Kriminālziņas

Vakar, 16:20 Ceturtdien, 11.februārī, ap pulksten 14:30 Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz dzīvokli Rīgā, Aglonas ielā, kur kādam vīrietim nodarīti smagi miesas bojājumi. Vairāk »
 
Vakar, 15:07 Ceturtdien, 11. februārī, no rīta Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti no mediķiem saņēma izsaukumu uz dzīvokli Rīgā, Lilijas ielā, kur atrodas piekauta sieviete. Policisti nekavējoties ieradās notikuma vietā, kur uzzināja, ka dzīvoklī dzīvojusi māte ar dēlu. Vīrietis jau ilgstoši bija lietojis alkoholiskos dzērienus un arī vakar atradās reibumā. Kādā brīdī abu starpā izcēlās konflikts, kura laikā vīrietis piekāvis sirmgalvi. Vairāk »
 
11.februāris, 18:33 Ģimene, draugi un policija turpina meklēt mistiski pazudušo Mārtiņu Grandānu, kurš tā arī nav pārnācis mājās pēc izklaides vakara Vecrīgā. Vairāk »
 
11.februāris, 18:28 Rīgas centrā policija aizturējusi pamatīgi piedzērušos Uzbekistānas pilsoni par vicināšanos ar 36 centimetrus garu nazi, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā. Vairāk »
 
11.februāris, 18:00 Matīss Vecvagaris sociālajā tīklā facebook lūdz palīdzību, lai atrastu garnadžu paņemto velosipēdu un tā aprīkojumu. Vairāk »
 
11.februāris, 14:16 Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa šodien par korupciju apsūdzētajam bijušajam Jūrmalas mēram Raimondam Munkevicam un kādreizējam pilsētas ātrās palīdzības valdes loceklis Normundam Pīrantam piesprieda naudas sodus, aģentūra LETA noskaidroja tiesā. Vairāk »
 
10.februāris, 20:40 Latvijas Televīzija (LTV) vērsusies Valsts policijā un Rīgas tiesas apgabala prokuratūrā ar aicinājumu pārbaudīt Saeimas deputāta Daiņa Liepiņa (LRA) publiski pausto informāciju, ka LTV darbinieki veic negodprātīgas un, iespējams, krimināli sodāmas darbības, aģentūru LETA informēja LTV pārstāve Agita Pudule. Vairāk »
 
10.februāris, 17:11 Vairāk nekā pirms divām nedēļām Naujenē pazudis 23 gadus vecais Jānis Tukišs. Šī gada 25. janvārī no rīta vīrietis neieradās darbā un kopš tā laika nav atrodams. Pēdējo reizi bija manīts internetportālā www.draugiem.lv, 25.janvāra plkst.07:03. Vairāk »
 
10.februāris, 14:55 Valsts policija aizturējusi un tiesa apcietinājusi VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) amatpersonu, kura patvaļīgi bija piekļuvusi automatizētai datu apstrādes sistēmai, kas apstrādā informāciju, kura saistīta ar valsts ekonomisko un militāro drošību. Vairāk »
 
10.februāris, 14:33 Pagājušās nedēļas beigās Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) Kibernoziegumu apkarošanas nodaļas darbinieki novērsuši VAS “Valsts nekustamie īpašumi” informācijas sistēmas drošības incidentu saistībā ar valsts ekonomisko un militāro drošību. Viena persona aizturēta, un tai ar tiesas lēmumu piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Vairāk »
 
10.februāris, 13:15 Par 1993.gadā dzimušās Viktorijas Višņakovas slepkavību Rēzeknē pagājušā gada janvārī trim apsūdzētajiem Rēzeknes tiesa piespriedusi 10 līdz 16 gadu cietumsodu, bet ceturto apsūdzēto attaisnoja. Vairāk »
 
10.februāris, 11:55 Valsts policija jau tuvākajā laikā plāno nodot prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai tā dēvēto Imantas pedofila lietu, šodien Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis pastāstīja Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā. Vairāk »
 
10.februāris, 10:51 Vakar lielveikala stāvvietā automašīna notriekusi sievieti un aizmukusi no notikuma vietas. Vairāk »
 
10.februāris, 8:53 Šodien, 10. februārī, Rēzeknes tiesā tiek nolasīts saīsinātais spriedums 21 gadu vecās Viktorijas Višņakovas slepkavības lietā. Četriem apsūdzētajiem prokurors pieprasījis sodus no deviņiem līdz 14,5 gadiem – visiem bez mantas konfiskācijas un ar Valsts probācijas dienesta uzraudzību uz trim gadiem. Vairāk »
 
9.februāris, 18:29 Limbažu vietējā avīze "Auseklis" ziņo par ceļu satiksmes negadījumu, kurā cietis ne vien automašīnas vadītājs, bet no pamatiem arī "notriekts" preses kiosks. Vairāk »
 
9.februāris, 15:13 Vakar, 8. februārī Valsts policija Ķengaragā un Pļavniekos rīkoja profilaktiskos pasākumus. To mērķis bija konstatēt iespējamos gadījumus, kas saistīti ar narkotiku un alkohola nelikumīgu apriti, kā arī konstatēt citus iespējamos likumpārkāpumus. Vairāk »
 
9.februāris, 14:13 Cietumiem turpmāk būs jābrīdina cietusī persona par notiesātā atbrīvošanu vai izbēgšanu no cietuma. To paredz grozījumi Latvijas Sodu izpildes kodeksā, ko Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija otrdien, 9.februārī, atbalstīja galīgajā lasījumā, vēsta Saeimas preses dienests. Vairāk »
 
9.februāris, 11:40 Sociālajā tīklā facebook ievietots lūgums palīdzēt atrast kopš 4.februāra pazudušu puisi. Vairāk »
 
8.februāris, 21:40 29 gadus vecais Jānis Miljons, kurš bez vēsts pazuda šī gada 4.februārī, šodien tika atrasts Rīgā, informē besvests.lv. Vairāk »
 
8.februāris, 18:12 Īrijas interneta portāls breakingnews.ie ziņo, ka šodien plkst. 12.20 kāds Latvijas pilsonis sacēlis traci avioreisā, kas veicis lidojumu no Oslo uz Tenerifi Kanāriju salās. Lidmašīnai nācies veikt piespiedu nosēšanos Šenona lidostā Īrijā. Reiss ticis aizturēts uz stundu un atsācis ceļu plkst. 13.32. Vairāk »