Kriminālziņas

Šodien, 15:50 Vakar, 20.oktobrī, ap pulksten sešiem vakarā Valsts policijas Siguldas iecirkņa darbinieks pēc sava darba laika beigām ieradās kādā Siguldas veikalā, lai iegādātos ikdienišķās preces. Taču, ieejot veikalā, likumsargs pie alkohola stenda pamanīja divus aizdomīgus vīriešus, no kuriem viens paslepus aiz bikšu jostas lika alkohola pudeles. Vairāk »
 
Šodien, 15:10 Laikrakstā "Kurzemes Vārds" publicēts Liepājā nogalinātā Egila mammas stāsts par notikušo. Vairāk »
 
Šodien, 14:15 Aizvakar, 19. oktobrī, ap pulksten 23.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Vidzemes pārvaldes darbinieki RPP mobilajā aplikācijā saņēma ziņojumu no kāda iedzīvotāja, kurš ziņoja, ka Ropažu ielā jauns vīrietis ar krāsu apķēpā kādu žogu. Nedaudz vēlāk, ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi pieķēra jauno vīrieti tieši pārkāpuma izdarīšanas brīdī. Jaunajam vīrietim pārkāpuma izdarīšanai līdzi bija paņemts liels spainis ar krāsu, krāsošanas rullis un garš kāts. Vairāk »
 
Šodien, 12:45 Tieši savā dzimšanas dienā Īrijā traģiski bojā gājis puisis no Latvijas. Kristaps nomira savā 25.dzimšanas dienā, vēsta vietējais medijs The Irish News. Vairāk »
 
Šodien, 12:06 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde ziņo par kādu atgadījumu Limbažos. Vairāk »
 
Šodien, 11:00 Šā gada sākumā tika uzsākts kriminālprocess par izspiešanu personu grupā Kurzemes reģionā. Kriminālprocesa ietvaros Valsts policija lūdza atsaukties tos iedzīvotājus, kuri cietuši no aizdomās turēto personu pretlikumīgajām darbībām. Vairāk »
 
Šodien, 8:02 Pašvaldības pansionātā Lubāna naktī no sestdienas uz svētdienu gājusi bojā pansionāta iemītniece. Viņa izkritusi pa otrā stāva logu un nositusies. Lubānas veselības un sociālās aprūpes centra direktore Inese Lībere Neatkarīgajai apstiprināja šo faktu, uzsverot, ka sirmgalves tuvinieki par notikušo ir informēti un tas ir ļoti liels nelaimes gadījums, ko pārdzīvo arī viss sociālās aprūpes centrs. Vairāk »
 
Vakar, 19:20 Valsts policijas (VP) Jelgavas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo pensionāri Janu Rimšāni, kura 29.septembrī izgājusi no savas dzīvesvietas Jelgavā un nav informējusi tuviniekus par savu atrašanās vietu, aģentūru LETA informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes vecākā inspektore Diāna Purviņa. Vairāk »
 
Vakar, 16:00 Šonakt neilgi pirms pulksten 2.00 Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki kamerās, kuras atrodas pie Brīvības pieminekļa, pamanīja divus jauniešus. Viens no jauniešiem bija uzrāpies Brīvības piemineklī un ieturēja ļoti vēlas vakariņas, proti, ēda frī kartupeļus no kāda ātrās ēdināšanas restorāna. Savukārt otrs jauneklis tikmēr pirmo fotografēja. Vairāk »
 
Vakar, 15:34 Kurzemes apgabaltiesa šodien nolēma atstāt spēkā drošības līdzekli - apcietinājumu - nepilngadīgajam jaunietim, kurš līdz ar vēl vienu puisi tiek turēts aizdomās par sava vienaudža slepkavību Liepājā, aģentūru LETA informēja Kurzemes apgabaltiesas tiesneša palīdze Baiba Andersone. Vairāk »
 
Vakar, 15:00 Biedrība Bezvēsts.lv ziņo par pazudušu vīrieti Subatē. Sestdien plānota viņa meklēšana. Vairāk »
 
Vakar, 14:32 Valsts sekretāru sanāksmē izsludināts Satiksmes ministrijas (SM) sagatavotais informatīvā ziņojuma projekts par mobilo sarunu priekšapmaksas karšu lietotāju datu reģistrēšanu. Vairāk »
 
Vakar, 14:13 Aizvakar, 18.oktobrī, Valsts policija aizturēja trīs personu grupu, kas vismaz pusgada garumā Rīgas reģionā veikusi vairākas zādzības no automašīnām. Aizturētie jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā un tikuši sodīti par mantiskiem noziegumiem. Šodien 1984.gadā dzimušajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, bet pārējiem līdzdalībniekiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Vairāk »
 
Vakar, 13:48 Kā iepriekš vēstīts, Rīgā dzīvoklī tika atrasti divi līķi. Izrādās, ka vīrs nogalinājis savu sievu un izdarījis pašnāvību. Vairāk »
 
Vakar, 12:12 Siguldas slimnīcā vakar lifta šahtā atrasts miris ārsts, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. Vairāk »
 
Vakar, 12:11 Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policija šomēnes uz Lietuvas un Latvijas robežas konfiscēja vairāk nekā 200 kilogramu hašiša divu miljonu eiro vērtībā, šodien žurnālistus informēja VID Muitas policijas pārvaldes direktors Kaspars Podiņš. Vairāk »
 
Vakar, 11:40 Biedrība Bezvēsts.lv ziņo, ka 25 gadus vecais Dmitrijs Lukjanovs atrasts bez dzīvības pazīmēm. Vairāk »
 
Vakar, 10:34 Valsts policija informē, ka trešdien uz dzelzceļa sliedēm Stopiņu novadā notika traģisks negadījums. Vairāk »
 
Vakar, 9:37 Šogad deviņos mēnešos Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir ļoti aktīvi cīnījies ar kontrabandu, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja Dace Pelēkā. Vairāk »
 
Vakar, 9:18 Dzērbenes pagastā vakar traģiski aprāvās 29 gadus veca vīrieša dzīvība. Vairāk »
 
 
 
This site uses Genecy custom templates for DFP