#

Piektdiena, 19.decembris

Vārda dienas: Lelde, Sarmis

+6°C 4 m/s D uz plkst.19

Saule lec 08:58, riet 15:42

Kriminālziņas

Apdrošināšanas sabiedrībā "If Apdrošināšana" saņemts pieteikums par ugunsgrēka birojā Rīgā, Tērbatas ielā, nodarītajiem zaudējumiem. Ugunsnelaimi izraisījusi adventes vainagā atstāta svecīte, un kopējie zaudējumi tiek lēsti aptuveni 20 000 eiro vērtībā.

Vakar policija saņēma informāciju, ka bez vēsts pazudusi kāda 1958.gadā dzimusi sieviete. Meklēšanā iesaistījās gan policisti, gan pazudušās sievietes darba kolēģi, ar kuru palīdzību Ķīpsalā, Balasta dambī netālu no Matrožu ielas tika atrasts sievietes līķis. Uzreiz bija manāms, ka noticis noziegums – sievietei bija sista brūce galvā, saplēstas drēbes, turklāt varmāka līķi bija mēģinājis noslēpt.

Vairāk »

Kā zināms vakar Rīgā, Kleistu ielā, noticis smags ceļu satiksmes negadījums - satiksmes autobusa un baļķvedēja sadursmē dzīvību zaudējis viens cilvēks, deviņi cilvēki nogādāti ārstniecības iestādē, bet divi cilvēki atteikušies doties uz slimnīcu. Iespējams, negadījuma brīdī autobusā atradušies vairāk cilvēku. Lai noskaidrotu papildus informāciju un "Rīgas satiksmes” viedokli par traģisko autoavāriju, nra.lv sazinājās ar SIA „Rīgas satiksme” preses sekretāru Viktoru Zaķi.

Vairāk »

Vakar Ogres novadā vieglā automašīna notrieca gājēju, un pēc tam šim pašam gājējam uzbrauca kravas automašīna.

Vairāk »

Šovakar Rīgā, Kleistu ielā, noticis smags ceļu satiksmes negadījums - satiksmes autobusa un baļķvedēja sadursmē dzīvību zaudējis viens cilvēks, deviņi cilvēki nogādāti ārstniecības iestādē, bet divi cilvēki atteikušies doties uz ārstniecības iestādi.

Vairāk »

Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šodien vienbalsīgi nolēma piekrist administratīva aresta izpildei deputātam Veiko Spolītim (V), kurš iepriekš pieķerts par braukšanu reibumā. Plānots, ka Saeima rīt lems par šo komisijas sagatavoto lēmuma projektu. Saskaņā ar tiesas spriedumu Spolītim paredzēts piecu dienu administratīvais arests.

Pēdējo mēnešu laikā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvalde ir atklājusi vēl vairākus gadījumus, kad sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos tiek veiktas manipulācijas ar kases aparātu datiem, kā rezultātā netiek veikta nodokļu nomaksa valsts budžetā pilnā apjomā, taču klientiem, saņemot čekus, rodas maldīgs iespaids par darījuma likumību, informē VID.

Policija lūdz iedzīvotājus sniegt viņu rīcībā esošu informāciju par vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par vairāku laupīšanu izdarīšanu, informēja Valsts policijā.

Vairāk »

Rakstveida pierādījumu pārbaudes gaitā atklājies, ka prokurori tā dēvētās Lemberga krimināllietas materiālos iešuvuši gaismas kopijas, kurās pilnīgi nekas nav redzams vai labākajā gadījumā redzami tikai atsevišķi dokumenta fragmenti.

Vairāk »

Vakar Bolderājas iecirknī vērsās kāds piekauts pensionārs, kurš vēlējās ziņot par pāridarītājiem. Ieraugot cietušo vīrieti, policisti nekavējoties izsauca medicīnisko palīdzību, informē Valsts policija.

Vairāk »