Horoskopi / Jaunākais

ASTROLOĢIJA: Dūlas jeb viedās sievas: palīgs topošajām māmiņām [2]

Vakar, 10:00 Arvien biežāk sievietes un viņu dzīvesbiedri, gatavojoties kļūt par vecākiem, grib to izdarīt pēc iepējas harmoniskāk un dabiskāk. Ne vienmēr viņiem pietiek ar savām zināšanām, it īpaši, ja tas ir pirmais bērniņš, tāpēc ir svarīgi atrast labu padomdevēju. Viena no iespējām – lūgt palīgā dūlu. Kādreiz tās būtu dēvējuši par viedajām sievām, jo viņām ir gan pieredze, gan zināšanas. Vairāk »
 

HOROSKOPI: Uzzini, kas tevi sagaida tuvākā nākotnē

30.aprīlis, 12:02 Horoskopi līdz 5.maijam Vairāk »
 

ASTROLOĢIJA: Maijs. Raibs kā dzeņa vēders

29.aprīlis, 18:41 Šis gads ir diezgan trauksmains, un saskaņā ar astroloģiskajām prognozēm pasaulē miera nebūs. Īpaši daudz negantu planetāro kombināciju sakritis tieši maijā. Šo mēnesi vēlams pavadīt mierīgi, darot ikdienas darbus un to, kas vairo optimismu. Lieliem plāniem un svarīgām lietām nav labs laiks. Vairāk »
 
 

Horoskopi / Jaunākais

28.aprīlis, 7:15 Ko šis pavasaris mīlas jomā mums sola no astroloģiskā skatu punkta? Par to, ka ir sarežģīts periods un iespējama bremzēšanās biznesā, pārpratumi, juridiskās ķibeles un citas netīkamas lietas, astrologi jau ir brīdinājuši. Jā, tas ir tiesa – šis laiks ir negants, bet vai gan tajā nemaz nav vietas mīlestībai? Daba mostas, garderobes kļūst pavasarīgākas, svārciņi īsāki, acu mirdzums spožāks. Ir īstais brīdis iemīlēties un mīlēt! Vairāk »
 
25.aprīlis, 20:51 Zodiaka zīme lielā mērā nosaka, kādu kurš izvēlas auto un kā to pēc tam stūrē un kopj. Vieni dod priekšroku ērtam, drošam un ekonomiskam auto, citiem tīk ārišķīgi padižoties. Ir stingri noteikumu ievērotāji un tādi, kam svarīgas tikai paša vēlmes un vajadzības. Lūk, neliels ieskats autovadītāju raksturojumos atbilstoši katra zīmei! Vairāk »
 
23.aprīlis, 9:00 Horoskopi līdz 28.aprīlim Vairāk »
 
22.aprīlis, 19:09 Katrai automašīnai ir savs raksturs. Jauši vai nejauši, bet reizēm šķiet, ka mašīna dzīvo savu dzīvi. Ko par auto raksturu un likteni var pastāstīt numurzīme? Vairāk »
 
20.aprīlis, 21:11 Es biju mirušais bērns. Bērns kādā ģimenē, par kuru neko nezinu. Cilvēki man apkārt rosījās, jutās sāpināti, skaidroja attiecības. Šķita, ka kāda sieviete ar savu izturēšanos visu laiku lūdz piedošanu. Ne man, bet mirušajam bērnam. Savukārt man jeb mirušajam bērnam šī jezga bija apnicīga: ko jūs gribat, kāpēc jāraud, es jūtos labi un pat garlaikojos šajā ģimenes drāmā. Laiku pa laikam es kā Antra sev pārmetu, ka neizjūtu empātiju. Taču ķermeniski jutos tik atsvešināta, ka nespēju pierunāt sevi izspiest kaut skopu asaru, kad raudāja citi. Tā notika mana iepazīšanās ar Berta Helingera sistēmisko ģimenes izvietojumu metodi. Vairāk »
 
16.aprīlis, 9:25 Horoskopi līdz 21.aprīlim Vairāk »
 
11.aprīlis, 21:21 Austrumu cīņas mākslas nav tikai sports vai sava ķermeņa rūdīšana, tas ir daudz kas vairāk. Tās stiprina arī garu un raksturu – disciplinē, māca atbildības izjūtu, veido stingru gribu, koncentrēšanās spēju, cieņu pret cilvēku un konkrēti – pret savu pretinieku. Tas viss palīdz sasniegt mērķus – un arī ļoti augstus, kā rāda daudzu slavenu cilvēku piemēri, sākot no sirmas senatnes līdz pat mūsdienām. Vairāk »
 
9.aprīlis, 9:29 Horoskopi līdz 14.aprīlim Vairāk »
 
8.aprīlis, 17:29 Sabiedrībā esot, neviļus mēdzam vērot cilvēkus un savā prātā izdarīt, kaut vai neapzinātā līmenī, dažādus slēdzienus – patiesībai atbilstošus vai ne, tas ir cits jautājums. Tas, lūk, laikam strādā valsts iestādē, šis noteikti ir iedomīgs, bet tas ir mākslinieks. Tieši tāpat var mēģināt noteikt arī nepazīstamu ļaužu horoskopa Saules zīmi pēc viņu ārējā izskata, manierēm, kustībām. Vairāk »
 
7.aprīlis, 9:35 Astrologi apgalvo, ka šodiena ir vismaģiskākā diena gadā, kad varot ievēlēties jebkuru vēlēšanos un tā piepildīsies. Vairāk »
 
3.aprīlis, 18:20 Kad tika sastiķēta Laimdotas Straujumas jaunā vecā valdība, «Praktiskā Astroloģija» rakstīja par jaunā Saeimas deputāta Artusa (tolaik oficiāli viņš bija Arturs) Kaimiņa izrāvienu. Nule ir izveidota Māra Kučinska valdība, kas ir gandrīz tā pati nu jau vecā Straujumas valdība, un Kaimiņš ir nācis klajā ar paziņojumu, ka veidos savu partiju. Kā pats pavēstījis – jaunais politiskais spēks tiks dibināts 2016. gada 3. maijā. Partija piedalītos gan 2017. gada pašvaldību, gan nākamajās Saeimas vēlēšanās. Viņa politiskās aktivitātes vairs negūst ļoti plašu ievērību, un arī pēc paziņojuma par jaunas partijas dibināšanu nesekoja tāda ažiotāža kā iepriekš, kad Kaimiņš tikai uzkāpa uz politiskās skatuves. Tomēr viņš aizvien liek par sevi runāt. Vismaz politologiem. Vairāk »
 
2.aprīlis, 9:00 Horoskopi līdz 7.aprīlim Vairāk »
 
1.aprīlis, 18:32 Astroloģiski ideālo dienu un periodu praktiski nav, jo tur, kosmosā, allaž ir kādas saspringtas planētu kombinācijas. Dažkārt vairāk, citkārt mazāk. Aprīlī, līdzīgi kā martā, arīdzan paredzams spriedzes pilns laiks. Vairāk »
 
28.marts, 21:10 Numeroloģijas testu veidotāji piedāvā noteikt veiksmīgāko dienu dažādām iecerēm – gan radošiem projektiem, gan biznesa darījumiem, gan iesākto darbu pabeigšanai. Vairāk »
 
26.marts, 17:10 Skaidro sertificēts numerologs un astrologs Kristaps Baņķis: «Vecākiem, kuri nevar izvēlēties bērnam vārdu un katrs grib ielikt savu, es iesaku vienu no vārdiem izvēlēties par kristāmo vārdu. Tad nevajadzēs šo it kā lieko vārdu turēt zemapziņā kā milzīgu nerealizētu alternatīvu. Esmu pārliecinājies, ka pēc tam ģimenē iestājas miers. Kristāmais vārds darbojas kā garīgā vertikāle un ir domāts individuālajam ceļam, nevis mijiedarbībai ar valsti. Tam savukārt kalpo dzimtsarakstu nodaļā reģistrētais vārds. Vairāk »
 
26.marts, 9:00 Horoskopi līdz 31.martam Vairāk »
 
24.marts, 18:33 Aizvadītās nedēļas bijušas traģiskas un saspringtas, taču ir cerības, ka vismaz Lieldienu laikā cilvēki varēs gūt kaut nedaudz dvēseles miera. Kaut arī astroloģiskās kombinācijas joprojām nav tās labākās, ir lietas, ko katrs var darīt, lai vairāk gaišuma apkārt. Vairāk »
 
Skonto Būve
 
This site uses Genecy custom templates for DFP