Kriminālziņas

Vakar, 23:10 Valsts prezidents Raimonds Vējonis 25.novembrī izskatīja 22 notiesāto personu apžēlošanas lūgumus un apžēloja vienu notiesāto personu, daļēji atbrīvojot no pamatsoda izciešanas, informē Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests. Vairāk »
 
Vakar, 21:00 Valsts policijas pieredze liecina, ka skolās reģistrētie vardarbības gadījumi ir, iespējams, tikai neliela daļa no patiesā vardarbības gadījumu skaita, jo cietušie un viņu vecāki policijā nereti vēršas tikai tad, kad nodarījumam ir nopietnas sekas. Valsts policija aicina vecākus sekot līdzi bērnu uzvedībai gan ģimenē, gan skolā un savlaicīgi ziņot par vardarbības gadījumiem. Tāpat policijā tiek izstrādāta programma, kuras mērķis ir vairot pedagogu zināšanas par efektīvu rīcību, saskaroties ar vardarbību bērnu vidū. Vairāk »
 
Vakar, 20:00 Sociālajos tīklos aktīvi tiek meklēts kāds pazudis rīdzinieks. Vairāk »
 
Vakar, 19:00 Vakar Brasas iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicistiem aizdomās par laupīšanu aizturēja 1992.gadā dzimušu vīrieti. Pret vīrieti sākts kriminālprocess, ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
Vakar, 16:21 Kā informē Valsts policija, nepatīkams satiksmes negadījums noticis Siguldā. Vairāk »
 
Vakar, 15:54 Sociālajos tīklos tiek brīdināts par kādu ļaundari, kurš apzadzis kādu kancelejas preču veikaliņu Jūrmalā. Vairāk »
 
Vakar, 8:08 Rīgas rajona tiesā otrdien bija paredzēts uzklausīt Gintas Voicišas liecību. Viņa ir apsūdzēta par divu savu mazgadīgo dēlu nonāvēšanu pagājušā gadā Baložos, netālu no Rīgas. Tomēr sieviete, kura no Iļģuciema sieviešu cietuma tika atvesta, saslēgta roku dzelžos, konvoja pavadībā, paziņoja, ka šobrīd liecības viņa nav gatava sniegt. Vairāk »
 
Vakar, 7:29 Bauskas novadā vakar trauksmi sacēlusi kāda iedzīvotāja, kura uz privātmāju saņēmusi aizdomīgu sūtījumu. Atbildīgajiem dienestiem to pārbaudot, atklājies, ka aploksnē ir nekaitīgas rokas pulksteņa baterijas. Vairāk »
 
24.novembris, 22:50 Naktī no pagājušās piektdienas uz sestdienu Olaines iecirkņa darbinieks brīvajā laikā Olainē uz ielas bija pamanījis aizdomīgu vīrieti ar lielu saini, ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
24.novembris, 20:30 Pēdējo 24 stundu laikā Vidzemē notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuru iespējamais iemesls ir laika apstākļiem neatbilstoša ātruma un braukšanas manieres izvēle, vēsta Valsts policija. Vairāk »
 
24.novembris, 20:10 Jelgavas prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā par bezpajumtnieka nosišanu viņa smakas un alkohola reibuma dēļ apsūdzēts kāds vīrietis. Vairāk »
 
24.novembris, 17:41 Pēc sestdien, 21.novembrī, Kuldīgas novada mežā notikušā smagā negadījuma, kad medību laikā galvā sašauts mednieks, policija ierosinājusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 131.panta par miesas bojājuma nodarīšanu aiz neuzmanības, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga. Vairāk »
 
23.novembris, 19:40 Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa kādam Krievijas pilsonim par kontrabandas cigarešu ievešanu Latvijas teritorijā lielā apmērā piespriedusi brīvības atņemšanu uz trim gadiem un sešiem mēnešiem, uz diviem gadiem atņemot tiesības nodarboties ar komercdarbību preču starptautisko pārvadājumu nozarē. Vairāk »
 
23.novembris, 17:32 Šopēcpusdien Cēsu novadā, Vaives pagastā, uz Vidzemes šosejas notikusi smagās automašīnas un vieglās automašīnas sadursme un bojā gājis viens cilvēks, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Sintija Virse. Vairāk »
 
23.novembris, 16:40 Sestdien, 21.novembrī, kādā kāpņu telpā Ķengaragā izcēlies konflikts starp diviem vīriešiem. Kāds 1973.gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā atteicies pamest savas paziņas dzīvesvietu. Mājokļa saimnieks kļuvis agresīvs, jo uzskatījis, ka viņa viesis uzvedas nepieklājīgi. Vīrietis pagrūdis savu viesi pret sienu, kā rezultātā viņš guvis miesas bojājumus. Vairāk »
 
23.novembris, 13:37 Valsts policija sociālajā tīklā facebook informē, ka patruļekipāža uz ielas pamanījusi kautiņu un aizturējusi divus laupītājus. Vairāk »
 
23.novembris, 10:23 Četru un trīs gadu reālu cietumsodu Ventspils tiesa piesprieda diviem apsūdzētajiem NATO jūrnieka piekaušanas lietā. Trešajam piespriests nosacīts sods. Vairāk »
 
22.novembris, 16:20 Nozagtas mašīnas īpašnieki sociālajos tīklos izplatījuši paziņojumu palīdzēt, ja ir jebkāda informācija par šo spēkratu. Vairāk »
 
22.novembris, 15:00 Valsts policija piemērojusi disciplinārsodus sešiem policistiem saistībā ar šovasar notikušo noziedznieku izbēgšanu no Ogres policijas izolatora, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā. Vairāk »
 
22.novembris, 11:40 Kā informē Valsts policijas pārstāve – tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība kāda Latvijas valstspiederīgā meklēšanā. Vairāk »