Kriminālziņas

20.marts, 7:46 Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) ir sākusi pārbaudi par iespējamiem Krievijas prezidenta Vladimira Putina meitu slepeniem banku kontiem Latvijā, tā šorīt intervijā LNT rīta ziņu raidījumam "900 sekundes" sacīja komisijas vadītājs Pēters Putniņš. Vairāk »
 
19.marts, 17:30 Vakar Rīgā, Purvciemā Valsts policija (VP) aizturējusi agrāk nesodītu vīrieti par pašapmierināšanos bērnu rotaļlaukumā, informēja VP. Vairāk »
 
19.marts, 15:14 Valsts policijai izdevies noskaidrot personu, kuras iespējamas cietsirdīgas izturēšanās rezultātā gājis bojā suns. Vairāk »
 
19.marts, 14:50 Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, zaru kaudze, malka, sadzīves mantas, elektroinstalācija, elektrības vadi, divas vieglās automašīnas, dārza māja, šķūnis, dzīvojamā māja un četros gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. Taču vislielākās rūpes aizgājušajās brīvdienās ugunsdzēsējiem sagādāja kūlas dedzinātāji. Vairāk »
 
19.marts, 13:30 Vakar Apes novadā traģiskā ugunsgrēkā cietusī ģimene nav bijusi policijas vai vietējā sociālā dienesta uzmanības lokā. Vairāk »
 
19.marts, 11:55 Vakar pēcpusdienā ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu, jo ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu dzīvojamā mājā. Ugunsdzēsējiem glābējiem steidzoties uz izsaukumu, jau no tāluma bija redzams, ka dzīvojamā māja deg ar atklātu liesmu pilnā platībā. Vairāk »
 
19.marts, 10:40 Prokuratūra uzrādījusi trīs vīriešiem apsūdzību par 2014.gadā notikušo uzbrukumu bijušajam Satversmes aizsardzības biroja (SAB) direktoram Jānim Kažociņam, taču prokuratūras rīcībā nav pierādījumi, ka uzbrukumam būtu bijis pasūtītājs. Vairāk »
 
18.marts, 13:57 Vakar Ilūkstes novada, Eglaines pagasta, Austriņos uz autoceļa Svente-Subate, notika sadursme starp pagaidām nenoskaidrotas personas vadītu transportlīdzekli un 1969.gadā dzimušu velosipēdistu, kurš gāja bojā notikuma vietā, pavēstīja Valsts policijas (VP) pārstāve Gita Gžibovska. Vairāk »
 
17.marts, 15:34 Baltijas valstu interneta lietotāju aptauja* liecina, ka ikdienas darbībām tiešsaistē gandrīz ceturtdaļa (23,7 %) lietotāju Latvijā izmanto Android viedtālruņus un 7,6 % - Android planšetdatorus. 2017. gadā ir kļuvis mazāk mobilo reklāmu Trojas zirgu, kas kopš 2016. gada bija līdzšinējais galvenais apdraudējums. Tie turpina agresīvi inficēt lietotājus, taču to izmantotie paņēmieni pēdējo 12 mēnešu laikā ir mainīti. Gadskārtējā pārskatā „Mobilo ļaunprogrammatūru evolūcija” ir teikts, ka, lai saglabātu un palielinātu peļņu, dažas Trojas zirgu saimes ir sākušas izmantot monetizācijas shēmas, kas ietver maksas īsziņas un WAP norēķinu pakalpojumus. Vairāk »
 
16.marts, 14:19 Veicot no Baltkrievijas iebraukuša kravas vilciena muitas fizisko kontroli, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 3 000 000 cigarešu kontrabandu, informēja VID. Vairāk »
 
16.marts, 11:21 Par divu sirmgalvju slepkavību Jaunolainē Rīgas rajona tiesa piespriedusi mūža ieslodzījumu Staņislavam Spilam, kurš jau agrāk izcietis sodu par trīs personu nogalināšanu. Vairāk »
 
16.marts, 10:37 Sociālajā tīklā Facebook izplatīts lūgums pēc palīdzības - ir nozagata mašīna. Vairāk »
 
15.marts, 19:49 Policija lūdz palīdzību pazuduša cilvēka meklēšanā - šā gada 9.martā Krists Krūziņš, dzimis 1981. gada 16.augustā, izgāja no dzīvokļa Liepājā, Rīgas ielā 55 un līdz šim brīdim atrodas bezvēsts prombūtnē, vēsta portāls liepajniekiem.lv Vairāk »
 
15.marts, 14:34 15. martā neilgi pēc pulksten 1.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Vecmīlgrāvī, pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti. Kungs, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, strauji apstājās un sāka iet citā virzienā, mēģinot nozust no likumsargu redzesloka. Vairāk »
 
15.marts, 13:00 Krimināllietas par naudas pieprasīšanu un pieņemšanu no pacientiem, lai apietu rindas uz valsts apmaksātajiem radioloģijas izmeklējumiem Rīgas Austrumu slimnīcā, izskatīšanai paredz ilgu tiesas procesu. Lietā ir septiņi apsūdzētie, visi Rīgas Austrumu slimnīcas darbinieki, un izmeklētāju konstatētās nelikumības saistītas ar laiku no 2013. līdz 2015. gadam. Vairāk »
 
15.marts, 10:56 Valsts policija informē, ka bezvēsts prombūtnē esošā Anastasija Krastiņa ir atrasta sveika un vesela. Vairāk »
 
15.marts, 0:42 1. februārī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirknī tika uzsākts kriminālprocess par iecirkņa apkalpojamā teritorijā esoša viesu nama izdemolēšanu un apzagšanu. Kāds jaunietis, uzrādot personas apliecību, uz vienu dienu bija apmeties viesu namā. Pēc tam, kad viņš jau bija pametis numuriņu, darbinieki konstatēja, ka ir salauzts skapis, turklāt pazudis 500 eiro vērts televizors un nazis. Vairāk »
 
14.marts, 21:58 13. martā neilgi pēc pulksten 16.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par vairākiem mazgadīgiem bērniem, kuri lietojot grādīgos dzērienus. Apstākļu pārbaudīšanai uz norādīto adresi nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža. Vairāk »
 
14.marts, 18:35 Kāds bioloģijas skolotājs mācību stundas laikā nolēmis veikt eksperimentu - viņš licis skolēniem skatīties uz to, kā bruņurupucis apēd ar ģenētiskiem defektiem piedzimušu kucēnu. Vairāk »
 
14.marts, 17:20 11. martā neilgi pēc pulksten 18.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Imantā, kur kādā sporta centrā atradās neadekvāts vīrietis ar diviem maziem bērniem. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers