Kriminālziņas

Vakar, 18:57 Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece informē, ka naktī no 17. uz 18. oktobri Staburaga pagastā nozagti divi ūdens transportlīdzekļi. Laikraksts "Staburags" informē, ka viens no tiem bijis kuģis "Vīgante". Vairāk »
 
Vakar, 17:47 Gulbenes rajona tiesa vīrietim, kurš decembra nogalē Stāmerienā nosita suni, piespriedusi īslaicīgu brīvības atņemšanu uz trim mēnešiem, pastāstīja tiesas pārstāve Gunta Gulbinska Vairāk »
 
Vakar, 17:38 Naktī no 14. uz 15. oktobri ap pulksten 4.00 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirknī tika saņemta informācija par zādzības izdarīšanu no privātmājas. Par šo notikumu ziņoja nozagtās mantas īpašnieks. Vairāk »
 
Vakar, 13:28 Vakar, Augstākā tiesa atcēla Rīgas apgabaltiesas spriedumu, kurā tika vainota sieviete sava vīra slepkavības organizēšanā mantkārīgu nolūku dēļ. Vairāk »
 
Vakar, 10:54 Par viena cilvēka izdarītām atkārtotām zādzībām būtu jāparedz bargāks sods, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis. Vairāk »
 
Vakar, 9:26 Biedrība "bezvēsts.lv" informē, ka nepieciešama līdzcilvēku palīdzība bez vēsts pazuduša rīdzinieka meklēšanā. Vairāk »
 
Vakar, 8:05 Kā vēsta biedrība "bezvēsts.lv", tad 78 gadus vecā Fanija Sungatullina atrasta mirusi. Vairāk »
 
17.oktobris, 16:59 14. oktobrī neilgi pēc pulksten 2.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vecrīgā, kur agresīvi noskaņots vīrietis iznācis no ātrās ēdināšanas restorāna un sācis apkārtējos apmētāt ar vistu kauliņiem. Vairāk »
 
17.oktobris, 14:08 15. oktobrī Salaspils policijas iecirknī vērsās 80 gadu veca sieviete, kura ziņoja, ka Stopiņu novadā no viņas dārza mājiņas šajā pašā dienā ir nozagts maks ar 50 eiro, kredītkarti un veikalu klienta kartēm, informē Valsts policija. Vairāk »
 
17.oktobris, 11:01 Sociālo tīklu lietotāji informē, ka Maskavas ielā, pie ''Ķengaraga tirgus'', noticis satiksmes negadījums. Vairāk »
 
16.oktobris, 21:09 Šī gada 14.oktobrī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas darbinieki, veicot ceļu satiksmes uzraudzību Iecavas novadā, apturēja transportlīdzekli “Lexus RX570” par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu. Vairāk »
 
16.oktobris, 19:00 14.oktobrī huligāni Ogrē ar olām apmētājušas policijas automašīnu. Vairāk »
 
16.oktobris, 17:35 Organizācija "bezvēsts.lv" informē, ka 25.septembrī Saulkrastos pazudušais Artūrs atrasts miris. Vairāk »
 
16.oktobris, 16:15 Aizvadītās sestdienas izskaņā Rīgas reģionā četru stundu laikā Valsts policijā fiksēti trīs atsevišķi gadījumi, kad mazu bērnu vecāki bijuši alkohola reibumā, tādējādi nespējot pilnvērtīgi pildīt bērna aprūpes pienākumus. Par notikušo katrā no šiem gadījumiem Valsts policijā uzsākta administratīvā lietvedība, kā arī ziņots attiecīgajai bāriņtiesai un sociālajam dienestam. Valsts policija izsaka pateicību ikvienam, kas šādās situācijās nepaliek vienaldzīgi. Vairāk »
 
16.oktobris, 15:35 Aizvadītajās brīvdienās Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēts 25 ceļu satiksmes negadījums. Piecos no negadījumiem saņemta informācija par 7 cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 23 vadītāji. Noformēti 285 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 120 bija par ātruma pārsniegšanu. Vairāk »
 
16.oktobris, 15:12 13.oktobrī ap pulksten 10.30 Valsts policijas Jūrmalas iecirknī tika saņemta informācija par nepatīkamu atgadījumu Slokā – gulbja sašaušanu. Vairāk »
 
16.oktobris, 12:28 Aculiecinieki ziņo par smagu autoavāriju, kura notikusi Rumbulā, virzienā uz Salaspili. Vairāk »
 
16.oktobris, 12:14 Naktī uz 15.oktobri Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirkņa policija saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka Vecmīlgrāvī cietušas divas personas. Vairāk »
 
16.oktobris, 11:58 Liepājas tiesā protestēts spriedums lietā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu zīdainim. "Kurzemes Vārds" noskaidroja, ka apelācijas sūdzību iesniegusi Liepājas pilsētas bāriņtiesa un cietušā bērna advokāts, kā arī prokuratūra, ziņo portāls liepājniekiem.lv. Vairāk »
 
16.oktobris, 8:21 Portāls "Baltic-ireland" vēsta, ka Īrijas Izglītības departaments apstiprinājis, ka sakarā ar vētru Ofēlijas pirmdien slēgtas skolas, bērnudārzi, koledžas un citas izglītības iestādes. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers