »
 
16.jūlijs, 9:00 Horoskopi līdz 21.jūlijam Vairāk »
 
9.jūlijs, 9:16 Horoskopi līdz 14.jūlijam Vairāk »
 
2.jūlijs, 19:14 Latvija nebūt nav tik mierīga un harmoniska vieta, kā mums gribētos. Valsts dzimšanas astroloģiskajā kartē ir sarežģīti aspekti, kas norāda uz iespējamu agresiju un terorisma draudiem. Vairāk »
 
2.jūlijs, 8:07 Horoskopi līdz 6.jūlijam. Vairāk »
 
27.jūnijs, 19:42 Ja zinātu, kur kritīs, jau laikus spilventiņu paliktu apakšā. Tā mēdzam teikt, kad notiek kaut kas tāds, ko varējām paredzēt. Ne vienmēr šķiršanās ir novēršama, bet psihologs, numerologs un astroloģijas interesents Jānis Caics saka: numeroloģijā vai astroloģijā prognozējot attiecību krīzes periodus, cilvēki var sagatavoties sarežģījumiem. Ja ir vēlme saglabāt attiecības, tad krīzi būs iespējams pārdzīvot, apbruņotiem ne tikai ar vēlmi palikt kopā, bet arī ar zināšanām, kā to izdarīt. Vairāk »
 
21.jūnijs, 17:10 Nepārprotiet, šoreiz nebūs runa par to, kuras horoskopa zīmes pārstāvjiem kas būtu vai nebūtu jādzer, kurš grādīgais dzēriens piestāv vai garšo. Šoreiz – par sava veida «raksturu saderību», par to, kurš alkoholiskais dzēriens jums atbilst pēc savas būtības – jo arī katram alkoholiskajam dzērienam ir ne tikai atšķirīgi grādi un garša, bet arī raksturs. To pateiks ikviens, kurš ar gaumi izbauda šo gadu tūkstošiem seno, bet mūžam plaukstošo grēcīgo vilinājumu. Arī to, ka, lai gan kādam ļoti garšo viskijs, ne vienmēr būs tam īstā diena – kādu reizi pēkšņi sagribas malku vēsa alus vai lāsīti kafijas liķiera. Tas taču gluži kā ar cilvēkiem, kuri katrs satiekoties sniedz citādas izjūtas. Vairāk »
 
21.jūnijs, 7:09 Līgo un Jāņu dienu horoskopi katrai zodiaka zīmei. Kam mīlestība plauks, kam lustēties vēlme, kam darbs prātā. Katram savs Vairāk »
 
20.jūnijs, 17:10 Jūnijs ir zāļu un ziedu mēnesis, kad saule te riet un te jau lec. Tas ir laiks, kad viss smaržo, kuplo, zeļ, aicinot cilvēkbērnus baudīt to visu. Jo īpaši vasaras saulgriežos vajag uzņemt enerģiju, ko sniedz zaļā pasaule – ienirt pļavā, mežā, vīt vaiņagus, rotāties ar ziediem. To mudina darīt arī zāļu sieva Līga Reitere, kura Līgo sāk daudzināt jau jūnija sākumā un uzgavilē tiem līdz Pēteriem. Vairāk »
 
Skonto Būve
 
This site uses Genecy custom templates for DFP