Kriminālziņas

Šodien, 10:30 Aizvadītajā nedēļā portāls "gorod.lv" vēstīja par traģēdiju Daugavpilī. Pēc kritiena no kādas daudzstāvu ēkas 12.stāva mirusi nepilngadīga meitene. Kamēr policija par notikušo sākusi kriminālprocesu, tikmēr žurnālistiem izdevies aprunāties ar vīrieti, kurš negadījuma naktī devies mājās un uzzinājis par notikušo. Vairāk »
 
Šodien, 10:20 Kāds divu automašīnu īpašnieks meklē neliešus, kuri Rīgā Maskavas ielā sadauzīja gan viņa privāto, gan darba auto. Vairāk »
 
Šodien, 9:36 Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 25.marta plkst. 6.30 līdz 27.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 97 izsaukumus – 58 uz ugunsgrēku dzēšanu, 29 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi. Vairāk »
 
Šodien, 8:23 Šodien gaidāms Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) lēmums par sūdzību pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" iepirkumā par mikroautobusu pakalpojumu sniegšanu galvaspilsētā, iepriekš pauda uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis. Vairāk »
 
25.marts, 18:03 Kāda 49 gadus veca sieviete Austrijā šajā piektdienā atzinusies, ka nogalinājusi savus suni elektriskajā veļas žāvētājā, vēsta "The Local". Vairāk »
 
25.marts, 13:00 Kurzemē aizvadītajā diennaktī traumas guvuši divi zēni, kad uzsprāgusi pudele ar nezināmu šķidrumu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sarmīte Skujiņa. Vairāk »
 
25.marts, 11:46 Aizvadītajā diennaktī Strenču novadā ugunsdzēsēji no degoša dzīvokļa izglābuši vīrieti, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Vairāk »
 
25.marts, 10:10 Šorīt Rīgā pie Centrāltirgus tramvajs notrieca gājēju, sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sarmīte Skujiņa. Vairāk »
 
25.marts, 9:42 Pagājušā gadā vismazāk noziegumu reģistrēti Vārkavas un Rucavas, bet visvairāk noziegumu bijuši Ogres un Dobeles novados, liecina Iekšlietu ministrijas Informācijas centra informācija. Vairāk »
 
25.marts, 9:24 Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsts 91 kūlas ugunsgrēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija. Vairāk »
 
24.marts, 23:01 Šā gada 23.martā Daugavpilī Valsts robežsardzes amatpersonas pēc nesekmīga bēgšanas mēģinājuma aiztur vienu Latvijas pilsoni un viņa vadītajā automašīnā konstatē teju 120 tūkstošus kontrabandas cigarešu. Vairāk »
 
24.marts, 18:00 Ceturtdien, 23. martā, Valsts policija saņēma informāciju, ka Ķengaragā kāds vīrietis ievērojamos daudzumos ražo un pārdod nelegālo alkoholu, facebook informē Valsts policija. Vairāk »
 
24.marts, 17:21 Zemgales tiesas apgabala prokuratūra par spiegošanu Krievijas labā cēlusi apsūdzību AS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) ceļu meistaram Aleksandram Krasnopjorovam. Vairāk »
 
24.marts, 16:24 Francijas Nacionālā finanšu prokuratūra naudas atmazgāšanas lietā pieprasījusi četru gadu cietumsodu "Rietumu bankas" prezidentam Aleksandram Pankovam, bet bankai - 90 miljonu eiro naudassodu, ziņo Francijas portāls "NordLittoral". Vairāk »
 
24.marts, 15:50 23.martā ap plkst. 14:10 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē saņemta telefoniska informācija no medicīnas iestādes par to, ka medicīniskā palīdzība sniegta 13 gadus vecai meitenei, kurai ap plkst. 08:20 Liepājā, Klaipēdas un Liedaga ielas krustojumā uzbraukusi automašīna un no notikuma vietas aizbraukusi. Vairāk »
 
24.marts, 15:23 Liepājas dzīvnieku patversme "Lauvas sirds" kārtējo reizi pastāstījusi par šausminošu cilvēku izturēšanos pret dzīvniekiem. Vairāk »
 
24.marts, 13:24 Portāls "gorod.lv" ceturtdien informēja, ka Daugavpilī no 12.stāva nolekušas divas pusaudzes. Valsts policija sniegusi sīkākus paskaidrojumus par notikušo. Vairāk »
 
24.marts, 12:54 Vakar, 23.martā ap pulksten 23.00 Ogres iecirkņa policija saņēma izsaukumu uz kādu privātmāju. Privātmājas saimniece, izdzirdot logu šķindoņu, bija sapratusi, ka viņas mājā ir iekļuvis nelūgts viesis. Vairāk »
 
24.marts, 12:48 Ceturtdien organizācija "Bezvēsts.lv" informē, ka tiek meklēts Rīgā pazudušais Uldis Punkula. Par spīti brīvprātīgo un radinieku pūlēm pazudušo pagaidām atrasts nav izdevies. Vairāk »
 
24.marts, 9:22 Naktī uz ceturtdienu Daugavpilī no 12.stāva nolekušas divas nepilngadīgas meitenes. Portāls "Gorod.lv" informē, ka, iespējams, meitenes mēģinājušas izdarīt pašnāvību. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers