Kriminālziņas

Vakar, 20:30 Valsts policijas Ogres iecirkņa policisti jūnija beigās saņēma informāciju, ka slimnīcā ar apdegumiem nogādāts vīrietis un sieviete. Policisti uzzināja, ka cietušie apdegumus guvuši Lielvārdes novadā, kad kāds vīrietis aizdedzinājis dārza mājiņu. Vairāk »
 
Vakar, 19:30 Vakar, 30. jūnijā, Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Skanstes apkaimē, pamanīja motociklu “Honda”, kura vadītājs un pasažieris piedalījās ceļu satiksmē bez aizsargķiverēm. Vairāk »
 
Vakar, 16:54 Pagājušajā svētdienā, 26. jūnijā, Valsts policijas Siguldas iecirkņa policisti saņēma informāciju, ka Siguldā no kādas pilsētā ierīkotas velosipēdu novietnes nozagts divritenis. Likumsargi uzreiz sāka velosipēda meklēšanu un tajā pašā dienā uz Vidzemes šosejas, Inčukalna novadā pamanīja vīrieti, kurš pārvietojas ar cietušā sniegtajam aprakstam atbilstošu velosipēdu, vēsta Valsts policija. Vairāk »
 
Vakar, 15:04 1.jūlijā ap plkst. 03:30 Rojā, Apšu ielā sadurts kāds 1991. gadā dzimis vīrietis, kurš no gūtajiem ievainojumiem notikuma vietā miris. Policija aizturējusi iespējamo vainīgo personu - kādu 1997. gadā dzimušu jaunieti, ziņo Valsts policija Vairāk »
 
Vakar, 11:11 Par seksuāliem noziegumiem pret mazgadīgām meitenēm apsūdzētā tā dēvētā Imantas pedofila aizstāvis Antons Drēbnieks ir iepazinies ar motivēto Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas spriedumu un uzskata, ka ir pamats tā pārsūdzēšanai. Vairāk »
 
Vakar, 8:08 Par Imantas pedofilu dēvētā Naura Pikšteina lietā kopš ceturtdienas ir pieejams pilns spriedums, un desmit dienu laikā to iespējams pārsūdzēt. N. Pikšteina advokāts Antons Drēbnieks Neatkarīgajai sacīja, ka 27. jūnijā – piecas dienas pēc tiesas sēdes – klienta māte un vecāmāte ieradušās pie viņa un sacījušas, ka meklēs citu advokātu. Vairāk »
 
30.jūnijs, 17:50 Vakar, 29.jūnijā, Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Grīziņparkā, pamanīja astoņus jauniešus, kuri bija paslēpušies aiz mūra sienas. No jauniešu kompānijas nāca cigarešu dūmi, turklāt visu jauniešu ārējais izskats neliecināja, ka viņi būtu sasnieguši 18 gadu vecumu. Vairāk »
 
30.jūnijs, 14:25 Vakar Valsts policija saņēma informāciju par to, ka kārtējo reizi gājis bojā jaunietis, kurš atradies nepabeigtā jaunbūvē un iekritis lifta šahtā. Vairāk »
 
30.jūnijs, 13:12 Ventspils tiesa, šodien pasludinot spriedumu baritona Igora Martaka un viņa sievas Viktorijas slepkavības lietā, atzinusi dubultslepkavībā apsūdzētā vīrieša vainu un piespriedusi viņam brīvības atņemšanu uz 17 gadiem un sešiem mēnešiem, kā arī probācijas uzraudzību uz diviem gadiem, aģentūru LETA informēja Ventspils tiesas pārstāve Dace Grauziņa. Vairāk »
 
29.jūnijs, 22:50 Latvijai nelegālo cigarešu aprite pēdējos gados ir mazinājusies, piemēram, 2014.gadā tā bija 29,1% apmērā, bet 2015.gadā 24,8% apmērā, kas ir pēdējo sešu gadu zemākais rādītājs, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijā (FM). Vairāk »
 
29.jūnijs, 19:30 Raidījums "Degpunktā" ziņo, ka ģimenes strīds par naudu darba dienas naktī kādā dzīvoklī Šampēterī beidzies ar sievas nonākšanu morgā. Vairāk »
 
29.jūnijs, 18:21 Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vecāķos, kur kāds vīrietis izšāvis ar ieroci, ziņo Rīgas pašvaldības policija. Vairāk »
 
29.jūnijs, 16:53 Valsts policija ziņo, ka Limbažos nozagtas 18 vistas. Vairāk »
 
29.jūnijs, 15:18 Otrdien pašnāvību izdarījis augsta ranga Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvaldes darbinieks, vēsta informācija sociālajos tīklos, atsaucoties uz aģentūras BNS rīcībā esošu informāciju. Vairāk »
 
28.jūnijs, 22:30 27. jūnijā, pēc pulksten 21.00 kādā veikalā Rīgā, Stacijas laukumā iegāja agresīvs pusmūža vīrietis un, piedraudot pārdevējai ar nazi, pieprasīja atdot cigarešu paciņu. Ieguvis kāroto, viņš metās bēgt, ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
28.jūnijs, 13:35 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdzis Ģenerālprokuratūru sākt kriminālvajāšanu pret AS "Latvijas Dzelzceļš" (LDz) bijušo valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni par aptuveni 500 000 eiro liela kukuļa pieņemšanu. Vairāk »
 
28.jūnijs, 10:53 Latvijas pilsonim, kura dēļ Gdaņskā, Polijā, ārkārtas nosēšanos bija spiesta veikt reisa Londona-Rīga lidmašīna, piespriests 1000 zlotu (222 eiro) naudassods, pirmdien ziņoja "Radio Gdansk". Vairāk »
 
27.jūnijs, 18:35 Piektdien, 24.jūnija naktī, Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur norisinājās konflikts starp vairākām personām. Ierodoties notikuma vietā, noskaidrots, ka izsaucējs uzvedies agresīvi un lietojis rupjus izteicienus, līdz ar to izcēlies konflikts ar vairāku cilvēku kompāniju. Izrādījās, ka agresīvi noskaņotais vīrietis pārējos kompānijas biedrus vainojis zādzībā, jo viņam bija pazudis maks, telefons un dzīvokļa atslēgas. Vairāk »
 
27.jūnijs, 14:20 Jūnija sākumā Rīgā, Hipokrāta ielā pagaidām nenoskaidrots vīrietis kādam kungam, uzdodoties par viņa paziņu, nozaga pensiju vairāku simtu eiro apmērā un pasi. Vairāk »
 
27.jūnijs, 11:52 Naktī no sestdienas uz svētdienu Valsts policijas Ogres iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Ogri, Mālkalnes prospektu, kur kāda sieviete citai sievietei nodarījusi miesas bojājumus. Vairāk »
 
 
Skonto Būve
 
This site uses Genecy custom templates for DFP