Horoskopi

18.novembris, 9:50 17.–23.11., 2017. Vairāk »
 
17.novembris, 19:23 Ar un ap dārgakmeņiem, minerāliem un kristāliem ir daudz noslēpumu. Tie vilina, iedvesmo, pamodina cilvēkā kolekcionāra garu, iespējams, kalpo arī kā sargi, kas atvaira negatīvās enerģijas un palīdz dažādās situācijās. Vairāk »
 
16.novembris, 18:09 Vētrainās rudens dienās, kad gaisma saraujas aizvien sīkāka, ak, kā gribas, lai dvēseli silda mīlestība! Tik iracionāla, ka to nav iespējams izmērīt ne ar astroloģiskiem, ne citiem paņēmieniem. Lai gan iemīlēšanās ir maģija, pārsteidzošāka par visu pasaulē, tomēr astrologi saka – katra zodiaka zīme atspoguļo kāda personības tipa raksturīgākās iezīmes. Turklāt eksistē daži uzvedības un izvēļu modeļi, ko atkārto cilvēki, kas dzimuši noteiktā zodiaka zīmē. Kad satiekas divas zīmes, viņu attiecībās uzplaiksnī jaunas nokrāsas. Mēģināsim pa atslēgas caurumu ielūkoties, cik dažādi mīlestību atrod un kā uz to reaģē 12 zodiaka zīmju pārstāvji. Vairāk »
 
15.novembris, 21:06 Sudrabs ļoti daudzās tautās jau izsenis turēts lielā godā un cieņā, piedēvējot tam maģiskas īpašības. To saista ar Mēnesi, mēnessgaismu, Mēness enerģiju. Tāpēc arī astrologi un alķīmiķi sudrabu dēvē par Mēness metālu. Vairāk »
 
14.novembris, 23:38 Kāda Mančestras dārza apmeklētāja novērojusi zivi, uz kuras galvas it kā redzams Jēzus attēls. Vairāk »
 
14.novembris, 20:13 Saruna, kurā ir sajūta, ka tiek noplēsta āda un tūdaļ sāks sāpēt viss, ko tā bija pasargājusi. Pirms Latvijas 99. jubilejas «Praktiskā Astroloģija» sarunājās ar sertificētu psihologu un psihoterapeitu Aivi DOMBROVSKI. Par cilvēka un valsts mijiedarbību, par svētku izjūtu un mīlestību, kuras nav. Saku – depresīva mums saruna sanākusi, Aivis Dombrovskis atbild: «Es teiktu, ka reāla.» Vairāk »
 
13.novembris, 20:13 Pēc numeroloģijas, remontam piemērotāks 6. individuālais gads, kad var pārveidot, rekonstruēt, remontēt. Arī 4. individuālajā gadā var nodarboties ar saimnieciskām lietām, jo četrinieka simboliskā nozīme ir rūpīgs, pamatīgs un cītīgs darbs. Vairāk »
 
11.novembris, 9:03 HOROSKOPI: 10.–16.11.2017. Vairāk »
 
10.novembris, 17:04 Diagnoze jānosaka medicīnas profesionāļiem, nevis pēc zvaigznēm, tomēr astroloģija ir labs palīginstruments, lai saprastu, kuras ir organisma jutīgākās vietas un kas ārstniecībā varētu palīdzēt. Saknes astromedicīnas novirzienam sniedzas tālā senatnē, un 11. novembrī akurāt ir dzimšanas diena vienam no klasiskās medicīnas stūrakmeņu veidotājiem, ārstam un astrologam Paracelzam. Vairāk »
 
9.novembris, 20:25 Kalendāri veidoti, ņemot vērā mēness fāzes, atrašanos zodiakazīmēs un dienu fonus. Vairāk »
 
8.novembris, 20:02 Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" iesaka, kad vislabāk veikt skaistuma procedūras, bet kuras dienas nav tām labvēlīgas. Vairāk »
 
7.novembris, 19:49 Novembrī vēlams ieplānot un paveikt svarīgākos saimniecības darbus, jo planētu stāvokļi tam ir gana normāli. Turklāt vajadzētu «iespringt» arī tāpēc, ka decembrī atkal būs klāt nelabvēlīgais un piņķerīgais retrogrādā Merkura periods. Vairāk »
 
7.novembris, 12:55 Rīgas Vecas Ģertrūdes draudzes mācītājs Krists Kalniņš (46) žurnālam "Kas Jauns" uzticējis stāstu par smagu savas dzīves posmu. Vairāk »
 
6.novembris, 13:00 Martins sociālajā tīklā Facebook raksta par dīvainībām Pļaviņās, kur uz vairākām dienām iedžizīvotāji paliek bez ūdens. Vairāk »
 
4.novembris, 9:03 HOROSKOPI 3.11.–9.11.2017. Vairāk »
 
3.novembris, 17:56 Saskaņā ar senām astroloģijas tradīcijām katrai nedēļas dienai ir sava planēta – aizgādne, kas var parādīt raksturiņu. Šoreiz par to, ko nevajadzētu darīt konkrētās dienās. Vairāk »
 
3.novembris, 17:15 Ceturtdienas vakarā tika demonstrēta šova "Lauku sēta" kārtējā sērija. Šoreiz gan skatītājus, gan dalībniekus pārsteidza kāds negaidīts pavērsiens. Vairāk »
 
1.novembris, 17:23 Šis ir tibetiešu skatījums uz to, kādi esam un kas ir mūsu Ahilleja papēdis. Vairāk »
 
28.oktobris, 9:03 HOROSKOPI 27.10.–2.11.2017. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers