Kriminālziņas

Šodien, 14:20 Pirmdienas, 16. janvāra, vakarā Valsts policija saņēma zvanu no satraukta tēva. Viņš pastāstīja, ka pašreizējā brīdī atrodoties sava dzīvokļa kāpņu telpā Vecmīlgrāvī. Vīrietis esot tikko pārradies mājās, taču viņa sieva, kura ir dekrēta atvaļinājumā un pieskata abu pusgadu veco bērnu, neatver durvis un neatsaucas. Tajā pašā laikā no dzīvokļa ir dzirdamas mazuļa raudas, ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
Šodien, 13:17 Ar Dobelē vecākus zaudējušo bērnu iespējamo aizbildni - tanti - strādā psihologs, lai novērtētu, vai viņa varētu uzņemties rūpes par bērniem, ziņo Rīgas bāriņtiesas priekšsēdētājs Aivars Krasnogolovs. Vairāk »
 
Šodien, 13:00 Šausminošs noziegums pastrādāts sociālajā mājā Ogrē, kur kādā istabiņā atrasts noslepkavots 64 gadus vecs vīrietis, ziņo raidījums "Degpunktā". Vairāk »
 
Šodien, 8:33 Pieteikuma pieņemšana vides aizsardzības licences papildināšanai saistībā ar iecerēto benzīna uzpildes stacijas būvi izmantota Aivara Lemberga apsūdzēšanai. Vairāk »
 
Vakar, 22:29 Šodien ap plkst.19 Jelgavā "tehnisku iemeslu dēļ" evakuēts tirdzniecības centrs "Pilsētas pasāža", aģentūrai LETA atzina Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes galvenā speciāliste Ieva Sietniece. Vairāk »
 
Vakar, 22:00 Igaunijas policija Valgā aizturējusi Latvijas pilsoni, kurš tiek turēts aizdomās par to, ka šīs pilsētas iedzīvotājai nolaupījis juvelierizstrādājumus, informē Igaunijas policija. Vairāk »
 
Vakar, 18:16 Dobeles novada Sociālais dienests, strādājot ar ģimeni, kuras vecāki un viens no bērniem gāja bojā savās mājās, ir veicis visu nepieciešamo atbilstoši tam pieejamai informācijai par ģimeni, aģentūrai LETA paziņoja Dobeles novada domes Sociālās komitejas priekšsēdētājs Kaspars Ļaksa (V). Vairāk »
 
Vakar, 18:09 Vakar Rīgas pašvaldības policisti ar pusstundas starplaiku devās uz diviem izsaukumiem Vecmīlgrāvī, kur viena pēc otras saņemtas sūdzības par kaimiņu ilgstošu trokšņošanu, vēsta Rīgas pašvaldības policija. Vairāk »
 
Vakar, 17:01 Pirmdien, 16.janvārī, robežsargi konstatēja divus cigarešu nelikumīgas pārvietošanas gadījumus, kopumā izņēma vairāk kā pusmiljonu dažādu marku cigarešu. Vairāk »
 
Vakar, 16:51 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas ieguva operatīvo informāciju par personu grupu, kura, iespējams, nodarbojas ar šaujamieroču un munīcijas nelegālo apriti, informē Valsts policija. Vairāk »
 
Vakar, 15:51 Vakar Rīgā, Iļģuciemā, ugunsgrēkā bojāgājušā bērna ģimene dzīvojusi krīzes centrā "Burtnieki" un bijusi gan Rīgas sociālā dienesta, gan bāriņtiesas redzeslokā, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice. Vairāk »
 
Vakar, 14:16 Ilmārs Poikāns jeb Neo plāno pārsūdzēt sev nelabvēlīgo spriedumu, ar kuru krimināllietā daļā par neatļautu ziņu iegūšanu viņš sodīts ar 60 stundu piespiedu darbu. Vairāk »
 
Vakar, 13:15 Vakar, 17. janvārī, ap trijiem dienā kādā Vecrīgas bankā ienāca vīrietis, kurš darbiniekam uzrādīja personas apliecību un kredītkarti ar lūgumu noņemt naudu. Bankas darbinieks pamanīja, ka fotogrāfijā uz personas apliecības redzams cits vīrietis. Vairāk »
 
Vakar, 11:15 Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu 2014. gada nogalē uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, kurā aizdomās par futbola spēļu rezultātu manipulāciju mantkārīgos nolūkos tika aizturētas vairākas personas. Lieta nodota prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām personām – 1966. un 1983. gadā dzimušiem vīriešiem, informē Valsts policija. Vairāk »
 
Vakar, 9:09 Vakar valstī reģistrēti 86 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 14 cilvēki. Ceļu satiksmes jomā sastādīti 620 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 149 par ātruma pārsniegšanu un astoņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, vēsta Valsts policija. Vairāk »
 
Vakar, 9:00 Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 14 ugunsgrēki, vienā no tiem cietis cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija. Vairāk »
 
Vakar, 8:22 Augstākās tiesas (AT) Administratīvo lietu departaments šodien skatīs prasību nodrošināt iespēju dzimšanas reģistrā un dzimšanas apliecībā līdzās pieteicēju bērna vārdam un uzvārdam latviešu valodā ierakstīt vārdu latīņalfabētiskajā transliterācijā no krievu valodas. Vairāk »
 
Vakar, 8:05 Ģimene, kurā auga nepilnus divus gadus vecā meitenīte, kas gāja bojā traģiskā ugunsgrēkā naktī no pirmdienas uz otrdienu, bija sociālo darbinieku redzeslokā. Vairāk »
 
17.janvāris, 20:07 Jau vēstījām, ka šodien Iļģuciemā kādā dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks, kurā gāja bojā gadu un astoņus mēnešus veca meitenīte. Tomēr šobrīd ir atklājušies jauni fakti par meitenītes māti, vēsta "TV3 ziņas". Vairāk »
 
17.janvāris, 17:26 Rīgas apgabaltiesa šodien atcēla Ilmāru Poikānu jeb Neo attaisnojošu spriedumu apsūdzības daļā par ziņu, kas ir komercnoslēpums, neatļautu iegūšanu un piesprieda viņam 60 stundu piespiedu darbu Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers