#

Ceturtdiena, 23.oktobris

Vārda dienas: Daina, Dainida, Dainis

-3°C 3 m/s A uz plkst.8

Saule lec 08:14, riet 18:01

Kriminālziņas

Sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts policija ir nodrošinājusi iespēju sniegt informāciju par pedofilu arī telefona īsziņas veidā, sūtot to uz numuru 112.

Vakar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbinieki aizturēja autovadītāju, kurš mēģināja policijas darbiniekiem iedot kukuli, lai viņam netiktu veikta narkotisko un psihotropo vielu klātbūtnes pārbaude. Policisti kukuļdevēju aizturēja un uzsāka kriminālprocesu.

Muitas pārvaldes kinologi ar skaidras naudas meklēšanas suņiem šogad deviņu mēnešu laikā astoņos gadījumos konstatējuši nedeklarētu skaidru naudu 151 393 eiro vērtībā, liecina Valsts ieņēmumu dienesta apkopotā informācija.

Šobrīd mēģina panākt vienošanos krimināllietā par vienaudža apliešanu ar spirtu un aizdedzināšanu kādā Ventspils jauniešu ballītē.

Šogad notikuši 4044 kūlas ugunsgrēki, kas ir par 1728 ugunsgrēkiem vairāk nekā pērn, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija.

Sniega tīrāmās mašīnas vadītājs, kura spēkrats Maskavas Vnukovas lidostā saskrējies ar lidmašīnu, kurā atradās Francijas naftas uzņēmuma "Total" prezidents Kristofs de Maržerī, bijis piedzēries, otrdien paziņojušas Krievijas varasiestādes.

Vairāk »

«Mūsu nostāja – sadarbojamies ar visiem, kas šajā procesā ievēro likumību. Aicinām darboties likuma ietvaros,» vērtējot iedzīvotāju aktivitāti tā dēvētā Imantas pedofila meklēšanā, saka Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins. Lai pasargātu bērnus no pedofila uzbrukumiem, iedzīvotāji Rīgā izveidojuši patruļas, un diemžēl pastāv iespēja, ka kādam var rasties vēlme sarīkot linča tiesu, ja sastaptais cilvēks šķitīs aizdomīgs.

Vairāk »

Šorīt agri no rīta Imantā atrasts aptuveni 30 gadus vecas sievietes līķis, bet tikmēr sociālajos tīklos izplatījušās baumas, ka vainojams varētu būt Imantas pedofils, liecina Valsts policijas ieraksts sociālajā tīklā "Facebook".

Vairāk »

Valsts policija ar Rīgas domes atbalstu visā galvaspilsētā izplatīs tā noziedznieka fotorobota attēlus, kurš pagājušajā otrdienā veica seksuālu uzbrukuma pusaudzei Zasulaukā.

Aizvadītajā nedēļā Rīgas Centrālcietumā kādā kamerā atrasts miris notiesātais, un Ieslodzījuma vietu pārvalde (IeVP) ar aizdomām par iespējamu jauno psihoaktīvo vielu lietošanu mirušajam izmeklēšanā nozīmējusi tiesu medicīnisko ekspertīzi.