Horoskopi / Jaunākais

Neticēsi, ko kāds Latvijas iedzīvotājs atradis veikalā pirktā saldējumā!

Kāds vīrietis vārdā Vladislavs vērsies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), paštāstot par kādu nepatīkamu atklājumu saldējumā. Vairāk »
 

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Deportācijas. "Sprādziens saknēs", kas mainīja sabiedrību [18]

25. martā pieminam komunistiskā genocīda upurus. 1949. gada marta beigās uz attāliem Padomju Savienības apgabaliem izsūtīja vairāk nekā 42 000 Latvijas iedzīvotāju. Vai deportācijas bija vien atsevišķa traģiska lappuse vai tomēr ilglaicīgāku globālo procesu sastāvdaļa? Vai Latvijas valsts astroloģiskajās kartēs ir redzama norāde uz šiem notikumiem? Ar savu redzējumu dalās astrologs un pētnieks Simons Bizuns. Vairāk »
 

PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. Laba redze – bez brillēm un skalpeļa [6]

Tuvredzība, tālredzība, katarakta, glaukoma – tā ir tikai daļa no ligām, kas var piemeklēt acis. Ar tām parasti mēģina tikt galā, piemeklējot brilles, kontaktlēcas vai pat ar ķirurģiskiem paņēmieniem. Daudzos gadījumos tas nebūtu vajadzīgs un atveseļot acis varētu ar dabiskām metodēm, ko spēj apgūt katrs pats vai iemācīties pie dabiskās redzes skolotājiem. Šīs zināšanas ir arī Vijai Bušai, kura jau septīto gadu strādā ar šo metodi. Vairāk »
 
 

Horoskopi / Jaunākais

17.marts, 9:03 HOROSKOPI 16.– 22. martam Vairāk »
 
16.marts, 19:06 Latvijas Bankas vadītāja krēsls šķitis nesatricināms. Vismaz Latvijā. Taču 16. februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki devās kratīt Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča dzīvesvietu un darbavietu. Starptautisks skandāls – Latvijas Bankas prezidentu tur aizdomās par korupciju, par kukuļa izspiešanu! Latvijas sabiedrība jūtas apjukusi – kas notiek? Vai tā ir apmelošana, viens no hibrīdkara elementiem, vai īstenība? Vairāk »
 
15.marts, 21:00 Vienā diennaktī ikvienam cilvēkam ir dotas 24 stundas. Ir izdomāts tik daudz tehnisku palīglīdzekļu, kas ļauj ietaupīt milzum daudz laika ikdienas darbu veikšanai, bet tik daudzi sūdzas, ka nākas dzīvot nemitīgā laika trūkumā. «Cilvēks ir dabas sastāvdaļa, viņam jādzīvo saskaņā ar Saules un Mēness ritmu, un tikai tad viņam būs gan veselība, gan pietiks laika it visam,» uzskata jogas pasniedzēja Tamāra Bujanova. Vairāk »
 
14.marts, 21:29 To nevar aptaustīt, pasmaržot, sakrāt «cūciņā» vai iebāzt zeķē. Virtuālā nauda jeb kriptovalūta piesaka sevi aizvien skaļāk, mūsu ikdienu piesātinot ar baumām un sensācijām par kriptovalūtas darījumiem un jaunās naudas miljonāriem. Virtuālā valūta ir izaicinājums arī pētniecības astroloģijā, jo notikumi kriptonaudas pasaulē astroloģiski ir grūti izprotami, saka astrologs Jānis Bēniķis. Lai gan zvaigznes rāda, ka interneta dzīlēs dzimušai valūtai ir liels potenciāls, algu «bitkoinos» tik drīz vēl nesaņemsim. Vairāk »
 
13.marts, 19:00 Saruna ar fiziķi, folkloristu, enerģētisko vietu pētnieku Daini Ozoliņu ļāva saprast, kādēļ skolā nepieciešams eksakto un humanitāro mācību priekšmetu līdzsvars. Tāpat kā dzīvē – ir intelekts, un ir saprāts. Šajā sarunā – par cilvēka mijiedarbību ar enerģētiskajām vietām, to saistību ar cilvēka apziņas stāvokļiem. Citiem vārdiem sakot, ko tās izdara ar mums un mēs – ar šīm vietām. Runājām arī par to, kāpēc nevajag atmaskot mūslaiku svētvietu veidotājus un kur atrodas īstie Pokaiņi. Vairāk »
 
10.marts, 9:03 HOROSKOPI no 9. līdz 15. martam Vairāk »
 
9.marts, 20:00 Enerģētiskai attīrīšanai ieteicama 16. Mēness diena, bet mājvietas attīrīšanu ar uguni var veikt Zaļajā jeb Lielajā ceturtdienā. Šogad tā ir 29. martā. Vairāk »
 
8.marts, 21:00 Dzeltenā Suņa gads ar saviem ticējumiem un to skaidrojumiem pie mums ieradies no Ķīnas, bet arī tā radagabalam – vilkam – senatnē piedēvēja maģiskas spējas un piešķīra simbolisku nozīmi. Vairāk »
 
7.marts, 21:00 Dārzkopjiem iesācējiem to būs vienkāršāk atcerēties, ja izmantos likumsakarības Mēness kalendārā. Vairāk »
 
6.marts, 20:23 Kaut arī lielākā daļa mūsu saimniecības kalendāra datumu šomēnes iekrāsoti dzeltenajā krāsā, kuras skaidrojums – «viduvēji», šis mēnesis nav nedz pārāk traks, nedz bezcerīgs. Vairāk »
 
3.marts, 9:02 Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze nākamajai nedēļai: Vairāk »
 
2.marts, 17:00 Dzīvē svarīgās lietas būtu vēlams paveikt vai vismaz iesākt marta pirmajā nedēļā, jo tad planētu stāvokļi ir harmoniskāki. Šoreiz neņemsim vērā pilnmēnesi un dilstošās fāzes sākumu, jo pēc tam iespējamas dažādas aizķeršanās. Vairāk »
 
2.marts, 7:12 Pēdējā mēneša notikumi radījuši viļņošanos finanšu sektorā – gan saistībā ar Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšanu un aicinājumu atkāpties, gan ABLV Bank pieņemto lēmumu sākt pašlikvidāciju. Visu to vēl pavada aizdomu ēna par organizētu uzbrukumu Latvijas finanšu sistēmai no ārpuses, ko Satversmes aizsardzības birojs tomēr noliedz. Ko par šīm situācijām stāsta zvaigznes? Vairāk »
 
26.februāris, 20:35 «Vēdiskajās tradīcijās māja tiek uzskatīta par sievietes smalkā ķermeņa turpinājumu. Pēc Vastu principiem nelabvēlīga māja ar vāju, destruktīvu enerģētiku vispirms ietekmēs tieši sievietes veselību un psihi, savukārt no mājokļa ar labu enerģētiku ieguvēji būs visi,» ir pārliecināta Viktorija Darakova, Vastu Šastra* speciāliste, kas ar šo vairāk nekā 5000 gadu seno vēdisko zinātni nodarbojas jau 20 gadu, ir sarakstījusi grāmatu, pasniedz seminārus, sniedz konsultācijas. «Mums visiem ir gadījies nokļūt vietās, kurās jūtamies labi, un vietās, no kurām ātrāk gribas iet prom. Vastu zinātne sniedz tam skaidrojumu.» Vairāk »
 
24.februāris, 9:33 23.02.–1.03. 2018. Vairāk »
 
22.februāris, 21:43 Ūdensvīra zvaigznājs senajā pasaulē tika saistīts ar Grēku jeb Lielajiem plūdiem, kā arī ar uguns nesēja Prometeja dēla Deikaliona un jaunekļa Ganimēda tēliem. Savukārt astroloģijā šī zodiaka zīme saistās ar neatkarību, ideālismu un spēju ieskatīties nākotnē. Ūdensvīra zodiaka zīmes «pārziņā» ir arī pati astroloģija. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers