#

Svētdiena, 19.aprīlis

Vārda dienas: Fanija, Vēsma

+5°C 7 m/s ZR uz plkst.2

Saule lec 06:04, riet 20:40

Kriminālziņas

Latvijas Garantiju aģentūras (LGA) darbinieki, pamatojoties uz koplīgumu, saistībā ar iestādes reorganizāciju prasa izmaksāt kompensācijās līdz 200 000 eiro, šovakar ziņo raidījums "Nekā personīga".

Drošības policija (DP) jau kopš 2013.gada izmeklē kriminālprocesu, kurā tiek noskaidrots, kā plašsaziņas līdzekļu rīcībā nonāca Valsts kancelejas (VK) sagatavotais ierobežotas pieejamības dokuments, kurā analizēta iespējamā notikumu attīstība saistībā ar aviokompānijas "airBaltic" ilggadējā vadītāja Bertolta Flika prasību pret valsti.

Vairāk »

Vakar vairākos ceļu satiksmes negadījumos cietuši kopumā 12 cilvēki, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.

Šodien Gulbenes rajona tiesā vīrietim, kurš apsūdzēts par seksuālu vardarbību pret pusaudzi, piespriesta brīvības atņemšana uz pieciem gadiem un vienu mēnesi ar probācijas uzraudzību uz diviem gadiem, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Vakar ap pulksten 20:00 Rīgas Ziemeļu iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Priežu ielā, kur atrodas vīrieša līķis, ziņo Valsts policija. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki sastapās ar sievieti, kura atradās 2 promiļu reibumā. Turpat policisti konstatēja arī 1972. gadā dzimuša vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm – durtām brūcēm kaklā un ķermenī.

Vairāk »

Ģenerālprokuratūra sākusi kriminālprocesu, kurā tiks vērtēta amatpersonu rīcība saistībā ar vairāk nekā miljona eiro iztērēšanu un Latvijas nepiedalīšanos izstādē "Expo Milano".

Vairāk »

Lielbritānijā tiesas priekšā nonācis Latvijas valstspiederīgais, kurš apsūdzēts par virkni zādzību, vēsta laikraksts "Spalding Guardian".

Vairāk »

Jelgavas tiesā stājies spēkā piecu gadu cietumsoda spriedums krimināllietā, kurā par apreibinošo vielu jeb tā dēvētā spaisa iegādāšanos un realizēšanu apsūdzēts kāds vīrietis.

Šī gada sākumā Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) darbinieki atklājuši kārtējo gadījumu, kad Latvijā mēģināts izkrāpt Eiropas Savienības fondu līdzekļus, šajā gadījumā – vairāk nekā 200 000 eiro. Policija par aizdomās turētajiem atzinusi trīs personas.

Vairāk »

Pagājušā gada septembrī Rīgas Teikas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka kādā Struktoru ielas dzīvoklī ir piekauta sieviete. Ierodoties notikuma vietā un skaidrojot notikušā apstākļus, policisti uzzināja, ka starp 1972. gadā dzimušo sievieti un viņas 1976. gadā dzimušo draugu bija izcēlies konflikts. Vīrietis, atrodoties alkohola reibumā, bija kļuvis agresīvs, un konflikta laikā iesitis sievietei pa seju, kā arī salauzis roku.

Vairāk »