#

Svētdiena, 23.novembris

Vārda dienas: Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds

0°C 3 m/s DA uz plkst.1

Saule lec 08:21, riet 15:58

Kriminālziņas

Latvijas pilsonis mēģinājis no Ukrainas nelegāli ievest Krievijā 24,3 tonnas siera, svētdien paziņojis Ukrainas Robežsardzes dienests.

Vairāk »

Šorīt Iecavas novada Iecavā pie autostāvvietas kāda automašīna notriekusi gājēju un pametusi negadījuma vietu.

Vairāk »

Izmeklējot Zolitūdes traģēdijas kriminālprocesu, ir svarīgi, lai advokāti šo lietu nesagrautu tiesā, bet savāktie pierādījumi būtu pietiekami un neapgāžami, šodien intervijā Latvijas Radio 4 sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).

Jaunas sūdzības par bērnu vilinātāju darbībām Ādažos pēdējā laikā nav saņemtas, aģentūru LETA informēja Ādažu Pašvaldības policijas priekšnieks Oskars Feldmanis.

Pret bijušo Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jaroslava Streļčenoka vietnieci Jutu Strīķi ir ierosināta vēl viena disciplinārlieta, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Vairāk »

Bijušā Saeimas deputāta, jūrnieka Imanta Burvja dēls, 43 gadus vecais ekonomists, politiķis, uzņēmējs Andrejs Burvis ir viens no tiem, kas gāja bojā, iegāžoties Maxima lielveikala jumtam. Pagājis gads kopš traģēdijas. Par to, kā valsts izturas pret cietušajiem, kādas izmeklēšanas kam jāveic, kas vainīgs, un citiem ar traģēdiju saistītajiem notikumiem šī Neatkarīgās intervija ar Imantu Burvi.

Vairāk »

Policija par 1000 eiro izkrāpšanu no kādas sievietes aizturējusi divus iepriekš par zādzībām un laupīšanām tiesātus vīriešus, ziņo Valsts policija.

Veikalā atrastas, nevienam nepiederošas somas dēļ šodien tika slēgts un evakuēts "Maxima" veikals Rīgā, Melnsila ielā 22, aģentūrai LETA apstiprināja SIA "Maxima Latvija" pārstāvis Jānis Beseris.

Pagājušo sestdien ap pulksten 7:00 Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma informāciju no iedzīvotājiem, kuri ziņoja, ka Daugavgrīvas ielā pamanījuši vīrieti, kurš apzog kādu automašīnu.

Studentes Elīnas Pupiņas slepkavam Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa piesprieda 10 gadu un viena mēneša ilgu cietumsodu, kā arī samaksāt materiālo atlīdzību un tiesas izdevumus par labu cietušajiem. Pupiņu ģimene ir iesniegusi apelācijas sūdzību un likumā noteiktā kārtībā šodien iesniedz papildinājumus.

Vairāk »