#

Sestdiena, 25.oktobris

Vārda dienas: Beatrise, Beāte

0°C 5 m/s DA uz plkst.20

Saule lec 08:19, riet 17:56

Kriminālziņas

Skrejlapas ar pedofila fotorobotu ir izlīmētas ne tikai Imantā un Zasulaukā, bet arī citviet Rīgā. Tās var atrast gan uz kokiem, gan pie namu ārdurvīm un kāpņu telpās. Tagad, ja uz ielas vai sabiedriskajā transportā pamanāt meklētajam dzimumnoziedzniekam līdzīgu personu, ir iespējams nosūtīt īsziņu.

Vairāk »

Imantas pedofils, ar kura meklēšanu policijai īpaši nesokas, uz noziedzības takas ir stājies pirmo reizi, šorīt Latvijas Radio pieļāva Valsts policijas Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Grišins.

Vairāk »

Lubānas pievārtē kārtējo reizi notikusi avārija, kurā bojā gājis cilvēks. Vietējie uzskata, ka uz ceļa notiek mistiskas lietas un, lai gan noteicošais nelaimēs ir cilvēciskais faktors, alejā darbojoties seismiskie spēki, kas provocējot nelaimes.

Sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts policija ir nodrošinājusi iespēju sniegt informāciju par pedofilu arī telefona īsziņas veidā, sūtot to uz numuru 112.

Vakar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbinieki aizturēja autovadītāju, kurš mēģināja policijas darbiniekiem iedot kukuli, lai viņam netiktu veikta narkotisko un psihotropo vielu klātbūtnes pārbaude. Policisti kukuļdevēju aizturēja un uzsāka kriminālprocesu.

Muitas pārvaldes kinologi ar skaidras naudas meklēšanas suņiem šogad deviņu mēnešu laikā astoņos gadījumos konstatējuši nedeklarētu skaidru naudu 151 393 eiro vērtībā, liecina Valsts ieņēmumu dienesta apkopotā informācija.

Šobrīd mēģina panākt vienošanos krimināllietā par vienaudža apliešanu ar spirtu un aizdedzināšanu kādā Ventspils jauniešu ballītē.

Šogad notikuši 4044 kūlas ugunsgrēki, kas ir par 1728 ugunsgrēkiem vairāk nekā pērn, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija.

Sniega tīrāmās mašīnas vadītājs, kura spēkrats Maskavas Vnukovas lidostā saskrējies ar lidmašīnu, kurā atradās Francijas naftas uzņēmuma "Total" prezidents Kristofs de Maržerī, bijis piedzēries, otrdien paziņojušas Krievijas varasiestādes.

Vairāk »

«Mūsu nostāja – sadarbojamies ar visiem, kas šajā procesā ievēro likumību. Aicinām darboties likuma ietvaros,» vērtējot iedzīvotāju aktivitāti tā dēvētā Imantas pedofila meklēšanā, saka Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins. Lai pasargātu bērnus no pedofila uzbrukumiem, iedzīvotāji Rīgā izveidojuši patruļas, un diemžēl pastāv iespēja, ka kādam var rasties vēlme sarīkot linča tiesu, ja sastaptais cilvēks šķitīs aizdomīgs.

Vairāk »