#

Trešdiena, 17.septembris

Vārda dienas: Vaira, Vairis, Vera

+11°C 3 m/s ZA uz plkst.20

Saule lec 06:59, riet 19:36

Kriminālziņas

Vakar Rīgas reģiona Kriminālpolicijas darbinieki sabiedriskā transporta pieturā 13. janvāra ielā pamanīja vīrieti, kurš piegāja pie iemiguša vīrieša un no viņa kabatas izvilka mobilo telefonu, kā arī nozaga vīrieša maku un pasi. Redzot notiekošo, policijas darbinieki nekavējoties aizturēja 1984. gadā dzimušo zagli.

Pēc 16.septembrī operatīvajā dienestā saņemtā zvana par iespējamu sprāgstvielu Valmieras autoostā un izmeklēšanas rezultātiem - bīstamā viela ēkā nav atrasta, SIA "VTU Valmiera" valdes priekšsēdētājs Oskars Spurdziņš informē, ka uzņēmums turpina strādāt līdzšinējā kārtībā un pasažieri nav apdraudēti.

Otrdien, 16.septembrī, saņemts zvans par Valmieras autoostā ievietotu spridzekli.

Vakar pa dienu mūsu darbinieki saņēma izsaukumu par to, ka Vecrīgā kāda antikvariāta telpās ir pamanīta sieviete ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Rīgas Centra iecirkņa darbinieki aizdomās par zādzību no kādas tirdzniecības vietas meklē attēlā redzamo vīrieti.

Vairāk »

Pagājušajās brīvdienās Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbinieki aizturēja autovadītāju, kurš mēģināja policijas darbiniekiem iedot kukuli, lai viņam netiktu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par braukšanu alkohola reibumā. Policisti kukuļdevējus aizturēja un uzsāka kriminālprocesu.

Vairāk »

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir atrisinājis pirms aptuveni diviem gadiem sākto kriminālprocesu par nodokļu nemaksāšanu zīmola "Čili Pica" Liepājas picērijās un no uzņēmuma atguvis valstij nodarīto kaitējumu aptuveni viena miljona eiro apmērā, vēsta TV3.

Vairāk »

Šī gada 10. septembrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Brasas iecirkņa darbinieki par krāpšanu aizturēja 1974. gadā dzimušu vīrieti.

No neoficiāliem avotiem »VZ« tapis zināms, ka aizvadītajā nedēļā miris viens no savulaik valstiska mēroga pedofilijas skandālā notiesātajiem, video modeļu aģentūras «Logos centrs» vadītājs Jurijs Jurjevs. Tiesa viņam savulaik piesprieda vairāk nekā četrus gadus cietumā. Pēc soda izciešanas viņš no publicitātes vairījās.

Vairāk »

Valsts policija noskaidrojusi, ka Ķekavā 4.septembra vakarā sadegušā automašīnas vrakā atrastais vīrietis bijis noslepkavots.

Vairāk »