Horoskopi / Jaunākais

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Izrēķini pats! Mīļākais skaitlis un seksualitāte

Šoreiz pat rēķināt nevajadzēs, vien saskaitīt ciparus, ja kādam no lasītājiem mīļākais skaitlis sastāv no vairākiem cipariem. Vairāk »
 

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Satelītu iznīcinātāji un citi "kosmosa karu" ieroči [1]

Dzirdot runājam par «kosmosa militarizāciju» vai «kosmisko bruņošanās sacensību», nāk prātā ainas no «Zvaigžņu kariem» un tamlīdzīgām filmām – ar milzīgiem un draudīgiem kosmiskajiem bāzes kuģiem, izmanīgiem, ar lāzeriem bruņotiem sīkākiem lidaparātiem, bombardēšanām, apšaudēm un pakaļdzīšanos atklātā kosmosā. Vairāk »
 

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. "Vaidavās» ir savākta 4000 akmeņu liela kolekcija [4]

Viss pasaulē ir dzīvs – arī akmeņi, kas ir vieni no senākajiem šīs zemes iemītniekiem. Tie joprojām glabā daudz mīklu. Kāpēc senči tos pielūdza? Kāpēc veidoja akmens apļus? Kāpēc kapsētās tos liek aizgājējiem par godu? Nenoliedzami, tie ir apveltīti ar savu enerģētiku, kas var gan palīdzēt un ārstēt, gan arī kaitēt. Milzīgas informācijas krātuves – uzskata Vilnis Strautiņš, kuram Lubānas puses «Vaidavās» ir savākta vesela akmeņu kolekcija. Nu jau to skaits sasniedzis 4000. Tie ir visur – ap māju, šķūnītī, ir arī sava meditācijas vieta piemājas birzītē, kur rīta kafija garšo īpaši labi. Ir savs muldakmens un dziedniekakmens. Vairāk »
 
 

Horoskopi / Jaunākais

23.jūnijs, 8:30 Populārā astroloģe Māra Ošuroka sniedz vērtīgus padomus, kā 12 zodiaka zīmju pārstāvjiem sagaidīt Līgo svētkus un kur meklēt papardes ziedu. Pirms baudi putojošu miestiņu un papardes zieda burvību, izlasi savu svētku horoskopu! Vairāk »
 
22.jūnijs, 20:04 Kļuvusi zināma kā aktrise Elīna Dzelme, pēc tam – režisora Dž. Dž. Džilindžera sieva, arī gleznotāja, līdz apprecējusies ar miljonāru Valēriju Maliginu, AS «Olainfarm» valdes priekšsēdētāju. Aprīļa nogalē ievēlēta par vīra vadītā uzņēmuma meitasuzņēmuma SIA «Silvanols» valdes priekšsēdētāju. Tiem, kuri par šādu karjeras lēcienu brīnījās (maigi teikts), viņa atcirta, lai vērtē darbu un rezultātus. Uzņēmuma izplatītajā paziņojumā Elīna Maligina ir gaumīgi atzinusi: «Nenoliegšu, ka biznesā man ir daudz jāapgūst, bet es esmu apņēmības pilna mācīties, turklāt blakus ir ļoti spēcīgi padomdevēji.» Vairāk »
 
22.jūnijs, 7:22 Arī šogad visā Latvijā līgotājiem, protams, tiek piedāvāta ļoti plaša svētku programma – koncerti, brīvdabas izrādes, zaļumballes u.c. aizraujoši pasākumi. Tajā pašā laikā daudz pozitīvu emociju iespējams gūt, svinot svētkus radinieku un tuvu cilvēku lokā. Kopējās Jāņu noskaņas – tādas ģimeniskas. Vairāk »
 
21.jūnijs, 20:03 Jāņu svinēšana notiks pie jum,s un nu jālauza galva, kā veiksmīgi izveidot viesu sarakstu? Vai aicināt viņu vai labāk... viņu? Vairāk »
 
21.jūnijs, 16:17 Sa­skai­tot vi­sus skait­ļus sa­vos dzim­ša­nas da­tos līdz vien­ci­pa­ra skait­lim, no­skaid­ro­siet, kā­das ir at­tie­cī­bas ar nau­du un kurš va­da jū­su dzī­vi – nau­da vai to­mēr cil­vēks pats. Vairāk »
 
20.jūnijs, 20:03 Šamaņi, ar tiem saistītie rituāli un rituālos izmantotie priekšmeti Latvijā tiek uztverti lielākoties ar virspusējām zināšanām, iespējams, tāpēc šķiet aizraujoši, intriģējoši, bet cik ticami ir tas, ka Latvijā tiešām praktizē šamaņi? Vai, pārfrāzējot jautājumu: tie, kuri sevi dēvē par praktizējošiem šamaņiem, tādi ir? Un ko viņi praktizē? Turklāt vai katram ir viedoklis par to, kas ir šamanis, tāpēc arī tik daudz strīdu par un ap viņiem. Vairāk »
 
19.jūnijs, 20:13 Šajos saulgriežos Mēness būs dilstošs, tāpēc Līgo vakars ir īpaši piemērots, lai attīrītos fiziski, mentāli un garīgi, kā arī lai tiktu vaļā no visa, kas iestāvējies un apgrūtina, saka pirtnieks un garīgās dziedniecības praktiķis Vilnis Lejnieks. Saulgriežu naktī domās iedēstītais piepildīsies un vairosies. Ja ļausieties romantiskam piedzīvojumam, tas būs neaizmirstams! Vairāk »
 
17.jūnijs, 9:00 HOROSKOPI 16.–29.06.2017. Vairāk »
 
16.jūnijs, 20:15 Romantiķis. Cilvēks, kuram ir svarīga noskaņa, pieredze un sajūtas. Vēlme izzināt. Dzīvot bez paviršības un virspusējības izjūtas. Ceļotājs Raimonds GUDRUPS. Meksikas un maiju tradīciju izzinātājs un izdzīvotājs. Vairāk »
 
16.jūnijs, 6:30 Viena no daudzajām astroloģijas iespējām ir palīdzēt izvēlēties labākos laikus kādai darbībai, kāda procesa uzsākšanai. Tajā skaitā arī remontdarbiem vai mājas celtniecībai. Patlaban rit karstākā remontu un būvniecības sezona, taču periods nav ideāls, jāstrādā rūpīgi un atbildīgi. Vairāk »
 
15.jūnijs, 20:01 Ilgstoša uzturēšanās mūsu planētas orbītā noved pie astronautu asinsrites sistēmas traucējumiem, un viņu fiziskā izturība mazinās par 30 līdz 50 procentiem. Vairāk »
 
14.jūnijs, 20:02 Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" labprāt atbild uz lasītāju jautājumiem. Vairāk »
 
14.jūnijs, 16:33 Gri­bam to vai ne, bet iz­skats ir glu­ži kā vi­zīt­kar­te, pēc ku­ras vis­pirms vēr­tē mūs un ci­tus vēr­tē­jam mēs. Ga­dās, ka ār­ējais iz­skats ir mal­di­nošs, bet kurš gan to kon­sta­tēs, pirms nav sā­cis sa­ru­nu un uz­zi­nā­jis par mū­su lie­lis­ko eru­dī­ci­ju, iz­ci­la­jiem ta­lan­tiem vai ap­bu­ro­ša­jām rak­stu­ra īpa­šī­bām? Vairāk »
 
13.jūnijs, 21:04 Vai valsts jubileja, kā Latvijas simtgade, jāsvin gadu iepriekš, lai gan cilvēkus mēdz brīdināt, ka dzimšanas dienu svinēt pirms īstā datuma nav ieteicams? Vairāk »
 
10.jūnijs, 9:29 HOROSKOPI 9.–15.2017. Vairāk »
 
9.jūnijs, 21:00 Kalendāri veidoti, ņemot vērā Mēness fāzes, atrašanos zodiaka zīmēs un dienu fonus. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers