#

Piektdiena, 30.janvāris

Vārda dienas: Pārsla, Tīna, Valentīna

0°C 6 m/s A uz plkst.1

Saule lec 08:25, riet 16:47

Kriminālziņas

Drošības policija (DP) šonedēļ Rīgas tiesu apgabala prokuratūrai lūgusi sākt kriminālvajāšanu pret četrām personām, tostarp divām Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) amatpersonām, saistībā ar nelikumībām termiņuzturēšanās atļaujas pagarināšanā.

Igaunijas Nodokļu un muitas pārvaldes darbinieki Tallinas lidostā aizturējuši Latvijas pilsoni, kurš bija norijis iepakojumus ar aptuveni kilogramu kokaīna, vēsta "Postimees Online".

Krimināllietu, kurā partijas "Par dzimto valodu!" līderim Jevgēņijam Osipovam celta apsūdzība par valsts karoga zaimošanu, Liepājas tiesa turpinās izskatīt 30.martā, aģentūru LETA informēja tiesneša palīdze Inta Kurpa.

Vairāk »

Kibernoziegumos apsūdzētais Deniss Čalovskis radio Baltkom tiešajā ēterā vakar paziņojis, ka labprātīgi dosies uz Ameriku un stāsies tiesas priekšā.

Vairāk »

Latvijas Valsts policija (VP) meklē bezvēsts pazudušu studentu no Vācijas, aģentūra LETA uzzināja VP.

Vakar Jūrmalā pēc divu automašīnu sadursmes vien no tām tika uzstumta uz ietves, kur notrieca divas jaunietes.

Rīgā Valsts policija šonedēļ saņēma informāciju par personu, kura, iespējams, tirgo narkotiskās vielas, un, to pārbaudot, aizturēja 1972.gadā dzimušu vīrieti, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Vairāk »

Vakar masu medijus pāršalca ziņa, ka sociālajā tīklā facebook ir atrodami Latgales tautas republikas ģērboņi. Turklāt, improvizētajā ģērbonī tika izmantoti Latgales reģiona karoga motīvi, bet pats ģērbonis tika pasniegts kā separātiskās kustības simbols, kas it kā simbolizē domu par Latgales tuvināšanos Austrumu kaimiņam. Šāda informācija ir izsaukusi plašas diskusijas, tādēļ, lai noskaidrotu to, kāda attieksme pret notiekošo ir pašiem latgaļiem, portāls nra.lv sazinājās ar Rēzeknes un Daugavpils pašvaldībām.

Vairāk »

Valsts policija lūgusi prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret uzņēmuma "Rīgas satiksme" trolejbusa vadītāju par mātes un meitas sabraukšanu Aleksandra Čaka ielā pērn maijā.

Vairāk »

Vakar ap pulksten 19:00 Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu lielveikalu, kur vīrietis mēģināja nozagt alkoholiskos dzērienus, ziņo Valsts policija.