Kriminālziņas

Šodien, 15:10 Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu saistībā ar gadījumu, kad oktobra sākumā ar salmonelozi saslima 89 bērni vairākās Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs. Vairāk »
 
Vakar, 17:53 Novembra beigās Valsts policijā tika saņemta informācija no vairākiem Mežciema un Purvciema mikrorajonu iedzīvotājiem, par automašīnu Volvo lukturu zādzībām. Lai novērstu zādzības un notvertu zagli, Rīgas reģiona Teikas iecirkņa policisti nolēma veikt operatīvos pasākumus, tajā skaitā pastiprinātu novērošanu iecirkņa apsargājamajā teritorijā. Vairāk »
 
Vakar, 16:40 Šā gada 29.novembrī Jelgavas prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā apsūdzētas divas personas par grupā izdarītu personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavību). Vairāk »
 
Vakar, 16:20 25.novembrī ap pulksten desmitiem vakarā Valsts policija saņēma ziņu no medicīnas iestādes, ka slimnīcā no Kauguru mikrorajona ir nogādāts 1962.gadā dzimis vīrietis ar durtu brūci vēderā. Saistībā ar notikušo policija uzsāka kriminālprocesu. Vairāk »
 
Vakar, 14:38 Izglītības kvalitātes valsts dienests (IKVD) patlaban izvērtē trīs sūdzības, kas saistāmas ar pedagogu lojalitātes jautājumu. Vairāk »
 
Vakar, 13:53 Šonakt Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Dreiliņos, kur izsaucējas dēls, iespējams, narkotisko vielu reibumā rada veselības un dzīvības draudus sev un mātei. Vairāk »
 
Vakar, 13:44 Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) turpina izmeklēšanu pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) materiāliem par iespējamām nelikumībām AS "PrivatBank", vērtējot iespējamu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu. Vairāk »
 
1.decembris, 21:51 Vakar, 30.novembrī, Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no kādas izglītības iestādes direktora, ka skolā ieradies tēvs, kuram ir spēkā liegums satikties ar savu bērnu. Vairāk »
 
1.decembris, 21:00 Krāpnieciskos nolūkos nokopēti 12 Latvijas banku izdoto atsevišķu maksājumu karšu dati, aģentūrai LETA pastāstīja maksājumu karšu centra SIA "First Data Latvia" izpilddirektore Baltijas valstīs Zanda Brīvule-Jansone. Vairāk »
 
1.decembris, 19:13 Šodien Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesā skatāmajā Zolitūdes traģēdijas krimināllietā liecināja Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs, savās liecībās norādot uz Priedaines ielas 20 projekta rūpīgākas un kārtīgākas dokumentācijas noformēšanu. Vairāk »
 
1.decembris, 18:40 Teju katru dienu tiek reģistrēti aptuveni 11 zādzību gadījumi no mājokļiem, kas 2016.gada ietvaros jau kopā sastāda vairāk nekā 3300 mājokļa laupīšanas gadījumu. Lai rosinātu iedzīvotājus padomāt par sava mājokļa drošības līmeni, Drošības nozares kompāniju asociācija (DNKA) ir izstrādājusi testu interneta vidē, kas iedzīvotājiem palīdzēs novērtēt sava mājokļa drošību, apkārtējas vides ietekmi uz mājokli, kā arī savu zināšanu līmeni par veicamajiem drošības pasākumiem. Vairāk »
 
1.decembris, 16:54 Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki otrdien aizturējuši kādu 1987. gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par 44 automašīnu riepu saduršanu Daugavpilī šī gada 8.novembrī. Saistībā ar notikušo tika uzsākti 27 kriminālprocesi par mantas tīšu bojāšanu. Vairāk »
 
1.decembris, 14:40 Kāda sieviete mikroblogošanas vietnē twitter brīdina, ka Rīgā atkal parādījusies tumšmataina sieviete, kura, iespējams, mēģina apkrāpt garāmgājējus. Vairāk »
 
1.decembris, 12:54 Šā gada 13. jūlijā pulksten 18.20 Rīgā, Slokas ielas un Jūrmalas gatves krustojumā, pretī namam numur 44 uz veloceliņa notika sadursme starp diviem velosipēdiem. Vairāk »
 
1.decembris, 12:42 Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Krimināllikumā, kas paredz cietumsodu par dienēšanu ārvalsts bruņotajos spēkos un dažādās militārajās vai drošības struktūrās. Taču izņēmums paredzēts tām personām, kuras dienē Eiropas Savienības (ES) vai NATO dalībvalsts armijā. Vairāk »
 
1.decembris, 12:38 30.novembrī Durbes novadā, Durbes pagastā uz vietējās nozīmes ceļa pie Krupmuižas Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas darbinieki pamanīja pretī braucošu automašīnu, kura tika apturēta. Vairāk »
 
1.decembris, 12:30 Šā gada 25.novembrī Zemgales tiesas apgabala prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā persona apsūdzēta par slepkavību - citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu mantkārīgā nolūkā, vairāku personu dzīvībai bīstama veidā (slepkavība pastiprinošos apstākļos). Vairāk »
 
1.decembris, 12:10 28.novembrī Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ķengaragā, kur kādā dzīvoklī bez aprūpes bija palikuši divi puisēni. Vairāk »
 
1.decembris, 9:40 Organizācija "bezvēsts.lv" informē, ka vakar notika 61 gadu vecās Baibas Purmales meklēšana. Lai gan tās laikā izdevās atrast sievietes personīgās mantas, pašas kundzes atrašanās vieta joprojām nav zināms. Vairāk »
 
1.decembris, 9:11 Valsts policija informē, ka trešdien Latvijā notikuši vairāk nekā 90 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 13 cilvēki, bet vēl viens gājis bojā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers