#

Ceturtdiena, 30.oktobris

Vārda dienas: Adīna, Nadīna, Ulla

+5°C 2 m/s DR uz plkst.19

Saule lec 07:30, riet 16:44

Kriminālziņas

Otrdien ap pulksten 17:00 Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādām kopmītnēm Ziepniekkalnā, kur notikusi zādzība.

Divu gados jaunu vīriešu kārdinājums tikt pie kārtējā BMW bija tik liels, ka viņi, lai iegūtu naudu, pastrādāja nežēlīgu slepkavību. Rūpīgi plānotais noziegums gan tika atklāts, un prieks par pirkumu aprāvās pēc nepilna mēneša, kad varmākas aizturēja policija.

Vairāk »

Pagājušajā nedēļā Rīgā aizdomās par sadzīves konflikta laikā izdarītu sievietes slepkavību policijas darbinieki aizturējuši divas jaunietes.

Krimināllietā par fizisku, emocionālu un seksuālu vardarbību pret saviem trim bērniem apsūdzētajam vīrietim prokurors pieprasījis 14 gadu cietumsodu un trīs gadu dalību probācijas programmā.

Vairāk »

Vakar Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Nometņu ielu, kur kādā spēļu zālē iereibuši jaunieši uzsākuši fizisku konfliktu.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā par atļautā ātruma pārkāpšanu sodīts 221 automašīnas šoferis, bet vēl astoņi autovadītāji pieķerti pie stūres alkohola reibumā vai narkotisko vielu iespaidā, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Vairāk »

Vakar Pierīgā automašīna, braucot atpakaļgaitā, notriekusi divus gadus vecu meitenīti, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Trīs gadu nosacīts sods piemērots jaunietim par šokējošo vienaudža aizdedzināšanu. Tāpat viņam būs jāsamaksā 11 596 eiro kompensācija.

Vairāk »

Šķirotavas cietumu Rīgā oficiāli slēgs tikai 1. novembrī, bet cietumnieku šajā ieslodzījuma vietā vairs nav. Redzot telpas, kādās bija jāuzturas notiesātajiem, gribas pēc iespējas ātrāk no turienes aiziet. Kamēr atradīs risinājumu, ko darīt ar ēkām, un tādu Šķirotavas cietuma teritorijā nav maz, tikmēr minimālas uzturēšanas izmaksas būs jāturpina maksāt, taču vairs ne 235 000 eiro gadā, kā līdz šim.

Kāds 15 gadus vecs skolēns pirmdien pēcpusdienā vienā no Vīlandes skolām Igaunijas dienvidos nošāvis skolotāju, vēsta nacionālā raidorganizācija ERR.

Vairāk »