Kriminālziņas

Šodien, 10:21 Valsts policija sociālajā tīklā facebook informē, ka kād vīrietis mēģinājis nelikumīgi pārdot jenotu. Vairāk »
 
Vakar, 16:10 Valmieras cietumā šonedēļ aizturēts šajā pašā ieslodzījuma vietā strādājoša uzņēmuma darbinieks par mēģinājumu ar automašīnu ievest un nodot ieslodzītajiem 34 mobilos tālruņus, 12 vīstokļus ar tabletēm un, iespējams, apreibinošām vielām, SIM kartēm un citiem aizliegtiem priekšmetiem. Vairāk »
 
Vakar, 10:11 24. maijā kādā dzīvoklī Rīgā, Liepājas ielā tika atrasts 36 gadus vecas sievietes līķis. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Zemgales iecirkņa kriminālpolicisti sadarbībā ar Rīgas reģiona kriminālpolicistiem aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies nāve, aizturēja mirušās sievietes draugu. Vairāk »
 
26.maijs, 21:13 Kāda sieviete sociālajā tīklā brīdina par garnadžiem pie "Dabas Parks Piejūra", kā arī ar cer ar savu paziņojumu sasniegt pašu zagli, lai piedāvātu viņam darījumu- sirdij tuvās mantas pret naudu. Vairāk »
 
26.maijs, 20:40 Organizācija bezvests.lv ziņo, ka 22.maijā bez vēsts pazudis 35 gadus vecais Sergejs Noga- viņš svētdien devies uz darbu Ķekavā un kopš tā laika nav atgriezies mājās. Vairāk »
 
26.maijs, 17:40 24. maijā kādā dzīvoklī Rīgā, Liepājas ielā tika atrasts 36 gadus vecas sievietes līķis. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Teikas iecirkņa kriminālpolicisti sadarbībā ar Rīgas reģiona kriminālpolicistiem aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies nāve, aizturēja mirušās sievietes draugu. Vairāk »
 
26.maijs, 15:04 Aprīļa sākumā Valsts policija informēja par jaunu krāpšanas veidu, kas izpaužas kā e-pasta piedāvājums dažādu profesiju pārstāvjiem, īpaši ārstiem, savus datus ievietot kādā ārzemju datu bāzē jeb reģistrā. Vairāk »
 
26.maijs, 14:14 Liepājā notverti trīs huligāni, kuri, iespējams, aizdedzinājuši automašīnu, ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
26.maijs, 13:54 Liepājā kādu kundzi, iespējams, piekāvis pašas dēls, ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
26.maijs, 13:30 Vakar, 25. maijā, pulksten 14.12 Rīgas Teikas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākais inspektors, dodoties ikdienas darba gaitās, Stirnu ielā pamanīja vīrieti, kurš izlien no krūmiem ar aizdomīgu kasti. Vecākais inspektors apturēja vīrieti un nolēma pārbaudīt kastes saturu. Viņa pārsteigums kļuva vēl lielāks, kad atklājās, ka kastē atrodas 10 000 “Winston” markas cigarešu ar Krievijas Federācijas akcīzes markām. Vairāk »
 
26.maijs, 10:21 Raidījums "Degpunktā" vēsta, ka trešdien, neilgi pēc plkst.10.00 no rīta, pa kādas viesnīcas ceturtā stāva logu Elijas ielā izkritis aptuveni 50 gadus vecs vīrietis no Somijas. Vairāk »
 
25.maijs, 23:10 24.maijā Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu autovadītāju, kurš, iespējams, alkohola reibumā vadījis automašīnu. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbiniekus sagaidīja aculiecinieki, kuri bija apstādinājuši automašīnu un neļāvuši iereibušajam vīrietim turpināt ceļu, informē Rīgas Pašvaldības policija. Vairāk »
 
25.maijs, 21:40 Tuvojoties vasaras brīvlaikam, Rīgas pašvaldības policija (RPP) veic plašus profilaktiskos reidus tirdzniecības vietās, ar mērķi kontrolēt alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu pārdošanas aizliegumu nepilngadīgajām personām. Vairāk »
 
25.maijs, 20:40 Pēdējo dienu laikā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) amatpersonas vairākās akmeņogļu kravās atklājušas lielu daudzumu - kopumā 440 000 - kontrabandas cigarešu no Baltkrievijas, aģentūru LETA informēja VID. Vairāk »
 
25.maijs, 15:52 Kopš aprīļa vidus gaišā dienas laikā Jūrmalā notikušas vairākas zādzības no dzīvokļiem. Policisti starp šiem noziegumiem saskatīja likumsakarības un atklāja, ka gandrīz visus no tiem īstenojuši trīs vīrieši. Valsts policijas Rīgas reģiona Jūrmalas iecirkņa kriminālpolicisti divus no iespējamiem garnadžiem ir aizturējuši. Arī trešā iespējamā līdzdalībnieka identitāte ir noskaidrota un pašreiz notiek viņa meklēšana. Vairāk »
 
25.maijs, 12:13 Maija vidū agrā rīta stundā no velosipēdu novietnes, kas atrodas netālu no Rīgas Centrālās stacijas pulksteņa, tika nozagts divritenis. Valsts policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus, kā arī iedzīvotājus, kuriem ir zināma attēlā redzamā velosipēda atrašanās vieta. Vairāk »
 
24.maijs, 23:40 Tiek lūgta sabiedrības palīdzība, lai atrastu no Rīgas Pļavnieku pamatskolas nozagtu velosipēdu. Vairāk »
 
24.maijs, 22:50 23.maijā Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur kāds agresīvi noskaņots vīrietis alkohola reibumā no veikala centās iznest vairākas preces, informē Rīgas Pašvaldības policija. Vairāk »
 
23.maijs, 22:40 Sestdien, 21.maijā Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no kādas satrauktas kundzes, kura pastāstīja, ka kaimiņš alkohola reibumā mēģina iedabūt savā dzīvoklī motociklu, informē Rīgas Pašvaldības policija. Vairāk »
 
23.maijs, 22:10 Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes darbinieki aizdomās par nozieguma izdarīšanu meklē attēlā redzamo Ivo Milleru. Policija lūdz atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir informācija par viņa atrašanās vietu. Vairāk »
 
 
Skonto Būve
 
This site uses Genecy custom templates for DFP