Horoskopi

2.marts, 15:30 No 4.marta līdz 15.aprīlim piedzīvosim retrogrādas Veneras cilpu, kuru nomainīs līdz 3.maijam ilgstošs Dižčika laiks. Planētu cilpas dubultā ilgi radīs sarežģījumus finanšu, saskarsmes un transporta, pirkumu un saimniekošanas, sabiedriskās dzīves un mīlas jautājumos, vēsta Astrologi.lv. Vairāk »
 
1.marts, 20:07 «Kāpēc man neizdodas atrast savu otro pusīti?»; «Kā pazīt liktenīgo vīrieti?»; «Es esmu foršāka par savām precētajām draudzenēm, bet kāpēc man nav attiecību?»; «Kāpēc visi vīrieši, ko satieku, ir vienādi kaitinoši?». Tie ir tikai daži no sievišķīgajiem, bet vienlaikus ikvienam kādā dzīves posmā aktuālajiem jautājumiem, kas pēdējā laikā iekrituši «Praktiskās Astroloģijas» e-pastā. «Nav brīnums, jo zvaigžņotajās debesīs attiecību tēma šobrīd ir aktuāla,» saka uzrunātie astrologi. Vairāk »
 
28.februāris, 23:00 Zodiaka zīmes nosaka vairākus cilvēka dzīves aspektus: raksturu, izturēšanos, gaumi, utt. Izrādās, ka katrai zodiaka zīmei ir arī sava devīze un hobiji. uzzini, kādi tie ir! Vairāk »
 
25.februāris, 12:12 Ik gadu notiek divi Saules un divi Mēness aptumsumi (reizēm arī trīs). 2017. gadā Saules aptumsumi gaidāmi 26. februārī un 21. augustā. Savukārt viens Mēness aptumsums jau ir garām (11. februāris), bet otrs vēl priekšā – 7. augustā. Mēness un Saules aptumsumiem ir pat lielāka ietekme uz dabu, cilvēkiem, viņu psihi un veselību nekā Mēness fāžu maiņām. Vairāk »
 
25.februāris, 10:33 Daudzi cilvēki joprojām ievēro dažādus ticējumus un rituālus, kas saistīti ar naudu. Vairāk »
 
25.februāris, 9:31 HOROSKOPI 24.02–2.03.2017. Vairāk »
 
24.februāris, 19:40 Cilvēkam nav vienas laimīgās zemes vai pilsētas. Par to jau runājām Neatkarīgās Rīta Avīzes iepriekšējās piektdienas numurā. Taču, ja jūsu mītnes vieta ir Rīga, tad ir vērts izlasīt žurnāla Praktiskā Astroloģija februāra numura publikāciju, Antras Gabres sarunu ar grāmatas Rīgas aura un zodiaks autoru astrologu Igoru Vasiļjevu. Saīsinātā variantā publicējam viņa versiju par to, kā Rīgā jūtas dažādu zodiaka zīmju pārstāvji. Vairāk »
 
22.februāris, 21:18 Astrologa Igora Vasiļjeva grāmata «Rīgas aura un zodiaks» klajā nākusi 21. gadsimta sākumā. Astrologs nav bijis pirmais, kurš šo tēmu aplūkojis, bet viņa uzrakstītā grāmata ir Rīgas vēsturē pirmais astroloģiskais ceļvedis. Vairāk »
 
22.februāris, 15:34 Mašīnas numeroloģiskais indekss liecina par tās uzvedību uz ceļa, ekspluatāciju un šo to – arī par tās īpašnieku. Vairāk »
 
20.februāris, 19:35 «Sākumā bija klusums,» uzskata filozofs un sirds meditācijas praktiķis un pasniedzējs Valdis Svirskis. Caur klusumu varam atrast ceļu pie sevis, savas būtības. Savas sirds. Kas ir tas īstais mūsos? Vairāk »
 
18.februāris, 9:00 HOROSKOPI 18.–23.02.2017. Vairāk »
 
17.februāris, 21:32 Nereti klienti astrologam jautā – kura ir mana laimīgā valsts vai pilsēta, kurā man dzīvot, kur jutīšos vislabāk, spēšu izveidot karjeru vai biznesu, sakārtot privāto dzīvi? Te uzreiz jāatbild, ka vienas vienīgās laimīgās zemes nav. Bet pilnīgi iespējams, ka tā ir kāda vieta tepat Latvijā vai Rīgā. Vairāk »
 
16.februāris, 16:00 Pat vis­lie­lā­ka­jam veik­smi­nie­kam nā­kas ri­si­nāt pro­blē­mas un pie­brem­zēt šķēr­šļu priekš­ā. Mē­dzam vis­zi­nī­gi ap­gal­vot, ka no kļū­dām jā­mā­cās. No sve­šām vai sa­vē­jām? Vairāk »
 
11.februāris, 9:00 HOROSKOPI 11.–16.02 Vairāk »
 
10.februāris, 21:13 Svētku nekad nevar būt par daudz, un mūsu plašajā tradīciju klāstā savu vietu ieņēmusi Valentīndiena, ko daži ironiski dēvē par plastmasas sirsniņu svētkiem, bet tomēr cer, ka šajā dienā kopā ar mīļoto cilvēku tiks sarīkots sirsnīgs pasākums. Vairāk »
 
8.februāris, 12:04 No­mai­not kaut vie­nu bur­tu uz­ņē­mu­ma no­sau­ku­mā, biz­ne­sam ie­spē­jams pie­šķirt ot­ro el­pu vai, glu­ži pre­tē­ji, to no­grem­dēt... Pro­tams, tik vien­kār­šo­ti šī for­mu­la ne­dar­bo­jas, to­mēr ar­vien bie­žāk uz­ņē­mē­ji uz­mek­lē nu­me­ro­lo­gus, lai no­skaid­ro­tu gan biz­ne­sa uz­sāk­ša­nai lab­vē­lī­gā­ko lai­ku, gan ie­spē­ja­mos zem­ūdens ak­me­ņus sa­dar­bī­bai ar par­tne­riem un in­ves­to­riem, gan veik­smī­gā­ko fir­mas no­sau­ku­mu, jo tas pa­tie­si var ie­tek­mēt uz­ņē­mu­ma dar­bī­bu. Vairāk »
 
7.februāris, 7:15 Viens no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem baņķieris Oļegs Fiļs pērnā gada nogalē dāsni atbalstījis mīļotās sievas sabiedrības dāmas un vīna ekspertes Santas Kristiānas Zāmueles (39) uzņēmumu SIA «Lion and Rockstar», kas latviski tulkojams kā «Lauva un rokzvaigzne». Vairāk »
 
5.februāris, 19:03 Dziedātājs Artūrs Šingirejs, pazīstams ar skatuves vārdu Dons, 2017. gada 14. un 15. februārī pulcēs savus klausītājus un skatītājus uz lielkoncertu «Tepat». Talantīgs? Neapšaubāmi. Viņam šūpulī ielikts talants, veiksme un radošums – numeroloģiskajā matricā redzams, ka šis cilvēks var sevi izpaust vai nu dejā, vai dziesmā, bet katrā ziņā uz skatuves viņš jūtas kā zivs ūdenī. Un arī godkārīgs. Vairāk »
 
4.februāris, 11:00 Horoskopi nedēļai Vairāk »
 
3.februāris, 21:17 Divas reizes gadā tie ir klāt – Saules un Mēness aptumsumu periodi. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers