Horoskopi / Jaunākais

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Ieskaties - citādi horoskopi [2]

Senās Eiropas tautas ķeltu novērošanas spējas un uzkrātās zināšanas par dabas norisēm ļāva secināt, ka dzimšanas brīdī uz cilvēka rakstura veidošanos savu iespaidu atstāj Mēness fāzes, augi, dzīvnieki, gadalaiks un citas dabas parādības. Viss ir viens un vienots. Vairāk »
 

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Aktivizēsies krāpnieki, maijā jāuzmanās no negodīgas rīcības

Maijā planētu kombinācijas ir labākas nekā iepriekšējā mēnesī, kad daudzi izjuta spriedzi, piņķerēšanos darbos un dažādas problēmas. Tomēr gribētos brīdināt: uzmanieties no ne visai godīgas rīcības un arī paši visās situācijās rīkojieties, kā pieklājas. Vairāk »
 

IESKATS NĀKOTNĒ: Horoskopi līdz 11.maijam

HOROSKOPI 28.04.–11.05.2017. Vairāk »
 
 

Horoskopi / Jaunākais

27.aprīlis, 16:55 Cilvēkam atbilstošāko dārgakmeni/minerālu var noteikt dažādi – pēc sajūtām, astroloģijā un numeroloģijā pēc dzimšanas datiem un planētu simbolikas, bet šā testa autori piedāvā to izdarīt, izmantojot dzimšanas datus, vārdu un uzvārdu. Vairāk »
 
25.aprīlis, 14:47 «Viņi apprecējās un laimīgi dzīvoja kopā līdz kapa malai...» Šāds laulības dzīves scenārijs mūsdienās ir mazticams un drīzāk izklausās pēc sendienu pasakas nekā pēc realitātes apraksta. Sabiedrībā pazīstami cilvēki biežāk lepojas ar sānsoļiem un «romantiskajām uzvarām» nekā ar uzticību partnerim ja ne mūža, tad vismaz vienas laulības garumā. Atbildi, kāpēc daži tomēr spēj «mīlēt līdz kapa malai», bet citi mīļākās (mīļākos) maina kā zeķes, meklējām kopā ar trim pieredzējušām astroloģēm. Vairāk »
 
22.aprīlis, 9:00 HOROSKOPI 21.04.–27.04. 2017. Vairāk »
 
21.aprīlis, 8:10 Astroloģijā eksistē daudz dažādu virzienu, teoriju un interpretāciju. Daļa no tām – vienkārši iedvesmai un izklaidei. Šajā nedēļas nogalē piedāvājam pārskatu par nedēļas dienu saistību ar planētām un cilvēka raksturu. Vairāk »
 
20.aprīlis, 18:36 Žurnāla jubilejas numurā uz sarunu aicinām pirmo Latvijas Astrologu asociācijas prezidentu Andri RAČU, vienu no neatkarīgās Latvijas pirmajiem un aktīvākajiem astrologiem, kurš turpina popularizēt šo mācību. Vairāk »
 
20.aprīlis, 15:22 Ezotēriskā skatījumā bezskaidras naudas norēķini ir daudz veiksmīgāki personīgās labklājības finanšu plūsmas veidošanai, uzskata biznesa numerologs Kristaps Baņķis. Vairāk »
 
12.aprīlis, 16:22 Šoreiz pat rēķināt nevajadzēs, vien saskaitīt ciparus, ja kādam no lasītājiem mīļākais skaitlis sastāv no vairākiem cipariem. Šā testa izpildei nepieciešams izvēlēties skaitli no 0 līdz 9. Vairāk »
 
8.aprīlis, 9:00 HOROSKOPI 7.–12.04.2017. Vairāk »
 
7.aprīlis, 19:32 Mīlestība un ideālais kopābūšanas modelis ir katram savs un visai atšķirīgs – vienam vajag, lai otrs ir mīļš un maigs, un vienalga, kāds viņam stāvoklis sabiedrībā. Cits augstu vērtē partnera praktisko pieeju dzīvei, vēl kāds – drošību un uzticamību. Katra cilvēka dzimšanas horoskopā var nolasīt, kādu partneri apzināti vai neapzināti vēlamies un ko gaidām. Vairāk »
 
7.aprīlis, 8:08 Pirmdiena Sanktpēterburgā. Ir dienas vidus. Metro atrodas kirgīzu puisis, kurš gatavs iet bojā, sarīkojot sprādzienu, kas paņēma 14 cilvēku dzīvības un ievainoja četrdesmit piecus. Vai individuālajā astroloģiskajā kartē ir kādas pazīmes, kas norāda, ka cilvēks varētu pastrādāt tik baisu noziegumu? Vairāk »
 
5.aprīlis, 19:51 «Prak­tis­kā As­tro­lo­ģi­ja» maz­liet pa­lī­dzēs iz­tul­kot skait­ļu va­lo­du, to­mēr uz­sver, ka šī ir tikai iz­klai­de lai­ka īsi­nā­ša­nai. Vairāk »
 
1.aprīlis, 9:00 HOROSKOPI līdz 6. aprīlim Vairāk »
 
31.marts, 19:23 Šajā mēnesī nelabvēlīgos stāvokļos atradīsies vairākas planētas, kas astroloģijā atbild par globāliem procesiem, kā arī gluži sadzīviskām tēmām. Taču labā ziņa ir tāda, ka mīlas un naudas planēta Venera atgriežas normālā pozīcijā. Vairāk »
 
29.marts, 16:22 Sek­su­ali­tā­te ie­tek­mē mū­su paš­sa­jū­tu, un to ie­vē­ro (vai ne­ie­vē­ro) ap­kār­tē­jie. Mēs esam pie­dzi­mu­ši ar at­šķi­rī­gu sek­su­ali­tā­tes de­vu, tā­pēc nav pa­rei­zu un ne­pa­rei­zu at­tie­cī­bu vai ka­no­nu, kā iz­tu­rē­ties, kā ie­ka­rot vai kā ļau­ties at­tie­cī­bām. Nav vērts par kat­ru ce­nu se­vi mai­nīt ti­kai tā­lab, lai at­bil­stu kā­da ci­ta priekš­sta­tiem par sek­sī­gu cil­vē­ku un mē­ģi­nā­tu spē­lēt šā­du sa­vai bū­tī­bai pre­tē­ju lo­mu. Vairāk »
 
29.marts, 15:15 Daudzu tautu kultūrās spoguļi tiek apveltīti ar maģiskām īpašībām. Aizspogulija, paralēlā pasaule, greizie spoguļi, spoguļattēls... Mūsdienu spoguļa izgatavošana ir tikusi turēta noslēpumā – pārsimt gadu venēciešu meistari savus spoguļu izgatavošanas knifus glabājuši kā acuraugu. Varbūt arī tāpēc šis priekšmets tiek uzskatīts par īpašu un maģisku. Vairāk »
 
27.marts, 20:00 Smadzenes ir savdabīgs personālais dators, kas regulē mūsu uzvedību. Tās sastāv no divām puslodēm, kas atbild katra par savām funkcijām: labā – par tēlaini radošo domāšanu, kreisā – par racionālo, analītisko, spēju izvērtēt notikumus un parādības. Jo abas puslodes darbojas saskaņotāk, jo cilvēks līdzsvarotāks un tātad – veselāks, veiksmīgāks darbā un attiecībās. Viens no veidiem, kas var palīdzēt ceļā uz sevis izzināšanu un harmonizēšanu, ir īpaša diagnostika, kurā analizē smadzeņu darbību un psihes stabilitātes līmeni. Vairāk »
 
25.marts, 9:00 HOROSKOPI līdz 30.03.2017. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers