Horoskopi

7.jūnijs, 21:00 Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" iesaka, kad vislabāk veikt skaistuma procedūras, bet kuras dienas nav tām labvēlīgas. Vairāk »
 
6.jūnijs, 21:00 Jūnijs saimnieciskām aktivitātēm ir pieņemams, pavasara sarežģītās kombinācijas beigušās. Labāk, protams, skatīt uzņēmuma vai cilvēka karti individuāli, tomēr kopumā planētu kombinācijas ir normālas. Vairāk »
 
6.jūnijs, 13:16 Dziedātājs un dīdžejs Roberts Goziņš, kurš jau vairāk nekā gadu cīnās ar dažādām nedienām, kļūs par vēl vienas atvasītes tēvu, raksta žurnāls "Kas jauns". Vairāk »
 
5.jūnijs, 12:48 Laikā, kamēr liela daļa balsstiesīgo sestdien un svētdien devās balsot un gaidīja pašvaldību vēlēšanu rezultātus, tikmēr Latvijā zināmi ļaudis steidza izbaudīt, iespējams, ilgi gaidīto atpūtu. Vairāk »
 
3.jūnijs, 9:00 HOROSKOPI 2.–9.06.2017. Vairāk »
 
2.jūnijs, 15:26 Sestdien dosimies pie vēlēšanu urnām, lai kādiem politiķiem uzticētu savas pilsētas vai novada saimniecību. Solījumi visdažādākie, ambīcijas arī. Pretendentiem uz Rīgas mēra krēslu it īpaši. Liela vēlme izrādīties, bet mazāk to astroloģisko kombināciju, kas norāda uz saimnieka dotumiem. Vairāk »
 
1.jūnijs, 22:00 Sveicināti! Vēlos pateikt lielu paldies Jūsu žurnālam, kas iepriecina ar interesantiem rakstiem un sniedz lasītājiem atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Arī es vēlos pajautāt – vai man iespējamas veiksmīgas un paliekošas attiecības? Esmu dzimusi 1985. gadā Vērša zodiaka zīmē. Jau iepriekš paldies! Ar cieņu, Jūsu žurnāla cienītāja Vairāk »
 
31.maijs, 22:10 Šīs sarunas iedvesmotājs ir Pēteris Kučiks, Alūksnes slimnīcas ārsts anesteziologs reanimatologs. Pavisam cita iemesla dēļ viņš uzrakstīja vēstuli žurnāla «Praktiskā Astroloģija» redaktorei Gunai Kārkliņai, un sarakste atklāja cilvēku, kurš interesējas par astroloģiju. Kā pats smejas, par spīti savam dzimšanas kodam, ar teicamu novērtējumu beidzis mācības Andra Rača astroloģijas skolā. Jā, Pēterim Kučikam šogad janvārī apritēja 73 gadi. Nepateiksi! Vairāk »
 
31.maijs, 16:00 Vai pa­rei­zāk rī­ko­jas tie, ku­ri sa­ka – mēs ēdam, lai dzī­vo­tu? Bet būs arī tā­di, kas ap­gal­vos – es dzī­vo­ju, lai ēs­tu, jo tā ir bau­da. Lai ko arī teik­tu, ik­viens no mums ēd. Ir gard­ēži, un ir ēdie­nos ne­iz­vē­lī­gie. Ir tie, ku­ri bez bro­kas­tīm no mā­jas ne­iz­kust, un ir tā­di, kas ēd ti­kai va­ka­ri­ņas Vairāk »
 
27.maijs, 17:07 Indiešu gudrība vēsta: «Pirms jautāt cilvēkam, pajautā zvaigznēm.» Senajos Austrumos, lai iedegtu kaisles ugunskuru laulāto attiecībās, tika izmantotas arī astroloģiskās zinības. Izpētot partnera slēptākās kaislības, tu atklāsi jutekliskuma noslēpumus, kas ļaus veidot jūsu attiecības pilnīgi citā līmenī. Bruņota ar zināšanām, panāksi mīlas vulkāna izvirdumu, kas kā karsta lava vēl ilgi plūdīs pār tevi. Protams, jāatceras, ka katrs esam individuāls, ar savu astroloģisko karti un šādi «popkultūras» horoskopi vairāk domāti izklaidei un iedvesmai. Vairāk »
 
27.maijs, 10:04 HOROSKOPI 26.05.–1.06.2017. Vairāk »
 
26.maijs, 19:25 Šajā mēnesī divi svarīgi notikumi. Politikā – pašvaldību vēlēšanas. Un – mūsu cauri laikiem dzīvie un mīlētie Jāņi, ar zāļu smaržu un līgodziesmām. Kaut arī planētu kombinācijas nekad nav absolūti ideālas, jūnijs ir gana normāls gan lietišķām aktivitātēm, gan svinēšanai. Vairāk »
 
24.maijs, 17:33 Mēdz teikt: šī ir ma­na ot­rā pus­īte. Mans īs­tais cil­vēks – tas skan pat­stā­vī­gāk, jo – vai va­jag likt vi­su uz vie­nu kār­ti? Lai kā arī bū­tu, lai kā arī cil­vē­ki cits ci­tu dē­vē­tu, ir ta­ču jau­ki sa­stapt kā­du, ar ku­ru ko­pā dzī­ve var­būt nav ide­āla, to­ties lai­mī­ga. Pat ja dau­dziem tā­das at­tie­cī­bas ne­šķiet har­mo­nis­kas. Ta­ču tiem di­viem, par spī­ti vis­am, tās ilgst ga­du des­mi­tiem. Vairāk »
 
21.maijs, 13:40 Jau vēstījām, ka Rita Apine tika atrasta ar smagām galvas traumām savā mājā Frešfordas ciematā. Lai gan sākotnēji izteikta versija, ka sieviete, iespējams, nejauši nokritusi pa trepēm, izmeklētāji pārbauda versiju, ka, iespējams, Ritu kāds pa tām nogrūdis. šobrīd ir atklāti jauni fakti saistībā ar sievietes nāvi, vēsta portāls "thejournal.ie". Vairāk »
 
21.maijs, 11:20 Ap Lieldienu laiku medijos parādījās priecīga ziņa – mūziķis Rolands Balodis-Ūdris, tuvāko lokā dēvēts par Ūdrīti, pēc smagās avārijas un ilgās rehabilitācijas, kas turpinās joprojām, vārdu pa vārdam radījis pirmo dzejoli. Veltītu dzīvesbiedrei Ilonai, kura visu šo laiku var viņu pašaizliedzīgi rūpējas. Vairāk »
 
19.maijs, 8:33 Pieredze rāda, ka šodien mediķi vairs neizturas tik noliedzoši pret iespējām kā palīginstrumentu ārstniecībā izmantot arī astroloģiju. Saliekot kopā klasisko medicīnu un senās zināšanas, nereti iespējams iegūt labāku rezultātu. Vairāk »
 
18.maijs, 19:09 Cilvēki jau senatnē ievēroja Mēness lielo ietekmi Zemes dzīvē. It īpaši uzmanīgi šo spīdekli pētīja zemes kopēji, lai iegūtu labāku ražu. Rūpīgi krātā pieredze tika nodota no paaudzes paaudzē, un arī tagad to daudzi liek lietā, jo uzskata: tam tiešām ir liela nozīme, ko liek zemē jaunā vai vecā Mēnesī. Vairāk »
 
18.maijs, 18:14 Līdz ar pirmo pavasara siltuma vilni Latvijā no zemes spraucas laukā ne tikai jaunie asniņi, bet arī pirmās sēnes. Tomēr cilvēki nereti tautā iemīļotos murķeļus mēdz sajaukt ar indīgajām bisītēm. Savukārt šefpavārs Andris Jugāns stāsta, ka, pareizi pagatavojot, iespējams ēst arī šīs sēnes, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
17.maijs, 15:45 Nu­me­ro­lo­ģi­ja pie­dā­vā vēl pirms kā­zām pa­lū­ko­ties, kā­da ģi­me­nes dzī­ve gai­dā­ma. Joks jo­kam, bet pro­gno­zēt to ie­spē­jams pēc... kā­zu da­tu­ma un ap­rē­ķi­nāt Kā­zu skait­li. Ja da­tums vēl nav no­teikts, tad at­liek iz­vē­lē­ties skait­li, kurš vis­vai­rāk at­bilst priekš­sta­tam par ide­ālām lau­lā­to at­tie­cī­bām. Vairāk »
 
13.maijs, 9:00 HOROSKOPI 12.–18.05. 2017. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers