#

Ceturtdiena, 27.novembris

Vārda dienas: Lauris, Norberts

-5°C 2 m/s A uz plkst.1

Saule lec 08:29, riet 15:52

Kriminālziņas

Sociālajā tīklā twitter tiek ziņots, ka pirms divām stundām notikusi tirdzniecības centra Mols evakuācija. Liecinieki vēsta, ka notikuma vietā bija ieradusies arī pašvaldību policija.

Vairāk »

Pirmdien Rīgas Zemgales iecirknī ar iesniegumu vērsās kāda dzīvokļa īpašnieks, kurš ziņoja, ka viņa dzīvoklī notikusi zādzība, ziņo Valsts policija.

«Vēlēšanu dienā savos Facebook un Twitter profilos es aicināju balsot par partiju „Saskaņa”. Par to man grasās uzlikt naudas sodu 70 eiro apmērā. Manuprāt, tas ir burvīgs kompliments. Manus sociālo tīklu profilus pielīdzināja pilnvērtīgam masu medijam, jo aģitācija ir aizliegta tieši masu medijos. Par to nav žēl samaksāt sodu,» atbildot uz Valsts policijas noformēto administratīvā pārkāpuma protokolu par aģitācijas kārtības pārkāpšanu, norāda partijas «Saskaņa» valdes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Vairāk »

Rīgas Brasas iecirkņa policijas darbinieki aizdomās par krāpšanu meklē attēlā redzamo sievieti.

Lielbritānijā par vīrieša sašaušanu sejā ar pneimatisko ieroci notiesāts Latvijas valstspiederīgais, vēsta laikraksts "Evening Express".

Vakar Vaiņodē 50 litru gāzes balona eksplozijā smagi cietuši divi cilvēki, viens no viņiem trieciena rezultātā "izsviests" pa otrā stāva logu, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Vakar, 23. novembrī ap pusdienlaiku Jūrmalas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu viesnīcu Jūrmalā. Tur kāds vīrietis pasūtīja pusdienas 80 eiro apmērā, taču pēc lepno pusdienu notiesāšanas, izvairījās apmaksāt rēķinu, ziņo Valsts policija.

Vairāk »

Naktī no sestdienas uz svētdienu, 23.novembri, Jelgavas pilsētas pašvaldības policija aizturējusi kādu vīrieti, kurš videonovērošanas kamerās manīts vietās, kur izcēlušies ugunsgrēki. Valsts policijā pret aizturēto sākts kriminālprocess.

Portāls nra.lv ir saņēmis kādu satrauktu vēstuli no Langstiņu iedzīvotājiem.

Vairāk »

Latvijas pilsonis mēģinājis no Ukrainas nelegāli ievest Krievijā 24,3 tonnas siera, svētdien paziņojis Ukrainas Robežsardzes dienests.

Vairāk »