#

Ceturtdiena, 28.augusts

Vārda dienas: Auguste, Guste

+16°C 7 m/s ZR uz plkst.14

Saule lec 06:18, riet 20:31

Kriminālziņas

Pēdējā laikā policijā saņemta informācija par krāpniekiem, kuri uz ielas nolūko vecāka gadagājuma cilvēkus. Krāpnieki uzsāk sarunu ar nolūkoto upuri. Stāstot par it kā slimnīcā nonākušu radinieku, viņi lūdz parādīt, kur atrodas viņu meklētā slimnīca.

Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma informāciju par vīrieti, kurš kādā dzīvoklī Bauskas ielā regulāri tirgo narkotiskās vielas. Par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu tika sākts kriminālprocess. Tā ietvaros, pārbaudot saņemto informāciju, policijas darbinieki devās uz zvanītāja norādīto adresi. Mājokļa iemītnieki neatsaucās policijas lūgumam atvērt durvis, tādēļ notikuma vietā ieradās Speciālo uzdevumu vienības darbinieki, kuri, izmantojot speclīdzekļus, iekļuva dzīvoklī un aizturēja 1977. un 1981. gadā dzimušus vīriešus.

Vairāk »

Pagājušo svētdien Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki Grīvas masīvā pamanīja divus vīriešus, kuri līdzi nesa 16 metāla pastkastītes. Policijas darbiniekiem radās pamatotas aizdomas, ka līdzi nestās pastkastītes ir zagtas, tādēļ nekavējoties aizturēja 1967. un 1965. gadā dzimušos vīriešus.

Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki meklē bezvēsts pazudušo 1975. gadā dzimušo Filipu Kalniņu, kurš šī gada 2. augustā ap pulksten 9.00 izgāja no sociālā aprūpes nama filiāles ''Allaži'' Allažu pagastā, Stīveros un neatgriezās. Pēdējo reizi F.Kalniņš redzēts pie veikala „Lats” Stīveros un pie mājām „Lielsprīdīši”, tālāk dodoties Siguldas virzienā. Savukārt vēlāk bezvēsts pazudušais vīrietis manīts Vangažos, kas varētu liecināt, ka F.Kalniņš devies Rīgas virzienā. Līdz šim brīdim meklētā vīrieša atrašanās vieta nav zināma.

Vairāk »

Šā gada 24.augustā ap pulksten 21:25 Inčukalna novadā, Vangažos uz autoceļa Sigulda – Rīga, virzienā uz Rīgu, notika ceļu satiksmes negadījums, kur automašīna uzbrauca gājējam, kurš šķērsoja ceļa braucamo daļu. Negadījuma rezultātā gājējs guva miesas bojājumus.

Pagājušās piektdienas rītā Ogres policijas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju par kādu sievieti, kura jau pāris dienas neatbild uz zvaniem un nav ieradusies darbā.

Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) darbinieki šogad Latvijas teritorijā atklājuši četras marihuānas audzētavas. Kratīšanu laikā kopumā atsavināti aptuveni 7,5 kilogrami marihuānas. Vienā no kratīšanām atrastas un izņemtas arī halucinogēnās sēnes lielos apjomos. Aktīvu darbu narkotiku apkarošanas jomā veikušas arī citas Valsts policijas struktūrvienības.

Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) inspektori, sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbiniekiem, veicot svaigu augļu un dārzeņu izcelsmes un izsekojamības pārbaudes, vairākās Daugavpils lauksaimniecības preču tirgus teritorijās no realizācijas izņēma 3 700 kg augļu un dārzeņu, vairāk kā 1 000 pārtikas preču vienību, kā arī 56 litrus alkohola.

Brīvdienās Rīgas Centra iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu, kurā ziņoja par kādu sievieti, kura centās apzagt veikalu Dzirnavu ielā. Pēc izsaukuma saņemšanas policisti nekavējoties ieradās notikuma vietā, kur noskaidroja, ka sieviete no veikala centās iznest četras kleitas, par tām nesamaksājot. Nozagto kleitu kopējā vērtība bija ap 440 eiro.

Vakar Kurzemē paštaisīta spridzekļa eksplozijā 58 gadus vecs vīrietis guvis sejas, roku un vēdera apdegumus, kā arī plēstas brūces vairākās ķermeņa daļās, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) speciāliste Inga Vītola.