Horoskopi

20.decembris 2016, 22:22 Katra cilvēka zodiaka zīme un horoskops ietekmē ne tikai viņa ikdienas gaitas, bet arī to, kādas grāmatas viņam patīk lasīt. Tieši vadoties pēc šāda principa ir iespējams arī izvēlēties ideāli piemērotu Ziemassvētku dāvanu - grāmatu. Vairāk »
 
19.decembris 2016, 18:45 Numeroloģija piedāvā «saciparot», kāds ir cilvēka talismans atbilstoši vārdam un uzvārdam. Kopš seniem laikiem talismanus izmanto, lai piesaistītu veiksmi un gūtu atbalstu kādos pasākumos. Vairāk »
 
18.decembris 2016, 22:41 Jau pēc nedēļas tiks svinēti vieni no gaidītākajiem gada svētkiem - Ziemassvētki. Kā jau ierasts, tad šajā laikā ik viens dalās dāvināšanas priekā un cenšas sarūpēt kādu mīļu dāvanu saviem tuvajiem. Iespējams, to būs vieglāk izdarīt vadoties pēc cilvēku horoskopa zīmēm. Vairāk »
 
17.decembris 2016, 9:00 Horoskopi līdz 23.decembrim. Vairāk »
 
15.decembris 2016, 13:00 No 19. decembra plkst. 12:56 līdz 8. janvārim plkst. 11:42 gaidāms Dižčika laiks. Biznesu, publiskās runas, visa veida komunikāciju, tirdzniecību un transportu ietekmējošā planēta Merkurs uzsāk retrogrādo jeb ačgārno kustību. Šādas debesu cilpas iespaidā saskarsimies ar nepārdomātiem vai netālredzīgiem lēmumiem un darbību. Ziemassvētki Dižčika laikā ietekmēs arī svētku norisi un to, cik patiesi noderīgas būs saņemtās dāvanas. Daudzi pirkumi būs patiesi bezjēdzīgi, vēsta astrologi.lv veidotājs Kristaps Baņķis. Vairāk »
 
13.decembris 2016, 18:55 Cilvēks ir emocionāla būtne. Un ir situācijas, kad negatīvas emocijas tik ļoti izsit no līdzsvara, ka ar saviem spēkiem ar tām tikt galā ir grūti. Nereti ilgstošs psihoemocionāls stāvoklis nes līdzi slimību. Ir dažādi veidi, kā sev palīdzēt atbrīvoties, mainīt savu iesīkstējušo rīcības un pasaules uztveres modeli. Viens no tiem ir Baha ziedu terapija: tās pamatā ir dabas spēks, kas mīt 38 savvaļas augos – to spējā nostabilizēt emocijas un uzlabot veselību. Vairāk »
 
12.decembris 2016, 16:00 Kat­ram cilvēkam ir vārds un uz­vārds. Dau­dziem tiek do­ti arī mīļ­vār­di­ņi vai ie­sau­kas. Dažkārt kādu cilvēku apkārtējie uz­ru­nā pārsvarā ti­kai uz­vār­dā. Kā­pēc bēr­nu dē­vē­jam mīļ­vār­di­ņā, ne­vis dzim­ša­nas ap­lie­cī­bā ie­rak­stī­ta­jā vār­dā? Kā­lab ci­tam pie­mē­ro­tāks šķiet pa­ša, ne­vis ve­cā­ku iz­vē­lē­tais vārds? Vairāk »
 
11.decembris 2016, 22:22 Zodiaka zīmes ietekmē ne vien cilvēku, bet arī cilvēka četrkājainos draugus. Arī kaķiem ir savs horoskopa raksturojums,kas ir īpaši jāņem vērā, lai ar savu mīluli spētu labi sadzīvot. Vairāk »
 
10.decembris 2016, 9:00 Horoskopi līdz 15.decembrim. Vairāk »
 
6.decembris 2016, 20:04 Vārds «intuīcija» cēlies no latīņu «intueri», kas aptuveni nozīmē – «ielūkoties sevī». Pirmo reizi šis vārds lietots 15. gadsimtā, bet tīri zinātniski (vismaz oficiāli) to sāka pētīt tikai 19. gadsimta beigās, 20. gadsimta sākumā. Cilvēku astroloģiskajās kartēs ir kombinācijas, kas norāda uz intuīciju. Vairāk »
 
5.decembris 2016, 16:00 Mēs katrs esam pie­dzi­mu­ši ar at­šķi­rī­gu sek­su­ali­tā­tes de­vu, tā­pēc nav pa­rei­zu un ne­pa­rei­zu at­tie­cī­bu vai ka­no­nu, kā iz­tu­rē­ties, kā ie­ka­rot vai kā ļau­ties at­tie­cī­bām. Nav vērts par kat­ru ce­nu se­vi mai­nīt ti­kai tā­lab, lai at­bil­stu kā­da ci­ta priekš­sta­tiem par sek­sī­gu cil­vē­ku un mē­ģi­nā­tu spē­lēt šā­du sa­vai bū­tī­bai pre­tē­ju lo­mu. Vairāk »
 
3.decembris 2016, 9:05 Horoskopi līdz 8.decembrim. Vairāk »
 
2.decembris 2016, 18:27 Šī gada pēdējais mēnesis ir klāt. Adventes vainagos deg svecītes, ielās un skatlogos valda svētku noskaņas, bet mēneša pirmajā pusē darba pilnas rokas. Svarīgās lietas jāpaspēj sakārtot līdz 19. decembrim, kad atkal klāt būs retrogrādā Merkura periods, kurā nav vēlams uzsākt svarīgus ilgtermiņa darbus, risināt darījumu sarunas, parakstīt līgumus un iegādāties tehniskas ierīces, – mēneša otrā puse un svētku laiks lai paliek pašiem. Vairāk »
 
30.novembris 2016, 20:34 Uzaicinājāt mīļoto vakariņās un nu zīlējat, ar ko viņu palutināt? Par laimi, palīdzēt var horoskops. Tāpat kā rakstura īpašības, arī garšas īpatnības ietekmē zvaigznes, apgalvo astrologi. Turklāt cilvēka kulinārā gaume spēj atklāt viņa slēptākās vēlmes un īpašības. Ne velti saka, ka ceļš uz mīļotā cilvēka sirdi iet caur vēderu. Pasaki man, ko tu ēd, un es pateikšu, kas tu esi! Vairāk »
 
28.novembris 2016, 16:00 Numeroloģija ir precīza skaitļu «padarīšana», taču laika īsināšanai varam atļauties arī nelielu «atkāpi», proti, izmantot skaitļus zīlēšanai. Vairāk »
 
27.novembris 2016, 13:13 Nesen veiktajā sabiedriskā aptaujā Latvijas iedzīvotājiem bija iespēja pateikt, kuram no pašreizējiem valdības ministriem viņi uzticētu savu ģimenes budžetu.. Zināmā mērā tā ir atbilde uz jautājumu, kā tauta vērtē ministru saimniekošanas spējas. «Praktiskā Astroloģija» aplūko TOP 3 pozitīvāk un TOP 3 negatīvāk vērtēto valdības pārstāvju astroloģiskās kartes – kas tajās redzams par praktisko un saimniecisko pieeju. Vairāk »
 
26.novembris 2016, 9:00 Horoskopi līdz 1. decembrim. Vairāk »
 
24.novembris 2016, 16:10 E-veselības sistēmas apgūšanai ārstiem, farmaceitiem un ārstniecības iestādēm varētu būt septiņu mēnešu izmēģinājuma periods, aģentūrai LETA pastāstīja Veselības ministrijas (VM) pārstāvis Oskars Šneiders. Vairāk »
 
22.novembris 2016, 17:47 Vai pasakas pieder tikai bērnībai? Un vai var teikt: pasaki, kādas pasakas tu lasi, un es pateikšu, kas tu esi? Šī saruna ar ģimenes un bērnu psiholoģi, psihoterapeiti Inesi Ruku ir par pasakās apslēptajiem slāņiem, kuri atklāj cilvēka patieso būtību Vairāk »
 
21.novembris 2016, 23:00 Izrādās, ka zodiaka zīme spēj ietekmēt ne tikai mūsu raksturu un uzvedību, bet arī mūsu tehnoloģiju izvēli. Uzzini, kādas ir katras zodiaka zīmes iecienītākās tehnoloģijas. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers