Kriminālziņas

Šodien, 17:41 Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde septembra vidū uzsāka kriminālprocesu pret personu grupu, kura tiek turēta aizdomās par nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu lielā apmērā realizācijas nolūkā. Aizdomās turētajiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Vairāk »
 
Šodien, 15:22 25.septembrī Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Grīziņparka suņu rotaļu laukumā atrodas vairākas nepilngadīgas personas alkohola reibumā. Vairāk »
 
Šodien, 15:14 Raidījums "Bez tabu" brīdina par krāpnieku Kurzemē, kurš uzdodas par logu izgatavotāju, savāc naufu no klientiem, taču preci nepiegādā. Vairāk »
 
Šodien, 13:40 Valsts policijas Rīgas reģiona Kriminālpolicija uzsākusi kriminālprocesu pret vairākām personām, kāda svaigas gaļas importējoša uzņēmuma pārstāvjiem, kuri līdzīgi kā importa augļu un dārzeņu tirgotājs, par ko informējām pirms nedēļas, tiek turēti aizdomās par grāmatvedības dokumentu slēpšanu un viltošanu mantkārīgā nolūkā.Par nodarījumu aizturētas četras personas, kurām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Vairāk »
 
Vakar, 22:33 Starptautiskas sadarbības rezultātā šomēnes pārtraukta organizētas noziedzīgas grupas darbība, kas bija saistīta ar Vjetnamas pilsoņu pārvietošanu caur tā saukto Baltijas maršrutu, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē. Vairāk »
 
Vakar, 18:20 25.septembrī pie Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbiniekiem pēc palīdzības vērsās divi nepilngadīgi jaunieši, kuri pastāstīja, ka Purvciemā kāds nepazīstams vīrietis vienam no viņiem uzbrucis un ar kāju iesitis pa seju. Jaunietim bija acīmredzami sejas bojājumi, iespējams, lauzts deguns. Vairāk »
 
Vakar, 18:09 Vakar, 26.septembrī, Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma informāciju no kādas sociālā dienesta dienas centra darbinieces, ka iereibusi māte ieradusies pakaļ savam bērnam un nav spējīga par viņu parūpēties. Vairāk »
 
Vakar, 16:53 Naktī no 7. uz 8.jūliju Anniņmuižas bulvārī kādā no dzīvokļiem kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlies konflikts, kurā 1997.gadā un 1990.gadā dzimuši vīrieši nodarīja smagus miesas bojājumus kādam 1970.gadā dzimušam vīrietim. Vairāk »
 
Vakar, 16:15 25.septembrī Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka no Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskā centra virzienā uz 2. trolejbusu parku iet divi jaunieši ar nolauztu ceļa zīmi "Apstāties aizliegts". Vairāk »
 
Vakar, 15:31 Sociālajā tīklā facebook ievietots izmisuma pilns ieraksts, kurā lūdz palīdzību atrast kopš sestdienas pazudušu klasesbiedru. Vairāk »
 
Vakar, 13:33 Vakar Valsts policija informēja, ka kopš 24.septembra tiek meklēta bezvēsts pazudusī pensionāra Inga Kulagina. Lai gan viņas meklēšanā iesaistījās gan Nacionālo bruņoto spēku karavīri, gan brīvprātīgi, joprojām nav izdevies pazudušo sirmgalvi atrast. Vairāk »
 
Vakar, 13:25 Sestdien, 24.septemrī, pulksten 01.00 Valsts policija saņēma zvanu no kādas privātmājas saimnieces par to, ka viņa ir dzirdējusi, kā kaimiņos saimniecības ēkai tiek izsists stikls. Vairāk »
 
Vakar, 11:20 Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes policisti aicina iedzīvotājus aplūkot attēlā redzamo vīrieti un atsaukties ikvienu, kurš viņu atpazīst. Vairāk »
 
Vakar, 9:36 Valsts policija informē, ka vakar automašīnas un velosipēda sadursmē Rīgā cietis jauns vīrietis, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Vairāk »
 
26.septembris, 15:44 Baltinavas novadā robežsargi pagājušajā piektdienā par nelikumīgu robežas šķērsošanu aizturējuši trīs nelegālos imigrantus no Bangladešas, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardze. Vairāk »
 
26.septembris, 14:05 Valsts policija noslēgusi izmeklēšanu un nodevusi kriminālvajāšanai lietu par piekaramo griestu nobrukšanu Pumpuru vidusskolā Jūrmalā. Procesa ietvaros par aizdomās turamajiem atzītas četras personas – arhitekts, būvuzraugs, būvdarbu vadītājs un apakšuzņēmēja firmas pārstāvis. Vairāk »
 
26.septembris, 13:53 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde ziņo, ka svētdien, 25. septembrī vīrietis neievēroja mazu bērni un ar automašīnu uztriecās viņam Vairāk »
 
26.septembris, 13:19 Valsts policijas Siguldas iecirkņa Kriminālpolicija meklē 1936. gadā dzimušo Ingu Kulaginu, kura izgājusi no savas vasarnīcas Sējas novada dārzkopības kooperatīva “Ābelīte” un nav atgieziezusies. Vairāk »
 
26.septembris, 12:30 Raidījums "Degpunktā" ziņo par traģisku notikumu, kurā dzīvību zaudēja jauns vīrietis. Vairāk »
 
26.septembris, 11:39 Francijas prezidents Fransuā Olands pirmdien devies vizītē uz bēgļu nometni Kalē. Viņš norādīja, ka situācija "Džungļu" nometnē ir dramatiska un to nepieciešams slēgt. Vairāk »
 
 
Skonto Būve
 
This site uses Genecy custom templates for DFP