Horoskopi

11.apr
ASV Hārvarda un Kalifornijas universitāšu zinātnieki piedāvājuši jaunu teoriju par Mēness izcelsmi, pieļaujot iespēju, ka mūsu planētas dabiskais pavadonis radies neilgu laiku pirms tam, kad savu pašreizējo formu ieguvusi pati Zeme. Šī hipotēze ļauj izskaidrot, kādēļ Mēness ķīmiskais sastāvs ir ļoti līdzīgs Zemes sastāvam, tomēr tā iežos ir krietni mazāk ātri iztvaikojošu ķīmisko elementu.
 
10.apr
Tikko dzimtsarakstu nodaļās varēja sākt iesniegt iesniegumus laulību reģistrācijai augustā (pusgadu pirms vēlamā laulību reģistrācijas datuma), Rīgas pilsētas Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļā pieteikumu iesniegšana uz 18. augustu ilga tikai pusotras stundas. Tik īsā laikā tika rezervēti visi laulību reģistrācijas laiki šajā datumā. Pie dzimtsarakstu nodaļas bija pat izveidojusies rinda. Kāds pāris esot gaidījis no pulksten 4.30.
 
9.apr
Daudzos dzīvokļos, birojos un mājās tiek audzēti tā dēvētie naudas koki – krasulas. Kā radies priekšstats par krasulu kā īpašu augu, kam piemīt spēja piesaistīt naudu?
 
7.apr
Horoskopi no 6. līdz 12. aprīlim
 
6.apr
Aprīļa pirmā puse solās būt spriedzes pilna, un īpaši uzmanīgiem jābūt ar tehniku un dokumentiem. Vēlāk kļūs mierīgāk, vairāk veiksies darījumos, un ne vienam vien patīkami notikumi gaidāmi sirdslietās.
 
6.apr
«Es aizeju...» viņš/viņa paziņoja pēc apmēram divdesmit laulībā nodzīvotiem gadiem. Otram cilvēkam tā bija kā auksta ūdens šalts. Pusmūža krīze ap četrdesmit? Jā. Astroloģijā tas saistās ar planētu cikliem un periodiem, kas mudina meklēt ko jaunu – izjūtas, apstākļus, pazīšanās. Taču ne vienmēr viss ir slikti. Dažkārt šīs krīzes sapurina un virza uz jauniem pozitīviem sasniegumiem.
 
5.apr
Aprīlis dažādām saimnieciskajām aktivitātēm ir samērā viduvējs. Vairākas planētas atrodas nelabvēlīgā retrogrādā stāvoklī, un starp tām ir spriedzes kombinācijas.
 
26.mar
Dzīvoklis ir mūsu privātā telpa, bet daudzdzīvokļu nams ir kā komunālais miteklis – tik daudz un atšķirīgu cilvēku vienuviet. Un pati māja uzcelta kādā vietā bez mūsu ziņas.
 
24.mar
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze nākamajām divām nedēļām:
 
23.mar
Pēc tradicionālajiem astroloģijas priekšrakstiem enerģētiski spēcīgākās ir Zemes stihijas zodiaka zīmes un, protams, Skorpions. Pastāv arī uzskats, ka panākumus pārsvarā nodrošina harmoniski planētu aspekti individuālajā astroloģiskajā kartē. Taču dzīve un personības ir tik daudzkrāsainas. «Praktiskā Astroloģija» pēc savas gaumes izvēlējās dažas dāmas, nozīmīgas personības un atklāja pavisam ko citu.
 
20.mar
25. martā pieminam komunistiskā genocīda upurus. 1949. gada marta beigās uz attāliem Padomju Savienības apgabaliem izsūtīja vairāk nekā 42 000 Latvijas iedzīvotāju. Vai deportācijas bija vien atsevišķa traģiska lappuse vai tomēr ilglaicīgāku globālo procesu sastāvdaļa? Vai Latvijas valsts astroloģiskajās kartēs ir redzama norāde uz šiem notikumiem? Ar savu redzējumu dalās astrologs un pētnieks Simons Bizuns.
 
19.mar
Tuvredzība, tālredzība, katarakta, glaukoma – tā ir tikai daļa no ligām, kas var piemeklēt acis. Ar tām parasti mēģina tikt galā, piemeklējot brilles, kontaktlēcas vai pat ar ķirurģiskiem paņēmieniem. Daudzos gadījumos tas nebūtu vajadzīgs un atveseļot acis varētu ar dabiskām metodēm, ko spēj apgūt katrs pats vai iemācīties pie dabiskās redzes skolotājiem. Šīs zināšanas ir arī Vijai Bušai, kura jau septīto gadu strādā ar šo metodi.
 
17.mar
HOROSKOPI 16.– 22. martam
 
16.mar
Latvijas Bankas vadītāja krēsls šķitis nesatricināms. Vismaz Latvijā. Taču 16. februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki devās kratīt Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča dzīvesvietu un darbavietu. Starptautisks skandāls – Latvijas Bankas prezidentu tur aizdomās par korupciju, par kukuļa izspiešanu! Latvijas sabiedrība jūtas apjukusi – kas notiek? Vai tā ir apmelošana, viens no hibrīdkara elementiem, vai īstenība?
 
15.mar
Vienā diennaktī ikvienam cilvēkam ir dotas 24 stundas. Ir izdomāts tik daudz tehnisku palīglīdzekļu, kas ļauj ietaupīt milzum daudz laika ikdienas darbu veikšanai, bet tik daudzi sūdzas, ka nākas dzīvot nemitīgā laika trūkumā. «Cilvēks ir dabas sastāvdaļa, viņam jādzīvo saskaņā ar Saules un Mēness ritmu, un tikai tad viņam būs gan veselība, gan pietiks laika it visam,» uzskata jogas pasniedzēja Tamāra Bujanova.
 
14.mar
To nevar aptaustīt, pasmaržot, sakrāt «cūciņā» vai iebāzt zeķē. Virtuālā nauda jeb kriptovalūta piesaka sevi aizvien skaļāk, mūsu ikdienu piesātinot ar baumām un sensācijām par kriptovalūtas darījumiem un jaunās naudas miljonāriem. Virtuālā valūta ir izaicinājums arī pētniecības astroloģijā, jo notikumi kriptonaudas pasaulē astroloģiski ir grūti izprotami, saka astrologs Jānis Bēniķis. Lai gan zvaigznes rāda, ka interneta dzīlēs dzimušai valūtai ir liels potenciāls, algu «bitkoinos» tik drīz vēl nesaņemsim.
 
13.mar
Saruna ar fiziķi, folkloristu, enerģētisko vietu pētnieku Daini Ozoliņu ļāva saprast, kādēļ skolā nepieciešams eksakto un humanitāro mācību priekšmetu līdzsvars. Tāpat kā dzīvē – ir intelekts, un ir saprāts. Šajā sarunā – par cilvēka mijiedarbību ar enerģētiskajām vietām, to saistību ar cilvēka apziņas stāvokļiem. Citiem vārdiem sakot, ko tās izdara ar mums un mēs – ar šīm vietām. Runājām arī par to, kāpēc nevajag atmaskot mūslaiku svētvietu veidotājus un kur atrodas īstie Pokaiņi.
 
10.mar
HOROSKOPI no 9. līdz 15. martam
 
9.mar
Enerģētiskai attīrīšanai ieteicama 16. Mēness diena, bet mājvietas attīrīšanu ar uguni var veikt Zaļajā jeb Lielajā ceturtdienā. Šogad tā ir 29. martā.
 
8.mar
Dzeltenā Suņa gads ar saviem ticējumiem un to skaidrojumiem pie mums ieradies no Ķīnas, bet arī tā radagabalam – vilkam – senatnē piedēvēja maģiskas spējas un piešķīra simbolisku nozīmi.