Kriminālziņas

Vakar, 16:45 Šonedēļ Valsts policija aizturēja trīs vīriešus, kuri tiek turēti aizdomās par vismaz 20 šajā vasarā izdarītām zādzībām no Sarkandaugavas un Vecmīlgrāvja dzīvokļiem, ofisiem, darbnīcām un kāpņu telpām. Vairāk »
 
Vakar, 16:30 Tuvojoties lašu un taimiņu ieguves lieguma laikam un saistībā ar iespējamiem zvejas tīklu tirdzniecības pārkāpumiem, Valsts policija sadarbībā ar Valsts vides dienestu apsekoja tirdzniecības vietas Liepājā, kurās tiek pārdoti zvejas tīkli. Pārkāpumi ir konstatēti vienā no apsekotajām tirdzniecības vietām, no kuras izņemti 17 zvejas tīkli. Vairāk »
 
Vakar, 16:03 81 gadu vecā Nadežda Kalniņa (dz.1935.gadā) pazuda bez vēsts 22.augustā, Kadagā, ap plkst. 15:00. Aizgāja pastaigaties, kā parasti, bet šoreiz mājās neatgriezās. Vairāk »
 
Vakar, 15:41 Valsts policija Ventspilī aptur transportlīdzekļa vadītāju, kurš traucas ar ātrumu 226 kilometri stundā. Vairāk »
 
Vakar, 14:21 Vakar, 22. augustā, pulksten 18.24 Salaspilī kādai sievietei, kura tobrīd devusies no darba, radušās aizdomas, ka viņai kāds seko. Paskatījusies atpakaļ, viņa konstatējusi, ka sekotājs ir jauns vīrietis. Ņemot vērā, ka vīrietis viņai sekojis krietnu gabalu, Dārza un Ķiršu ielas krustojumā sieviete apstājusies un pajautājusi, kāpēc viņš seko. Vairāk »
 
Vakar, 12:10 Šonakt Jelgavā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīts Pašvaldības policijas mikroautobuss un traumas guvis policijas darbinieks. Vairāk »
 
Vakar, 12:00 Brīvdienās Papes dabas parkā pie Nidas purva platformas ir noliektas un sabojātas norādes un informācijas stends, atsaucoties uz laikrakstu "Kurzemes Vārds" ziņo portāls liepajniekiem.lv. Vairāk »
 
Vakar, 11:11 Šā gada 16.maijā, ap pulksten 14.30 Rīgā, Daugavgrīvas un Podraga ielu krustojumā, pagaidām nenoskaidrots transportlīdzeklis uzbrauca gājējam, kuram tika nodarīti miesas bojājumi. Vairāk »
 
Vakar, 10:55 Vakar Jaunpils novada Jaunpils pagastā negadījumā cietis deviņgadīgs velosipēdists, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā inspektore Diāna Briede. Vairāk »
 
Vakar, 10:49 Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22.augusta plkst. 6.30 līdz 23.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 40 izsaukumus – 18 uz ugunsgrēku dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem, bet deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi. Vairāk »
 
Vakar, 9:52 Naktī no otrdienas uz trešdienu Vecmīlgrāvī degusi automašīna. Vairāk »
 
22.augusts, 21:08 Vecpiebalgas pusē alkohola iespaidā kāda sieviete aplaupījusi savu kaimiņu, pierādot, ka grādīgo ietekmē nozīmes vairs nav nedz kaimiņu būšanai, nedz upura vecumam. Vairāk »
 
22.augusts, 20:01 Vakar, 21.augustā, saņemta informācija, ka pulksten 17:17 Cēsīs noticis ģimenes konflikts, kura laikā pielietots ierocis. Vairāk »
 
22.augusts, 17:47 Vairāku skaļu krimināllietu advokāti Valentīnu Oļhovu Valsts policija tur aizdomās par aizliegtu lietu ienešanu cietumā, to apstiprināja pati advokāte. Vairāk »
 
22.augusts, 15:15 Otrdien Kiprā notikusi tiesas sēde par uzņēmēja Germana Miluša izdošanu Latvijai, tomēr lēmums vēl nav pieņemts, tiesai lūdzot Latvijai izteikt viedokli par iespējamiem Miluša tiesību pārkāpumiem, uz kuriem norādījusi aizstāvība. Vairāk »
 
22.augusts, 14:00 Evija vēršas pie sociālo tīklu lietotājiem, lai censtos atrast velosipēdu, kuru kāds ir nozadzis. Vairāk »
 
22.augusts, 13:30 Naktī uz 22. augustu ap pulksten 01.00 Vecrīgā, Vaļņu ielā, pēc kopīgas alkohola lietošanas starp kādu vīrieti un viņa paziņu - ārzemju tūristu, izcēlies sadzīviska rakstura strīds. Tā rezultātā ārzemniekam vairākas reizes tika iesists pa seju. Kad cietušais bija pakritis, otrs vīrietis no viņa kabatas izvilcis mobilo telefonu un naudas maku. Pēc tam ļaundaris kopā ar trīs citiem paziņām, kuri, visdrīzāk, arī bija redzējuši notikušo, devušies pie taksometra šofera, lai viņus aizved prom. Ņemot vērā, ka taksometra šoferis bija redzējis notikušo, viņš atteicies sniegt savus pakalpojumus. Vairāk »
 
22.augusts, 10:45 Nepatīkamu vēsti publicējusi Alūksnes novada pašvaldība, kura informējusi, ka naktī uz 17.augustu Alūksnes Pilssalas teritorijā nezināmas personas sabojājušas divus solus. Vairāk »
 
22.augusts, 10:00 Pamatīga automašīnas avārija šorīt notikusi pie VEF kultūras pils. Vairāk »
 
22.augusts, 9:54 Sociālo tīklu lietotāji ziņo, ka avārijas zem tilta dēļ, tikusi apgrūtināta satiksme Starta ielā. Vairāk »
 
 

Skaistuma pasaule

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers