Kriminālziņas

Šodien, 14:52 Nedēļas sākumā Jūrmalas policijas iecirknis saņēma informāciju no pašvaldības policijas, ka stāvlaukumā pie lielveikala Viestura ielā, Lielupē, aizturēts iereibis 1974. gadā dzimis vīrietis, kuram ir divi šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti. Pašvaldības policijas darbinieki aizturēto vīrieti nodeva Valsts policijas rīcībā. Vairāk »
 
Vakar, 17:47 Rīgā, Dzirciema ielā, ceturtdien kāds vīrietis ar konfektēm centies ievilināt bērnus automašīnā, ziņo Rīgas pašvaldības policija. Vairāk »
 
Vakar, 12:00 Valsts policija uzsākusi kriminālprocesu par divu devītās un divpadsmitās klases skolnieku piekaušanu Rīgas centrā. Policija un puišu ģimene aktīvi meklē notikuma aculieciniekus. Vairāk »
 
Vakar, 10:07 Sociālajā tīklā facebook izskanējis kārtējais palīdzības lūgums. Šoreiz līdzcilvēkus lūdz iesaistīties pazuduša cilvēka meklēšanā. Vairāk »
 
20.maijs, 12:00 19 . maijā medijus pāršalca šokējoša ziņa – deviņi vīrieši Rīgas centrā nežēlīgi piekāvuši divus brāļus, no kuriem viens bijis nepilngadīgs. Šodien Valsts Policija (VP) informē – par šo lietu ierosināts kriminālprocess. Vairāk »
 
20.maijs, 10:53 Maija sākumā tika ziņots, ka kādā bērnu namā Mežaparkā ir notikusi zādzība. Policisti noskaidroja, ka, uzlaužot kabineta durvis, nozagts seifs ar vairākām pasēm, 200 eiro, kā arī dažādi dokumenti. Vairāk »
 
19.maijs, 21:23 Lielbritānijā notiesāts Latvijas valstspiederīgais, kurš zadzis preces no veikala "Marks and Spencer" noliktavas un pārdevis tās interneta tirdzniecības vietnē "eBay", vēsta laikraksts "Leicester Mercury". Vairāk »
 
19.maijs, 19:30 Starp īpašuma iepriekšējo un jauno saimnieku bija izcēlies strīds par īpašuma tiesībām, tādēļ vakar Teikas iecirknis nodrošināja sabiedrisko kārtību mirklī, kad tiesu izpildītājs kādā Papīrfabrikas ciemata īpašumā ieveda tā jauno īpašnieku, ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
19.maijs, 19:10 Augstākās tiesas (AT) Krimināllietu departaments, izskatot kasācijas sūdzību, atteicies pārbaudīt nolēmuma tiesiskumu, līdz ar to stājies spēkā apelācijas instances piespriestais mūža ieslodzījums bijušajai medmāsai, kas apsūdzēta par savu bērnu nonāvēšanu, aģentūru LETA informēja tiesā. Vairāk »
 
19.maijs, 17:35 Rīdzinieks Jānis Barkovskis izplatījis palīgā saucienu, lai atrastu galvaspilsētā nozagto auto. Vairāk »
 
19.maijs, 16:40 Naktī uz svētdienu ap pulksten 00:35 Rīgas Brasas iecirknis saņēma informāciju no vīrieša, kurš paziņoja, ka sadūris savu kaimiņu. Viņš informēja, ka sadurtais vīrietis atrodas kādā dzīvoklī Mārkalnes ielā. Ierodoties norādītajā adresē, policijas darbinieki atrada sadurto 1983. gadā dzimušo vīrieti, taču zvanītājs jau bija aizgājis no notikuma vietas. Vairāk »
 
19.maijs, 14:00 Valsts policija (VP) aizturējusi velosipēda zagli un šobrīd meklē tā īpašnieku. Vairāk »
 
18.maijs, 17:00 Drošības policija (DP) lūgusi prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret četrām personām par vēlētāju balsu pirkšanu vairākos Vidzemes novados pagājušajā rudenī notikušajās Saeimas vēlēšanās. Vairāk »
 
18.maijs, 16:30 Valsts policija sākusi kriminālprocesu par aptuveni 25 gadus vecā vīrieša nāvi vakar "Lattelecom" Rīgas maratona laikā, aģentūrai LETA apliecināja Valsts policijas preses pārstāvis Dairis Anučins. Vairāk »
 
18.maijs, 10:33 Aizvadītajā piektdienā sabiedrība uzgavilēja, ka kādreiz par vienu no lielākajām afērām dēvētajā digitālās televīzijas lietā apsūdzētie saņēmuši reālus sodus. Tomēr prieks par tiesiskuma uzvaru pār šīs zemes varenajiem varētu būt pāragrs – visticamāk, visi par vainīgiem atzītie spriedumu pārsūdzēs. Vairāk »
 
17.maijs, 15:00 Vakar pārtraukto Stūra mājas pagalmā izvietoto izstādi "Disidents" rīt atkal plānots piedāvāt apskatei, aģentūrai LETA pastāstīja izstādes organizators Toms Jansons. Plānots, ka izstādi rīt un arī turpmāk varēs apmeklēt no plkst.11 līdz 17. Vairāk »
 
17.maijs, 12:00 Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) mudina policiju noskaidrot uzbrukuma izstādes "Disidents" māksliniekiem apstākļus. Šajā izstādē bija apskatāma instalācija, kurā pie krusta bija piesista lelle, kas dažiem atgādināja Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, tādējādi izraisot sašutumu. Vairāk »
 
17.maijs, 11:37 Vakar vakarā Alojas novada Staicelē, darbojoties ar atrastu nesprāgušu munīciju, sprādzienu izraisīja un gāja bojā 42 gadus vecs vīrietis, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Vairāk »
 
17.maijs, 11:00 Vakar pēc sadursmes ar smago automašīnu "Man" traumas guvis un slimnīcā nogādāts 1978.gadā dzimis motocikla "Suzuki" vadītājs, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Vairāk »
 
15.maijs, 16:27 Rīgas apgabaltiesa šodien piesprieda cietumsodus bijušajam Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktoram Vilnim Štramam, viņa vietniekam Pēterim Strancim un Raimondam Janitam tā dēvētajā Rīgas domes amatpersonu kukuļošanas lietā, taču cietumsoda termiņā iekļauts jau izciestais apcietinājums. Vairāk »