#

Otrdiena, 2.septembris

Vārda dienas: Elīza, Lizete, Zete

+9°C 2 m/s Z uz plkst.2

Saule lec 06:28, riet 20:17

Kriminālziņas

Šā gada 13. augustā policija saņēma informāciju, ka pie dzīvžoga J. Ozola ielā 43, Siguldā, atrodas pelēkas krāsas velosipēds. Noskaidrots, ka atrastais velosipēds šīs mājas iedzīvotājiem nepieder un šobrīd tas atrodas Siguldas iecirknī. Atrastais velosipēds iespējams ticis pārkrāsots, jo zem pelēkās krāsas velosipēds ir sarkans.

Šonakt ap pulksten 2.45 Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Graudu ielu, kur notikusi zādzība. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka kāds vīrietis ielauzies garāžā un centies nozagt velosipēdu. Pamanot notiekošo, garāžas īpašnieks uzreiz izsaucis policiju un pats devies aizturēt zagli.

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 30.augusta plkst. 6:30 līdz 1.septembra plkst. 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 69 izsaukumus. Kopumā dzēsti 29 ugunsgrēki, veikti 34 glābšanas darbi, bija arī seši maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cieta viens cilvēks.

Pagājušajā nedēļā Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka Centrālcietuma teritorijā aizturēta sieviete, pie kuras atrastas narkotiskās vielas. Policijas darbinieki ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka 1992. gadā dzimusī sieviete bija ieradusies apciemot kādu no ieslodzītajiem. Mantu pārbaudes laikā pie viņas atrada un atsavināja iepakojumu, kurā atradās narkotiskās vielas - 30 tabletes klonazepāma un 20 tabletes diazepāma.

Krāslavas novada Indras pagastā muitnieki šonedēļ vilciena ogļu kravā atraduši 80 000 cigarešu bez akcīzes nodokļa markām, aģentūru LETA informēja Valsts ieņēmumu dienestā.

6. augustā Rīgas Latgales iecirknī vērsās kāda sieviete, kura pastāstīja par vīrieti, kurš viņai nozadzis 90 eiro. Par šo gadījumu policijā tika uzsākts kriminālprocess.

Vairāk »

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienests sabiedrību brīdina par gadījumiem, kad personas it kā kredīta izsniegšanas nolūkā rafinētā veidā izkrāpj no citām personām naudu dokumentu izskatīšanai vai citiem izdevumiem.

Regulārie strīdi starp kaimiņiem – bijušo taksistu un bijušo dakteri – kādā no Rīgas sociālajām mājām beigušies letāli mediķim, kam ar nazi iedurts sirdī. Iemesls bijis traģikomisks: upurim nav paticis, ka kaimiņš pieķēza tualetē blakus podam un pat koridorā.

Vairāk »

Valsts policijas (VP) darbiniekiem šonedēļ izdeviess aizturēt divu personu grupu par viltotu eiro banknošu izgatavošanu un izplatīšanu. Aizturēta sieviete un vīrietis, pie kuriem tika atrasts arī nelikumīgi uzglabāts ierocis un munīcija.

Operatīvās informācijas pārbaudes laikā Salas novada Salas pagastā policijas darbinieki apturējuši kāda Jēkabpils cietuma darbinieka automašīnu, kuras apskates gaitā tika atrasti 525 litri nelegālā alkohola.

Vairāk »