Horoskopi / Jaunākais

IESKATS NĀKOTNĒ: Horoskopi līdz 24.augustam

HOROSKOPI 18.–24. augusts, 2017. Vairāk »
 

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Meditācija: kad satiekas fiziskā un garīgā pasaule [7]

Mārcis Auziņš. Latvijas Universitātes profesors un šīs augstskolas bijušais rektors. Fiziķis. Meditē katru dienu. Dalījies ar savu pieredzi Latvijas Nacionālās bibliotēkas Klusuma un meditācijas istabā un par meditācijas praksi, pieredzi un atziņām nu stāsta arī «Praktiskās Astroloģijas» lasītājiem. Vairāk »
 

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Saules aptumsums. Vai vienmēr gaidāmi dramatiski notikumi? [1]

Saules aptumsums saistās ar karmiskiem notikumiem, iespējamas dramatiskas un saasinātas situācijas, jāatdod pagātnes parādi... Šādus apgalvojumus nereti pirms aptumsumiem varam lasīt medijos. Vairāk »
 
 

Horoskopi / Jaunākais

17.augusts, 21:22 Uz neilgu laiku ciemos Rīgā ieradies tarologs un astrologs no Sanktpēterburgas – Jurijs Hans. Šī nav pirmā un nebūt ne pēdējā reize, jo speciālists labprāt dalās savās zināšanās arī ar interesentiem Latvijā. Viņam ir teorijas, kā apvienot astroloģiju un taro, ir paša izstrādāta sistēma un atziņas, kas atšķiras no vispārpieņemtajām. Spilgta, dinamiska personība. Vairāk »
 
16.augusts, 20:13 Zīmīgo datumu vēl pietiks vairākiem gadiem, lai tie, kuri paļaujas uz brīnumu vai skaitļu maģiju, sāktu izvēlēties kāzu dienu. Cilvēkam ir gribējies īpašus notikumus savā dzīvē īpaši «iezīmēt». Ja tas ir kāzu datums, piemēram, 2007. gada 7. jūlijā vai 2017. gada 17. jūlijā, kur septītnieki ņirb gar acīm, izskatās jau skaisti, taču neba vienādu ciparu rinda nodrošinās veiksmīgu kopdzīvi. Un par laimes vēstnesi uzskatītais septītnieks, skat, nodarīs vairāk slikta nekā laba. Vairāk »
 
14.augusts, 20:08 As­tro­me­di­cī­nā lie­la no­zī­me ir tā dē­vē­ta­jam die­nas fo­nam – kā­dā zo­di­aka zī­mē at­ro­das Mē­ness. Kat­ra cil­vē­ka ķer­me­ņa zo­na as­tro­lo­ģi­jā at­ro­das kā­das zo­di­aka zī­mes pār­val­dī­bā, un sa­ska­ņā ar te­ori­ju – kon­krē­ta­jās die­nās ju­tī­gā­kas kļūst tās ķer­me­ņa zo­nas, par ku­rām «at­bil­dī­ga­jā» zo­di­aka zī­mē Mē­ness at­ro­das. Vairāk »
 
12.augusts, 9:03 HOROSKOPI 11.–17.08 Vairāk »
 
11.augusts, 6:30 Mūsu šodienas tēma ar astroloģiju nav saistīta, tomēr kosmosa norišu kontekstā tā noteikti jāpiemin. Brīvdienās neejiet agri gulēt, bet lūkojieties debesīs! Kā katru gadu augustā, būs redzams krāšņs zvaigžņu lietus. Ja vien vējš nesadzenās tam priekšā mākoņus un skatīšanos pārāk netraucēs kaut arī dilstošais, bet vēl gana spožais Mēness. Cerēsim, ka ne! Vairāk »
 
10.augusts, 20:05 Kalendāri veidoti, ņemot vērā mēness fāzes, atrašanos zodiakazīmēs un dienu fonus. Vairāk »
 
10.augusts, 15:15 Numeroloģijā katram skaitlim atbilst savs burts, savukārt, sasaistot numeroloģiju un astroloģiju, katram skaitlim atbilst kāda planēta. Tādējādi varat izzināt, kādu «zvaigžņu kodu» nes jūsu vārds. Vairāk »
 
9.augusts, 20:33 Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" iesaka, kad vislabāk veikt skaistuma procedūras, bet kuras dienas nav tām labvēlīgas. Vairāk »
 
8.augusts, 20:07 Augusts saimnieciskām aktivitātēm nav diez cik labs, jo atkal klāt piņķerīgais retrogrādā Merkura periods, turklāt būs arī emocionālo spriedzi radošais Mēness un Saules aptumsums. Vairāk »
 
7.augusts, 20:04 Debess spīdekļu aptumsumi – vai tiešām tie sola ko draudīgu, nenovēršamu? Latvijā šodien vērosim daļēju Mēness aptumsumu. Bet kā iezīmēti to cilvēku likteņi, kuriem gadījies piedzimt tieši Mēness aptumsuma laikā? Mūsdienu astrologi vairs nebaida ļaudis ar nenovēršamām dzīves katastrofām, tieši otrādi – tā var pat būt iespēja saņemt īpašas likteņa dāvanas! Vairāk »
 
5.augusts, 9:08 HOROSKOPI 4.–10.08.2017. Vairāk »
 
4.augusts, 7:12 Vismaz divas reizes gadā astrologi cilvēkus aicina būt uzmanīgiem, dienas vadīt mierīgi un mēģināt risināt karmiskus jautājumus, pārdomāt dzīvi, sakārtot iekšējo pasauli. Tie ir periodi starp Saules un Mēness aptumsumiem. Jaunnedēļ šis laiks ir klāt. Vairāk »
 
3.augusts, 13:00 Atsaucoties uz krievu tabloīdiem, portāls "kasjauns.lv" raksta, ka Krievijas šovu zvaigzne Andrejs Malahovs atlaists no darba Krievijas sarunu šovā "Pustj govorjat". Tiesa, TV zvaigzne medijiem atklājis savus nākotnes plānus. Vairāk »
 
3.augusts, 7:15 Augusts kļūs par svārstīgu emociju, šaubīgu lēmumu un liktenīgu notikumu laiku. Visi dzīvosim starpaptumsuma ietekmē – no daļēja Mēness aptumsuma 7. augustā līdz Pilnam Saules aptumsumam 21. augustā, kas sakritīs ar Dižčiku no 13.augusta līdz 5.septembrim. “Pilnai laimei” aptumsuma noslēgumā karmas sloga nesējplanēta un liktens “skrūvspīles” Saturns 22.augustā savienosies ar pazudinātāju, kārdinātāju un mānītāju Lilitu. Vairāk »
 
2.augusts, 17:49 Mašīnas numeroloģiskais indekss liecina par tās uzvedību uz ceļa, ekspluatāciju un šo to – arī par tās īpašnieku. Vairāk »
 
29.jūlijs, 9:03 HOROSKOPI 28.07.–3.08.2017. Vairāk »
 

Skaistuma pasaule

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers