Horoskopi

20.februāris, 20:25 Kādu patiesības graudu var atrast arī popkultūras numeroloģijas testos. Kādas pārmērības ēšanas paradumos nevajadzētu pieļaut, kāpēc nesanāk ievērot ēšanas režīmu, un kāpēc kilogrami pielīp kā dadži? Vairāk »
 
19.februāris, 21:25 Vēl viens vīrietis, kurš apgalvo, ka ceļojis laikā, nokļūstot nākotnē, parādījis fotogrāfiju, kurā redzama pasaule pēc 3000 gadiem, vesta "Mirror". Vairāk »
 
19.februāris, 20:49 Tā, kas vakar šķita patiesība, izrādās, šodien tāda vairs nav. Arī medicīnā. Zinātnieku paaudzes ir nākušas un gājušas, mēģinot ne tikai tikt galā ar slimību plejādi, kas uzglūnējušas cilvēkiem visos laikos, bet arī pagarināt mūžu un tā kvalitāti. Par spīti nenoliedzamai jauno tehnoloģiju attīstībai un pētniecības un ārstniecības metožu dažādībai, joprojām ir palicis daudz nezināmā. Un uz katru atbildi kā pūķis uzslien galvas vesels pulks jautājumu. Vairāk »
 
17.februāris, 9:04 16.–22.02., 2018. Vairāk »
 
16.februāris, 21:12 Saka, ka par laimīgu sevi var uzskatīt tas, kurš no rīta ar prieku dodas uz darbu un vakarā ar patiku steidzas mājās. No profesijas izvēles atkarīga ne tikai karjera, bet visa dzīve, jo darbā mēs pavadām trešdaļu no tās. Turklāt nauda mīl tos, kas nodarbojas ar savu sirdslietu. Kā neaizšaut garām un mūsdienu mainīgajā pasaulē izvēlēties nodarbošanos, kas atbilst gan raksturam, gan spējām un tajā pašā laikā iet pie sirds? Kā saprast, kura nodarbošanās ļaus mums sasniegt karjeras virsotnes, bet kura garlaikos? Palīgā nāk astroloģija! Horoskops nav burvju nūjiņa, kas uzburs labklājību un laimi, bet tas mums ļauj palūkoties uz sevi no malas un iedvesmo izvēlēties pareizo virzienu, kurā doties. Vairāk »
 
15.februāris, 16:43 Labestīgais 2018. gada simbols spēj darīt brīnumus, jo suns ir mūsu labākais draugs, arī tad, ja ir dzeltens un pārstāv Zemes stihiju. 16. februārī atnākušais Dzeltenais Zemes suns sola labas pārmaiņas visām zodiaka zīmēm. Veiksme un panākumi gaidāmi gan mīlas lietās, gan karjerā. Vairāk »
 
14.februāris, 18:03 Arī mūsu zemītē jau labu laiku uz dzīvi apmeties Svētais Valentīns, kurš februārī bārsta pūkainas sirsniņas, uzmauc visiem rozā brilles, liek izpirkt visas sarkanās rozes un rezervēt galdiņus restorānos, atskaņot sīrupsaldas melodijas un, ēdot šokolādes zaķīšus, skatīties un raudāt pie romantiskajām filmām. Vairāk »
 
13.februāris, 22:49 Rita Lasmane ir uzrakstījusi padomu grāmatu sievietēm «Kā atrast vīrieti, kas pēc iespējas mazāk kaitinātu». Viņa ir sieviete, kura prot un grib runāt par seksu. Varbūt ne vienmēr grib runāt TIKAI par seksu. Viņas publiskais tēls ir izaicinošs, jo tādi ir spēles noteikumi, bet nepamet sajūta, ka Rita Lasmane ir introverts cilvēks, iekšup vērsts. Viņa lasa lekcijas – arī par seksu, jā. Un spēlē teātri. Pēc profesijas viņa ir vēsturniece. Vairāk »
 
12.februāris, 19:00 Talantīgā ģimene – pianists Vestards Šimkus un operdziedātāja Elīna Šimkus – sociālajos tīklos dalījās ar priecīgu ziņu – 15. janvārī Rīgas Dzemdību namā pasaulē nācis abu dēliņš Bernards. Vairāk »
 
10.februāris, 9:03 HOROSKOPI 9.–15.02.2018. Vairāk »
 
8.februāris, 18:00 Lai tā būtu mājas būvniecība vai grandiozu ieceru ģenerēšana, numeroloģijā iesaka būtiskus projektus uzsākt 4., 8. vai 22. individuālajā gadā. Vairāk »
 
7.februāris, 19:00 Ar Ministru kabineta noteikumiem Profesiju klasifikatorā Latvijā ir iekļauts arī ekstrasenss. Vairāk »
 
6.februāris, 19:45 Pētnieki atklāj aizvien jaunus aspektus, kas liecina, ka ilgstoši lidojumi kosmosā un atrašanās bezsvara stāvoklī atstāj negatīvu ietekmi uz astronautu veselību. Žurnāls «Nature» vēsta, ka daudziem astronautiem regulāri ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, bet «Ophthalmology» raksta par redzes pasliktināšanos. Vairāk »
 
3.februāris, 9:03 HOROSKOPI 2.–8.02.2018. Vairāk »
 
2.februāris, 18:00 Gada sākums ir interesants ar Mēness izdarībām – te vienā mēnesī divreiz pilnā fāze, te nav nevienas. Tā iegadījies februārī. Varētu domāt, ka tādējādi būs mazāk emocionālas spriedzes, tomēr sevi vajag saudzēt. Gaidāms Saules aptumsums, kura dēļ jūtīgākiem cilvēkiem var pasliktināties pašsajūta. Vairāk »
 
2.februāris, 6:30 Var patikt, var nepatikt, var bozties ar tekstu: vai latviešiem savu godu un svētku trūkst? Bet tā nu tas ir – pēdējos gados stabilu vietu svētku sarakstā ieņēmusi Valentīndiena. Un – kāpēc gan ne! Mīlestības apliecinājumi, tas taču ir tik skaisti. Vairāk »
 
27.janvāris, 9:03 26.01.–1.02., 2018. Vairāk »
 
26.janvāris, 19:00 Savu potenciālu un rakstura īpašības var pamēģināt noteikt pēc dzimšanas dienas. Robinsonam Krūzo bija savs Piektdienis – tādu vārdu uz vientuļas salas dzīvojošais jūrnieks deva no kaimiņsalas kanibāliem izglābtam iezemietim. Kas mēs esam – Pirmdieņi, Otrdieņi, Svētdieņi? Varbūt arī Piektdieņi? Vairāk »
 
25.janvāris, 21:02 Mūsdienu medicīnas zinātne šobrīd attīstās ciešā sasaitē ar jaunākajām tehnoloģijām. Tās uzdevums – pēc iespējas ātrāk noteikt diagnozi, tostarp joprojām vienai no postošākajai un biedējošākajai slimībai – vēzim. Lai to «notvertu» pēc iespējas ātrāk, tiek meklēts veids, kā to izdarīt ar neinvazīvu (bez fiziskas iejaukšanās ķermenī), vienkāršu testu palīdzību. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers